Autor Wątek: Mój Hulk  (Przeczytany 2758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bluealien

  • Gość
Mój Hulk
« dnia: Styczeń 24, 2011, 16:47:30 »
Gram drugi miesiąc.
Dorobiłem się przed chwila Hulka i tutaj pojawia się pierwsze pytanie:
1. Dlaczego resisty moich tarczy nie doliczyły sie z tymi które dostarcza mi skill Exhumer level 3?
2. Co muszę mieć żeby wmiare bezpiecznie kopać w układach 0.3 - 0.4? Zbierałem na statek przez 3 dni kopiąc pyroxeres w hi i utrata go raczej nie wchodzi w gre a miło by było podnieść troche godzinny zarobek :)
3. Czy jest jakiś polski corp który nie narzucał by stylu gry i chętnie by mnie przyjął w swoje szeregi?

Edit:
1.  Mój błąd chodziło o resisty z mining barge level 5.
2. Chcę lecieć do low zeby podnieść zarobki i kopanie pyroxeres już mi sie troche znudziło a w high nic innego kopać się nie opłaca.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 17:32:16 wysłana przez Bluealien »

Goomich

  • Gość
Odp: Mój Hulk
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2011, 17:20:48 »
Gram drugi miesiąc.
Dorobiłem się przed chwila Hulka i tutaj pojawia się pierwsze pytanie:
1. Dlaczego resisty moich tarczy nie doliczyły sie z tymi które dostarcza mi skill Exhumer level 3?

A dlaczego miałyby się doliczyć?

Exhumers Skill Bonus:
3% better yield for Strip Miners per level
3% reduction in Ice Harvester duration per level

2. Co muszę mieć żeby wmiare bezpiecznie kopać w układach 0.3 - 0.4?

Musisz patrzeć cały czas na local. Jak tylko ktoś się pojawi GTFO do stacji. Zrób BMkę na środku, bo warp to 0 wyrzuca nawet 2 km od docking range'a

Zbierałem na statek przez 3 dni kopiąc pyroxeres w hi i utrata go raczej nie wchodzi w gre a miło by było podnieść troche godzinny zarobek :)

Więc dlaczego chcesz lecieć do lowseka?

3. Czy jest jakiś polski corp który nie narzucał by stylu gry i chętnie by mnie przyjął w swoje szeregi?

http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?board=137.0

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Mój Hulk
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2011, 18:05:39 »
2. Co muszę mieć żeby wmiare bezpiecznie kopać w układach 0.3 - 0.4? Zbierałem na statek przez 3 dni kopiąc pyroxeres w hi i utrata go raczej nie wchodzi w gre a miło by było podnieść troche godzinny zarobek :)
1) Nie lecieć samemu (niech ktoś Cię poscoutuje) bo sama kwestia dolotu barką jest problematyczna i na gejcie mogą Cie zdjąć.
2) Znaleźć system raczej nieuczęszczany najlepiej z jedną bramą na której w systemie wcześniejszym scout będzie siedział (nie wykluczy hot dropu ale zminimalizuje inne ryzyko_
3) Jak tylko jest informacja o kimkolwiek, zwiększa się lokal zostawiasz wszystko i uciekasz do stacji / na ss-a
4) Cały czas jesteś zalignowany - czas obracania się barki jest niemiłosiernie długi
3. Czy jest jakiś polski corp który nie narzucał by stylu gry i chętnie by mnie przyjął w swoje szeregi?
5. Biorąc pod uwagę pytania polecam Unseen Academy jedyne co narzuca to wzięcie udziału w szkoleniach - no i czas przebywania max 8 tygodni
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Mój Hulk
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2011, 20:00:22 »
A czy przypadkiem null (u jakiejś korporacji rentierskiej) nie byłby bezpieczniejszy od low?
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Mój Hulk
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2011, 22:55:14 »
Dlaczego nikt nie powie wprost, że kopanie w 0.0 jest poronionym pomysłem? NIKT tego nie robi.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Mój Hulk
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2011, 23:03:07 »
Dlaczego nikt nie powie wprost, że kopanie w 0.0 jest poronionym pomysłem? NIKT tego nie robi.

Nie rzucaj pseudo-dogmatami. Jak nikt nie kopie to skąd kille Hulków  w 0.0 na killboardach? Na auto latają ?  :P

sc0rp

  • Gość
Odp: Mój Hulk
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2011, 23:11:31 »
Dlaczego nikt nie powie wprost, że kopanie w 0.0 jest poronionym pomysłem? NIKT tego nie robi.
Może dlatego ze to nieprawda? (ze nikt tego nie robi)

@op jak chodzi o bezpieczeństwo to zapomnij o low secu to najgrozniejszy kawałek wswiata w eve. Sądząc po tym co napisałeś ze nie dopuszczasz myśli straty shipu to pogwalciles pierwsza zasadę eve - nigdy nie lataj tym na czego stratę cię nie stać. Jeśli chcesz kopać to wkrec sie do kotła rentierskiego i będziesz zyj w najbezpieczniejszym kawałku swiata eve a dotego kopał będziesz ABC.