Autor Wątek: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!  (Przeczytany 110453 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Voulture

  • Gość
Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« dnia: Grudzień 05, 2007, 18:12:33 »
Jak w temacie.

Jesli nie wiesz która korporacja najlepiej spełni Twoje oczekiwania, nie spełniasz wymagań do wymarzonej korporacji, jesli Twoja sytuacja jest bardziej skomplikowana lub z jesli jakichkolwiek względów nie możesz sam wybrać - wpisz się. Na pewno sie ktoś znajdzie z propozycją, na pewno ktoś z wiekszoszym stażem w grze pomoże Ci wybrać.

Życzymy miłej gry :)

Edit: Inwencja > Skille w moderowaniu.
Juz działa :P

EDIT by Xarth: Uprasza się osoby rekrutujące o składanie chętnym propozycji na priv, aby nie śmiecić w temacie.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2009, 14:10:43 wysłana przez Xarthias »

Lecu

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2009, 23:46:54 »
Witam szukam korpa który sie zaopiekuje minerem 5.7mln skillpointow.
Interesuje mnie kopanie na 0.0
Nick w grze Sneak Plisken

Pozdrawiam

jasio2k

  • Gość
[Looking for new home] 16mil sp
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2009, 01:34:41 »
Witam.
Szukam nowgo domu korporacji 0.0 English/Polish bez znaczenia, w duzym sojuszu.
W tym momencie jestem czlonkiem Intrepid Crossing ale chcial bym zmienic corpa z jednego powodu -> Zapytalem sie FC na temat nowej drogi dla cap i bylo ciezko odpowiedziec. Do tego moment... zreszta nie otrzymalem odpowiedzi... a nie bede za kazdym rezem razem ryzykowal utraty dread'a ...wiec trzeba poszukac czegos nowgo.

Moge przystapic do kazdego korpa gdzie moge zostac na dluzej i jest lub nie jest wrogi Intrepid Crossing, albo jest bez znaczenia
Moje atrybuty to:
16mil sp - cap pilot
8mil sp (alt mining)

Od korpa wymagam:
Tylko zrozumienia prawdziwego zycia i ze gra nie jest najwazniejsza

I jeszcze jedno nie bede zadnym szpiegiem, dla korporacji negatywnie nastawinych dla IRC chce po prostu zaczac w nowym korpie, ale bez szpiegowania etc. Poniewaz mimo wszystko mam respekt dla gosi z  Intrepid Crossing dobrze sobie radza i sa dobra grupa mimo wszystko.
Pozdro czekam na oferty


Obi Wan

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2009, 10:04:33 »
Witam !!

Napisze coś o sobie:
Jestem Caldrem z mała ilością Sp bo tylko 5,5 m, ale gram już od 2 lat, miałem kiedyś inną postać oraz przerwe długą w grze. Znam mechanikę gry i jestem więcej niż stabilny finansowo. Latałem dużo po 0.0, handlowałem (nadal handluje), zajmowałem się misjonarstwem itd itp. ale mało pvp'owałem. I to właśnie chcę teraz robić, tzn w tym się szkolić, nie piszcie o szkoleniach w Unseen bo mam je już dawno zaliczone, latałem pvp ale to była radosna twórczość niż coś konkretnego, znam podstawy btw jestem po trzydziestce :P

Czego szukam:
szukam tego czego jeszcze nigdzie niestety nie znalazłem, tzn. korpa, a w zasadzie osoby/osób w korpie która by pokierowała moim rozwojem pvp od podstaw, miała dla mnie  w tym zakresie czas, bez mieszania z którym miałem do czynienia tzn. jeden mówi skiluj to drugi skiluj tamto, a trzeci jeszcze co innego, chcę konkretów od kogoś doświadczonego, żebym zaczął od właściwie zera i rozwijał się w konkretny sposób aby skończyć jako straszny pvp'er :)  ja się jak najbardziej dostosuje

Co oferuje:
przede wszystkim lojalność, chęć gry i nauki, częstą obecność w grze, współdziałanie dla rozwoju korpu, pomoc w tym co ja już umilę

Pozdrawiam

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2009, 10:55:04 »
Napisz evemail do Col Cherryman, voodoo to wlasciwy adres. In game bywam dopiero wieczorem...
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2009, 11:41:28 »
Napisz evemail do Catfromcheshire, Zabijaki zabijaja praktycznie caly czas. W grze jestem rano, po poludniu, wieczorem i w nocy  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2009, 14:04:00 »
Napisz evemaila do Jimmy Borwnie - jako rekrutant RAVE zajmuje się od podstaw rozwojem świeżego narybku ;). Rezydujemy w 0.0

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2009, 14:05:59 »
Panowie, może składajcie takie propozycje na priv'a, mkey? Bo tu się za duży śmietnik robi.
Przedwieczny.

