Autor Wątek: Agenci  (Przeczytany 11082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Agenci
« dnia: Grudzień 17, 2014, 17:25:41 »
Witam,

Porobiłem kilkanaście misji na jednej stacji i nagle pojawiło mi się 9 agentów levele 2 - wszyscy z tej samej korporacji i wszyscy security.

Pytanie - czy warto robić misje dla każdego z nich, czy tylko dla jednego? Po co pojawiło się ich tylu?

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Agenci
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2014, 18:18:17 »
Po to ich tyle byś mógł wybierać :)
Po prostu bo wybiciu dzięki misjom lev 1 standa do korporacji na odpowiednio poziom odblokowują Ci się wszyscy agenci kolejnego levelu (nie tylko security). Potem masz lev. 3, 4 i 5. Przy okazji co jakiś czas dostajesz misje storyline, które z kolei podbijają standa do całej frakcji. Dobry stand do całej frakcji daje Ci możliwość robienia misji też dla innych korporacji należących do tej frakcji.
Nie ma znaczenia dla ilu agentów robisz misje. Wystarczy Ci i jeden. Choć najlepiej wybrać sobie taką miejscówkę gdzie:
1) nie masz za blisko do LS (najlepiej kilka jumpów od, bo nie każda misja jest w tym systemie co agent, co by nie było tak, byś musiał co chwilę latać na te misje do low),
2) masz w pobliżu (tak do góra 4 jumpów) jeszcze co najmniej jednego agenta, aby gdy Tój główny agent da lipną misję, kktórej przez kilka godz. nie możesz odrzucić, mógł wziąć misję od tego drugiego.

W/w nie dotyczy się misji milicyjnych. Tam najefektywniej jest najpierw przelecieć się i zebrać misje od wszystkich dostępnych agentów najwyższego levelu jacy sa umiejscowieni w low sekach (najwyższego jaki możesz robić), a potem robić je po kolei ustawiając najbardziej optymalnego desta.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Agenci
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2014, 19:49:37 »
Level 2 to za wysokie progi dla mojego destroyera - waliłem do krążownika i nici...
Trzeba zarobić na coś większego.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Agenci
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2014, 20:37:57 »
rifterem robiłem l4 misję polegającą na mordowaniu BS'ów :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Agenci
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2014, 20:55:28 »
Pamiętaj o tym, że im niższe security systemu, tym lepsze nagrody od agenta. No i warto zaglądać na EVE-Survival. Tam masz dokładnie opisane chyba wszystkie misje od zwykłych agentów.

Podobno, Sisters of EVE są teraz na topie  ;)

Igrek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Agenci
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2015, 15:02:14 »
Cześć,
korzystając z okazji podepnę się pod ten temat. Mam pytanie odnośnie standingu poszczególnych frakcji.
Czy jest możliwość zwiększenia go innym sposobem, niż storyline (chodzi mi o tą misję, która pojawia się po wykonaniu 16 zadań dla danego agenta) ? Wykonując storyline proporcjonalnie spada mi standing u innych frakcji, czego chciałbym uniknąć.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Agenci
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2015, 15:09:52 »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Agenci
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2015, 15:14:05 »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Igrek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Agenci
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2015, 15:23:31 »
Dziękuje. Ślęczałem wczoraj nad tymi linkami i im dłużej się w to wczytuje, tym mniej wiem na ten temat .. :D. Może mógłby ktoś to streścić ?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Agenci
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 12, 2015, 15:34:11 »
Linki są dobre, tylko trzeba nad nimi przysiąść.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Igrek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Agenci
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 12, 2015, 15:43:31 »
Zdaję sobie sprawę, że są dobre. Po prostu nie potrafię wyciągnąć z nich informacji, których potrzebuję. Ale i tak dzięki, posiedzę jeszcze nad tym tematem, może uda się to w końcu rozgryźć. :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Agenci
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 12, 2015, 22:25:40 »
skrótowo - mój link tłumaczy jak podnieść standa za dog tagsy które możesz kupić / wydropić (głównie w null i czasem low, w high wymagane blaszki rzadko z ratów są)
Wcześniejszy link opisuje względnie nową metodę podnoszenia standów nieco innymi tagami bodaj dostępnymi tylko w low
mocno w skrócie kupujesz / dropisz xxx tagów lecisz do agenta dajesz mu je on podnosi Ci standa. Poza najtanszymi tagami do podniesien za droższe tagi musisz jednak troche standa mieć i np mój link to metoda z zasadą kciuka - podnosząc stand jednym zestawó dostajesz stand nieco niższy niz wymagany do mozliwości uzycia zestawu o poziom lepszego

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[WILD5] Ed Beret

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ed Beret
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Agenci
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 13, 2015, 13:25:17 »
Zapisz się do Unseen Academy. Nie przeszkodzi Ci to w codziennym klepaniu misji, jednocześnie wszystko będziesz miał podane "na talerzu". 8)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Agenci
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 13, 2015, 13:41:17 »
Zapisz się do Unseen Academy. Nie przeszkodzi Ci to w codziennym klepaniu misji, jednocześnie wszystko będziesz miał podane "na talerzu". 8)

Akurat chwilowo w UA ma (lub jeszcze parę dni temu miało) wojnę, więc klepanie misji w hisecu może być niezbyt bezpiecznym zajęciem. :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Agenci
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 13, 2015, 14:51:44 »
Niebezpiecznym może, za to ciekawym i z atrakcjami :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Agenci
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 13, 2015, 15:29:21 »
Cała ta "wojna" w hs ogranicza się do 15 osobowych kamp na gejtach przed Jita i resztą trade hub'ów.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Agenci
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 13, 2015, 18:26:38 »
Cała ta "wojna" w hs ogranicza się do 15 osobowych kamp na gejtach przed Jita i resztą trade hub'ów.

Nie wiem jak ta konkretnie, ale Wardecowcy zazwyczaj obstawiają też co ważniejsze mission huby.

Igrek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Agenci
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 18, 2015, 13:27:25 »
Dziękuje wszystkim za odpowiedź.
Mam jeszcze pytanie odnośnie podnoszenia standingu za pomocą Tagów.
Czy możliwe jest wielokrotne oddawanie tych Tagów agentom z linku, czy w każdej frakcji jest to jednorazowe ?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Agenci
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 18, 2015, 13:28:42 »
Jeśli pytasz o mój link, to jest to jednorazowe.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Agenci
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 18, 2015, 21:48:43 »
Z moim jest, a przynajmniej było tak samo - raz na postać

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Igrek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Agenci
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 21, 2015, 10:35:16 »
Dziękuje wszystkim za pomoc. Jakoś to wszystko ogarnąłem. :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Agenci
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 21, 2015, 12:10:55 »
Poprawka do posta wyżej. Data center agenci (czuli Ci z mojego linku) liczeni są jako content spod znaku COSMOS, a te misje można robićraz na kwartałbodajrze więc masz szanse że z agentami jest podobnie. Ponieważ nigdy nie musiałem z nich korzystać nie powiem jak jest w praktyce

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.