Autor Wątek: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie  (Przeczytany 41498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« dnia: Maj 18, 2011, 19:56:09 »
I Ty Brutusie?

Heh, po dwóch latach wysłuchiwania Twoich rasistowskich uwag na temat Matarów przeczytałem odruchowo "I Ty Brudasie"...
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2011, 09:31:56 wysłana przez Doom »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Odp: [PVE]Abbadon L4 Bloodriders/Sansha
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2011, 20:15:44 »
Heh, po dwóch latach wysłuchiwania Twoich rasistowskich uwag na temat Matarów przeczytałem odruchowo "I Ty Brudasie"...
Ja tam nie mam nic przeciw dzikusom. Uważam że każdy powinien mieć co najmniej jednego. To gejów nie lubię :P

« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2011, 09:29:49 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Odp: [PVE]Abbadon L4 Bloodriders/Sansha
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2011, 05:54:35 »
To gejów nie lubię

I co twoim zdaniem powinien zrobić człowiek , który się urodził homoseksualistą?
Popełnić samobójstwo? Emigrować?
Jak można nie lubić kogoś z powodu jej/jego seksualnej orientacji?
Jak można mieć takie rasistowskie poglądy i wyrażać je publicznie i to administrator.
Wstyd i żenada panie Doom.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: [PVE]Abbadon L4 Bloodriders/Sansha
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2011, 07:26:46 »
I co twoim zdaniem powinien zrobić człowiek , który się urodził homoseksualistą?
Popełnić samobójstwo? Emigrować?
Jak można nie lubić kogoś z powodu jej/jego seksualnej orientacji?
Jak można mieć takie rasistowskie poglądy i wyrażać je publicznie i to administrator.
Wstyd i żenada panie Doom.

Nice coming out ;)

A serio - chodziło o Gallente. Mój żart był również ingame. Myślę, że tematyka tego forum jest wystarczającą podpowiedzią jak interpretować takie wypowiedzi :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Odp: [PVE]Abbadon L4 Bloodriders/Sansha
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2011, 07:49:57 »
I co twoim zdaniem powinien zrobić człowiek , który się urodził homoseksualistą?
Popełnić samobójstwo? Emigrować?
Jak można nie lubić kogoś z powodu jej/jego seksualnej orientacji?
Jak można mieć takie rasistowskie poglądy i wyrażać je publicznie i to administrator.
Wstyd i żenada panie Doom.

+10 za po prawe humoru z samego rana (jakbys kiedyś zarobił punkty karne to sie przypomnij odejme od nich dyszke :P ), no i w temacie mojego skandalicznego zachowania patrz post Sokoła ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Odp: [PVE]Abbadon L4 Bloodriders/Sansha
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2011, 08:59:42 »
Niezależnie od kontekstu "in game" tego typu komentarze są absolutnie nie na miejscu.
NOT COOL.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: [PVE]Abbadon L4 Bloodriders/Sansha
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2011, 09:18:05 »
Niezależnie od kontekstu "in game" tego typu komentarze są absolutnie nie na miejscu.
NOT COOL.

Przeczytałem jeszcze raz co napisał DOOM - "gejów nie lubię". Nie "do gazu", nie "tępić apostołów antychrysta" i tak dalej, tylko "nie lubię".

Gratuluję, właśnie awansowałeś na forumowego nazistę politycznej poprawności. Och, btw, nie lubię politycznej poprawności.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Odp: [PVE]Abbadon L4 Bloodriders/Sansha
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2011, 09:25:39 »
Star być może zgodziłbym sie z tą opinią, lub ją tylko zignorował, jeśli napisałby to ktoś inny, ale jeżeli o tolerancji pisze ktoś kto nie tak dawno temu (rok? w kazdym razie zanim zostałem adminem) mało nie zarwał jeżyka z powodu swoich poglądów na religię, a dokładnie obnoszenia się z nimi i sposobu w jaki to robił...

tylko ja widzę tutaj pewną niekonsekwencję lub wybiórczość ?
[admin]dyskusje wydzieliłem, to nie jest flame wiec prosze pilnować języka[/admin]
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2011, 09:33:39 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 19, 2011, 10:50:10 »
Tolerancja w stosunku do ludzi to jedno do poglądów to tez to samo , ale tolerancji do kłamstw i robienia z ludzi durniów to na szczęście nie mam i mieć nie będę.

