Autor Wątek: Total Newb Questions  (Przeczytany 95657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paczyk

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 01, 2007, 19:58:49 »
Cytuj
Niestety smutna prawda o caldari jest to ze nie nadaja sie aktualnie do zadnego sensownego pvp. Ani do solo moze ewentualnie rook chociaz nie w naszej erze nanosetupow Sad ani do flot

o kurde.... ani pvp ani solo ani floty ? to moze krocej , do czego sie nadaja ? :P

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 01, 2007, 20:00:43 »
Niestety smutna prawda o caldari jest to ze nie nadaja sie aktualnie do zadnego sensownego pvp. Ani do solo moze ewentualnie rook chociaz nie w naszej erze nanosetupow :( ani do flot (brak bsa na insta dmg ( ew rokh ale to trzeba skillowac raile wiec blizej do gallente juz)) ewentualnie do gangow ale tutaj tez tylko w roli jammingu bo nie ma dobrych statkow do dmg dealowania nawet nighthawka command caldari ma z 2-3x mniejszy dmg od sleipnira :( jedynym + jest to ze nie trzeba sie martwic tak bardzo o tranversal veolcity i o odleglosc, niestety poza tym same minusy

To nie całkiem prawda. Caldari mają bardzo dobrą platformę ECM: Griffin, Blackbird, Rook/Falcon i Scorpion. Najlepsze w grze statki snajperskie: Harpy, Eagle i Rokh. Jeden z najlepszych niszczycieli i moim zdaniem najlepszy interdictor. Niektórzy wysoko stawiają Phoenixa, nazywa się go czasem zabójcą BSów - nie potwierdzę bo nie latam dreadami. Należy pamiętać, że Caldari błyszczy w gangu. Brak tu statków nadających się do solowego pvp. To rasa z wyraźnie zdefiniowaną rolą dla statków.

Jeśli pominiemy pvp to należy zwrócić uwagę na Ospreya (najlepszy krążownik wydobywczy i całkiem porządny tani logistyczny), najlepsze w grze freightery i transport shipy. Generalnie każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Paczyk

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 01, 2007, 20:10:03 »
No ja wlasnie z mysla o Harpy teraz skilluje...
Mam juz gunnery na 5 , small hybrid turrnet na 5, Electronics na 4 teraz leci Fregata na 5 , za jakies 30dnie bede mogl tym latac...

Tylko mam jeszcze pytanie, bo przewaznie bede latal z kumplem , jakie  statki najlepiej sprawdzaja sie w 2 osobowej grupie w pvp ? Slyszalem o Minmatar, jako ze sa najszybsze... ale naprawde podobaja mi sie statki Caldari i zastanawiam sie czy roznica jest az tak znaczaca zeby sie przesiasc...

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 01, 2007, 22:40:02 »
Jest tak wiele opcji, tak wiele zalezy od sytuacji i preferencji, ze na to pytanie nie ma odpowiedzi. Sprobujcie wszystkiego (masz kolege mozecie robic testowe sparingi), zostancie przy tym co wam sie podoba.

Paczyk

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 01, 2007, 22:57:36 »
No to ja zostaje przy Caldari, narazie tylko w bazie siedze i skilluje (teraz jeszcze wow'a mecze, dobije 70 i sie zmywam) ale za 28 dni zaczynam zabawe wtedy  poszukam jakiegos przytulnego korpa ktory lubi postrzelac ;) Wielkie Dzieki za info. Good Hunting !
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2007, 22:59:22 wysłana przez Paczyk »

Kamoris

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 01, 2007, 22:59:54 »
Wez zrob najpierw learningi bo frejki na 5 w 30 dni to porazka. Moim zdaniem jesli juz malymi statkami chcesz latac to nie af ale ceptorami. Zdecydowanie lepiej sie sprawdzaja w malych szybkich grupach udezeniowych.

Voulture

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 02, 2007, 00:07:28 »
A po zmianach w kali solo i tak h*** zrobisz afem. Indyka moze i zabijesz, ale to samo mozesz zrobic zwykla fryga ;]
Cepy zas zawsze sie przydadza...

Paczyk

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 02, 2007, 00:29:04 »
Cytuj
learningi bo frejki na 5

Wszystkie z Lerningu mam juz na 4 , az takim noobem nie jestem ;)
Mowicie ze Cepy sie bardziej przydaja ? ok zastanowie sie nad tym.
Moze spytam tak , jak byscie przyjmowali do Corpa to kogo wolicie, pilota AS'ow czy Interceptorow ?