Ramzes

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 20, 2009, 18:20:43 »
Nowy gracz szuka korpa.

Gram aktualnie na buddy keyu ale zakupiłem już PLEXa.

Szukam korpa w ktorym mógłbym się nauczyć.

Na razie rozwijam postać pod kopanie Hulkiem.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 20, 2009, 19:53:57 »
Na szkółkę najlepsza Unseen Academy www.unseen.pl  kanał ingame: centrala noobs
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

SpiN1983

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 27, 2009, 13:33:03 »
Napisz evemail do Catfromcheshire, Zabijaki zabijaja praktycznie caly czas. W grze jestem rano, po poludniu, wieczorem i w nocy  ;)

hmmm... interesujące :) mam dość nudnych misji w hs  :)  z chęcią się czegoś nauczę :)  :knuppel2: odezwę się zaraz po przerwie  o7

Jammela

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 02, 2009, 01:04:55 »
Witam,

szukam nowego korpa. Najlepiej w 0.0 ,-) Chcialbym albo Korp ktory zajmoje sie przedewszystkim kopaniem albo "normalny" korp w 0.0 tzn. PvP i racenie/kopanie a nie tylko 23/7 pvp.

Co oferuje? razem okolo 122 mil sp. Moj main ma 53+ mil sp moze latac dreadem (phoenix) i prawie wszystkimi statkami caldari + hulk + rorqual. Alt nr. 1 34+ mil sp przedewszystkim vulture+10 mil sp w leadership. Alt nr. 2 27 mil sp tylko pvp, amarr bs5 + t2 fit i minmatar hac. Alt nr. 3 tylko hulk.

Reszte powiedzialbym chetnie w grze bo jest duzo do powiedzenia ^^

Wiec prosze o kontakt w grze lub w forum.

o/


Haaron

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 02, 2009, 19:18:53 »
Witam!
Jestem nowym graczem dopiero zaczynam zabawę z EVE.
Na grę planuje poświecić głównie weekendy i parę godzinek w tygodniu bo praca i żona nie pozwalają na więcej.
Szukam korporacji która przede wszystkim nie wymaga ciągłego grania i poświęcania dużej ilości czasu na grę. Przyjemna atmosfera również była by mile widziana.
Mam 28 lat i szybko przyswajam mechanikę gry.

Pozdrawiam Krzysiek

eX

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2009, 01:09:02 »
Tak trochę z ciekawości zapytam...

Jest jakaś polska korporacja nie babrająca się w politykę, sov'y, produkcję/pos'y/częste kerbirswto;
Latająca (roamująca?) po low i .0 (i ew. wspace), mieszkająca w low bliskim .0 lub npc .0;
Nie zajmująca się ciągłym gankowaniem noobów na gate'ach i nabijaniem 'łatwych' killi;
Z ludzmi lubiącymi wpieprzyć się na czyjś ogródek, narobić hałasu, zamieszać i polecieć dalej;
Starających się wybierać odpowiednią taktykę i jakość niż liczby podczas walki;

...jest?

silvia

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 04, 2009, 04:52:02 »
Nie.

Ale sa miedzynarodowe - Tri, Brick Squad, Cry Havoc :P. Takze wiele pirackich korpow / aliansow jak BYDI czy Negative Ten. Choc ci ostatni lataja w low i nabijaja latwe kille :P

Mozesz tez sprawdzic Club Bear i mozliwe, ze League of shadows.

eX

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 04, 2009, 21:57:13 »
Niestety potwierdzasz to co myślałem.

No cóż...

kaleba

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 04, 2009, 22:40:12 »
voodoo i zabijaki i pijaki sa ala piratami :)
wiem ze w CBC tez podobnie graja

Loc0

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 04, 2009, 23:17:51 »
To czego szukasz jest w BSI i VooDoo - skala moze nie byc taka jakiej oczekujesz ale warto obadac :)

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 05, 2009, 04:09:23 »
Tak trochę z ciekawości zapytam...