Ja nie mam "poglądów" na religie , ja wiem ze wiara w jakiekolwiek bóstwo jest tak samo poważna i prawdziwa jak wiara w krasnoludki i śpiących rycerzy.

Istnienia boga nie można wykluczyć , nie można tez udowodnić. Tylko , ze obowiazek udowodnienia leży po stronie , która roszczy sobie uznanie jej boga za istniejącego a nie odwrotnie.

Powstanie , proces przemian , kształtowanie się doktryny , pism "świętych" każdej religii można (i było i jest to robione) naukowo zbadać i w każdym przypadku jest to dziełem ludzi a nie nadnaturalnej interwencji.

Niestety kiedy dochodzi do dyskusji z ludźmi tzw. "wierzącymi" to zdrowy rozsądek , logika , zdobyte wykształcenie interlokutora dostają nagle blokady i nic do nich nie dociera.
Jest to znane zjawisko w psychologi od wielu dziesięcioleci.

if you could reason with religious people there would be no religious people – house

A tera o niekonsekwencji: Jak to jest , ze na mój pierwszy post odpowiedziałeś (z pomocą SO) , ze to tylko żart @in game@ a teraz okazuje się , ze to są Twoje poglądy?
 

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Odp: [PVE]Abbadon L4 Bloodriders/Sansha
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 19, 2011, 10:52:40 »
I co twoim zdaniem powinien zrobić człowiek , który się urodził homoseksualistą?

http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=9661.msg157574#msg157574  :P

Ranshe

  • Gość
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 19, 2011, 10:59:45 »
Jaki śmieszny flejm. :D

Btw ja się do Dooma dołączę w nielubieniu. W Luminaire tytek już stoi, tylko nim skoczyć do Villore oraz Ladistier i w końcu zapanuje Porządek.

magni

  • Gość
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2011, 10:59:58 »
Moim zdaniem kazdy ma prawo miec wlasne poglady niezaleznie od tego jakie by one nie byly... mam prawo nie lubic kogo chce i nikomu nic do tego, tak samo mam prawo mowic kogo nie lubie bo na tym polega wolnosc slowa
to czego ludzie nie dostrzegaja (lub nie chca dostrzegac) to to ze jest zasadnicza roznica pomiedzy pogladami a podejmowanymi dzialaniami, to działania a nie poglady bywaja nielegalne ergo: moge nie lubic gejow (to tylko przyklad, geje mi nomen omen zwisaja :P ) ale nie moge ich np. bic za to ze sa gejami :)


Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 19, 2011, 11:07:57 »
Ja nie mam "poglądów" na religie , ja wiem ze wiara w jakiekolwiek bóstwo jest tak samo poważna i prawdziwa jak wiara w krasnoludki i śpiących rycerzy.

Istnienia boga nie można wykluczyć , nie można tez udowodnić. Tylko , ze obowiazek udowodnienia leży po stronie , która roszczy sobie uznanie jej boga za istniejącego a nie odwrotnie.

? ? ?
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 19, 2011, 11:17:19 »
Doom za poglądy o Gallente zostanie chyba pierwszym na Centrali zbanowanym adminem :P
Przedwieczny.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 19, 2011, 11:19:15 »
Dux - tu nie ma sprzeczności.

Skoro istnienie Boga nie zostało udowodnione, a co więcej - jest nielogiczne, to "wiem" (z dużą dozą prawdopodobieństwa"), że religia jest tyle warta, co bajki.

