Autor Wątek: API dla korporacji  (Przeczytany 8982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubesom

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
API dla korporacji
« dnia: Maj 25, 2014, 18:48:38 »
Hej

Korporacja prosi mnie o podani mojego API - czy przekazanie API innemu graczowi może mi jakoś zaszkodzić? Czy API tyczy się konkretnego konta czy wszystkich kont na danym komputerze?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2014, 19:00:07 »
W zależności co pozaznaczasz w opcjach generatora api dostaną o Tobie mniej lub więcej info. Moje stanowisko jest takie że jak ktoś chce na dzień dobry w procesie rekrutacji api, zwłaszcza pełnego to niech spierdala

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

rubesom

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2014, 19:49:50 »
A no właśnie chcą pełne API i tak trochę mnie to zdziwiło...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2014, 20:00:59 »
Narozrabić raczej nie narozrabiają, ale o Twoim koncie dowiedzą się dosłownie wszystkiego co można sie dowiedzieć logując sie na nie w grze:
postacie, skile, hstoria waleta, maile itp, itp, itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

zeben74

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alklay
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2014, 22:49:07 »
Kazdy szanujacy sie Corp sprawdza gracza a raczej weryfikuje jego dane i historie , tylko od Cb zalezy czy podasz api czy nie, zawsze podajac api komus obcemu wegeneruj nowe api po krotkim czasie .Ktos zerknie na to co chce zobaczy ( dowiedziec sie  ) a w chwili wygenerowania nowego api staci dostep do aktualnych inf o twoim koncie

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2014, 23:05:20 »
Pełnego api nie dostanie odemnie nikt, za duzo danych moje postacie maja w notesach mailach itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2014, 12:11:39 »
hehe, Doom, a w ilu byles korpach?

podpowiem ze noobkorp sie nie liczy.: ] i w takim ukladzie mogles sobie nie podawac.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 26, 2014, 12:20:57 »
Wiesz ile mam charów? 8)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 26, 2014, 12:25:39 »
pewnie wiecej, niz ten tu zarejestrowany: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 26, 2014, 12:32:00 »
Więc czemu patrzysz tylko na maina?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 26, 2014, 13:04:10 »
Zazwyczaj pełne API podaje się po to by sprawdzić historie transakcji. Dzięki temu można zobaczyć czyim altem możesz być etc. Z tego co wiem, mogę się mylić szeroko praktykowane w dziurach by nie przyjąć SPY lol do swojego corpa.

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 26, 2014, 17:45:52 »
Jeżeli pytasz na tym forum czy możesz wysłać api, znaczy jeszcze nie nagrzeszyłeś w grze i możesz je śmiało wysłać. Tylko pamiętaj żeby przy zmianie korporacji (lub po sprawdzeniu) je skasować; inaczej ktoś może śledzić twoje eve-live. API jest w jedną stronę, może sobie pooglądać, a nic nie zmieni. No chyba, że w mail'ach wysyłałeś znajomym loginy/hasła do konta, etc etc...

Ja do końca nie wiem jak jest z mailami. Czy jak opróżnię skrzynkę, to po 8h *czyli tick odświeżania api, nie będzie ich już w api też?
2. sprawa jak głęboko sięga historia marketu. To jest np. jakieś 100 transakcjii? Jakiś okres czasowy? Czy da się wyciągnąć wszystko od założenia postaci. Ja sprawdzam API przez eve moona i najstarsze tranzakcje mam z kwietnia br... dalej nie sięga / nie wiem jak (?).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2014, 17:53:21 »
Cytuj
Ja do końca nie wiem jak jest z mailami. Czy jak opróżnię skrzynkę, to po 8h *czyli tick odświeżania api, nie będzie ich już w api też?
API podaje bierzące dane z konta. Można nim przeczytać to co jest na koncie w danym momencie. Jak w miedzyczasie cos skasujesz to przy kolejnym odczycie tego juz nie będzie
Cytuj
2. sprawa jak głęboko sięga historia marketu. To jest np. jakieś 100 transakcjii? Jakiś okres czasowy? Czy da się wyciągnąć wszystko od założenia postaci. Ja sprawdzam API przez eve moona i najstarsze tranzakcje mam z kwietnia br... dalej nie sięga / nie wiem jak (?).
Logi mają ileś tam pozycji i jak sie zapełnią to aby dodać nową linię kasowana jest najstarsza i tak dalej. Jak masz dużo operacji to nikt nie dojdzie do tych od poczatku konta bo  ich już nie będzie. CCP może trzyma gdzieś na jakimś serwie dłuższe logi, ale w grze już one sie nie pojawiają