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 02, 2007, 00:38:53 »
W jaki sposob Kali dotya AFow?

White_Haven

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 02, 2007, 08:38:30 »
Przypuszczam, że chodzi o zwiększone HP, ale sie mogę mylić.

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 02, 2007, 15:31:37 »
Kolejne madre pytania :)

1 Czym sie roznia poszczegolne lvle security? Wiem ze 1.0 jest safe a w 0.0 nie, ale co z 0.1-0.9?
2 Do czego sa RIG slots?
3 Jak przerzucac przedmioty ze swojego statku na statek np kolegi?

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 02, 2007, 15:52:53 »
1. Im wyższe security tym mniej kasy ale bezpieczniej. Poziom seurity wpływa na kilka rzeczy:
- liczbę i rodzaj NPCów w pasach
- rodzaj asteroidów w pasach
- w 0.5-1.0 nie można strzelać do siebie, w 0.1-0.4 można ale narażając na pewne kary, w 0.0 nie ma żadnych ograniczeń.

Oczywiście to w dużym uproszczeniu.

2. Takie implanty dla statków. Nie da się zdjąć raz założonego riga. Jak przepakujesz statek to tracisz rigii. Działają jak zwykłe moduły ale wszystkie są pasywne (czyli są aktywne zawsze).

3. W stacji - prawym przyciskiem na koledze i komenda trade. W przestrzeni - musisz wyrzucić je na zewnątrz w kontenerze. Najlepiej robić to w jakimś ustronnym miejscu. UWAGA: jeśli weźmiesz coś z czyjegoś kontenera to może on do Ciebie strzelać przez 15min (możesz się bronić).

Tau

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 02, 2007, 18:40:43 »
1. Im wyższe security tym mniej kasy ale bezpieczniej. Poziom seurity wpływa na kilka rzeczy:
- liczbę i rodzaj NPCów w pasach
- rodzaj asteroidów w pasach
- w 0.5-1.0 nie można strzelać do siebie, w 0.1-0.4 można ale narażając na pewne kary, w 0.0 nie ma żadnych ograniczeń.

Rada - nie strzelaj do NPC w 0.1-0.4 bo Cię byle jaki pirat zje. Albo 0.0 albo high sec.

future

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 02, 2007, 21:50:02 »
Ogólnie w 0.4 jest czasami niebezpieczniej niż w 0.0, zwłaszcza w 0.4 przylegających do high sec - dużo osób poluje tam na noobków dla zabawy...  :knuppel2:
( albo dla sportu- bo napewno nie dla zarobku)

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 03, 2007, 21:21:32 »
Witam, mam kilka kolejnych pytan :)

1 Robiac misje dla agentow starac sie robic ciagle u tego samego?
2 Czy od kazdy agent moze dac kazda misje z lvl1 czy kazdy ma inna pule z ktorej wybiera losowo?
3 Jesli tak to dla ktorych agentow te misje najbardziej warto robic?
4 Co to sa plexy (complexy?) i o co w nich chodzi?
5 Co to sa carrier mission?
6 Co to R&D? :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 03, 2007, 21:30:55 »
Ad 1,2 i 3 - poszukaj po forum, bo te pytania padły już wielokrotnie 8)
Ad 4. Najprościej mówiąc - niezłe źródło kasy jeśli się wie jak do nich zabrać. :)
Generalnie mówiąc, są to npc-bazy pełne czerwonych krzyżyków :)
Ad 5. Eeee, misja transportowa?
Ad 6. Research and Developement.
Przedwieczny.

future

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 03, 2007, 21:41:09 »
1. U tego samego - rośnie ci jego jakość i zbierasz punkty za które można dostać ciekawe rzeczy ( no chyba że masz możliwość dostania się do agenta o lepszym lvl, to z tego obecnego lepiej zrezygnować)
2. Tak, misje wybierane są z puli losowo, ale nie dostaniesz misji nie zgodnych z fabułą (robiąc misje dla jednej strony tłuczesz ich wrogów, a nie sojuszników : caldari ---> guritas)
3. O jak najwyższym lvl i quality (lepszy jest agent o lvl2 i q -10 niż agent lvl1 o q 20)
    Warto też dobierać agentów w odp. dywizji np. security (95% misji typu kill)
4. Są to miejsca gdzie znajduje się duża ilość npc do męczenia, żeby tam wlecieć często trzeba spełnić różne warunki (np. odpowiedni klucz, rodzj statku itp.) Plexy często są oblegane przez grupy graczy, którzy po wybiciu npc'ów czekają na ich respawn
5. Jedyne co kojaże to currier mission- czyli coś przewieść z miejsca na miejsce
6. Sprecyzuj o co Ci chodzi