Jest jakaś polska korporacja nie babrająca się w politykę, sov'y, produkcję/pos'y/częste kerbirswto;
Latająca (roamująca?) po low i .0 (i ew. wspace), mieszkająca w low bliskim .0 lub npc .0;
Nie zajmująca się ciągłym gankowaniem noobów na gate'ach i nabijaniem 'łatwych' killi;
Z ludzmi lubiącymi wpieprzyć się na czyjś ogródek, narobić hałasu, zamieszać i polecieć dalej;
Starających się wybierać odpowiednią taktykę i jakość niż liczby podczas walki;

...jest?

zaczynamy grasowac tam gdzie mnie ostatnio spotkales ....
my jestesmy taka korporacja ( voodoo ) i latajace z nami BSI...
polityka - smierdzi
sov'y - nie interesuje to nas
produkcja - cap bostery na wlasny uzytek i deski na GN
pos'y - czasem okradamy
częste kerbirswto - zadne kerbirstwo, polujemy na ratojebcow
Latająca (roamująca?) po low i .0 (i ew. wspace) - tak czynimy
mieszkająca w low bliskim .0 lub npc .0 - do high 1j, do 0.0 2j a reszta to low seki...
Nie zajmująca się ciągłym gankowaniem noobów na gate'ach i nabijaniem 'łatwych' killi;
 - zdarzalo nam sie gankowac, ale lepiej nazwac to napiepszaniem wszystkiego co sie nawinie
Z ludzmi lubiącymi wpieprzyć się na czyjś ogródek, narobić hałasu, zamieszać i polecieć dalej - voodoo
Starających się wybierać odpowiednią taktykę i jakość niż liczby podczas walki - masz u nas alta ?  czy piszesz nam post rekrutacyjny ?

Nie.

Ale sa miedzynarodowe - Tri, Brick Squad, Cry Havoc :P. Takze wiele pirackich korpow / aliansow jak BYDI czy Negative Ten. Choc ci ostatni lataja w low i nabijaja latwe kille :P

Mozesz tez sprawdzic Club Bear i mozliwe, ze League of shadows.

Tak.

ja bym sie nie wypowiadal o polskich korpach, bo we wszystkich nie bylem, nie znam ludzi i nie wiem co sie tam wyprawia....
ale Ty mowisz jakbys to wiedzial, jestes w bledzie   :knuppel2:

voodoo i zabijaki i pijaki sa ala piratami :)
wiem ze w CBC tez podobnie graja

jestesmy Piratami a nie ala...
...ala to ma kota
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 04:30:03 wysłana przez Colonel »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

eX

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 05, 2009, 10:15:56 »
Voodoo z BSI są świetnymi piratami, to nie podlega dyskusji.
Ale... osobiście do korsarstwa się za mocno nie skłaniam, z prostego powodu, lubię wykorzystywać mechanikę gry na niekorzyść piratów - sentry w low pomagają przechytrzyć przeciwnika.

Nie odbierz tego jakoś negatywnie... Z tego co patrzę po KB, to Wasza obecność w .0 jest zerowa/minimalna (ps, zajebista akcja Ric'a w w-space ;D ). Zabijacie głównie w placid (więc raczej wolicie siedzieć w domu i wyłapywać co się da) i podejrzewam, że jak już nawet złożycie jakiś konkretny gang, który byłby w stanie powalczyć z równym sobie to o takie gangi tam po prostu trudno.

Tri, Brick - nawet jak by mnie tam gdzieś chcieli to dla mnie to jednak troszkę za duża skala, choć nie powiem, dla Tri ogromny szacun za ich akcje. Jeśli miałbym się przenieść do inglish-spiking to wole sobie zostać tu gdzie jestem, bo nie jest mi tu źle, po prostu jestem ciekaw czy jest coś tam w kosmosie co byłoby w 100% zgodne z moją naturą.

