Autor Wątek: Duel of Champions  (Przeczytany 5256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Duel of Champions
« dnia: Lipiec 11, 2014, 20:36:43 »
Witam dinozaury  :P
O grze pewnie wszyscy słyszeli- karcianka w uniwersum HoMM, osobiście się zagrywam bez umiaru, polecam- wydali właśnie kolejny duży dodatek, jest też wersja na ipada.
Obiecali mi że jak ktoś się zarejestruje z linku poniżej, to dostanę jakieś bonusy w grze: 
https://signup.duelofchampions.com/portal/index/DOC_world_02_0010_06_200_12_0614_00?refId=VS3LTW
!zapomniałem dodać- po rejestracji z tego refa otrzymujecie w bonusie 6 talii startowych(6 frakcji). Przeglądałem je- całkiem przyzwoite talie, można nimi spokojnie pograć jakiś czas

« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2014, 21:05:32 wysłana przez Wihajster »

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Duel of Champions
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2014, 03:18:11 »
Tez grałem, bardzo fajna karcianka :) na internetach jest mnóstwo kodów za które dostaje się pojedyncze karty lub cale talie, wrócę do grania kiedy gra wyjdzie na tablety z androidem n___n

o tu jakieś kody znalazłem http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/1024-kody-promocyjne/

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Duel of Champions
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2014, 12:52:18 »
Z kodami nie jest już tak lekko- o ile wiem jedyny działający w tej chwili to TH4NK5-70K-D0C-F4CEB00K-L3G1ON dwa pakiety i jakaś kasia- ale za to dali kampanię, za przejście całej można uzbierać na 50 pakietów(!)- komputr ma inteligencję kołpaka, nie jest wyzwaniem. Za każdy poziom też można sobie pakiet kupić- wg mnie dość łatwo tam się zbiera karty
ps. Dzięki za rejestrację, ktoś się skusił na refa :)
ps2. Jakby ktoś miał pytania co do DoCa, to chętnie odpowiem
ps3. DoC jest w pełnej polskiej wersji, zapominałem wspomnieć

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Duel of Champions
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2014, 14:39:28 »
Ścianąłem (z referarala) pograłem w tutoriala... i wyłączyłem :) Te gry nie mają na komputerze żadnego uroku :( To nie to samo co całe wakacje dzień w dzień Magic The Gathering 14 lat temu w ogródku :(

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Duel of Champions
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2014, 15:51:23 »
Niestety, nie da sie sciagnac :( Nie dziala downloader, a bezposredni link wyswietla 404. Z tego co widze, sporo osob ma taki problem, i nadal pozostaje on nierozwiazany. Szkoda.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Duel of Champions
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2014, 18:01:16 »
Ścianąłem (z referarala) pograłem w tutoriala... i wyłączyłem :) Te gry nie mają na komputerze żadnego uroku :( To nie to samo co całe wakacje dzień w dzień Magic The Gathering 14 lat temu w ogródku :(
True.
Poza tym jak grałem w poprzednią wersję to nie dało się robić całkowicie własnych tali, nie wiem jak teraz... ale składanie 'swojej' tali to zawsze była dla mnie największą frajda w magicu
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2014, 18:48:18 wysłana przez Mapryl »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Duel of Champions
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2014, 23:22:52 »
W DoCa gram od bardzo dawna (teraz już właściwie nie gram) ale przed zmianami (tzn przed wprowadzeniem legacy/standard) bardziej mi się podobało pomimo tego że control decki były przekoksane.

True.
Poza tym jak grałem w poprzednią wersję to nie dało się robić całkowicie własnych tali, nie wiem jak teraz... ale składanie 'swojej' tali to zawsze była dla mnie największą frajda w magicu

Nie bardzo rozumiem stwierdzenia że nie dało się robić swojej talii. Chodzi ci o szkoły magii/pochodzenie stworków jakimi mogą władać bohaterowie czy o coś innego? Jeżeli akurat o to to jak dla mnie to na plus bo wprowadzało urozmaicenie do tali różnych frakcji.

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Duel of Champions
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 14, 2014, 10:53:25 »
Człowiek się stara, nagania im dojrzałych (bogatych znaczy :P) klientów a tu 404 ... no przykra sprawa. Sprawdzałem teraz od siebie, już działa- może przeciążone łącze mieli :)
Co do zmian- jakiś czas temu zrobili 'reset' kart- nowy sezon z tylko częścią dostępnych- przed bs2 grać się już nie dało z tymi przewijarkami czy lockami- nowi ludzie nie przychodzili, bo byli ~700 kart do tyłu a na dzień dobry wpadali na farmerów- jak dla mnie bs2 właściwie uratowało grę- oczyściło metę i ściągnęło sporo ludzi