Autor Wątek: [PVP/PVE]DAMAGE  (Przeczytany 21914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 11, 2008, 18:58:04 »
dajcie mu bana .... blagam ...

ivil

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 11, 2008, 19:01:28 »
a-ha!
Znaczy bolsze == lepsze ?

Nie mozna mu dac bana za to ze opowiada mity i legenty EVE, ktore zaslyszal od kolegow :P

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 11, 2008, 19:05:39 »
think outside the box...

Voulture

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 11, 2008, 20:20:16 »
Myrmidon wcale nie jest zly. Jest tani, ma swietny tank, nie zbyt duza sygnature i jest o wiele szybszy i zwrotniejszy niz Dominix. Wiadomo, to juz nie to samo co kiedys gdy mial 125m3 bandwitha, ale i tak nie nazwal bym go slabym. Duzo zyskuje po wlozeniu na niego autocannonkow.

A jesli juz robimy krok naprzod, jesli o droneshipy chodzi, to wszystkim polecam Ishtarke, ostatnio to moj ulubiony statek ;)

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 11, 2008, 20:43:04 »
z topica o sentrach:
Cytuj
Ja uzywam (niestety jeszce t1) na nanoishtarze. Zazwyczaj mozna je wyrzucic gdzies niedaleko wrogow, odbic na mwd na te 50-60km i tylko zmieniac cele. Bouncery t1 maja ok 50km optimala i 40 falloffa wiec zasieg rewelacyjny. Dps to jakies 70% sily ogrow t2 wiec nie jest znowu tak tragicznie.

aha... 60km... ubiles kogos zanim sie wywarpowal?

pozatym, zapewno to mi sie tak tylko dzieje, ze jak sie warpne zostawiajac ZWYKLE drony, to mam je w 'drones in space' i moge sie warpnac spowrotem nietracac kontaktu.

Voulture

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 11, 2008, 21:02:59 »
Co do drugiej czesci - nie wiem. Po warpie mi zwykle drony zawsze gina i ozniej musze po nie podlatywac i scoopowac.

Co do ishtarka z sentry dronami - to statek do gangu. Nie musze trzyma cpunktu na statku ktory akurat klepie, trzymam go tam, gdzie trzeba akurat :)
Czy kogos ubilem? Hmm, zobacz tutaj po celach: http://www.ndesert.com/coven/kb3/?a=kill_related&kll_id=21137

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 11, 2008, 21:18:22 »
ale solo, bo tak to to wiesz....

patrzac na recent kills... 1. ani razu nim nie zabiles solo 2. czy wy nie przesadzacie z przewaga liczebna gdy niszczycie tego biednego scorpiona i ravena? ;]

Diabl0

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 12, 2008, 09:44:41 »
2. czy wy nie przesadzacie z przewaga liczebna gdy niszczycie tego biednego scorpiona i ravena? ;]

1 - Nie ma czegoś takiego jak przewaga liczebna, jest tylko rozkładanie kosztów amunicji na poszczególnych członków gangu :P

2 - Scorp był na fleet battle - tam jak ktoś jest callowany jako primary to wszyscy MAJĄ w niego strzelać, a cel ma odparować od samego alpha strike. No, ale tego się człowiek uczy jak już wyrośnie z przedszkolnego lowsecowego piracenia i trafi do prawdziwego corpa 0.0

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 12, 2008, 10:16:34 »

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 12, 2008, 10:39:33 »
super, ja wiem, ze on ishtar moze pozadnie walnac, ale wiesz, w solo jako nano wurzycajac sentry kolo celu, a potem spylajac na 60km nikogo nie zabijesz. we flocie to cie to wali, bo zawsze sie znajdzie ktos inny do disruptowania.

diablo-> ja patrze na to: http://www.ndesert.com/coven/kb3/?a=pilot_detail&plt_id=41669
i widze, ze lecial sobie raven i scorpion i zniszczyli ich w 20.
zastanawiam, sie czy bedziesz mowic, ze niema czegos takiego jak przewaga liczeba, jak bedziecie sobie stac waszymi ukochanymi shipami t2 i wwali sie wam 5razy wiecej przeciwnikow jak was, i nawet nie zdarzycie sobie zdac sprawy z tego co sie dzieje, jak was juz nie bedzie ;]

NeX

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 12, 2008, 10:45:02 »
  Dronki mają różne drobne bugi/hacki. Np jeżeli odwarpowując wyda się im rozkaz powrotu na orbitę, lub do drone baya, ale nie zdążą zadokować, to pozostają aktywne mimo że odwarpowaliśmy bez nich. Możemy powrócić i dalej wydawać polecania o ile jesteśmy znów w zasięgu. Natomiast jeżeli odlecimy bez wydawania rozkazu gdy dronki walczą, to utracimy nad nimi kontrolę i trzeba będzie je scoopować jeżeli przetrwają jakieś.

