Autor Wątek: C0VEN - dyskusja  (Przeczytany 639110 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #665 dnia: Kwiecień 24, 2015, 15:19:00 »
i to tyle jeśli chodzi o budowanie "relacji raczej partnerskich z osobami zainteresowanymi mieszkaniem i rozwijaniem przemysłu w Esoterii i okolicach"...
Czar prysł...
Nie dziw się, to relacje raczej biznesowe a nie partnerskie. Nie wymagaj miłości wbijając za darmo na teren, który ktoś odbijał tracąc statki i iski. IB jak każdy pet to grupa podwyższonego ryzyka. Skąd oczekiwanie, że ktokolwiek będzie Was witał z kwiatami i wódką? Ani nie walczyliście ramię w ramię, ani nie wspieraliście finansowo podczas kampanii, przychodzicie na gotowe, bez ponoszenia ryzyka.

serio chłopaki ale, powinniście kontrolować kto od was może postować na centrali bo szkoda PR-owej pracy Anthara i Xeo...
To dopiero byłaby jazda, partnerskie relacje w samym ally zamienić na zamordyzm, bo Tobie się nie podoba reakcja c0venowca na Twoje roszczeniowe podejście.

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #666 dnia: Kwiecień 24, 2015, 15:25:00 »
Jako zagorzały kerbir podludź nie lubiący pvp chyba się zdecyduję.

Oh wait... coven

Jednak nie.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #667 dnia: Kwiecień 24, 2015, 15:26:33 »
Aż splusowałem post qlko. Ma chłop rację. Nie ma co wybrzydzać jak się dostaje teren za free. Mogli nic nie dać i mieć spokój.

Net

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Net Malone
  • Korporacja: BUMSI
  • Sojusz: S
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #668 dnia: Kwiecień 24, 2015, 15:31:06 »
Czar prysł...

Spoko, spoko, jeszcze nie jest źle :)

Odnośnie PI: na posiadanych przez C0ven terenach (razem z planowanymi) sa okolo 3 dobre systemy do PI...
Przez dobre rozumiem cos takiego:

https://eveeye.com/?opt=PY&x=lt&system=D-PNP9   # w razie czego kliknac ikonke planety

Wydobywac mozna po kawalku wszedzie, zwozic, export/import na planety ale nikt nie bedzie sobie utrudnial
zycia.

Mineraly:
Security mialo znaczenie bo:
- ~-1 mialo lepsze mineraly (ABCM)
- bylo wiecej i upgrady jeszcze to zwiekszaly

Jak grupa ludzikow wezmie sie za kopanie to skalek moze zabraknac :)

Nie wydaje mi sie, zeby bylo mozliwe z systemu -0.00 zrobic -1 za pomoca upgradow,
w koncu CCP lubi zeby ludzie mieli sie o co zabijac i tracic statki.

Panovie z C0venu: tak, potrzebujecie duzo nowych ludzi do pomocy przy entosis, troche
cierpliwosci i wyrozumialosci, przeciez i tak bedziecie ich ignorowac :)  Ale popatrzcie na PL,
zrobili sobie wlasna akademie frytkolatania :)

Chcecie mieć Kalifornie ? To trzeba udostepnić żyłę złota. Ochłapy możecie freeportować
i bawić się w small ganging.

I tak, niektore stacje maja undock do bani :)
--
Net

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #669 dnia: Kwiecień 24, 2015, 15:33:27 »
Nie dziw się, to relacje raczej biznesowe a nie partnerskie. Nie wymagaj miłości wbijając za darmo na teren, który ktoś odbijał tracąc statki i iski. IB jak każdy pet to grupa podwyższonego ryzyka. Skąd oczekiwanie, że ktokolwiek będzie Was witał z kwiatami i wódką? Ani nie walczyliście ramię w ramię, ani nie wspieraliście finansowo podczas kampanii, przychodzicie na gotowe, bez ponoszenia ryzyka.
To dopiero byłaby jazda, partnerskie relacje w samym ally zamienić na zamordyzm, bo Tobie się nie podoba reakcja c0venowca na Twoje roszczeniowe podejście.