Doom za poglądy o Gallente zostanie chyba pierwszym na Centrali zbanowanym adminem :P

Uwaga! Nacjonalista!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 19, 2011, 11:28:44 »
Co to znaczy "urodzic sie homoseksualista"? Powaga? Dobrze ze z czynnosci homo nie da sie nic urodzic...

PS. A na lezbijki chetnie bym popatrzyl *o*

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 19, 2011, 11:32:25 »
Dux - tu nie ma sprzeczności.

Skoro istnienie Boga nie zostało udowodnione, a co więcej - jest nielogiczne, to "wiem" (z dużą dozą prawdopodobieństwa"), że religia jest tyle warta, co bajki.

W wypowiedzi było tak:
1. Istnienia Boga/boga/bogów/bóstw nie da sie udowodnić i nie można wykluczyć.
2. Ja wiem, że wiara w boga .....

Określenia "wiem" można, albo raczej powinno się uzywać do faktów udowodnionych. Jeżeli czegoś udowodnić się nie da (względnie "jest to w danym momencie niemożliwe") to raczej winno się użyć twierdzeń typu "uważam że", "w takiej sytuacji jedynym racjonalnym podejściem jest przyjęcie, że" etc. Określenie "wiem" przy jednoczesnym stwierdzeniu niemożności przeprowadzenia dowodu na potwierdzenie tego jest co najmniej nielogiczne i nieracjonalne.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Stary Pierdola

  • Gość
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 19, 2011, 11:33:49 »
? ? ?

To prawda wygląda na pierwszy rzut oka jako kontradykcja. Tylko , ze jeżeli nie możemy wykluczyć istnienia czegokolwiek nie znaczy to ze to coś istnieje.

Wiem tak samo jak wiem , ze "Spaghetti monster" nie istnieje ale po prostu nie ma sposobu żeby empirycznie udowodnić ze go nie ma.
Ta minimalna szansa ze jednak on jest nie wpływa na moja pewność ze go nie ma.
"Ty jesteś takim samym ateista jak ja , ja tylko nie wierze w jednego boga mniej niż ty. Kiedy zrozumiesz dlaczego odmawiasz istnienia wszystkim możliwym bóstwom wtedy zrozumiesz dlaczego ja nie wierze w Twojego boga."

sc0rp

  • Gość
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 19, 2011, 11:44:38 »
LOL uwielbiam troli poprawnosci poityczno-obyczajowej.

Panie Star idac Twoim tokiem rozumowania powinnismy tolerowac:
- pedofili - no co przeciez sie taki urodzil ze lubi dzieci
- zeofilow - j/w tyle ze lubi zwierzeta
- nekrofili - j/w tylko ze lubi zwloki
- cyganow/romow uprawiajacych sex z 11 letnimy dziewczynkami - no przeciez taka ich kultura
- wszelkich innych zwyrodnialcow - przeciez to nie ich wina ze ojciec mu wchodzil do wanny/mama zamykala w szafie/babcia wykastrowala/what ever.


Czy moze Pan Panie Star stosuje podwojne standardy - homo = cool - reszta = not cool?

PS Ja rowniez nie lubie gejow (nie dotyczy lesbijek).

To prawda wygląda na pierwszy rzut oka jako kontradykcja. Tylko , ze jeżeli nie możemy wykluczyć istnienia czegokolwiek nie znaczy to ze to coś istnieje.
bog istnieje tak samo jak atlantyda, garbate aniolki, zielone ludziki czy podwodne cywilizacje - rowniez nie mozna wykluczyc braku ich istnienia.

Cytuj
Ta minimalna szansa ze jednak on jest nie wpływa na moja pewność ze go nie ma.
Ta ta szansa rowna temu ze pierwiastek z 2, liczba pi etc. sa liczbami wymiernymi

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 19, 2011, 11:53:09 »
Star, dzięki takim postom jak Twoje ateiści wychodzą na "tych co popierają zoofilię", bo "przecież nie ma moralności bez religii".