P.S. Jak się posiada przewagę liczebną, to się z niej korzysta. Przecież nie wydzielisz jednego BSa na szlachetny pojedynek czekając kilka minut aż się ewentualne siły gangów wyrównają.  W EVE nie ma poza turniejami typowej "Areny" z zasadami. Liczy się ekonomia i czas jak w życiu  :coolsmiley:

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 12, 2008, 10:47:20 »
i widze, ze lecial sobie raven i scorpion i zniszczyli ich w 20.
No właśnie mało widzisz:
http://www.ndesert.com/coven/kb3/?a=kill_related&kll_id=21163

to była bitwa a nie gang wpadający na biedne ravenki/skorpionki włóczące się solo.
na urlopie od EVE

Voulture

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 12, 2008, 10:54:07 »
Akurat o ile pamietam sytuacje to gejt byl skampionypzrez goonsow, my wskoczylisciemy, support podbil do bsow na tych 150km a nasi snajperzy zbaijali. Padlo tyle, ile zlapalismy, goonsow bylo w tej walc wiele, wiele wiecej. A jestem tylko na paru kmach bo tacklowalem scorpa i lalem Cerba co do mnie stzrelal :P

~~

Nie wiem jak wyglada Twoja wiedza jesli o latanie w gangu i floci chodzi. Gdzies juz zauwazyles w jakims temacie, o ile pamietam, ze skoro latasz ze swoim kumplem w dwojke to mozna by tam mienic fity, by jeden tankowal sentry i trzymal wroga a drugi mial wygar i zabijal. Widzisz, latanie w gangu i flocie jest takim troszke bardziej ambitniejszym rozwinieciem tej prostej idea dywersyfikacji zadan i mozliwosci statkow. Kazdy ma swoj cel, ma swoje zadanie i pewna role w gangu do ktorej musi dostosowac swoj fit i swoja wlasna taktyke. Wiadomo, FC wydaje rozkazy, ale sa ona zawsze ogolnikowe - lapac bsy, primary ten i ten, support podbija i tackluje, lac jammerow itd. Reszta to cyferki i sumaryczny skill ludzi - jak wiedza co robic i nie sikaja w gacie to moga rozwalic wiele silniejszy gang bez wiekszych strat.

Bylem w walkach, gdzie wrog mial dwukrotna pzrewage liczeba a my zbailismy im 20 osob nie taracac nikogo i zwialismy. Jak wyglada km? U nas nikt nie zginal wiec po stronie przeciwnikow sa tylo te, co padly. u nas ejst zas caly gang. Pokaze wiec 40vs20 a moglo byc 40vs80. Nie wiesz tego. Nie wierz killboardom.'

~~

I nie slchaj innych - solo nie umarlo, dalej ma sie dobrze. Brat ostatnio lecial po low - w jednym jedynym hi secu po drodze zagadal na loclau czy ktos chce solo, chetnego geddona znalazl w 2-3 minuty. Do solo polecam tez cepy - bardzo latwo znalezc chetnego bo statki tanie - mysle, ze conajmniej 30 solo walk w cepach mialem ustawionych na localu :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2008, 11:01:44 wysłana przez Voulture »

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 12, 2008, 11:30:48 »
ze solo ma sie nie tak zle to ja wiem. szkoda, tylko, ze ja sie umowilem na solo brutix vs. thorax, to gosc przylecial HAC'em [HAS'em...].

wlasnie o to mi chodzillo- czy lepiej zeby jeden tankowal [tak nieco], a drugi nawalal, czy, zeby obaj walili- w koncu target szybciej pojdzie do piachu.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 12, 2008, 11:37:35 »
W low secu gdzie masz sentry na gjetach i pod stacjami nie masz wyboru. Musisz mieć tank.

W 0.0 można tak sie sfitować na 3 dmg modach ale w 0.0 ze względu na ciężkie warunki ludzie są o niebo lepiej zorganizowani i lataja w grupach. Więc solowanie to raczej w nanoshipach (ewentualnie w cloackerach) a i tak nie jest takie proste.

ivil

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 12, 2008, 11:46:29 »
Pewnie spojrzal na twoje employment history i pomyslal ze nie odroznisz t2 raxa od t1  ;)

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 12, 2008, 11:49:38 »
tlumaczyly sie, ze widzial jak lecialem megasem, wiec wzial HAC'a [HAS'a...].

a teraz tepmest sie na mnie kampi, bo kolesiowi zdjalem mammotha xD
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2008, 12:30:33 wysłana przez myst1q »