Autor Wątek: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja  (Przeczytany 283846 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 16, 2013, 15:26:12 »

Z ciekawszych rzeczy, bo przechwalanie się jakie to Wy macie kb jest średnio interesujące, CBC zakończyło żmudny i powolny, zaplanowany w najdrobniejszych detalach i wykonany z niesamowitą precyzją plan pozbycia się z korpa ludzi z przerośniętym ego, "pro pvperów", oficerów politycznych, i innych samo uwielbiających się indywiduów. Niestety jak zakładaliśmy, nie obyło się bez przypadkowych ofiar, za co serdecznie je przepraszamy, i zapraszamy do nas z powrotem.


Dobre, powiedział gość, który wyszedł z CBC po tym jak się dowiedział, że nie zostanie CEO, a wcześniej wieszczył przez pół roku jego upadek :D

Przy okazji, to ktoś inny mówil ludziom z CBC co to znaczy spełniać się w eve, co skończyło się wyjściem ponad 50 charów dodajmy, że aktywnych, bo w tej chwili macie w korpie ludzi, których konta są nieaktywne od dobrych 2 miesięcy :D

No, ale cóż jeżeli droga nieaktywności i nie grania jest drogą słuszną to gl hf, op sucess.

Jeszcze na koniec:

http://evemaps.dotlan.net/corp/CBC_Interstellar/stats/2012-08-01:2012-12-01 <--> http://evemaps.dotlan.net/corp/CBC_Interstellar/stats/2013-02-01:2013-10-16

i

http://www.cbc-eve.com/?a=kill_related&kll_id=35579 <--> http://www.cbc-eve.com/?a=kill_related&kll_id=32525

PS: Malk, przejrzyj najpierw forum i poczytaj jak ludzie pisali, że chcą pvpować, jak się martwią o to czy będą FC i jak często będą floty, potem pisz dalej jaki doskonały miałes plan :)

Lanca

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 16, 2013, 15:31:11 »
Taki był OFICJALNY status korporacji...
Właśnie przez takich "ambitnych" zawsze wszystko się sypało. To tak jakby z domu spokojnej starości ktoś chciał zrobić drużynę piłkarską pierwszej ligi.
Dobrze, że piszesz w czasie przeszłym, bo być może tak było parę dobrych lat temu. Przez ostatni rok sprawy miały się całkiem inaczej (proponuję wykopać niedawny post rekrutacyjny CBC). A teraz posypało się właśnie przez to, że "ambitni" i ciągnący korpa ludzie odeszli. A byli to ludzie odpowiedzialni na przykład za prowadzenie flot, logistykę, dyrektorowanie, tworzenie fitów i doktryn. Nie możesz twierdzić, że CBC zawsze było korpem dla emertów, bo taki korp nie miałby prawa istnieć na przykład w FCONie a potem w Curse.

CBC zakończyło żmudny i powolny, zaplanowany w najdrobniejszych detalach i wykonany z niesamowitą precyzją plan pozbycia się z korpa ludzi z przerośniętym ego, "pro pvperów", oficerów politycznych, i innych samo uwielbiających się indywiduów.
To już w ogóle jest przedni dowcip (jeśli traktować poważnie, bo przyznajmy się, że to troll), bo jak to tak - implikujesz, że ja sam miałbym zaaranżować pozbycie się własnej osoby z korpa (i innych), przez żmudną kilkumiesięczną pracę w korpie na rzecz opuszczenia blueseca i przenosin do Curse? Z tego co pamiętam, to ok. 80% korpa za tym głosowało.

A teraz:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2013, 15:43:04 wysłana przez Lanca »

Goomich

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 16, 2013, 15:33:57 »
Nawet drama w takim dosyć emeryckim tempie się toczy.

Malkshurr

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 16, 2013, 15:48:13 »
Rash masz coś ciekawego do powiedzenia jeszcze ??
tylko mnie nie zawiedź.

Uwielbiam ludzi którzy mówią mi co ja myślę.

puszken to się zobaczy, na razie ludzie muszą odreagować emocje, jak pył opadnie, jak ekto powiedział zobaczymy co widać na horyzoncie.

