Eve Online > NoobGarten

Poradnik video

(1/2) > >>

marcoos:
Zauważyłem, że zaczynając w EVE od samego początku, wielu ma problemy z ogarnięciem trochę innej filozofii gry - dlatego też (mając ostatnio trochę wolnego czasu) zrobiłem mały poradnik na tubie, coby wyrzucić "pierwsze koty za płoty" i pozwolić zanurzyć się w wirtualny kosmos.

Pod tym adresem można sobie spokojnie obejrzeć początkowe kroki w EVE, wsłuchując się w aksamitny głos prowadzącego...

Pisząc tego posta, nagrania wciąż trwają - więc podana wyżej playlista będzie sukcesywnie uzupełniana.

VonBeerpuszken:
Szacun za chęci  :)
Dla przedszkolaków będzie to pomocna sprawa.

Yavax Zavro:
Ciekawe na ile starczy chęci. Sam chętnie obejrzał bym tutorial o produkcji T2.

marcoos:

--- Cytat: Yavax Zavro w Marzec 10, 2013, 11:16:07 ---Ciekawe na ile starczy chęci. Sam chętnie obejrzał bym tutorial o produkcji T2.

--- Koniec cytatu ---

No tak jak tytuł filmu określa - jest to poradnik dla początkujących :) Czyli jako całość ma się kończyć na tutorialu evkowym - takie były zamierzenia...
Ten char zresztą będzie istniał 21 dni - więc raczej takich skilli produkcyjnych na t2 na nim nie zrobię.

A odnośnie takiej produkcji to jest on w sumie prosty :)
- kupujesz kopie BP t2
- patrzysz co potrzeba do produkcji i lecisz do jita po zakupy
- odpalasz faktorkę i produkujesz :D

oczywiście, jeżeli chcesz wszystko robić własnoręcznie to już są zabawy w POSy do produkcji podzespołów T2 i laborek do inwencji kopii BP a także inne poboczne problemy - mogę takie coś zrobić na mainie - ale szkoda mi kasy na takie instalacje i męczenie robienia standingów, żeby takiego posa w hisecu postawić.... ale może kiedyś? ;)

WhiteCat:

--- Cytat: marcoos w Marzec 10, 2013, 12:07:52 ---oczywiście, jeżeli chcesz wszystko robić własnoręcznie to już są zabawy w POSy do produkcji podzespołów T2 i laborek do inwencji kopii BP a także inne poboczne problemy - mogę takie coś zrobić na mainie - ale szkoda mi kasy na takie instalacje i męczenie robienia standingów, żeby takiego posa w hisecu postawić.... ale może kiedyś? ;)

--- Koniec cytatu ---
Poza tym, że wszystko co wyżej wymieniłeś można zrobić na stacji w High i raczej nie ma problemów ze znalezieniem do tego wolnych linii...
Inwencja to nic strasznego wystarczy umieć czytać ze zrozumieniem, a jak wiemy nie dla każdego taka umiejętność jest czymś naturalnym  :P

PS Fajny poradnik, zapewne każdy by powiedział pewne rzeczy trochę inaczej, ale dla nowego gracza to zapewne kopalnia wiedzy ;)
Szacunek za chęci

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej