Autor Wątek: Stading do frakcji  (Przeczytany 5586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Norbi Wroclawianin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Stading do frakcji
« dnia: Lipiec 06, 2014, 12:11:49 »
Witam
gram od kilku miesięcy raczej nie za często... i mam pytanie.
Jestem w Galante i postanowiłem porobić misje do korporacji Galante niby jest super wzrasta mi stadnig do nich -tylko czasami są misje przeciw Caldari i widze ze zaczyna szybko spadać -próbowałem podnieść skila diplomacy -niby fajnie ale i tak spada.
Jakie są restrykcje za niski stading do danej frakcji??? nie wpuszczą mnie do ich systemu będe atakowany ? nie zadokuje?

markusikkk

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: markusikkk
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Stading do frakcji
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2014, 12:20:41 »
Jeżeli spadnie ci standing do danej frakcji poniżej -5.0. To po dotarciu do takiego systemu, będzie Ciebie ganiać policja.
Jeżeli chcesz uniknąć takiej sytuacji, nie rób misji przeciwko innym frakcjom. A na pewno nie przeciwko Caldari (Jita) i Amarr (Amarr).

Norbi Wroclawianin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Stading do frakcji
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2014, 19:24:15 »
ok dzięki czyli innych restrykcji brak ? concord nie reaguje oraz dokować można?;)

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Stading do frakcji
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2014, 08:42:02 »
CONCORD reaguje tylko na security status.
Dokować możesz u wszystkich NPCów (nawet jak Cię nienawidzą). Wyjątkiem jest wroga milicja - ale to ma znaczenie tylko jak sam jesteś w milicji.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Stading do frakcji
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2014, 10:11:28 »
ok dzięki czyli innych restrykcji brak ? concord nie reaguje oraz dokować można?;)

CONCORD nie reaguje ani na stand, ani nawet na ss, choćby to było -10. On reaguje tylko na GCC. Na zbyt niski stand i ss reaguje tylko navy. Jest ona dość ociężała, znaczy się dość długo lockuje, ale to też zależy od ss systemu. Po systemach 1.0, czy nawet 0.9 lepiej nie latać czymś cięższym od fretki czy cynabala, bo można nie zdążyć się zawinąć spod gejta. Ale przez takie 0.5 to pewnie i opłytowanym BSem przelecisz.
PS. Navy webuje, scrambluje, neuci i jammuje (to ostatnie, to nie wiem, czy zawsze). Więc jeśli już dałbyś się złapać, to może być ciężko jej się wywinąć.

Kiedyś było tak, że wlot do systemu, w którym sova miał concord ze złym ss (nie wiem, czy też standem) powodował dostanie z automatu gcc, a więc i dalszą podróż już tylko w jaju. Po zmianach z timerami agresji w jednym z niedawnych dodatków, to wyleciało, więc i tak jest lepiej :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Stading do frakcji
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2014, 10:22:19 »
CONCORD nie reaguje ani na stand, ani nawet na ss, choćby to było -10. On reaguje tylko na GCC. Na zbyt niski stand i ss reaguje tylko navy. Jest ona dość ociężała, znaczy się dość długo lockuje, ale to też zależy od ss systemu. Po systemach 1.0, czy nawet 0.9 lepiej nie latać czymś cięższym od fretki czy cynabala, bo można nie zdążyć się zawinąć spod gejta. Ale przez takie 0.5 to pewnie i opłytowanym BSem przelecisz.
PS. Navy webuje, scrambluje, neuci i jammuje (to ostatnie, to nie wiem, czy zawsze). Więc jeśli już dałbyś się złapać, to może być ciężko jej się wywinąć.

Kiedyś było tak, że wlot do systemu, w którym sova miał concord ze złym ss (nie wiem, czy też standem) powodował dostanie z automatu gcc, a więc i dalszą podróż już tylko w jaju. Po zmianach z timerami agresji w jednym z niedawnych dodatków, to wyleciało, więc i tak jest lepiej :)

Opłytowany bs powinien przelecieć przez tereny wrogiej frakcji bez problemu. Frejki które lockuja jako pierwsze zakładają weby, punktują crusery więc do warpa startuje się całkiem żwawo ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Stading do frakcji
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:41:09 »
to mogla by byc calkiem fajna i wyrafinowana technika latania frachtulcem.
tylko dla hardcorow: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"