Autor Wątek: Nowy website EVE  (Przeczytany 12012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nowy website EVE
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 13, 2012, 11:39:53 »
Gdzie powiedziałem że będę to instalował u siebie? Idea offline instalki to np możliwość ściągnięcia instalatora w jednym miejscu aby zainstalować go na maszynie z limitowanym netem (albo takim gdzie zassanie klienta to kilka godzin)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Nowy website EVE
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 13, 2012, 12:02:32 »
Co w XXI wieku, powszechności internetu i grze wymagającej bycia do tego internetu podłączonym, nie jest że tak powiem głównym problemem i czymś, co koniecznie wypada eksponować. Podlinkować? Owszem. I jest podlinkowane.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nowy website EVE
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 13, 2012, 12:06:46 »
Chyba zaraz Ci przywalę punkty za trolling. Jesteś jedyną znaną mi osobą która gra w tą grę już czas jakiś, raczej w sposób inny niż tylko granie, a z kazdą pierdola zamiast znaleźć samemu dręczy znajomych (podpowiem że znasz gracza o którym myślę w tym przykładzie) co implikuje używanie poprzedniej strony i twierdzi że to nowe gówno jest lepsze niż stara strona na ktorej nie było problemu z nawigacją

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jonas

  • Gość
Odp: Nowy website EVE
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 13, 2012, 12:08:35 »
*Jonas DaVerde łapie popcorn ;)

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Nowy website EVE
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 13, 2012, 12:22:24 »
Wystarczy wejść na community.eveonline.com i mamy to co poprzednio. eveonline.com to jest teraz bardziej prezentacja która ma zachęcić nowych graczy do zagrania, pokazać jaka EVE jest śliczna, cool, rozbudowana i w ogóle to jest najlepszym mmo we wszechświecie. Mi to odpowiada.

Ranshe

  • Gość
Odp: Nowy website EVE
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 13, 2012, 12:25:32 »
Chyba zaraz Ci przywalę punkty za trolling. Jesteś jedyną znaną mi osobą która gra w tą grę już czas jakiś, raczej w sposób inny niż tylko granie, a z kazdą pierdola zamiast znaleźć samemu dręczy znajomych (podpowiem że znasz gracza o którym myślę w tym przykładzie) co implikuje używanie poprzedniej strony i twierdzi że to nowe gówno jest lepsze niż stara strona na ktorej nie było problemu z nawigacją

O, to nie może mi się podobać nowa strona, bo wielki administrator mówi że jest chujowa, więc każdy się musi zgadzać, a jak nie to mnie wyadministruje?

Hahaha.