Brawo!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 19, 2011, 11:58:12 »
chce powiedziec ze:
1. chcesz latac wsrod geji, wstap do IDEI
2. wszystkie rasy sa spoko oprocz amarrow caldari i gallente
3.

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zgudi

  • Gość
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 19, 2011, 12:11:40 »
coraz więcej osób dochodzi do wniosku, że tylko matarzy jeszcze coś znaczą, co za rasizm :P, oczywiście nie popieram Star-a

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 19, 2011, 12:16:14 »
Tolerancja w stosunku do ludzi to jedno do poglądów to tez to samo , ale tolerancji do kłamstw i robienia z ludzi durniów to na szczęście nie mam i mieć nie będę.

Ja nie mam "poglądów" na religie , ja wiem ze wiara w jakiekolwiek bóstwo jest tak samo poważna i prawdziwa jak wiara w krasnoludki i śpiących rycerzy.

Istnienia boga nie można wykluczyć , nie można tez udowodnić. Tylko , ze obowiazek udowodnienia leży po stronie , która roszczy sobie uznanie jej boga za istniejącego a nie odwrotnie.

Powstanie , proces przemian , kształtowanie się doktryny , pism "świętych" każdej religii można (i było i jest to robione) naukowo zbadać i w każdym przypadku jest to dziełem ludzi a nie nadnaturalnej interwencji.

Niestety kiedy dochodzi do dyskusji z ludźmi tzw. "wierzącymi" to zdrowy rozsądek , logika , zdobyte wykształcenie interlokutora dostają nagle blokady i nic do nich nie dociera.
Jest to znane zjawisko w psychologi od wielu dziesięcioleci.

if you could reason with religious people there would be no religious people – house

A tera o niekonsekwencji: Jak to jest , ze na mój pierwszy post odpowiedziałeś (z pomocą SO) , ze to tylko żart @in game@ a teraz okazuje się , ze to są Twoje poglądy?
 
Podstawowym problemem od ktorego zaczeła się dyskusja jest fakt że cała moja wypowiedź skierowana była na jak to ująłeś krasnoludki. Na wymyślone przez ccp społeczeństwo wymyslonej przez ccp rasy.
W tej grze każda rasa ma jakieś przezwisko, czasem więcej niż jedno choć niekoniecznie popularne:
- matarzy - dzikusy / brudasy
- galente - geje
- caldari - eee chyba nie maja żadnego ;D ewentualnie nieświadomi głupcy czepiają się ich ustroju politycznego wyzywając od faszystów
- amarzy - fanatycy / świry religijne

Ty natomiast wyjeżdżasz mi tu z RL i to z zarzutami za które zgodnie z aktualną modą unii która przenika nawet do nas można człowieka odstrzelić towarzysko i społecznie.
Moja wypowiedź NIE dotyczyła RL, podobnie NIE wiesz czy prywatnie uważam że pedałów należy zamknąć w tajnych ośrodkach badawczych aby znaleźć gen za to odpowiedzialny i wyeliminować go z ludzkiego DNA / zafundować im lekcję historii ala Hitler, czy też wręcz przeciwnie i czy przypadkiem nie po popieram walki o prawa dla mniejszości seksualnych.

Odróżnij Pan Panie Star P'ergish rl od gry. I zastanów sie dwa razy zanim wyskoczysz z takimi oskarżeniami na admina faszystę, znanego podobno tylko z tego ze bije za jakiekolwiek naruszenia regulaminu  (swoja drogą niech ja dorwę szuję która mi taką opinię robi... )

Troche luzu na tle religii wszelkiej maści również Ci się przyda, zwłaszcza jeśli sam jesteś taki cięty na tych co najeżdżają na... alternatywne formy miłości, owszem taki raport zostanie uwzględniony przez administrację, ale tak samo bezlitośnie jak homofoba potraktujemy Ciebie jak kogoś urazi Twoja postawa wobec religii, tym bardziej że nie bez powodu na forum tym panuje niepisane prawo że o religii, politykach, orientacjach itp nie rozmawiamy
Doom za poglądy o Gallente zostanie chyba pierwszym na Centrali zbanowanym adminem :P