@kaleba: zabijaki ostatnio skłaniają się w stronę serious buisness w .0, a cbc z tego co pamietam z CVA sie spyknelo (nie lubie CVA :P m.in. dlatego, że za szybko się organizują ;) )

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 05, 2009, 10:57:44 »
Tri ostatnio mi się kojarzy z dwiema rzeczami - polowaniem na nasze raciarki tam, gdzie nie ma naszych pvp pilotów (Esoteria) oraz znapowaniem się z AAA i kampieniem HED i JB - zabijają sojuszników AAA, z którymi TRI nie ma plusa.  :)

Natomiast Bricki to żenada, nie wiem po co o nich wspominać.
Cała prawda o moim graniu...


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 05, 2009, 10:57:45 »
Wataha spełnia już część z z tych warunków, a im dalej wilki idą w las, tym więcej tych warunków spełniamy

Jest jakaś polska korporacja nie babrająca się w politykę, sov'y, produkcję/pos'y/częste kerbirswto;

Politykę ignorujemy, korp oficjalnie nie zajmuje się niczym poza PvP. Każdy zarabia jak chce, ja np: kerbirzę, bo to lekka i niewymagająca robota, a dzięki temu stać mnie na bezstresowe PvP.

Latająca (roamująca?) po low i .0 (i ew. wspace), mieszkająca w low bliskim .0 lub npc .0;

Roamujemy pięć razy w tygodniu, zwykle operarując na terenie całego Amarr Empire, ale często wybieramy się gdzieś dalej (pozdrawiamy Cola oraz ekipy Voodoo i BSI, których spotkaliśmy na takiej wyprawie). W przyszłym tygodniu zamykamy naszego office'a na patyk i ruszamy w dzicz.

Na 0.0 jeszcze jesteśmy za krótcy... ale rośniemy  >:D

Nie zajmująca się ciągłym gankowaniem noobów na gate'ach i nabijaniem 'łatwych' killi;

Nie strzelamy do charów młodszych niż 15 dni i przebywających w noobcorpach. Nie atakujemy nieuzbrojonych statków neutralnych (indyki, koparki). Ostatnio szkoda nam czasu na fregaty i deski. Nie kampimy gejtów. Działamy dużo w systemach milicyjnych, gdzie siedzi 50-100 osób na localu, przez co jest naprawdę trudno.

Z ludzmi lubiącymi wpieprzyć się na czyjś ogródek, narobić hałasu, zamieszać i polecieć dalej;

O, zdecydowanie.. pozdrawiamy CVA, któremu regularnie udowadniamy ("na swój skromny, uczciwy sposób"), że lowseci Domain nigdy nie będą częścią NRDS-owego Providence.

Starających się wybierać odpowiednią taktykę i jakość niż liczby podczas walki;

Od początku stawiamy na jakość, taktykę szlifujemy. Może dziś jeszcze nie jesteśmy takim korpem o którym mówisz, ale na pewno idziemy w tym kierunku energicznym krokiem.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 05, 2009, 12:09:12 »
Voodoo z BSI są świetnymi piratami, to nie podlega dyskusji.
Ale... osobiście do korsarstwa się za mocno nie skłaniam, z prostego powodu, lubię wykorzystywać mechanikę gry na niekorzyść piratów - sentry w low pomagają przechytrzyć przeciwnika.

Nie odbierz tego jakoś negatywnie... Z tego co patrzę po KB, to Wasza obecność w .0 jest zerowa/minimalna (ps, zajebista akcja Ric'a w w-space ;D ). Zabijacie głównie w placid (więc raczej wolicie siedzieć w domu i wyłapywać co się da) i podejrzewam, że jak już nawet złożycie jakiś konkretny gang, który byłby w stanie powalczyć z równym sobie to o takie gangi tam po prostu trudno.


o gangi do walki nie trudno, glownie walczymy w Placid bo tu bazujemy....
KB nie oddaje do konca tego co robimy, bo zajmujemy sie rabowaniem...
zlapana ofiara ma 3 opcje jak mawia Pan Sagitus...

Opuść statek!
Płać!
albo zdychaj!