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 26, 2014, 19:21:46 »
CCP może trzyma gdzieś na jakimś serwie dłuższe logi,

The logs show nothing

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2014, 19:22:45 »
Mona pisałem co CCP być może robi nie to co odpowiada na petycje :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2014, 20:05:21 »
Kazdy szanujacy sie Corp sprawdza gracza a raczej weryfikuje jego dane i historie

Dokładnie to.

Niestety, jeśli lata się w korpie odrobinę bardziej pro niż "hej, poróbmy razem misje w hisecu", musisz mieć możliwość weryfikacji nowych ludzi. A zatem FULL API wszystkich charów. Jak ktoś nie chce podać, to GTFO.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

TTesla

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 89
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Turbo Tesla
  • Korporacja: Zapijaki i Nubaki
  • Sojusz: Klub przyrodniczo-podróżniczy pana Rabarbara
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 26, 2014, 23:32:31 »
Full API, numer buta i długość fiuta - to podstawowe informacje jakie musisz podać aby dołączyć do każdego pro korpa. My jeszcze pytamy o markę samochodu, takie z nas prosy!

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 27, 2014, 00:10:23 »
Full API, numer buta i długość fiuta - to podstawowe informacje jakie musisz podać aby dołączyć do każdego pro korpa. My jeszcze pytamy o markę samochodu, takie z nas prosy!

I preferowany alkohol :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

TTesla

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 89
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Turbo Tesla
  • Korporacja: Zapijaki i Nubaki
  • Sojusz: Klub przyrodniczo-podróżniczy pana Rabarbara
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 27, 2014, 00:35:41 »
I preferowany alkohol :P
Na hasło denaturat, 10% zniżki.

A poważnie sprawę biorąc,  zależy do jakiego korpa się aplikuje. Korporacje w których istnieje wysokie ryzyko scamu/awoxu tj. Jakieś frogsy czy inne hi tech innovation production import export bank polska kasa Krawczyka, mogą i powinny wymagać full API. Pozostałe korporacje, w tym WSZYSTKIE pvp czy  rentierskie - nie. Dlaczego? Bo każdy kto ma chęć zajebać 3 tytki i uciec do innego korpa, będzie miał API czyste jak anus Marii dziewicy.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 27, 2014, 20:30:11 »
Pozostałe korporacje, w tym WSZYSTKIE pvp czy  rentierskie - nie. Dlaczego? Bo każdy kto ma chęć zajebać 3 tytki i uciec do innego korpa, będzie miał API czyste jak anus Marii dziewicy.

Zdziwiłbyś się co można wychwycić w czasie przeglądania API, zwłaszcza gdy wykorzystuje się do tego dedykowane narzędzia.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: API dla korporacji
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 28, 2014, 23:39:15 »
Każdy nawet nie pro korp ma obowiazek troszczeć sie o stan posiadania swoich membersów. Jeśli tego nie robi w trakcie rekrutacji i nie weryfikuje podstawowych informacji np. czyim altem jesteś, to zaniedbuje swoje obowiazki względem starszych korpowiczów. W dobie szpiegów i avoxerów jest to wymóg podstawowy.
Chyba nie chciał bys farmić miesiace na supera dla przykładu tylko poto aby go stracic z powodu szpiega w korpie. Podaj swoje API rekruterowi, jeśli nie pisałeś listów miłosnych do swojej kobiety via EVE Mail to nie masz powodów żeby API ukrywać.