Autor Wątek: Eve - aktywacja konta - przelew  (Przeczytany 4483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yavimatuzalem

  • Gość
Eve - aktywacja konta - przelew
« dnia: Maj 21, 2010, 18:59:29 »
Witam wszystkich!
Gram na trialu, ale gierka mnie wciągnęła, więc chcę wykupić sobie kod aktywacyjny (czy jak to tam się zwie).
Na stronach sklepów www w Polsce znalazłem tylko klucz 60 dniowy (gdzie w ogóle wpisuje się ten kod?), więc chciałbym się zapytać jak wygląda kupno klucza ze strony : https://secure.eveonline.com/cklregister.aspx?aid=1337

Czy jeśli przelewam kasę z konta w Polsce, to mogą ją przelać w złotówkach?

I co się dzieje z kontem nieużywanym przez np. 2 miesiące? Gdyż wyjeżdżam w wakacje i nie będę mógł grać - czy konto przepadnie, czy po powrocie będę mógł normalnie grać ?
Proszę o odp.

Loc0

  • Gość
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2010, 19:49:44 »
GTC istnieja tylko w postaci 60d.
Ze stronki www metody platnosci sa pod tym linkiem
https://secure.eveonline.com/changepaymenttypeintro.aspx?aid=1337
Nie ma opcji przelewu z banku do banku, ale wszystkiego tego typu transakcje sa automatycznie przeliczane na euro. Atm najlepsza opcja platnosci (jesli nie posiadasz karty kredytowej/ platniczej) to PayPal. Dodajesz do niego twoje konto bankowe i poslugujesz sie PP na zasadzie typowego przelewu - wszystkie dane pobierane sa automatycznie czyli 0 wpisywania od kogo do kogo itd.
Na koncie skille leca tak dlugo jak jest oplacone i dodajesz nowe do kolejki. Po wygasnieciu ... jest wygasle i musisz je doladowac GTC, ale nie znika/ uniewaznia sie.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2010, 19:54:50 wysłana przez Loc0 »

Yavimatuzalem

  • Gość
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2010, 20:23:04 »
W jednym ze sklepów www widziałem 60 dni za 100 zł (w promocji), jeśli zdecyduję się na takie coś, to gdzie wpisać kod ? Przy logowaniu, w ustawieniach konta ?
I czy taki zakup (za 100zł) nie byłby bardziej opłacalny ?

EDIT:
I czy jeśli używam konta trial, to wystarczy wykupić dostęp na 60 dni, czy trzeba wykupić utworzenie konta?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2010, 20:56:45 »
Tak wykupienie TC i użycie go automatycznie zamieni status twojego konta z trial na pełne.
Użycie kodu:
- strona główna -> accont menagmeent (menu po lewej) -> logujesz się -> Subscription Details -> extend (u ciebie na trialu może być co innego, ale chodzi o link pod datą ważności konta) -> dalej powinieneś sobie poradzić, nadmienię tylko że dość istotna jest wielkość liter (chyba zawsze są duże w kodzie, a jak raz kumpel dostał kod sms ze sklepu były małe tak wpisał i nie działo...)

Jeśli nie zaskoczy Ci extend lub go nie będzie nieco wyżej powinien byc link do metod płatnści, klikasz wybierasz timecode i dalej chyba jest juz tak samo

A kasa.... zaczynałem (ze dwa lata temu bedą jakoś na dniach) to płaciłem około 120 zeta z a 60 dni, teraz jesli się orientują dużo taniej / drożej nie jest więc oferta jeśli legalna jest dobra

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Yavimatuzalem

  • Gość
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2010, 21:11:53 »
Oferta legalna, bo już kupowałem z tamtego sklepu klucze, więc jest ok.
Mam problem jeszcze z zalogowaniem się na konto. Po wpisaniu loginu i hasła wyskakuje mi info, żebym podał nazwę jakiejś postaci z tego acc, wpisuję i wyskakuje błąd, że  niby podałem złe dane.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 21, 2010, 21:40:52 »
Źle się logujesz.
Na stronie głównej są dwa miejsca (nie licząc forum) które wymagają loginu.
To którym pisałem jest 3 od dołu główna kategorią i nigdy logując się tam nie wybierałem chara. opcja gdzieś wyżej to logowanie którym oglądasz skile, możesz Korzystać z konta, a także od razu załatwia sprawę logowania na forum i jest nie dostępna dla kont trial

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Loc0

  • Gość
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 21, 2010, 22:30:01 »
W tym co ci wyskakuje wpisz imie swojego chara/avatara czy jak by tego nie zwal (NIE login) i pojdzie do przodu - tez mi cos takiego wyskakuje czasem.