Wiec czasem wyskakuja ze statkow i mamy ubaw  >:D

latamy czesto przez dziury do innych regionow, i paletamy sie po Unknown Space

lejemy co sie nawinie bo z doswiadczenia wiemy ze nawet noobship skarby potrafi wozic
chociaz takimi maluchami nieczesto sie zajmujemy....
ostatnie dni u nas mizerne bo robilismy przesuniecie HQ

mysle ze miejsce jakiego szukasz to Triumvirate
 
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 05, 2009, 13:37:58 »
robilismy przesuniecie HQ

Porzucacie Evaulon? A gdzie się wybieracie (jeśli to nie tajemnica)?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

kirjave

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 05, 2009, 14:00:36 »
@kaleba: zabijaki ostatnio skłaniają się w stronę serious buisness w .0
Jakoś tego nie zauważyłem. Siedzimy koło Cult of War w GW, możemy się zabierać z nimi na roamy ale w żadnych poważnych operacjach typu klepiemy posy przez cały dzień nie uczestniczymy ^^

Shaila Er

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2009, 13:30:11 »
Tri ostatnio mi się kojarzy z dwiema rzeczami - polowaniem na nasze raciarki tam, gdzie nie ma naszych pvp pilotów (Esoteria) oraz znapowaniem się z AAA i kampieniem HED i JB - zabijają sojuszników AAA, z którymi TRI nie ma plusa.  :)

Zapomniałeś dodać, że nic tylko blobujemy i wołamy GS na pomoc  :P

noname

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 27, 2009, 10:29:07 »
Witam.

Nowy początkujący gracz, Amar z 3,5mil sp szuka korporacji polskiej lub między narodowej.
Ze względu na niewielki czas jaki mogę poświecić na granie, głownie w weekendy, a w ciągu tygodnia różnie. Szukam korporacji, w której nie jest wzmagane ciągle siedzenie w grze, oraz posiadającą dobrom atmosferę.
Obecnie wykonuje misje l4  lecz od potrzeb przyszłej korporacji mogę zająć się pvp, lecz tu się nie znam kompletnie.

Kontakt w grze lub w forum.

Pozdrawiam

z00mi

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 29, 2009, 07:38:35 »
Witam.

Jestem początkującym graczem (3,2M SP) Caldari. Szukam polskiej korporacji lecz międzynarodową nie pogardzę.

Mam dużo czasu, który mogę poświęcić na grę a i z kasą na przedłużanie konta nie ma problemu.

Od korporacji oczekuję przede wszystkim:

  • przyjaznej atmosfery,
  • wyrozumiałości (szczególnie jeśli chodzi o real life),
  • pomocy w rozwoju.

Korporacji mogę zapewnić ze swej strony:

  • całkowitą lojalność i poświęcenie

Pozdrawiam

sc0rp

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 04, 2009, 19:39:17 »
Witam,
W Eve gram 2 lata z przerwami, 14M SP ( http://www.eve-sheet.com/skills/Dark_flonoe ). Zajmowalem sie misjonowaniem, gnebieniem gornikow, handlem i produkcja t2.

Jako tako latam: Drake, caldaryjskie cepy (full t2)
Umiem nacisnac "klamke" do: http://www.eve-sheet.com/skills/Dark_Flonoe/ships

Czego oczekuje od korporacji:
- zabawy pvp
- operacji low lub null sec
- znosny podatek (aby dalo sie 300M na miesiac wyciagnac na plexa )
- aby byl luz, praca to jest w godzinach 8-16, eve to gra i zabawa. Grywam bardzo nieregularnie czasami cale wieczory a pozniej np. 3 dni jestem off i loguje sie aby wlaczyc skille.
- braku jakis chorych akcji w stylu wymaganych opow jak ktos nie przyjdzie to kick z opa

Bylo by super aczkolwiek niekoniecznie gdyby:
- tam gdzie operuje korp bylby jakis combat agent L4 i/lub L5
- w korpie byli ludzie ktorzy lubia exploracje
- korp mial dostep do promocyjnych cen t2 bpc i/lub matsow i komponentow do produkcji t2
- korp mial zaplecze logistyczne
- korp mial posa/outpost abym mogl produkowac scramble i inne zabawki ktore sie pala notorycznie ;)

Jesli jakis korp ze chce mnie przygarnac prosze o eve-mail.

