Autor Wątek: Pytania na początek  (Przeczytany 28030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Pytania na początek
« dnia: Kwiecień 07, 2015, 21:31:25 »
Witam,

chciałbym rozpocząć przygodę z EVE Online, tym bardziej, że od dawna chodzi za mną ta gra, a wszystkie inne mmorpg dawno temu mnie znudziły lub były zbyt p2w.
Pytań mam kilka - czy w ciągu 30 dni triala da radę "wyfarmić" PLEX i czy ma to jakikolwiek sens, jeśli nie to zakładając, że gra mnie zainteresuje ile mniej więcej czasu gry potrzeba, aby  móc w miarę spokojnie zarabiać na PLEX'a i mieć coś jeszcze dla siebie (30/60/90 dni kupić)?
Gdzieś czytałem, że jak dostanie się buddy invite, to później można dostać od osoby wysyłającej/dającej buddy invite otrzymać za darmo PLEX'a i przedłuży on ważność konta zarówno moją jak i osoby dającej buddy invite - czy dalej to tak działa?
Zakładając, że na grę aktualnie mam w miarę dużo czasu (po kilka h dziennie) ile czasu byłoby potrzebne do dojścia do poziomu zarobków pozwalających na zakup PLEX'a i dodatkowy zarobek?
Mam nadzieje, że nigdzie się nie powtórzyłem, ani nie napisałem niczego głupiego.

Pozdrawiam,
Messor

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2015, 22:44:09 »
Granie by zarobić na pleksa, mija się z celem. To nie jest gra, to jest praca. Zastanów się nad tym, wypalisz się po 30 dniach i nie wrócisz... . 50 zł na miesiąc to nie jest dużo.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2015, 22:57:07 »
Da się zarobić na plexa bez spiny, ale to tak pewnie po pół roku grania. No chyba, że jesteś wyjątkowym wymiataczem (npc-ów) i trafisz do ekipy z dobrym paśnikiem.
Buddy program to chyba odrobinę inaczej działa. Trial z niego jest (albo był) jakiś tydzień dłuższy od zwykłego triala. I jeśli po trialu nowy gracz upgradował konto to konta zwykłego (obojętnie czy kasą czy plexem) to ten co wysłał zaproszenia dostawał sam plexa (jednego). Nowy za to nie dostawał nic. Co najwyżej darujący na zachętę oddawał mu swojego plexa, tudzież jakieś iSKi.
Ludzik umiejętności nabija ucząc się skili w czasie (bez względu na to, czy jesteś zalogowany i coś robisz, czy jesteś off line). I tak pewnie po pół roku będziesz miał już takie skile, gdzie będziesz mógł wsiąść w nieco lepsze statki z nieco lepszym efektem (choć do wyskilowania perfect będzie nadal dłuuuga droga).
Drugi skill, to skill Twój jako gracza. Tu w przeciwieństwie tego co wyżej trzeba latania i talentu (albo jednego z nich).
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2015, 23:20:40 »
czyli nawet zakładając, że bym grał dość sporo, powinienem się szykować na kupno abonamentu na co najmniej 3 miesiące? a najprawdopodobniej na jakieś 6+ (w sumie), jeśli dobrze rozumiem. albo liczyć na dość sporo szczęścia na początku. to jeszcze nie tak źle. chociaż aktualnie niestety 50zł na miesiąc to w moim wypadku dość sporo, ale jeśli nie był by to wydatek długotrwały (powiedzmy ~150 zł w sumie) to powinno nie być problemów. jakieś rady na początek? bo w sumie nawet po przeczytaniu poradników (wielu) w internecie ciągle znajduje ciekawostki dla początkujących :)
no i chyba jedno z ważniejszych pytań o którym zapomniałem na początku - gdzie ktoś kto dopiero zaczyna mógłby się podziać (sojusz - czy jakkolwiek to się nazywa)? preferowany język polski lub angielski, jeśli to możliwe

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2015, 23:33:25 »
Sporo można zarobić np. na handlu (trzeba cierpliwości i talentu), w wyższej klasy wormholach (trzeba dobrych skili i altów najlepiej) i w milicji (nie każdy to akurat lubi i jak nie podejdzie można kurwicy dostać: P)
Korp na początek: Unseen Academy (pl) lub Eve University (eng). to tzw. korpy szkoleniowe. Pokażą co i z czym się je.

