Eve Online > Market

Sprzedam Asus GeForce GTX 960 STRIX OC 4GB za 500zł

(1/3) > >>

Zgudi:
Mam zamiar sprzedać moją obecnie używaną Asus GeForce GTX 960 Strix 4GB DDR5 (Chłodzenie pół-pasywne).

Do rozdzielczości FHD (1920 x 1080) w takie gry jak GTA V, Arma III, The Division, Elite: Dangerous, Cities: Skylines, Spellforce III, Assassin's Creed Origins, Assassin's Creed Oddysey i wiele innych mogłem grać bez problemu na ultra detalach.

Jednak po zmianie monitora na WQHD ta karta niestety przestała sobie radzić z bardziej wymagającymi grami, więc chcę ją sprzedać i kupić coś mocniejszego. Karta jest po gwarancji bo była kupiona ponad 2 lata temu. W zestawie pudełko, karta GTX 960 Strix 4GB, płytka, instrukcja, dorzucę wysokiej jakości kabel HDMI (przetestowany i działa), oraz dobry kabel DVI (przetestowany i działa). Jeśli trzeba, to mogę dorzucić też kabel DisplayPort, tylko muszę kupić bo jeden używam. :P

Karta jest naprawdę bardzo cicha, ma pól pasywne chłodziwie. Ponadto karta łatwo się kręci. Podkręcanie odbywa się za pomocą programu "Asus GPU Tweak" i polega na przesunięciu suwaka do żądanej wartości i tyle w temacie. U mnie wentylatory po konkretnym podkręceniu nigdy nie przekroczyły 60% swojej maksymalnej prędkości obrotowej, temperatury pracy rdzenia i pamięci nie przekraczają 73 stopnie nawet po podkręceniu.



Jeśli jest ktoś chętny to dajcie znać. Cena to 500zł. Przelew na konto lub wpłata na konto PayPal.

Zakup będzie polegał na tym, że wyślę tę kartę kurierem chętnej osobie, ta osoba tę kartę sobie przetestuje, na przykład zrobi sobie testy w benchmarku, pogra w różne gry i po 3 dniach jeśli wszystko będzie OK zaadresuje mi przelew lub dokona płatności po przez PayPal, a jeśli się karta nie spodoba to odeśle mi tę kartę z powrotem na mój adres.

Kto potrzebuje upgrade?


Update:

Właśnie gram na tej karcie w AC Origins w rozdzielczości WQHD (2560x1440) na ultra detalach + antyaliasing ustawiony na low. Screen sam zrobiłem minutę temu:



Co prawda widać w lewym górnym rogu wartość 35 klatki na sekundę ale prawda jest taka, że często spada poniżej trzydziestu kl/s, dlatego potrzebuję zmian. Oczywiście nie omieszkałem jej solidnie podkręcić za pomocą "Asus GPU Tweak" ale dla rozdzielczości WQHD nawet to nie wystarcza.

Kto kupi?

Zgudi:
Powiem FUCK TI! Zamówiłem dziś w Morele nową kartę graficzną* za 2100zł + 19 zł koszt wysyłki. Zapłaciłem kartą. Jak dla mnie to duża kwota, ale całe 3 dni się nad tym zastanawiałem, że aż w końcu stwierdziłem, że jak nie kupie to będę wiecznie myślał nad zakupem i marnował czas. Także 960 4GB jest na sprzedaż.


* MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 DVI-D, HDMI, 3xDP, BOX


Jak 960 nie sprzedam za 500zł to może obniżę cenę do 450zł. DO sprzedania jest też mój stary monitor HP 27vx. Ma fantastyczne kąty patrzenia, matryca IPS, nie srebrzy jak inne IPS-y, ma bardzo mały bleeding i dobrą jakość kolorów. Tylko nie ma pełnego DC Dimming co może powodować dyskomfort patrzenia. Na przykład u mnie powodował spory dyskomfort. Cena za monitor to 350zł. Kto chce?

Jak nikt sie nie zgłosi to wystawię na allegro kartę za 500 i monitor za 400.

[BU FU] Karas:
Sam tez sie zastanawiam nad 1070Ti, ale w moim przypadku to musze calego blaszaka skompletowac, bo obecnie siedze juz na niespelna 5 letnim rogalu G750JH

Zgudi:
Do EVE 1070 Ti to jest overkill. Ale jak chcesz grać we wszystko to jak najbardziej.

EDIT: Jak już zastanawiasz się na 1070 Ti ale nie spieszy ci się to sądzę, że warto poczekać ze 2, może 3 miesiące na RTS-y 2070, które można kupić za ok. 200zł więcej niż 1070Ti ale masz o 15% większa wydajność i sławny Raytracking. Jest z nimi problem obecnie taki, że tańsze wersje nigdzie na razie nie są dostępne i te karty zaliczyły bardzo awaryjny start.

EDIT 2: W https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1080-mini-8gb-gddr5x-256-bit-hdmi-dvi-3xdp-box-zt-p10800h-10p-1118360/ jest 1080 za 2099zł. I zamieniłbym na tą, tylko, że ludzie narzekają na to, że jest bardzo głośna.

FITTIpalti:
Sprzedam używane MSI GEFORCE GTX 1070 GAMING X 8GB  z 2 letnią gwarancją

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej