Autor Wątek: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny  (Przeczytany 18565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NeX

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 04, 2010, 14:35:00 »
Nie wiem na ile radzisz sobie z angielskim, ale naprawdę bym sprawdził czy omyłkowo nie zawiesiłeś konta, bo z napisu "Suspended" nic innego nie wynika.

szumar

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 04, 2010, 14:42:09 »
Na pewno nie klikałem na opcje zawieszenia, cancel accound itp. Mając już aktywowane 30 dni karta kredytową chciałem dodać 60 dni z GTC. Kliknąłem na "Change payment method" i wpisałem kod. Kodu nie przyjeło a konto zmieniło status na zawieszone i wcieło 30 dni :(

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 04, 2010, 14:48:35 »
A próbowałeś się logować?
Bo suspended zwykle znaczyło tylko tyle, że nie zostanie ściągnięta kolejna opłata, ale grać można było do końca opłaconego okresu :)
Przedwieczny.

szumar

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 04, 2010, 14:59:05 »
Nie mogę się też zalogować do gry. Czas gry który mi pozostał to 0.00.00 :( A przed zmianą rodzaju płatności miałem 35 dni (5 zostało mi jeszcze z triala)
Jeszcze na dodatek nie mogę wysłać petycji ze swojego konta. Zalogować się moge a gdy "loguje się" do petycji to wyskakuje informacja "login nieznany".

:) Petycja pomogła :) Odblokowali mi dostęp a GTC był używany  >:( Pozostaje mi walka ze sprzedawcą z allego. Najważniejsze że znów mam dostęp i mogę śmigać w przestrzeni  ::)
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2010, 07:07:09 wysłana przez szumar »

Mosiek

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 05, 2010, 08:29:52 »
Odblokowali mi dostęp a GTC był używany

Skontaktuj się z allegro i składaj zawiadomienie na policję. Po jakimś czasie policja da ci odpowiedź o dalszym toku sprawy (wszczęcie śledztwa, umorzenie itd...) a allegro odda ci pieniądze.
Z tym zawiadomieniem policji bym nie odpuszczał. Koleś może mieć sporo problemów.

Daj też jego nick/aukcję żeby nikt inny się nie naciął. Kupowanie kodów/licencji na allegro zazwyczaj tak się kończy.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 05, 2010, 08:49:43 »
Skontaktuj się z allegro i składaj zawiadomienie na policję. Po jakimś czasie policja da ci odpowiedź o dalszym toku sprawy (wszczęcie śledztwa, umorzenie itd...) a allegro odda ci pieniądze.
Z tym zawiadomieniem policji bym nie odpuszczał. Koleś może mieć sporo problemów.

Daj też jego nick/aukcję żeby nikt inny się nie naciął. Kupowanie kodów/licencji na allegro zazwyczaj tak się kończy.
Może najpierw niech do niego po prostu napisze? Bo może się sprzedawca po prostu pomylił. Dopiero jak koleś się będzie stawiał, to policja itd...
Przedwieczny.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 05, 2010, 09:01:37 »
Tak to jest jak chce się przyoszczedzic :) Kupowanie jakichkolwiek kodów na Allegro imo jest ryzykiem.
Charming But Irrational

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 05, 2010, 09:05:56 »
Ja to czesto z Allegro GTC kupowalem i nigdy nie mialem problemu  >:D

Ostatnio tylko zaczalem iskami oplacac ;]

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 05, 2010, 09:18:04 »
Też parę razy na allegro takie kody kupowałem. Oprócz tego, że zdarzało się, że skan był nie wyraźny => można było się pomylić przy wpisywaniu, to nie zdarzyło mi się, aby coś nie działało. Zresztą jak pisałeś, ilość komentarzy pozytywnych raczej świadczy o tym, że nie jest to oszust. Imho straszenie kogoś od razu policją(jak ktoś wyżej napisał) itd. na pewno nie pomoże. Na pewno wpisałeś poprawnie kod ?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 05, 2010, 09:20:01 »
kupiłem u pewnego sprzedawcy na Allegro (97zł za 60 dni)

Za 35 dołków kupujesz 60 dni na Shattered Crystal i nie masz takich jaj.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

devilsbirth

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 05, 2010, 10:14:11 »
Tak to jest jak chce się przyoszczedzic :) Kupowanie jakichkolwiek kodów na Allegro imo jest ryzykiem.
Od roku kupuję na Allegro bez żadnych problemów. Większym ryzykiem jest kupowanie kodu od "kolegi" z gry.

szumar

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 05, 2010, 12:19:30 »
Tak się składa że to nie oszczędność wydać 97 zł na allegro. Jest to oferta firmy która zajmuje się profesjonalnie handlem kodami a nie "kolega" lub inny cwaniak. Jeśli taka firma ma 1 komentarz negatywny na ponad 3000 pozytywów to czemu mam nie zaufać? Ta firma też kupuje te kody i niekoniecznie ona nawaliła. Oczywiscie załatwie sprawe pokojowo jeśli sprzedawca bedzie współpracował  :knuppel2:

NeX

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 05, 2010, 23:52:41 »
  Najprawdopodobniej to zwykły błąd człowieka. Zwyczajnie jakaś panienka od wklepywania cyferek, źle odczytała, albo nacisnęła nie ten klawisz. Transakcje na Allegro mają gwarancję bezpieczeństwa przy tak małych kwotach i nie ma co demonizować. Kupno w GB, czy USA niczym się nie różni, no może tym, że załatwianie reklamacji via USA bywa czasochłonne jeśli produkt nie jest cyfrowy :D

szumar

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 06, 2010, 14:53:15 »
Sprzedawca bardzo przeprosił i przyznał się do błędu (wysłał omyłkowo ten sam kod do dwóch użytkowników). Nadal miałem problem z wpisaniem go bo w opcjach mojego konta nie ma funkcji "Extend". Mam tylko zmiane formy płatności do której się ostatnio zraziłem. Wybrnąłem z tego zamieniając GTC na dwa PLEX`y i akywując je ze stacji.

pticu

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 06, 2010, 16:58:10 »
powinna byc opcja reactivate czy jakos tak, nie pamietam, bo dawno nei mialem zastojow z kodami

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 06, 2010, 17:42:36 »
powinna byc opcja reactivate czy jakos tak, nie pamietam, bo dawno nei mialem zastojow z kodami

Albo ze strony www.eve-online.com wybierasz Petrycje i piszesz, ze prosisz o aktywację konta na 24godziny bo chcesz znowu pograc i przedłużyć subskrybcję. Powinni w ciagu 1-2 dni dac odpowiedź i aktywowac konto. Mnei tak zrobili kilka tygodni temu jak napisałem petycję że chcę PLEXem aktywować konto a nei mogę bo wygasło. Info dostałem na mial.

Ciupek

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 06, 2010, 18:05:24 »
petycja i aktywuja konto w ten sam dzien .. ja tak mialem kilka tygodni temu

Tomal40

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 13, 2010, 21:43:17 »
Ja przed chwilą aktywowałem konto do triala kartą kredytową i jednej rzeczy nie rozumiem. Otóż jest napisane, że każdorazowo co miesiąc będzie automatycznie ściągane te 15E z karty.

"Your card will be automatically charged €14,95 for every month of game time until you change your payment method or cancel your account. Your account will be reactivated immediately."

Ale co jeśli będę chciał zacząć PLEXAMI.? Nie można zmienić na taką metodą płatności, można co prawda cofnąć subskrypcję, ale konto wchodzi w status suspend. Czyli co zrobić jeśli bym chciał zacząć płacić za grę za kilka miesięcy Plexami i przerwać automatyczną subskrypcję bez wchodzenia w status suspend.

Raiha

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 14, 2010, 00:14:12 »
W dziale Subscription Details masz Payment Type : Change ? , klikasz na tego linka i wybierasz na inna płatność która ci odpowiada w twoim przypadku na EVE Time Code. Potem możesz przedłużać albo kodem albo plexem.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 14, 2010, 15:24:02 »
Ja przed chwilą aktywowałem konto do triala kartą kredytową i jednej rzeczy nie rozumiem. Otóż jest napisane, że każdorazowo co miesiąc będzie automatycznie ściągane te 15E z karty.

"Your card will be automatically charged €14,95 for every month of game time until you change your payment method or cancel your account. Your account will be reactivated immediately."

Ale co jeśli będę chciał zacząć PLEXAMI.? Nie można zmienić na taką metodą płatności, można co prawda cofnąć subskrypcję, ale konto wchodzi w status suspend. Czyli co zrobić jeśli bym chciał zacząć płacić za grę za kilka miesięcy Plexami i przerwać automatyczną subskrypcję bez wchodzenia w status suspend.
Nie music nic robic w dziale "Payment type" po prostu kupujesz PLEXa za isk i czas subskrybcji Ci sie przedluza o 30 dni , ja tak robie od kilku miesiecy a karta sobie siedzi i nic z niej nie sciagaja , zostawilem ja ze niby jak kiedys nie bede mial iskow na PLEXA albo zapomne kupic to mi konta nie wylacza.

Raiha

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 14, 2010, 15:30:33 »
Nie music nic robic w dziale "Payment type" po prostu kupujesz PLEXa za isk i czas subskrybcji Ci sie przedluza o 30 dni , ja tak robie od kilku miesiecy a karta sobie siedzi i nic z niej nie sciagaja , zostawilem ja ze niby jak kiedys nie bede mial iskow na PLEXA albo zapomne kupic to mi konta nie wylacza.

Tak, można ale tylko wtedy gdy się pamięta o płaceniu plexami , gdy się zapomni automat pobierze kasę z karty .

Bratis

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 07, 2010, 15:26:16 »
Witam,
mam konto 21 dni trial i jesli kupie :
http://www.allegro.pl/item1013726818_eve_online_gtc_prepaid_60_dni_timecard_automat_24h.html
to czy ta karta upgraduje mi konto do full i przedluzy granie o 60 dni?
Pozdrawiam

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 07, 2010, 16:08:54 »
Tak.
Przedwieczny.

silentus

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 07, 2010, 16:29:24 »
mam konto 21 dni trial i jesli kupie :
http://www.allegro.pl/item1013726818_eve_online_gtc_prepaid_60_dni_timecard_automat_24h.html
to czy ta karta upgraduje mi konto do full i przedluzy granie o 60 dni?
"Zwykły" PLEX również by Ci aktywował ("upgradował" do full) konto.

Skaza

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 29, 2010, 13:13:27 »
Witam...

Mam zamiar aktywować i przedłużyć Trialowe konto przy użyciu PLEX'a.

1. Czy bezpiecznie i legalnie jest kupić PLEX 30 dni na Allegro za ok. 36 zł ?

2. Czy mogę użyć PLEX jeśli Trial skończy się 1-2 dni przed otrzymaniem/ zakupem ?


Kara Mon

  • Gość
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 29, 2010, 13:19:49 »
1. nie jest to legalne, jedyne miejsce gdzie legalnie mozesz kupic pelxa jest albo market w grze albo bezposrednio od CCP

2. Trudno powiedziec, wiem ze oplacone konta ktorym sie skonczyla "waznosc" po petycji aktywuja na 24 godizny zeby mozna bylo uzyc plexa , co do trialowych trudno powiedziec.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Aktywacja konta - wałkuję ten temat po raz setny
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 29, 2010, 13:24:02 »
O ile wiem konta trialowe nie podlegają pod taką petycję. Jeśli się skończy zanim je przedłużysz pozostaje chyba tylko time code

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.