A co do emeryckiego tempa, a po co mam mówić że to wszystko nie prawda, przecież i tak wiecie lepiej, Rash wam wszystko opowie najlepiej.

kurde to 3 post muszę przestać pisać
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2013, 15:55:47 wysłana przez Malkshurr »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 16, 2013, 15:54:23 »
Dobrze, że piszesz w czasie przeszłym, bo być może tak było parę dobrych lat temu. Przez ostatni rok sprawy miały się całkiem inaczej (proponuję wykopać niedawny post rekrutacyjny CBC). A teraz posypało się właśnie przez to, że "ambitni" i ciągnący korpa ludzie odeszli. A byli to ludzie odpowiedzialni na przykład za prowadzenie flot, logistykę, dyrektorowanie, tworzenie fitów i doktryn. Nie możesz twierdzić, że CBC zawsze było korpem dla emertów, bo taki korp nie miałby prawa istnieć na przykład w FCONie a potem w Curse.
Piszę o czasie jeszcze sprzed Deklein, mniej więcej o czasie kiedy CBC mieszkało w Providence.
Co ciekawe, korporacja była dość aktywna w pvp, mimo że wszystko odbywało sie na zasadzie "bo chcę" a nie "bo muszę".
Pamietam nawet tu na centrali w spisie korporacji byliśmy jako "zgraja olewusów lejących sie z -A-"  :D
W tamtym czasie fukncjonowała dokładnie wedle założeń założyciela i mimo braku JAKICHKOLWIEK nakazów, ludzie którzy dość aktywnia grali byli też dośc mocno zintegrowani ze sobą... bez obowiązku integracji TSowej  :P była cała masa wspólnych działań, bez żadnych nacisków.
Ale niestety od czasów Deklein "duch" CBC zaczął byc zastępowany ambicjami kilku ludzi.
Pisząć o CBC zawsze mam na myśli CBC z czasów Providencowych, kiedy to była zgraja radośnie olewających wszystko ludzi, mimo wszystko mocno trzymających sie razem.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:00:09 »
Rash masz coś ciekawego do powiedzenia jeszcze ??
tylko mnie nie zawiedź.

Uwielbiam ludzi którzy mówią mi co ja myślę.

puszken to się zobaczy, na razie ludzie muszą odreagować emocje, jak pył opadnie, jak ekto powiedział zobaczymy co widać na horyzoncie.

A co do emeryckiego tempa, a po co mam mówić że to wszystko nie prawda, przecież i tak wiecie lepiej, Rash wam wszystko opowie najlepiej.

kurde to 3 post muszę przestać pisać

Problem w tym, że własnie nie o to chodzi co myślisz Ty, czy ja, czy Puszek, tylko o fakty ;]
Faktami są liczby na dotlanie, posty na forum i wyniki ankiet, które teraz tylko Ty już możesz zobaczyć.

Ach no, a co do zamordyzmu i "ambicji" jeszcze pamiętam, kiedy obecny CEO zabronił roamów bo ludzie latają na roamy z korpem, a nie na strat opy hahahahaha

Please tell me more about it.

Malkshurr

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:03:05 »
Tak tak Rash zawsze masz racje.

Lanca

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:08:32 »
W tym wypadku ma, bo byliśmy przy tym wszyscy... oprócz Ciebie.

Malkshurr

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:14:47 »
Ja na prawdę nie rozumiem przytakuje wam mówię że macie racje a wy nadal mi to udowadniacie. Po co ?

Tak macie racje, macie 100% racje.

I co z tego.

Vexiz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vexiz
  • Korporacja: Wildly Inappropriate
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:21:36 »
A byłem ciekaw, kiedy ten flame wyjdzie "do ludzi"  :)
Ja ze swojej strony życzę tylko CBC powrotu do dawnych wartości - less drama, more fun.

P.S.
Każdy cośtam za uszami ma, pytanie tylko, czy warto z tego topicu robić kolejny EVE Online Uncensoured  ;)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:25:50 »
pytanie tylko, czy warto z tego topicu robić kolejny EVE Online Uncensoured  ;)

CHCEMY PRAWDY
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Lanca

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:26:13 »
Ja na prawdę nie rozumiem przytakuje wam mówię że macie racje a wy nadal mi to udowadniacie. Po co ?

