Autor Wątek: Pytania początkującego o start w grze.  (Przeczytany 44654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pytania początkującego o start w grze.
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 01, 2011, 12:51:31 »
Pewnie alty z noob korpów, jak nie znasz mastera to sie nie dowiesz

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

BoDeK

  • Gość
Odp: Pytania początkującego o start w grze.
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 01, 2011, 16:30:53 »
Jedno jest pewne, kanał in game : "Polish" to jeden wielki trolish. Od święta się coś dowiesz, zawsze wyślą cię do tutka, UA lub EFT. Chamstwo i buractwo występuje tam w nadmiarze. O grze więcej się dowiedziałem od wyśmiewanych ruskich, bo znając "russkij jazyk' na poziomie poniżej minimum, pewnie odzywek w stylu zrób tutka etc. nie rozumiałem. Dlatego, odnosząc się to pierwszego posta w tym jakże już strolowanym topiku ... rób swoje, graj (rób) to na co masz ochotę i co daje jakąś frajdę a reszta z czasem przyjdzie. Ja też robiłem aktywnego tanka na drejku, ale to był MÓJ drejk. Cenię sobie w EVE tą wielka swobodę w zabawie i wszelkie korpy typu JA CI WYZNACZAM kolejkę skilowania bo to i to, mam w poważaniu. Nie goni mnie ISK/h ponieważ co 2 m-ce mogę sobie wykupić GTC i przez ostatni tydzień latałem robiąc sobie screny nieba bo tak mi się chciało, 1-2h na tyle czasu miałem. W moim korpie nikomu to nie przeszkadza, są tacy co dzień w dzień ryją skałki i tacy co dzień w dzień latają po low dla ubicia jakiegoś nobka i pewnie ich to zadowala. AMEN
ZAZNACZAM, że do UA nic nie mam, nikogo tam nie znam i nic od nich nie chcę.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pytania początkującego o start w grze.
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 01, 2011, 16:43:57 »
[admin]Tak jak przedmówca zauważył topik definitywnie się wyczerpał. Dlatego czas najwyższy go zamknąć.[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.