Mam nadzieje że te ogólniki wystarczą, jeśli coś jeszcze to pytaj śmiało :knuppel2:

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 03, 2007, 21:56:35 »
Cytat: future
1. U tego samego - rośnie ci jego jakość i zbierasz punkty za które można dostać ciekawe rzeczy
To mozna dostac cos jeszcze poza ISK z nagrody?

Cytat: future
Warto też dobierać agentów w odp. dywizji np. security (95% misji typu kill)
Tego nie rozumie wogole :) Mozna sobie wybierac misje typu kill?

Cytat: future
6. Sprecyzuj o co Ci chodzi
W sumie to sam dokladnie nie wiem. :)  Czytalem, ze mozna na tym dosc dobrze zarabiac, nic poza tym :)  Najprawdopodobniej jest to Research and Developement jak napisal Xiarthias.

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 03, 2007, 21:59:49 »
Cytuj
To mozna dostac cos jeszcze poza ISK z nagrody?

tak offers za LP

Cytuj
Tego nie rozumie wogole Smiley Mozna sobie wybierac misje typu kill?

nie, ale można wybrać agenta

Administration: 50% Kill, 50% Courier
Advisory: 34% Kill, 66% Courier
Archives: 5% Kill, 90% Courier, 5% Trade
Astrosurveying: 40% Kill, 30% Courier, 25%
Mining, 5% Trade
Command: 97% Kill, 3% Courier
Distribution: 5% Kill, 95% Courier
Intelligence: 85% Kill, 15% Courier
Internal Security: 95% Kill, 5% Courier
Legal: 50% Kill, 50% Courier
Manufacturing: 5% Kill, 95% Courier
Marketing: 5% Kill, 95% Courier
Mining: 5% Kill, 85% Courier, 10% Mining (II)
Production: 5% Kill, 95% Courier
Public Relations: 34% Kill, 66% Courier
R&D;*: 0% Kill, 50% Courier(S), 50% Trade

edit:
p.s. ale, search naprawde nie gryzie  :tickedoff:
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2007, 22:02:16 wysłana przez Aeon Horax »

Goomich

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 04, 2007, 02:29:49 »
To mozna dostac cos jeszcze poza ISK z nagrody?

Za każdą misję wykonaną w terminie zadanym przez agenta dostaje się jakiś bonus, zwykle trochę kasy, albo jakieś śmieci.
Poza tym dostaje się też trochę lojalty points (LP), które można wymienic u tego agenta na jakies fanty. Lista obejmuje od kilkudziesięciu kryształów do kopania, przez implanty, po statki za 1,5 miliarda.

W sumie to sam dokladnie nie wiem. :)  Czytalem, ze mozna na tym dosc dobrze zarabiac, nic poza tym :)  Najprawdopodobniej jest to Research and Developement jak napisal Xiarthias.

R&D polega na tym, ze najpierw robisz misje dla korpa, który ma agentów R&D, w międzyczasie robisz skille naukowe, w rodzaju <Rasa> Starship Engineering, Rocket Science, Electronic Engineering, itp. Kiedy już uciułasz ospowiedni standing do tego korpa, idziesz do jednego z agentow R&D i mowisz mu że chcesz, zeby poprowadził dla ciebie badania.
Od tej pory codziennie będziesz dostawał trochę Research Points (RP), które są losami na loterię na BPO T2.
Co jakiś czas CCP losuje paru szczęśliwców, którzy dostają takie BPO i nagle stają się bardzo, bardzo, bardzo bogaci.

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 04, 2007, 11:13:02 »
Albo mozesz sprzedawac/uzywac datacorow, ktore mozna kupic za research pointy. da Ci to nieduzy, ale staly dochod przy zerowym (na dluzsza mete) wysilku.

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 04, 2007, 14:11:52 »
Hmm, z tego co widze w EVE prawie wszystko mozna zrobic bedac afk (moze poza pvp :) ). Skille wzrastaja offline, kopac mozna(?) w nocy spiac, research, trade tez "robi sie sam".
I tak zastanawiam sie, czy ta gra nadaje sie wogole dla kogos, kto gra ponad 12h dziennie?