* Doom przygotowuje się do ataku prewencyjnego dzięki któremu Caldari odbiją  Centralę z rąk kochających inaczej :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 19, 2011, 12:20:14 »

- caldari - eee chyba nie maja żadnego ;D

calmari
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 19, 2011, 12:41:05 »
Moim zdaniem kazdy ma prawo miec wlasne poglady niezaleznie od tego jakie by one nie byly... mam prawo nie lubic kogo chce i nikomu nic do tego, tak samo mam prawo mowic kogo nie lubie bo na tym polega wolnosc slowa
to czego ludzie nie dostrzegaja (lub nie chca dostrzegac) to to ze jest zasadnicza roznica pomiedzy pogladami a podejmowanymi dzialaniami, to działania a nie poglady bywaja nielegalne ergo: moge nie lubic gejow (to tylko przyklad, geje mi nomen omen zwisaja :P ) ale nie moge ich np. bic za to ze sa gejami :)
Tak moze bylo kiedys. Od dawna to jednak jest nieaktualne. Np obecnie nie masz prawa nielubic zydow, czy kwestionowac holokaustu. Nie masz tez prawa do jakicholwiek porownan rozwiazan polityczno-gospodarczych UE do rozwiazan polityczno-gospodarczych proponowanych w latach 30. i 40. ubieglego wieku w niemczech przez nazistow.
Zapewne znalazloby sie sporo innych pogladow do ktorych nie masz prawa, ale nie chce mi sie szukac. W kazdym razie juz to wystarczy by uznac Twoja teze o tym iz tylko dzialania moga byc nielegalne za falszywa.

Skoro istnienie Boga nie zostało udowodnione, a co więcej - jest nielogiczne, to "wiem" (z dużą dozą prawdopodobieństwa"), że religia jest tyle warta, co bajki.
Duzo zalezy od tego jaka przyjmie sie definicje Boga  ;)

Wiem tak samo jak wiem , ze "Spaghetti monster" nie istnieje ale po prostu nie ma sposobu żeby empirycznie udowodnić ze go nie ma.
Skoro nie mozesz tego udowodnic to znaczy, ze nie wiesz, a tylko dokonujesz zalozenia iz go nie ma. Innymi slowy oznacza to, ze wierzysz iz nie ma "Spaghetti monstera" :P

coraz więcej osób dochodzi do wniosku, że tylko matarzy jeszcze coś znaczą
Nic dziwnego. W koncu koniecznosc ciaglego pilnowania kazdej mozliwej czesci statku (bo inaczej sie wezmie i rozsypie) wzmacnia sile, koordynacje, spostrzegawczosc, refleks itp  >:D

- caldari - eee chyba nie maja żadnego ;D

Nie maja bo nikt nie wymysla przezwiska rasie nadrzednej  :P
Zwlaszcza jezeli rozmnaza sie przez paczkowanie  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

sc0rp

  • Gość
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 19, 2011, 12:44:22 »
- caldari - eee chyba nie maja żadnego ;D ewentualnie nieświadomi głupcy czepiają się ich ustroju politycznego wyzywając od faszystów
faildari ;)

magni

  • Gość
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 19, 2011, 13:02:12 »
Tak moze bylo kiedys. Od dawna to jednak jest nieaktualne. Np obecnie nie masz prawa nielubic zydow, czy kwestionowac holokaustu. Nie masz tez prawa do jakicholwiek porownan rozwiazan polityczno-gospodarczych UE do rozwiazan polityczno-gospodarczych proponowanych w latach 30. i 40. ubieglego wieku w niemczech przez nazistow.
Zapewne znalazloby sie sporo innych pogladow do ktorych nie masz prawa, ale nie chce mi sie szukac. W kazdym razie juz to wystarczy by uznac Twoja teze o tym iz tylko dzialania moga byc nielegalne za falszywa.