relacji raczej partnerskich z osobami zainteresowanymi mieszkaniem i rozwijaniem przemysłu w Esoterii i okolicach

pogrubiłem bo widzę że masz problem ze wzrokiem, nie wątpię w Twoje zdolności czytania ze zrozumieniem więc nie będę tłumaczył różnicy pomiędzy biznesowe a partnerskie...

co do reakcji Sheridana to jak dla mnie mógł napisać że leje na całe polskie community...


[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #670 dnia: Kwiecień 24, 2015, 15:43:25 »
O przepraszam, źle się wyraziłem. Leję na ciebie. - pogrubiłem, żeby nie pozostawić wątpliwości. Zwykła ludzka przyzwoitość mówi, że jeżeli dostajesz coś za darmo, to dziękujesz, i albo bierzesz albo nie.  A kręcenie noskiem i stawianie warunków to nie są relacje partnerskie - to są relacje frajerskie. Także jeżeli komuś odpowiadają te warunki, które przedstawił Anthar i Xeo, będzie możliwość całkiem niezłej zabawy w okolicy. Jeżeli nie - przykro mi ;)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #671 dnia: Kwiecień 24, 2015, 15:45:54 »
O przepraszam, źle się wyraziłem. Leję na ciebie. - pogrubiłem, żeby nie pozostawić wątpliwości. Zwykła ludzka przyzwoitość mówi, że jeżeli dostajesz coś za darmo, to dziękujesz, i albo bierzesz albo nie.  A kręcenie noskiem i stawianie warunków to nie są relacje partnerskie - to są relacje frajerskie. Także jeżeli komuś odpowiadają te warunki, które przedstawił Anthar i Xeo, będzie możliwość całkiem niezłej zabawy w okolicy. Jeżeli nie - przykro mi ;)

Jesteś burakiem cebulakiem. CFC/Imperium zbudowało swoją siłę na szacunku i daniu możliwości rozwoju małym sojuszom. Nikt tych maluczkich nie brał z góry i nie mówił, że leje na nich. Tylko wskazał miejsce na rozwój i określił jasno zasady plusów i minusów. Ludzie tacy jak Ty powinni zamknąć pysk i siedzieć w swoich klatkach

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #672 dnia: Kwiecień 24, 2015, 15:46:32 »

Chcecie mieć Kalifornie ? To trzeba udostepnić żyłę złota. Ochłapy możecie freeportować
i bawić się w small ganging.

I tak, niektore stacje maja undock do bani :)

Zakladajac ze pomysl zaskoczy i bedzie duzo chetnych i zaoramy juz paragon soul.
To do dyspozycji corpow industrialnych bedzie :
- 6 paskow lodu , w tym system gdzie sa 3
- 4 stacje
- paski z Ore Prospecting Array oraz paski systemowe ( te wogole ktos kopie?)

Przy zalozeniu, ze w 4-5 systemow ladujemy te Ore Prospecting Array i ze wszystkie systemy beda max uzywane (czyt wszystko bedzie wykopane ) jakos nie realna wydaje mi sie sytuacja : "nie mamy co kopac".

Podejzewam, ze jesli bedzie miala miejsce taka sytuacja to pomyslimy nad czyms.
Teren ktory planujemy udostepnic u n3 kosztowal sporo, sporo ponad 20b/mc ( sporo ;) )
Brak tej oplaty chyba tez jest dosc istotnym faktem ktory trzeba wziac pod uwage.

Co do innych sposobow zarabiania, to sa reliki , daty , paski itd itd.
Jak pisalem dajemy mozliwosci rozwoju za darmo - jesli bedzie korporacja ktora bedzie lubila pvp, bedzie bronic terenu to nie widze powodu aby nie trafila z czasem do c0venu.