Stork

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 08, 2009, 13:28:50 »
Witam,

Poszukuję korpa, a w zasadzie nowego sojuszu. Szefostwo obecnego (The Laughing Men) przyszalało dzięki czemu właśnie zostaliśmy wywaleni ze Stain lol. Gram na dwóch kerbirowych kontach ponieważ mam wystarczająco dużo swoistego PVP w realu. Główne postacie mają odpowiednio prawie 17 i prawie 18 M skillpointów. Pierwsza jest supportem (Orca wyskilowana na maksa, do maks bonusów brakuje tylko warfare link specialist V, który aktualnie trenuje) trenowanym na Rorqa, druga jest górnikiem exh V i lata oczywiście wszystkim górniczym i może wszystko wydobywać, obecnie na etapie szkolenia rafinacji zaawansowanych minerałów poza tym mocno wyskilowana w med dronach t2 i mining dronach t2, z niezłym tankiem. Obie postacie Caldari.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 08, 2009, 14:05:15 »
Witam,

Poszukuję korpa, a w zasadzie nowego sojuszu.


Husarian Loyalists

Voulture

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 08, 2009, 19:21:57 »
C0ven pozdrawia :D

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 08, 2009, 19:48:19 »
Witam,

Poszukuję korpa, a w zasadzie nowego sojuszu. Szefostwo obecnego (The Laughing Men) przyszalało dzięki czemu właśnie zostaliśmy wywaleni ze Stain lol. Gram na dwóch kerbirowych kontach ponieważ mam wystarczająco dużo swoistego PVP w realu. Główne postacie mają odpowiednio prawie 17 i prawie 18 M skillpointów. Pierwsza jest supportem (Orca wyskilowana na maksa, do maks bonusów brakuje tylko warfare link specialist V, który aktualnie trenuje) trenowanym na Rorqa, druga jest górnikiem exh V i lata oczywiście wszystkim górniczym i może wszystko wydobywać, obecnie na etapie szkolenia rafinacji zaawansowanych minerałów poza tym mocno wyskilowana w med dronach t2 i mining dronach t2, z niezłym tankiem. Obie postacie Caldari.
Mają podobny profil.
https://www.pandemic-legion.com/forums/forumdisplay.php?f=74

Stork

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 09, 2009, 12:05:05 »
Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować za pomoc.

Kareem

  • Gość
Odp: Szukasz korporacji? Wpisz się do tego tematu!
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 10, 2009, 22:47:13 »
Witam

Kim jestem?

Jestem świeżo upieczonym absolwentem Unseen Academy. Trochę tam polatałem, postrzelałem do NPC, postrzelałem do graczy (kilka roamów, szkoleń, operacji wojennych i ostatnia Gank Night), poskanowałem, porobiłem kilka misji, kopałem, produkowałem, więc już wiem co to EVE. Wszystkie szkolenia zaliczone, do soboty odbieram dyplom i czas ruszać w świat.

Gram postacią o nicku Kareem Khassad, Rasa Amarr, około 5,5m sp. Latam amarskimi statkami T1 od frytki po BS. Do Cepów/AFek mam około 1,5 tygodnia skillowania (oczywiście piszę samym wejściu w statek z pasującym fitem, a nie o jakiś mega wyskillowaniu tego).

Nie jestem pr0 graczem, ale ostatnią lamą chyba też nie. Są ludzie, którzy mają naturalne umiejętności do grania w gry komputerowe – od razu ołnują wszystko w co grają (może to kwestia, motoryki, refleksu, koordynacji oko-ręka, czy wyćwiczonych palców), ale ja do nich nie należę, dlatego staram się uczyć i rozwijać swoje umiejętności we wszystkim co robie.

Co bym chciał robić?

Strzelać do kwadracików i rozwijać swoje umiejętności w strzelaniu do nich.

Czego szukam?

Przede wszystkim corpa, który ma jakiś cel w swoim istnieniu, najlepiej jasno określony, który wyznacza wszystko co członkowie korporacji robią (mile widziane misja, wizja, wartości itp  :coolsmiley:). Jeżeli głównym celem korporacji jest "czasami latamy sobie na roamy, a poza tym każdy robi co chce i nie przeszkadza reszcie" to to raczej nie dla mnie. Szukam corpa zżytego, gdzie każdy może poczuć się częścią jakiegoś większego planu. Najchętniej zamieszkałbym w 0.0, choć jak na razie moje wizyty tam (z wycieczką) kończyły się w klonowni. Mile widziany spory online i duże ally.

Wcześniej grałem w MMORPG w stylu fantasy (i tak, wiem, lepiej nie przyznawać się do tego na tym forum  :P) i przez cały czas gry (2 lata) byłem w jednym klanie, więc w EVE też szukam korporacji na dłużej.

Prywatnie:
lat 27, żonaty, pracujący