Tak macie racje, macie 100% racje.

I co z tego.

Musisz zdecydować się jaką pozycję przyjmujesz w tej dyskusji Malk, bo najpierw przychodzisz na forum i wdajesz się w rozmowę z pewnymi argumentami, a potem nagle zajmujesz totalnie pasywną i defensywną pozycję, kręcąc się w kółko powtarzając "i co z tego? i co z tego?". Faktycznie wybijasz mnie z tropu na moment, kiedy ku memu zaskoczeniu zakrywasz oczy i uszy zgadzając się na wszystko, ale w takim razie co tu w ogóle robisz? :) Jaki jest w tym sens? Tak samo byłbym wybity z tropu, gdyby mój rozmówca ściągnął nagle bieliznę i wypróżnił się w środku rozmowy na chodnik. Rzeczywiście, będę na moment zaskoczony, ale czy to ma jakąś wartość merytoryczną? Czy jest to forma kontrargumentacji? Wątpię.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:33:18 »
Malk strona 1:



Malk strona 2:



 :D

Malkshurr

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:39:14 »
czy tu jest echo ??

Zainteresowanych wstąpieniem w szeregi CBC zapraszam na kanał in game "mostly afk"




Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:53:09 »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 16, 2013, 17:53:40 »
P.S.
Każdy cośtam za uszami ma, pytanie tylko, czy warto z tego topicu robić kolejny EVE Online Uncensoured  ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

diamonddog

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 16, 2013, 23:36:03 »
Istnieje takie powiedzenie że jeden obraz potrafi wyrazić więcej niż tysiąc słów i myślę ze ten obrazek należy do takich...



I feel disturbance in the force of that troll...


Edit:  Ooooooo jakiż mnie smutek ogarną przez te minusiki :((
 



Żartuje :D

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2013, 22:34:52 wysłana przez Begleiter Großvater Miyagi »

elise666

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: 01MAV
  • Korporacja: CBC
  • Sojusz: ---
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 16, 2013, 23:52:47 »
Fap Fap Fap ...

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 16, 2013, 23:54:33 »
Istnieje takie powiedzenie że jeden obraz potrafi wyrazić więcej niż tysiąc słów i myślę ze ten obrazek należy do takich...



I feel disturbance in the force of that troll...

To Ci się udało :D:D

Vexiz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vexiz
  • Korporacja: Wildly Inappropriate
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 16, 2013, 23:56:08 »


Skill Dziadka w MS Paint > Wasz skill w pvp  ;D

elise666

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: 01MAV
  • Korporacja: CBC
  • Sojusz: ---
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 16, 2013, 23:58:57 »
Rasz zmień fryzurę ...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 17, 2013, 00:28:02 »
Wszyscy są przydupasami Rasha! :-D
pewpew

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 17, 2013, 01:55:47 »
Ja na prawdę nie rozumiem przytakuje wam mówię że macie racje a wy nadal mi to udowadniacie. Po co ?

Tak macie racje, macie 100% racje.

I co z tego.
Jabolex 2.0?

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 17, 2013, 10:19:41 »

Lanca

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 17, 2013, 10:34:43 »
Istnieje takie powiedzenie że jeden obraz potrafi wyrazić więcej niż tysiąc słów i myślę ze ten obrazek należy do takich...



I feel disturbance in the force of that troll...

Buahahahaha, perfect. Bib Fortuna to taki zajebisty charakter! Absolutnie nie poczułem się urażony, try harder :)
A Ty MAV nie siadaj przed komputer pod wpływem, bo najpierw zachowujesz się jak ostatni cham pod przykrywką trolla, a potem kiedy wszyscy zwracają Ci uwagę, to się obrażasz i idziesz w pisdu. Get real, man.

Wszyscy są przydupasami Rasha! :-D

Przyznaję się bez bicia, że ja jestem największym i zawsze byłem!

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 17, 2013, 13:16:46 »

Przyznaję się bez bicia, że ja jestem największym i zawsze byłem!

A Tore to szeptacz :D
Ale przynajmniej nigdy nie mówiliśmy o korpowiczach, że bydło trzeba trzymać krótko :D

elise666

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: 01MAV
  • Korporacja: CBC
  • Sojusz: ---
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 17, 2013, 17:41:28 »
Ach Lace musiałeś mi jeszcze dogryźć ...