Co najczęściej nowym graczom najbardziej się podoba w tej grze?
- kopanie skałek (robienie za górnika),
Co większość starych graczy radzi nowym najczęściej?
 - NIE KOP :D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2015, 23:47:06 »
w 90% poradników mówią mi, żeby nie kopać, więc poza tutorialem pewnie nie będę (mimo, że lubię czasami spokojne farmienie/grind) ^^
z tego co widziałem, słyszałem najbardziej ciągnie mnie pvp i pve (na początku pewnie bardziej pve), z opisów spodobał mi się też scravanging i może eksploracja. handlowcem niestety nie jestem i pewnie nigdy nie będę, więc na zarabianie milionów z marketu raczej nie liczę (nie licząc szczęścia). najprawdopodobniej sprawdzę na dniach 30 dniowego triala i jeśli wszystko będzie jako powinno pomyśle nad kupnem abonamentu, jednak gotówka i tak by się przydała, więc jakoś będę musiał znaleźć źródło utrzymania. o korpach pomyśle, ale o tych 2 już słyszałem i pewnie skorzystam

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 08, 2015, 08:40:34 »
50 zł to dużo na miesiąc wtf?

Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 08, 2015, 08:56:35 »
50 zł to dużo na miesiąc wtf?

dla studenta bez stałego dochodu to trochę jest niestety, ale tak jak mówiłem wcześniej, na kupno 3 miesięcy abonamentu nie będzie problemu, a później albo da rade ISK'ami albo jeszcze 3 dokupię (jakoś te złotówki uzbieram)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 08, 2015, 08:59:36 »
dla studenta bez stałego dochodu to trochę jest niestety, ale tak jak mówiłem wcześniej, na kupno 3 miesięcy abonamentu nie będzie problemu, a później albo da rade ISK'ami albo jeszcze 3 dokupię (jakoś te złotówki uzbieram)

Pieprzenie kocopałów, też byłem na studiach. Na alkohol więcej szło każdego tygodnia i jak się chce to kasa będzie.

Raja Nebucodeneze

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raaja Nebucodeneze
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:03:51 »
Po około 25 dniach skilowania możesz latać Stealth Bomberem z fitem, w którym bez problemu będziesz rozwalał misje 3/4 w milicji - pod warunkiem ze wybierzesz caldari albo minmatarska, i bez żadnego grindu zarobisz na plexa bez problemu + kase na pvp (nooo zakładając ze będzie przynajmniej Tier 2). A sam SB nie dość ze jest śmiesznie tani, to jeszcze ryzyko wtopienia najmniejsze z możliwych...

Tu jest bardzo dobry poradnik - gościu akurat pokazuje fita dla caldari, ale tłumaczy co trzeba ew. pozamieniać...


http://www.factionwarfare.com/faction-warfare-guide-missions/
aloha cocojambo banana

Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:12:19 »
myślałem o Gallente na początek, a same SB podobają mi się i zastanawiałem się czy nie kierować się głównie pod grę nimi. poczytam poradnik i zobaczymy jak to będzie. Dzięki wielkie za link i info

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:16:04 »
Tu masz bardzo kompletny poradnik jak zarabiać w EVE, niestety po angielsku (lub węgiersku jak rozbierasz ten język).

http://www.isktheguide.com/

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:21:57 »
Chłopaki proszę bez chamstwa i trolla, chociaż raz na tym forum zmotywujmy gościa do grania ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:22:01 »
myślałem o Gallente na początek, a same SB podobają mi się i zastanawiałem się czy nie kierować się głównie pod grę nimi. poczytam poradnik i zobaczymy jak to będzie. Dzięki wielkie za link i info

Możesz grać gallente a przy okazji wyskilować takiego bombera.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:29:33 »
w sumie racja, chyba jeszcze nie przyzwyczaiłem się do "otwartości" tego świata i możliwości opanowania w zasadzie wszystkiego zależnie tylko od czasu gry i specjalizacji pod którą postać będzie rozwijana. Zobaczymy jak to będzie - klient się ściąga, później 30 dni trial i okaże się co dalej.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:32:19 »
Nic nie stoi na przeszkodzie żeby traila przejść ze 2-3 razy ;) A i jak będziesz tworzył postać to nie nazywaj jej na A,  B, C itp. celuj w końcówkę alfabetu ale i nie sam koniec ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Raja Nebucodeneze

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raaja Nebucodeneze
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:40:53 »
myślałem o Gallente na początek...

