Autor Wątek: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli  (Przeczytany 17037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vulor

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 09, 2008, 13:28:34 »
Najfajniejsze jest to, ze najwiecej do powiedzenia maja najmniej zorientowani :D
Dla mnie EOT i przepraszam, ze wykazalem sie brakiem konsekwencji. Mialem nie karmic trolla :D
Wybaczcie
Pozdrowka 4 @ll
Natomiast już znacznie mniej fajne jest to, że Ci którzy są bardziej zorientowani nie chcą się z innymi tą wiedzą podzielić. W efekcie istnieje sobie taki polski sojusz, o którym nawet Polacy nie wiedzą nic więcej, niż to że gdzieś tam sobie jest.

Gregorius

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 09, 2008, 14:37:23 »
A może właśnie o to chodzi. Po co robić wielkie halo wokół sojuszu ?
Imho - ważniejsze jest, że oni dobrze się czują w swoim towarzystwie, nie muszą tego opisywać na forum. To jest ich własna sprawa, jak postrzegają swoją działalność.
Tym bardziej, że bycie PETem nie jest jakieś totalnie lame, bo każdy kiedyś miał taki epizod w swoim życiu (no dobra - większość).

Vulor ja nie rozumiem twojego ataku na Sempiternusy. Tak naprawdę to nie wiesz, co oni tam robią (po jednym poście to wniosków raczej nie można wysnuć). Każdy ma prawo do zabawy według własnych kategorii. Tyle w temacie  ;)

Peace.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 09, 2008, 15:02:10 »
.. istnieje sobie taki polski sojusz, o którym nawet Polacy nie wiedzą nic więcej, niż to że gdzieś tam sobie jest.
I niech tak pozostanie :D To ofkoz moje prywatne zdanie. Dajcie nam w spokoju kopac ice dla R0adkilla i byc dobrym petem.
Pozdro

P.S. Jestem jedna bardzo niekonsekwentny ... kurdelesz ...
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2008, 15:25:12 wysłana przez Pimpeck »

vulor

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 09, 2008, 15:18:31 »
Vulor ja nie rozumiem twojego ataku na Sempiternusy.
Jakiego ataku?
Cytuj
Tak naprawdę to nie wiesz, co oni tam robią (po jednym poście to wniosków raczej nie można wysnuć).
Jestem zmuszony do wyrabiania sobie opinii na temat Sempiternus na podstawie jednego postu, bo nic więcej nie chcą o sobie napisać.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 09, 2008, 15:27:11 »
Lacze sie z Toba w bolu '...zmuszania do wyrabiania ...' :D

vulor

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 09, 2008, 15:32:58 »
Może dla Ciebie posiadanie własnego zdania na jakiś temat związane jest z bólem.
Zapewniam Cię, że mnie myślenie nie boli.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 09, 2008, 16:24:26 »
Hehe. Slime carbear jasneee :-) Pamietam jeszcze nasze roamy na privatersow i tego commanda co sciagnelismy 2 jumpy od Jita. W kazdym razie gracze w Sępie (sorka za skojarzenia :P) maja 2,3+ stazu w Eve wiec nie wiem czy mozna mowic o jakis poczatkach. Praktycznie caly czas zyja w 0.0 a na jakich zasadach ja juz w to nie wnikam. W sumie nie wiem czemu, ale Fcin i FWR zawsze poza 2-3 jednostkami omijala szeroko polskie comunity. W sumie to wiem , ale chce byc politycznie mily  :2funny: .Jak widac nie chca tego zmieniac wiec djacie im spokoj :P
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 09, 2008, 16:26:47 »
O i hattrick dzisiaj. 7 dni dla użytkownika Pimpeck, za niestosowanie się do regulaminu.
Pozdrawiam :)
Przedwieczny.

ufo

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 10, 2008, 16:29:51 »
Flame + niedostosowanie sie do zasad.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2008, 14:19:02 wysłana przez Hastrabull »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 10, 2008, 16:45:19 »
Wedle życzenia.
Jeżeli ktoś nie potrafi się zastosować do prostych zasad, to sam sobie opinię wystawia.
Resztę skomentuję jak dorośniesz.
Przedwieczny.

Zbulu

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 10, 2008, 17:57:09 »
Apropo forumowych zasad czy korp musi bc w stopceczy moze byc pod avatarem tak jak ja mam teraz? nie chciałbym dostać bana bo ostatnio ktos mi wywalil posta mimo ze te informacje byly pod avatarkiem.....?