Vexiz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vexiz
  • Korporacja: Wildly Inappropriate
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 17, 2013, 17:55:05 »
Ale przynajmniej nigdy nie mówiliśmy o korpowiczach, że bydło trzeba trzymać krótko :D

Niektórym za to nie przeszkadzała opcja nieautoryzowanego dostępu do kont tego "bydła", dzięki API i mailom, nie Rash?  ;)



P.S
Rash, dzieki za 100 sharesów CBC, MrVee i Mittens też dziękują że ich tak hojnie obdarowałeś jak odchodziłeś  8)

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 17, 2013, 19:09:07 »
Niektórym za to nie przeszkadzała opcja nieautoryzowanego dostępu do kont tego "bydła", dzięki API i mailom, nie Rash?  ;)


Proof. albo idź sobie gadaj z Haldarisem o teoriach spiskowych.

P.S
Rash, dzieki za 100 sharesów CBC, MrVee i Mittens też dziękują że ich tak hojnie obdarowałeś jak odchodziłeś  8)

Nie ma sprawy. mam jeszcze ze 100 jeśli ktoś chce :D

elise666

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: 01MAV
  • Korporacja: CBC
  • Sojusz: ---
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 17, 2013, 21:29:30 »

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 17, 2013, 23:27:21 »

...co skończyło się wyjściem ponad 50 charów....

Jeszcze na koniec:

http://evemaps.dotlan.net/corp/CBC_Interstellar/stats/2012-08-01:2012-12-01 <--> http://evemaps.dotlan.net/corp/CBC_Interstellar/stats/2013-02-01:2013-10-16


1 Nie odeszło ponad 50 charów.

2 Statystyki kłamią szczególnie te wyrwane z kontekstu. Wystarczy chociażby je zestawić z http://evemaps.dotlan.net/alliance/Mostly_AFK/stats. ( to tez cześć CBC dla niewtajemniczonych)
Nie mieliśmy wystarczającego standingu więc cześć charów musieliśmy przenieść tymczasowo poza CBC np do MAFK.

3 Widzę 3 chary które nie logowały się 2 miesiące z czego 1  to nasz ex ceo którego trzymamy z szacunku i 2 alty .

To tyle odnośnie powyższych  rewelacji  :D
Sponsored By Technetium  ;D

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 17, 2013, 23:43:22 »
1 Nie odeszło ponad 50 charów.

2 Statystyki kłamią szczególnie te wyrwane z kontekstu. Wystarczy chociażby je zestawić z http://evemaps.dotlan.net/alliance/Mostly_AFK/stats. ( to tez cześć CBC dla niewtajemniczonych)
Nie mieliśmy wystarczającego standingu więc cześć charów musieliśmy przenieść tymczasowo poza CBC np do MAFK.

3 Widzę 3 chary które nie logowały się 2 miesiące z czego 1  to nasz ex ceo którego trzymamy z szacunku i 2 alty .

To tyle odnośnie powyższych  rewelacji  :D

1. Odeszło

2.  Z CBC odeszło 50 charów do MAFK doszło 5.
 110-50 = 60+5?
doskonała matematyka, przerzuciłeś alty? :D

3. Fanatyk np? :)

Gj :D

elise666

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: 01MAV
  • Korporacja: CBC
  • Sojusz: ---
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 18, 2013, 00:23:27 »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 18, 2013, 08:56:23 »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 18, 2013, 09:24:23 »
W sumie nie ma co się podniecać że odeszło, ludzie ochodzią i przychodzą, korporacje upadają i powracają. KOZA miała chyba z 4 reanimacje.

Ale zaprzeczanie "to nie prawda, nie odeszli", albo tłumaczenie "zrobiliśmy porządek ze złymi graczami" to wygląda jak nieuzasadniony strach przed porażką :) Zamiast napisać na luzie "stało się, ale się odbijemy i bediemy lepsi niż kiedyś" to spina i się bronicie jak przed sądem podpuszczając innych graczy, żeby wam dogryzali :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2013, 09:48:23 wysłana przez Zgudi »