Rozumiem ze chodzi o Gallente statki jako takie a nie milicje :) Bo tak jak wspomnialem zeby latac SB u gallow to trzeba poswiecic kolejny miesiac zeby moc walic z javelin torpedo (aby wyjsc poza zasieg ecm i dmg caldari npc)

No do tego dochodzi cala ekonomia wymiany LP'kow - za pierwszym razem bedziesz musial troche czasu na to poswiecic :)
aloha cocojambo banana

Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:52:39 »
chodzi o statki, chociaż na początku oceniałem głównie stronę estetyczną i rolę statków, a nie ich statystyki. Chociaż jeśli chodzi o SB to od strony estetycznej najbardziej przemawia do mnie Hound od Minmatar, ale podejrzewam, że nie ma sensu rozwijanie postaci na początku pod statki kilku ras, więc będę musiał się nad tym zastanowić jeszcze.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:59:17 »
Nic nie stoi na przeszkodzie żeby traila przejść ze 2-3 razy ;) A i jak będziesz tworzył postać to nie nazywaj jej na A,  B, C itp. celuj w końcówkę alfabetu ale i nie sam koniec ;)

Ostatni raz cele na flocie wybierane były alfabetycznie gdzieś na początku 2010 roku.

chodzi o statki, chociaż na początku oceniałem głównie stronę estetyczną i rolę statków, a nie ich statystyki. Chociaż jeśli chodzi o SB to od strony estetycznej najbardziej przemawia do mnie Hound od Minmatar, ale podejrzewam, że nie ma sensu rozwijanie postaci na początku pod statki kilku ras, więc będę musiał się nad tym zastanowić jeszcze.

Na początku trzeba się skupić na jednej, ale po roku już myśleć o cross-trainingu tak, żeby po 3 latać już wszystkim. Oczywiście, jeśli chciałbyś poważnie traktować PvP, a nie latać we flotach składanych wg zasady "bring whatever, bro".

I robić dużo krótkich skilli - na samym początku lepiej mieć 3 skille na III niż jeden na IV.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:02:59 »
chciałbym skupić się na pvp, ale bardziej zależy mi na dobrej zabawie, pvp czy inne czynności mają być dodatkiem.
tak jak myślałem - na początku skupić się na 1 konkretnym celu i do niego dążyć (statek/skille), a później myśleć o czymś więcej.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:41:04 »
Ostatni raz cele na flocie wybierane były alfabetycznie gdzieś na początku 2010 roku.
...

drogi Sokole... nie wiem dlaczego wszystkich mierzysz miarka niepelnosprawnosci lub udarem mozgu.
Zapewniam Cie, ze Fitti wie o czym pisze. gdybys wszal polatal chwile jako tackler, albo scout za pewne wnet pojalbys intencje.
tak, zgadzam sie, nicki na A sa po wuju: ] swiecisz na lokalu, zanim grid zdarzy Ci sie zaladowac.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:46:02 »
Najlepsze nicki są w stylu "secondary", "someone else", "warp to belt one", "deagro now" itd.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 08, 2015, 11:05:58 »
mimo wszystko pewnie stworze sobie nick, który będzie pasował mojej postaci i mi osobiście. Postaram się, by był na literę "M" lub coś koło tego, jeśli kiedykolwiek miałbym być choć trochę rozpoznawalny lub zwracano by się do mnie, wolę żeby było to coś co łatwo da mi do zrozumienia, że to moja postać ^^

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 08, 2015, 11:07:13 »
Najlepsze nicki są w stylu "secondary", "someone else", "warp to belt one", "deagro now" itd.
albo troling w polskim stylu z dedykacją zdla zachodnich FC "Brzęczyszczykiewicz Grzegorz"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 08, 2015, 11:15:04 »
drogi Sokole... nie wiem dlaczego wszystkich mierzysz miarka niepelnosprawnosci lub udarem mozgu.
Zapewniam Cie, ze Fitti wie o czym pisze. gdybys wszal polatal chwile jako tackler, albo scout za pewne wnet pojalbys intencje.
tak, zgadzam sie, nicki na A sa po wuju: ] swiecisz na lokalu, zanim grid zdarzy Ci sie zaladowac.

