Autor Wątek: Produkcja na planetach  (Przeczytany 11290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Norbi Wroclawianin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Produkcja na planetach
« dnia: Październik 19, 2014, 13:20:29 »
Witam
Szukałem na forum ale jakoś nie widzę odpowiedzi.
Od jakiegoś czasu produkuje na planetach -ale do tej pory tylko t2 teraz postanowiłem wejść w t3 produkty i nie wiem jak wybudować:
 High Tech Production Plan -  tylko raz pojawił się ten budynek na planecie typ Barren i sam nie wiem czy robię coś źle?
czy tylko na tej planecie powstanie ta budowla??? i co trzeba importować komponenty?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2014, 13:53:49 »
O ile pamietam to jakiego levelu możesz stawiać fabryki jest uzależnione od poziomu comandcenter które zrzucasz na planetę, to z kolei jest uzaleznione od Twoich skili

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Leczymorda

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Leczymorda Munir
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2014, 14:27:07 »
zawansowana produkcje przeprowadzisz w adv/high factory  ( a ten z kolei postawisz tylko na barren planecie). Poziomy CC zwiekszaja ilosc cpu i pg ( co wplywa na ilosc budynków które możesz postawic. Prawdopodobnie bedziesz musial zwozic na planete z adv fabryka potrzebne surowce.  Do produktu t3 potrzeba ( przy założeniu że robisz wszystko sam.) aż 8 produktów t0 (tych podstawowych jak base metal.)

Norbi Wroclawianin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2014, 20:28:42 »
rozumiem czyli tylko na barren -oj to sie nalatam- a tak przy okazji jak zmniejszyć podatki na planetach- custom office zjada sporo ciężko zarobionych ISK

Vilendra

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vilendra Sharvas
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2014, 20:45:08 »
Musisz się liczyc z tym że customy należą do obcej korporacji, która ustawiła własną wysokośc podatku. Tego raczej nie obejdziesz (chyba był jakiś skill do obniżania podatku od npc, ale nie jestem pewna).
Dobrze jest zagospodarowac planetki z custom office z najniższym podatkiem (5-6% to już jak na hi bardzo dobrze), jeszcze lepiej wejśc do jakiegoś korpa industrialnego który posiada planetki z tax rate 0%, wtedy masz wysyłkę z custom za free.

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2014, 15:27:34 »
do produkcij wyższych tierów High-Tech Industry, można postawić tylko na  planetkach Temperate i Barren, więc bez importowania produktów się nie obejdzie. Tax niestety będzie umilał życie, skill Customs Code Expertise, który na level 4 nie jest jakoś straszny do zrobienia a może dawać całkiem fajny efekt.

Norbi Wroclawianin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2014, 17:52:41 »
ok już badam;)
dzieki

raffar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2014, 16:54:56 »
Podepnę się pod temat. Jak można sprawdzić czy dany POCO(chyba tak się na to mówi ) w high jest własnością korporacji czy npc, bo słyszałem że ten skill obniża tylko tax w npc, chyba że się mylę. Czy jest jakaś strona gdzie ewentualnie można zobaczyć w jakim systemie są jakie planety? Czy istnieje jakaś strona gdzie można zobaczyć w jakim systemie są jakie POCO(npc czy zwykłych ludzi) i jaki mają postawiony taxrate? Ktoś pisał o jakiś industrialowych korporacjach, gdzie można znaleść jakiś nabór do nich?? 

Z góry dzięki za pomoc

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 05, 2014, 17:53:12 »
Jak można sprawdzić czy dany POCO(chyba tak się na to mówi ) w high jest własnością korporacji czy npc, bo słyszałem że ten skill obniża tylko tax w npc, chyba że się mylę.
Jeżeli chcesz sprawdzić czyje jest poco zajrzyj w info, będzie tam logo korporacji która jest właścicielem.

Cytuj
Czy jest jakaś strona gdzie ewentualnie można zobaczyć w jakim systemie są jakie planety?
http://evemaps.dotlan.net/
(http://evemaps.dotlan.net/system/Perimeter/celestials)

http://eveplanets.com/
(http://eveplanets.com/eve/system/index/?show=perimeter)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Vilendra

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vilendra Sharvas
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 05, 2014, 21:03:37 »
@raffar

Przejrzyj posty rekrutacyjne, znajdź korpa który ci odpowiada, odezwij się do rekruterów:

https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=topics&f=265

http://eve-centrala.com.pl/index.php?board=137.0

Ewentualnie szukaj w ogłoszeniach ingame albo patrz na ogłoszenia na puszkach rozrzuconych przy gejtach;)

raffar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 08, 2014, 16:01:46 »
Jeszce jedno pytanie co mogę zrobić jeśli wyskakuje mi komunikat że nie mogę postawić command center na planecie bo przekroczylem limit planet. Skill mam na 4 a nie mam żadnej planetki obstawionej. Znaczy się miałem ale to było 3 lata temu, teraz mi się żadna nie pokazuje w journalu.

Ps próbuję to zrobić na sisi nie wiem czy ma to jakieś znacznie.

MuadDib

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Muad-Dib
  • Korporacja: Na emeryturze
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 08, 2014, 17:40:52 »
Ktory skill masz na 4?
Entuzjasta kryptowalut, na rynku od 2017 roku.
Gracz pamietający czasy NES-a ciorający w MGS oraz CIV II na szaraku.
Obecnie pasjonat gamingu opartego o blockchain obserwujący rynek Web3games od 2021 roku

https://linktr.ee/muaddib

Vilendra

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vilendra Sharvas
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 08, 2014, 18:01:13 »
W journalu ci się planetki nie pokażą. Musisz otworzyć zakładkę "planetary colonies" i tam będziesz miał wypisane planetki, które masz obsadzone (pod warunkiem że jakieś masz, oczywiście). Kilka paczy temu zmienili zakładki z PI.

raffar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Produkcja na planetach
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 08, 2014, 18:22:28 »
W journalu ci się planetki nie pokażą. Musisz otworzyć zakładkę "planetary colonies" i tam będziesz miał wypisane planetki, które masz obsadzone (pod warunkiem że jakieś masz, oczywiście). Kilka paczy temu zmienili zakładki z PI.

Zgadza się faktycznie mam 4 jeszcze z czasów jak byłem w wh dzięki wielkie.