Voulture

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 04, 2007, 14:22:54 »
Zdecydowanie tak - im więcej siedzisz, tym masz więcej kasy :>

MIsje maja jescze jeden bonus, za zrobienie 12 czy tam 14 misji pod rząd, dostajesz misję specjalną, zależnie od poziomu agenta u którego je robisz, możesz za nia dostać całkiem niezłą kasę.

Gork - odpowiedz sobie na proste pytanie - co chcesz w eve robić.

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 04, 2007, 15:29:44 »
Jedyne zawody dla ludzi ktorzy graja po pare godzin w tygodniu to handlarz i producent. Dobry biznes plan i pol godzinki dziennie wygrywa tu ze slabym planem realizowanym od rana do nocy. Ale tez dobry plan opiera sie na wiedzy a na zdobycie wiedzy trzeba czasu.
Gornictwo za to dla odmiany przerabia godziny na kase w sposob bardzo liniowy i precyzyjny. Ratting i misje to odmiany gornictwa, tylko troche nudniejsze. W pvp tez wiecej killmaili dostaniesz jesli spedzisz na froncie wiecej godzin. Ale jesli Ci zalezy na fajnych walkach, masz szanse.

Rhovana

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 04, 2007, 16:25:53 »
Ratting i misje to odmiany gornictwa, tylko troche nudniejsze.

 :o :o :o :o :o ::) ::) ::) ::) ::)

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 05, 2007, 00:11:20 »
Po dwoch dniach "orania" misji dla agentow mam lekkiego dola. :)
Moglibyscie mnie jakos bardziej zachecic do gry? Co robic gdy nie jestem offline itp...  :)

Rhovana

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 05, 2007, 04:14:31 »
Moje osobiste doświadczenia są takie:
1. oranie - odpadłem po paru godzinach, równie dobrze moge w trawiana grac, chociaż tam czasems ie coś dzieje.
2. misje - dobre na poczatek żeby sie przyzwyczaić troche do gry, nudzą sie potem dośc szybko
3. produkcja - nie wiem zbyt wiele, obrabiam kilka bpo ale nie wymaga to ode mnie jakiegos poświęcenia
4. handel - tu możesz być 90% czasu poza grą
5. pvp - jedyne co mi sie raczej nie znudzi 8)

Goomich

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 05, 2007, 12:38:09 »
Po dwoch dniach "orania" misji dla agentow mam lekkiego dola. :)
Moglibyscie mnie jakos bardziej zachecic do gry? Co robic gdy nie jestem offline itp...  :)

Przeleć się do M-OEE8
Istnieje spora szansa, że zostaniesz zgankowany przez tytana.

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 05, 2007, 14:02:54 »
Zycie w 0.0 samo w sobie jest wesole i przyjemne. Czy walczysz, czy kopiesz i budujesz, czy wozisz rozne smieci, wszystko robisz na rzecz swojego wlasnego domku w kosmosie, wszystko zalezy od tego jak jestes dobry i z kim wspolpracujesz, wszystkie Twoje problemy i wszystkie ich rozwiazania wynikaja z dzialan zywych ludzi. Wszystko co robisz wplywa na terazniejszosc i przyszlosc danej okolicy i jej mieszkancow. Kazdy kto Cie otacza jest albo Twoim wrogiem albo przyjacielem, stanie po Twojej stronie w potrzebie albo bedzie do Ciebie strzelal albo przynajmniej zrzera Twoje zasoby, nikt nie jest obojetny. To czy jakis obszar to pustynia, linia frontu czy centrum handlowe czy obszar raosnej pirackiej sieczki, zalezy od zywych ludzi.
Misje sie nie powtarzaja :)

Za to imperium jest zupelnie sztucznym srodowiskiem ze sztucznie zapewnionym bezpieczenstwem i nieograniczonym zaopatrzeniem od zupelnie anonimowych kupcow i producentow. Tysiace ludzi obchodza Cie tylko tyle co generowany przez nich lag, nie musisz z nikim wspolpracowac, z nikim gadac, nie musisz wlasciwie nic, i nikogo nie obchodzisz. Jedyny sens istnienia imperium, to AFKowanie we frachtowcu.

Jesli chcesz poczuc sens tej gry, przenies sie do 0.0, nawet jesli bedziesz zajmowal sie wozeniem w kolko tritanium bedzie Ci ciekawiej niz przy robieniu misji w imperium.