Voulture

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 10, 2008, 18:22:47 »
Teoretycznie:

Cytuj
W stopce (sygnaturze) musi znaleźć się:

- Nick z gry
- Nazwa Korporacji
- Nazwa Sojuszu

Ale mysle, ze tak dlugo, jak te informacje beda dobrze widoczne to chyba moze zostac tak, jak jest.

Dziwna sprawa, bo wydaje mi sie, ze nikt tu postow nie usuwa. Gdy ktos niedostosowuje sie do regulaminu wycinana jest tylko tresc (nie wiem jak inni, ale ja je kopiuje do siebie). Posty moga teaz trafic do Flamewaru, ktory dostepny jest od ok 25 postow (to pewnie to), badz do Offtopicu.

Loc0

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 11, 2008, 20:10:36 »
... Ps.Straszna wioche tu macie 90% postow napisane przez kilka tych samych osob,moze zrobice chata :D
Bo tacy jak Ty moga konstruktywnie pogadac jedynie na polishu ;d

dynamika

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 12, 2008, 12:44:43 »
Zauwazylem ze z mapy politycznej zniknely tereny Sempiternusa. Czy to znaczy ze teraz Sempy sa integralna czescia RK czy sie wyniesli gdzies?

Jeb Bondo

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 12, 2008, 19:59:45 »
Zauwazylem ze z mapy politycznej zniknely tereny Sempiternusa. Czy to znaczy ze teraz Sempy sa integralna czescia RK czy sie wyniesli gdzies?
sovy mają chyba coś się powiększyło nawet. Wygląda na to ze osoba kóra generuje mapę umieszcza na niej tylko niepodległe sojusze, które nie są czyjąś własnością albo płacące za spokój innym.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2008, 20:01:35 wysłana przez Jeb Bondo »

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 12, 2008, 20:37:51 »
Glupoty pleciesz :P
Mapa jest generowana altomatycznie. Z tym ze sovernity okolicznych systemow Roadkilla moze byc w sumie wieksze niz sovern z kilku systemow Sempertimusa, bo mapa jest napisana tak ze sovernity z outpostow i systemow o wyzszym poziomie sovernity "promieniuje" mocniej. A ze Roadkill ma w okolicy zdaje sie pare outpostow + duzo posow to wysiudal Sempertimusa z mapy.

Jeb Bondo

  • Gość
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 12, 2008, 21:02:22 »
Glupoty pleciesz :P
Mapa jest generowana altomatycznie. Z tym ze sovernity okolicznych systemow Roadkilla moze byc w sumie wieksze niz sovern z kilku systemow Sempertimusa, bo mapa jest napisana tak ze sovernity z outpostow i systemow o wyzszym poziomie sovernity "promieniuje" mocniej. A ze Roadkill ma w okolicy zdaje sie pare outpostow + duzo posow to wysiudal Sempertimusa z mapy.
Czyli jeśli tamci postawią też outposty to będą promieniować na tyle że znowu będą pokazywani na mapie?

Z drugiej strony chyba lepiej nie byc pokazywanym na mapie.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [SMP] Sempiternus czyli co tam u Roadkilli
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 12, 2008, 21:22:32 »
   
Zeby sie nie wysilac przekleje z eve-o forum:

 Originally by: Paladin Vent
My purpose was to create an objective, unbiased political map of the EVE. The map, that will not base on someone’s thoughts and opinions, but only on public facts, such as sovereignty of the solar systems.

    Each claimed solar system emits its influence to the nearest space. The system with outpost emits 6 times more influence than regular claimed one. The system with greater sovereignty level emits the more influence. The amount of the influence is reducing proportional to the square distance from the emitting system. For every point of map the summary influence of all alliances is calculated and the territory lays claim to the most influencing alliance.

    Moreover, influence is spreading through the jump gates to the neighbors' systems. After each jump influence value decreased by 70%. All systems that get influence from the star gate spread also begin to emit it in space (Systems can emit influence for different alliances concurrently).

    The systems, claimed by NPC are also emitting a little “empire” influence, so the alliances can’t claim their territory.

    Just think that influence is water and color on map is steam. This should clarify the idea of the map.

    Map is fully generated by the Java program. No editions were made to it by the human hands. Some of the alliances don’t appear on the map, because their influence is to low to overwhelm their big influencing neighbor.