Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Thruxx

Strony: [1]
2
Mamy ogromną przyjemność po przygotowaniu wszystkich struktur zaprosić wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił (rzecz jasna za darmo) do Korporacji Git Gud Corporation, stworzonej przede wszystkim, aby pomagać nowym graczom.
Nieważne, czy chcesz się całkowicie poświęcić, czy po prostu cieszyć się zajęciami EVE raz na ruski rok - wszyscy są mile widziani!
Wyjaśnimy Ci każdy aspekt:
Walka PVE - Od czyszczenia podstawowych lokacji i prostych misji po eksploracje Otchłani i DED site'ów oraz przechodzenie do systemów null sec
Górnictwo i przemysł - Ciesz się tworzeniem różnych modułów i przedmiotów od zera, zasilając nieskończoną gospodarkę tej gry!
Eksploracja — hakuj i łup zapomniane relikty i informacje o danych warte miliony ISK
Salvaging - Tam, gdzie inni widzą puste wraki, ty zobaczysz niewykorzystaną okazję!
Rozkładanie umiejętności i wyposażanie statków w odpowiednie moduły - 90% sukcesu zależy od twoich umiejętności i posiadanego statku. Przygotowanie własnego, niestandardowego statku to jedno z najbardziej satysfakcjonujących i absorbujących zadań, jakie możesz wykonać!
Nowym osobom w EVE gwarantujemy pomoc w każdej dziedzinie, jak i oferujemy darmowe statki dla każdego kto tylko będzie chciał wyruszyć w te przygodę z Nami.
Tych nieco bardziej doświadczonych graczy, którzy mają za sobą podejście do EVE i chcą wejść w Nasze szeregi, informujemy, że działamy w zarówno w Null jak i w High Secu, mamy własne księżyce, a także nauczymy Was regularnie czerpać nieograniczone zyski z Otchłani.

Dołącz do nas i bądź przygotowany na wszelkie niebezpieczeństwa w Nowym Edenie!
Skontaktuj się z Nami w grze:
[CEO] Parry Potter Casul - Discord: GiantDad#4925
[Rekruter] - Thruxx - Discord: Thrux#8320
Jeśli zamierzasz dołączyć - użyj tego linku:
 https://www.eveonline.com/signup?invc=c3387166-5d99-4aeb-b91c-60d2d69b0bb8
...lub kogokolwiek innego - nie zależy mi na reflinkach, po prostu dostaniesz milion skill pointsów, pozwalających zrushować duża ilość umiejętności.
Do zobaczenia w kosmosie!

Strony: [1]