Wiekszosc uwaza, ze kazdy w 0.0 powinien pvpowac, ale jesli chcesz prawdziwych ekstremalnych wyzwan dla twardzieli a nie latwej drogi dla mas, sprobuj przezyc w 0.0 jako carebear, tymczasem paru wielotysiecznym sojuszom sie nie udalo, wiec cel jest ambitny :)
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2007, 14:13:24 wysłana przez Ellaine »

Rhovana

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 06, 2007, 08:33:01 »
Zycie w 0.0 samo w sobie jest wesole i przyjemne. Czy walczysz, czy kopiesz i budujesz, czy wozisz rozne smieci, wszystko robisz na rzecz swojego wlasnego domku w kosmosie, wszystko zalezy od tego jak jestes dobry i z kim wspolpracujesz, wszystkie Twoje problemy i wszystkie ich rozwiazania wynikaja z dzialan zywych ludzi. Wszystko co robisz wplywa na terazniejszosc i przyszlosc danej okolicy i jej mieszkancow. Kazdy kto Cie otacza jest albo Twoim wrogiem albo przyjacielem, stanie po Twojej stronie w potrzebie albo bedzie do Ciebie strzelal albo przynajmniej zrzera Twoje zasoby, nikt nie jest obojetny. To czy jakis obszar to pustynia, linia frontu czy centrum handlowe czy obszar raosnej pirackiej sieczki, zalezy od zywych ludzi.

Trafiłaś w sedno ;)

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 17, 2007, 13:41:46 »
Mysle nad powrotem do  EVE (tym razem tak na powaznie :) ), ale interesuje mnie pewna rzecz , ktorej nie zdazylem sprawdzic w ostatnim trialu. Czy mozna  levelowac jeden skill na mainie i w tym samym czasie skill na alcie? (na tym samym acc)

pozdrawiam

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 17, 2007, 13:49:22 »
Niestety nie da sie tego zrobic.. 

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 17, 2007, 21:10:08 »
na szczescie nie mozna tego robic

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 24, 2007, 00:29:46 »
Kilka mniej lub bardziej "newbowych" pytań :)

- Jak grać i sterować dronami. Atakowanie, wypuszczanie, chowanie itp. Czy to wszystko robi się ręcznie klikając na każdą z nich?

http://www.eve-online.com/guide/en/g05.asp (w 3/4 wysokości strony)

- Czy jest możliwość ustawienia automatycznego chowania dron przy skakaniu w warp? (jak na razie gubię co drugą drone, bo o nich po prostu zapominam)

Jak wyżej, odp jest NIE.

- Drone Control Unit - do czego dokładnie to jest i na jakiej zasadzie to działa?

http://www.eve-online.com/itemdatabase/shipequipment/drones/droneupgrades/24283.asp

- Czy "Drone control range" to odległosc do jakiej drona sama atakuje czy coś innego?

Zasięg na który kontrolujesz drony - jak sama nazwa wskazuje, powyżej tej odległości drona nie poleci, nie zaatakuje itp.

Teraz trochę bardziej ogólnie:

- Na podstawie czego dobierać rodzaj damage do mobów. Wiem, że na eve info są takie rzeczy, ale jak zobaczyć resy mobów w grze?

W grze się nie da. (mobów?  ::) )

- Czy jest możliwość szybszego otwierania cargo/wraku i przenoszenia lootu niż klikanie wszystkiego po kolei? (target -> otwórz -> przekładanie pojedynczo do okna ze swoim cargo)

Makro :P
Ale to nielegalne. Nie ma wowowego autoloota jeśli o to pytasz. To też jest w guidzie.


- Dlaczego tylko pierwsze moby po respawnie targetowane są automatycznie? Czy jest jakiś moduł/skill, który to będzie robił cały czas?

Autotargetera to się wyłącza w opcjach :P
Ale jak koniecznie chcesz, to są tutaj.


I najogólniej:

- Jak wygląda sytuacja polityczna polskich corpów. Czy jest jakiś sensowny polski alliance, czy lepiej sobie tym nie zawracać głowy i szukać corpa wśród angielskich.

Korporacje i Sojusze. Wybrać musisz sam.

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2007, 10:25:39 wysłana przez Xarthias »

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 24, 2007, 00:35:39 »
lol, a czytaleś to:

EVE Online Player Guide

???

Milej lektury