Tak chodziło mi o opcje scoutowania ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 08, 2015, 11:41:16 »
albo troling w polskim stylu z dedykacją zdla zachodnich FC "Brzęczyszczykiewicz Grzegorz"

Uhm... "Shoot the guy I broadcasted" ;)

A co do "świecenia na localu" - dziś masz albo 3 osoby (i świecisz zawsze), albo 50. Na szczęście gość wie o co chodzi i wybierze sobie coś, co do niego pasuje.

Uwaga ode mnie - nie korzystaj z defaultowych nazwisk rasowych, które podpowiada konfigurator. Tyle tego lata, że stało się to już lamerskie. I uważaj - widać sporo nicków wg schematu "Jan Kowalski Kowalski" - jakby ktoś dwa razy coś wpisał bez sensu. Nicka postaci zmienić nie można!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 08, 2015, 11:43:25 »

dziś masz albo 3 osoby (i świecisz zawsze), albo 50.

Serio ?
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 08, 2015, 11:47:13 »
na pewno nie będę używał niczego deafultowego podczas tworzenia postaci i podejrzewam, że na samej zabawie z postacią spędzę dość dużo czasu, a co do złożoności nazwiska - mam tendencje do używania łaciny podczas tworzenia nicków postaci, więc można się spodziewać wszystkiego (zależnie od tego, co aktualnie znajdę w słowniku i uznam za pasujące do postaci) od rzeczy prostych jak nick na tym forum po coś w stylu "Praedabundus".

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 08, 2015, 12:07:01 »
Nie przejmuj się też za bardzo tym co piszą, zwłaszcza w tematach mało istotnych jak nick ;)
Masz przed sobą najlepszy okres w EVE, okres kiedy jesteś świeżakiem i każda odkryta przez Ciebie rzecz da Ci dużo zadowolenia.

Do tego stanu nie da się już wrócić jak już minie ten pierwszy rok, może mniej, mimo że EVE jest takie wielkie - im więcej sam zrobisz i odkryjesz zanim minie magia "nowości" tym lepsze będziesz miał wspomnienia jako "bittervet maksujący cały hi-endowy content" (że tak slangiem pocisnę ;) ).

Żeby nie było żem gołosłowny pisząc o wielkiej EVE

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 08, 2015, 12:12:55 »
Eve nie jest unikalne w swojej wielkości, 3/4 zajęć jest nudne jak flaki z olejem. W pewnym sensie ta gra jest drugą pracą i albo ją kochasz i wykonujesz przez kilka lat by zostać bittervetem albo odpadasz po pierwszych 3 miesiącach strzelania w krzyżyki bo chcesz zarobić na pleksa lol.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2015, 12:36:22 wysłana przez Soulscream »

Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 08, 2015, 12:13:34 »
tym co inni sądzą o moim nicku nigdy za bardzo się nie przejmowałem, więc nie ma problemu :)
slangu jeszcze niestety nie rozumiem w zadowalającym mnie stopniu, ale to pewnie kwestia czasu.
eve jest ogromne i skomplikowane, ale właśnie dlatego chcę spróbować swoich sił. nowości na pewno będę odkrywał przez długi czas, patrząc na rozmiary i złożoność gry
No i dzięki za obrazek ilustrujący jak ogromne to wszystko jest - zapowiada się ciekawie

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 08, 2015, 13:20:22 »
Jak już wrzucamy obrazki to nie mogło zabraknąć tego:



To tak trochę z przymrużeniem oka ale tylko trochę ;)

Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 08, 2015, 13:42:48 »
przynajmniej będę miał wyzwanie, żeby nauczyć się ogarniać wszystko po kolei na przyzwoitym poziomie :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 08, 2015, 13:45:14 »
Learning curve nieco wygładzono, New Player Experience jest teraz o niebo lepsze niż jeszcze parę lat temu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Messor

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Pytania na początek
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 08, 2015, 13:51:23 »
zobaczymy, klient gotowy, wszystko przygotowane - teraz muszę sobie znaleźć jakiś cel, stworzyć postać i zacząć zabawę (czyli pod wieczór pewnie jakoś)