Ankieta

Co myślisz o obecnych prawach dostepowych na forum (z naciskiem na flamewar)

Jest jak powinno być
Powiesić tego co to wymyślił
Wisi mi to

Autor Wątek: Grupy, rangi, dostępy  (Przeczytany 20772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 17, 2010, 06:17:40 »
A co jak ktos nie gra w eve online (nie ma korporacji i sojuszu), a chce sobie poflejmowac?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 17, 2010, 07:24:02 »
To tak jak z KSOD - pisze podanie do adminów, załącza trzy zdjęcia (siostry), sześciopak i może będzie miał szczęście :P
Restrykcje nie są po to, aby utrudniać komukolwiek dostęp do flejma (choć utrudniają :P), a po to aby ograniczyć liczbę anonimowych bluzgaczy.
Przedwieczny.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 21, 2010, 15:06:40 »
Doom wyslal mi prywatna wiadomosc, ze jak nie uzupelnie profilu o postacie z eve online to strace dostep. Wiec, jak to jest do konca?

Ranshe

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 21, 2010, 15:07:40 »
Cytuj
- Forum gry - widoczne jedynie dla grupy Inne Gry (wstęp i wyjście z grupy na życzenie użytkownika)
-- Inne gry
-- World of Tank

To chyba trochę nie działa zgodnie z opisem - dzisiaj w "pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" miałem topic o Evochron czy jak to tam, na liście działów też widzę, tylko czołgów nie, a w owej grupie nie jestem.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 21, 2010, 15:17:55 »
Doom wyslal mi prywatna wiadomosc, ze jak nie uzupelnie profilu o postacie z eve online to strace dostep. Wiec, jak to jest do konca?
Wysłałem Ci pm ponieważ nic nie wiem (Hastra najwyraźniej też nie, a było to na jego polecenie) o wyjątku. Jeśli Xartias udzielił Ci takiego wyjątkowego pozwolenia to nie ma problemu. Jeśli nie - poproś adminów (aktualnie aktywni są Hastra i Ireul).
To chyba trochę nie działa zgodnie z opisem - dzisiaj w "pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" miałem topic o Evochron czy jak to tam, na liście działów też widzę, tylko czołgów nie, a w owej grupie nie jestem.
Poprawione. Powinno być już dobrze

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 21, 2010, 15:21:56 »
Poprawione. Powinno być już dobrze

Yep, znikło.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 21, 2010, 15:28:40 »
To tak jak z KSOD - pisze podanie do adminów, załącza trzy zdjęcia (siostry), sześciopak i może będzie miał szczęście :P
Restrykcje nie są po to, aby utrudniać komukolwiek dostęp do flejma (choć utrudniają :P), a po to aby ograniczyć liczbę anonimowych bluzgaczy.

Ok to napisze do administracji mosci petycje.

Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 21, 2010, 21:52:18 »
Restrykcje nie są po to, aby utrudniać komukolwiek dostęp do flejma (choć utrudniają :P ), a po to aby ograniczyć liczbę anonimowych bluzgaczy.

Nawet jak wpisze sobie ksywe & corp jakiejs tam osoby, to jestem dalej anonimem poniewaz bez sprawdzenie tego za pomoca API mozna sie bez problemu pod kims podszywac.

Czytam sobie angielskie i niemieckie forum, ale do dzisiaj nie zauwazylem ograniczen co do czytania.

eloelo

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 12, 2011, 14:08:02 »
Nawet jak wpisze sobie ksywe & corp jakiejs tam osoby, to jestem dalej anonimem poniewaz bez sprawdzenie tego za pomoca API mozna sie bez problemu pod kims podszywac.

Czytam sobie angielskie i niemieckie forum, ale do dzisiaj nie zauwazylem ograniczen co do czytania.
Obiecuje Ci że jak napiszesz post że komuś pójdzie w pięty to cie sprawdzi zlustruje obejrzy twój KB na battle i ewentualnie wypowie wojne -
znam to z własnego doświadczenia   :P

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 12, 2011, 16:48:08 »
Necro-troll detected. Czy Ty aby czasem nie logowales sie pod tym samym nickiem na forum Gloria Victis (WH 40,000)?