Yavimatuzalem

  • Gość
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2010, 20:44:06 »
Jeszcze chciałbym się upewnić :
konto trial mogę zmienić na pełne za pomocą time code i wtedy nie płacę opłaty aktywacyjnej ? (wykupując dostęp inną metodą muszę zapłacić 15euro + 5 za aktywację - więc to trochę nieopłacalne)

Loc0

  • Gość
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 24, 2010, 21:35:02 »
wykupując dostęp inną metodą muszę zapłacić 15euro + 5 za aktywację - więc to trochę nieopłacalne
To jakis bubel musi byc (albo sie cos pozmienialo) - w kazdym razie doladowanie time codem od razu aktywuje konto do full bez dodatkowych oplat.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 24, 2010, 21:37:50 »
IMO to po prostu płapka na przeciętnego użyszkodnika który nie myśli żeby wyciągnąć od niego troche wiecej kasy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 24, 2010, 22:08:55 »
To jakis bubel musi byc (albo sie cos pozmienialo) - w kazdym razie doladowanie time codem od razu aktywuje konto do full bez dodatkowych oplat.

A nie jest tak ze GTC aktywuje konto i daje 30d zamiast 60 ? Bo kiedys tak to bylo opisywane....

Kara Mon

  • Gość
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 24, 2010, 22:17:12 »
GTC 60 dni
Plex 30 dni

Kazda inna forma platnosci daje 30 dni i kosztuje 15$ + 5$

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 25, 2010, 07:25:33 »
A nie jest tak ze GTC aktywuje konto i daje 30d zamiast 60 ? Bo kiedys tak to bylo opisywane....
To mit :)
Powstał kiedyś, jak były gtc 50 i 100 dni. Tak naprawdę tymi akurat nie można było aktywować konta i ktoś puścił plotę, że odejmuje 30 dni za aktywację.
Teraz jest tak jak napisał Kara. Płacąc TC/pleksem nie dopłacamy za aktywację w żaden sposób.
Przedwieczny.

Starakopara

  • Gość
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 25, 2010, 08:46:31 »
Witam

ja używam innego sklepu, mianowicie www.shatteredcrystal.com , płacę za 60 GTC kartą płatniczą za pośrednictwem pay pala ( nie mając na pp założonego konta , co kosztuje mnie 1 PLN drożej ) sklep jest sprawdzony i wiarygodny, płatnośc jest w dolarach USA, co przy obecnej cenie 1EUR jest bardziej opłacalne

za pierwszym razem jak będziesz kupował GTC, w ciągu 30-40 min  ktoś zadzwoni pod podany przez Ciebie nr telefonu ( komunikatywny angielski wymagany ) i zapyta o kilka szczegółów topograficznych w Twojej najbliższej okolicy ( jakaś większa ulica, szpital czy cokolwiek tam jest ), po weryfikacji GTC przyślą Ci w ciągu 5 minut na podany adres email.

 o7

edit:

weryfikacja telefoniczna jest jednorazowa , potem już kupujesz bez konieczności rozmawiania z przedstawicielem shatteredcrystal
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2010, 10:04:58 wysłana przez Starakopara »

Yavimatuzalem

  • Gość
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 25, 2010, 12:08:08 »
Dzięki za info.
Dodam, że TC kupię pewnie ze stronki http://klucze.inexus.pl/  (nie lubię bawić się z paypalem) - kupowałem tam kiedyś klucze do innej gry i wszytko było ok.
Jakieś doświadczenia z tą stronką?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 25, 2010, 12:11:03 »
U mnie żadne, ale podobno dobry sklep

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Eve - aktywacja konta - przelew
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 25, 2010, 12:31:17 »
Dzięki za info.
Dodam, że TC kupię pewnie ze stronki http://klucze.inexus.pl/  (nie lubię bawić się z paypalem) - kupowałem tam kiedyś klucze do innej gry i wszytko było ok.
Jakieś doświadczenia z tą stronką?
Raz skorzystałem i też było jak najbardziej ok.