Autor Wątek: Czasopożeracz?  (Przeczytany 30458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czasopożeracz?
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 08, 2011, 15:43:32 »
@Minna A, napisałem przecież kilka ścian tekstu od Dormio temu, że jest mało grup które w WH zajmują się poważniejszym pvp (np te co wymieniłeś).
Porównując ilość do ilości dobrych korpów w null/low jest ich mało. Powody, dla których w mojej ocenie tak jest także przytoczyłem.

Nie napisałem nigdzie, że null jest najlepsze ani że jest mieszkają tam tylko "pro pvperzy". Napisałem natomiast że jako jedyne ma pełną gamę możliwości, w porównaniu z innymi regionami. To wynika z mechaniki gry.

Jakbyś nie zauważył to od dawna BUFU nie ma nic wspólnego z polityką, stad dziwne że o tym wspominasz. BUFU nie lata po WH, co najwyżej czasami tamtędy przelatuje. Nikt tego nie ukrywa.

Next time przeczytaj uważnie co napisałem wcześniej, to może nie będziesz piszczał coś o jakimś poletku, polityce, ... :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Czasopożeracz?
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 08, 2011, 16:30:27 »
To wyrabiaj sobie uwagi na temat wh pvp na podstawie KB, co mi do tego. KB jaki podałeś nie jest mój, nie wiem na jakiej podstawie uważasz, że moja obecność na tym KB dowodzi/zaprzecza czemukolwiek, szczególnie, że na tym KB mam zaraportowany 1 KM ! Już na BattleClinic KB znajdziesz pełniejszy obraz mojego "PVP"  :P

Nie uważam, że wh pvp jest bardziej wymagające, a jedynie twierdzę, że samo w-space wymaga więcej zachodu. Ty przekładasz sobie to na PVP, Twoja wola, ale jeszcze raz Ci powiem, że nie życzę sobie byś moimi tekstami podpierał swoje wyobrażenia o tym co ja napisałem, chcesz to mnie zacytuj.

Co do sprowadzania do PVP, to sprawdź lepiej kto odniósł moją wypowiedź do PVP. Cytowałem swoje wypowiedzi, więc nie powinno to dla Ciebie stanowić problemu, sprawdź gdzie odnosiłem się do PVP, a gdzie do samego w-space jako miejsca do życia.
Do PVP się nie spinam, wbrew temu co napisałeś. W sumie mało mam KM'ów, a D/K ratio mam mniej więcej 1:1, nie wiem czego miałoby to dowodzić. Unikania death penalty ? Nie lataj czymś na czego stratę Ciebie nie stać.

Nie oceniam PVP, bo tak jak napisał:
Każdy o PvP ma inne pojęcie, inaczej je pojmuje i inaczej walczy więc takie przepychanki czy w-space czy k-space lepsze do pvp są o dupę rozbić, w sumie to można sobie takie coś w dupę wsadzić.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czasopożeracz?
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 08, 2011, 16:33:35 »
@Nitefish - jak już wspomniałeś o w-space i R&K to nie zapominaj jeszcze o Narwhals ate my duck, Aperture Harmonics (K162), Whormhole Explorers, No Holes Barred, SRS., Talocan United, Kill it with fire. Wszystko co wymieniłem to mniejsze / większe grupy które zajmują się poważnym pvp w w-space (m.in. inwazje i wysiedlenia).

A czy Ty przypadkiem nie zapomniałeś o Aquili? ;) :P
A i jeszcze Adhocracy :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P