mylisz pojecia: Mam prawo do dowolnych pogladow, to prawo daje mi konstytucja a zaden akt prawny nie moze byc z nia sprzeczny. To do czego nie mam prawa to propagowanie pewnych pogladow np. faszyzmu czy komunizmu , propagowanie ich jest wlasnie dzialaniem, ktore jest zabronione
Oczywiscie granica pomiedzy uzewnetrznianiem swoich pogladow a ich propagowaniem jest bardzo plynna i pewnie w wielu przypadkach o tym musialby zawyrokowac sad.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 19, 2011, 13:26:12 »
Star, dzięki takim postom jak Twoje ateiści wychodzą na "tych co popierają zoofilię", bo "przecież nie ma moralności bez religii".

Brawo!

Tak , tylko ze ta logika jest zarezerwowana dla  Dark Flonoea , ludzie myślący nie wyciągają takich wniosków no bo co ma piernik (religia) do wiatraka (moralność).

@Doom
Teraz na poważnie. Moja reakcja była oparta na nieporozumieniu.
Po przeczytaniu tamtych postów zrozumiałem . ze masz zupełna racje.
Przepraszam.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 19, 2011, 13:39:50 »
Gwarantuję Ci, że gdybyś się przeszedł ulicą i zaczął pytać ludzi "skąd wzięła się moralność" to większość odpowiedziałaby z "religii".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 19, 2011, 13:48:29 »
Tak , tylko ze ta logika jest zarezerwowana dla  Dark Flonoea , ludzie myślący nie wyciągają takich wniosków no bo co ma piernik (religia) do wiatraka (moralność).

@Doom
Teraz na poważnie. Moja reakcja była oparta na nieporozumieniu.
Po przeczytaniu tamtych postów zrozumiałem . ze masz zupełna racje.
Przepraszam.
Luz. Z mojej strony EoT, i jak komus zalerzy moge przełozyć temat do flame :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 19, 2011, 15:37:49 »
Moja religia to

Tomiwisizm

Bo wisi mi czy coś istnieje czy nie bo i tak nie ma wpływu na moje życie (chyba, że jakiś nadgorliwiec będzie próbował mnie do czegoś siłą przekonać).

Osobiście także mi wisi czy są geje czy też nie i co robią byle by nie robili tego przy mnie bo nie odczuwam zainteresowania tym.

SnowMiracle

  • Naczelny Zrzęda
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SnowMiracle
  • Korporacja: Unseen Chimera
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 19, 2011, 16:11:21 »
Moja religia to

Tomiwisizm

Bo wisi mi czy coś istnieje czy nie bo i tak nie ma wpływu na moje życie (chyba, że jakiś nadgorliwiec będzie próbował mnie do czegoś siłą przekonać).

Osobiście także mi wisi czy są geje czy też nie i co robią byle by nie robili tego przy mnie bo nie odczuwam zainteresowania tym.
No to jest już nas dwóch. Jeszcze jeden i możemy budować świątynie. :)
Cytat: Waxis
Jeśli chodzi o dłógość posta to  pewnie że dało się dłóżej.

"Niepuszczone bąki unoszą się do głowy, stąd biorą się posrane pomysły"

SnowMiracle

magni

  • Gość
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 19, 2011, 16:22:15 »
Dolaczam sie. Teraz zalozmy zwiazek wyznaniowy i zacznijmy nawracac niewiernych  ;D

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 19, 2011, 16:46:34 »
a na "tacę" w iskach ?  :P
Sneer Quen

Zgudi

  • Gość
Odp: O poprawności pogladów in game i tolerancji ogólnie
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 19, 2011, 17:02:16 »
Cytuj
uz. Z mojej strony EoT, i jak komus zalerzy moge przełozyć temat do flame :P

We flame jest większe ryzyko bana, bo admin surowy, a każdy tam pisze to co mu ślina na język przyniesie.