Zbierzmy sie najpierw.
Tym gdybaniem nic nie zdzialamy - kto wie czy nie skonczy sie to po 3 miesiacach bo minerzy pogryza sie o dostep do paskow lodu :D :D :D
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #673 dnia: Kwiecień 24, 2015, 16:03:31 »
Jesteś burakiem cebulakiem. CFC/Imperium zbudowało swoją siłę na szacunku i daniu możliwości rozwoju małym sojuszom. Nikt tych maluczkich nie brał z góry i nie mówił, że leje na nich. Tylko wskazał miejsce na rozwój i określił jasno zasady plusów i minusów. Ludzie tacy jak Ty powinni zamknąć pysk i siedzieć w swoich klatkach

Oczywiście że jestem, nigdy nie twierdziłem inaczej! Cieszę się niesamowicie że CFC zbudowało swoją potęgę na wzajemnym szacunku, naturalnie nigdy nie strzelali do plusów ani nic w tym rodzaju. Poza tym z tego co pamiętam to Twoje CFC/Imperium pobierało jakieś koszta za to że się u nich żyło, c'nie? :)
A właśnie, jeśli będę chciał rad od Twej światłej osoby, na pewno Cię o tym poinformuje. Do tej pory zachowaj proszę je dla siebie.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #674 dnia: Kwiecień 24, 2015, 16:06:53 »
pogrubiłem bo widzę że masz problem ze wzrokiem, nie wątpię w Twoje zdolności czytania ze zrozumieniem więc nie będę tłumaczył różnicy pomiędzy biznesowe a partnerskie...
A ja w Twoje zaczynam wątpić. Wyżej napisałem, że popełniasz błąd nastawiając się na partnerskie relacje i wytłumaczyłem dlaczego (totalnie pomijając fakt, że cytujesz c0ven).

Jak wyślę do Ciebie list: "Wyślij mi w odpowiedzi 20zł to oddam Ci 40" to też byś uwierzył bo słowo pisane?
Użyj filtra do czytanych treści.

Nawet jeśli Xeo czy Anthar faktycznie chcą budować te partnerskie relacje, to od szeregowych pilotów C0venu takiej miłości bym nie oczekiwał. Przedsmak miałeś.

CFC/Imperium zbudowało swoją siłę na szacunku i daniu możliwości rozwoju małym sojuszom.
BUAHAHAHAHA
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2015, 16:35:06 wysłana przez qlko1 »

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #675 dnia: Kwiecień 24, 2015, 16:24:23 »
O przepraszam, źle się wyraziłem. Leję na ciebie. - pogrubiłem, żeby nie pozostawić wątpliwości.

hmm, poczułem się obrażony...

Nawet jeśli Xeo czy Anthar faktycznie chcą budować te partnerskie relacje, to od szeregowych pilotów C0venu takiej miłości bym nie oczekiwał. Przedsmak miałeś.
ano fakt...



[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #676 dnia: Kwiecień 24, 2015, 16:36:56 »
I bardzo dobrze że nie oczekujesz. Bo niespecjalnie rozumiem skąd miałaby takowa miłość wynikać. To rękami szeregowych graczy ora się struktury i ich broni. A jak później czytasz na centrali litanie, co i jak ma być, żądania od ludzi którzy nie kiwnęli palcem by to zdobyć a stawiają warunki, to gdzie jest ta cała "partnerska relacja", hm?

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #677 dnia: Kwiecień 24, 2015, 16:41:17 »
I bardzo dobrze że nie oczekujesz. Bo niespecjalnie rozumiem skąd miałaby takowa miłość wynikać. To rękami szeregowych graczy ora się struktury i ich broni. A jak później czytasz na centrali litanie, co i jak ma być, żądania od ludzi którzy nie kiwnęli palcem by to zdobyć a stawiają warunki, to gdzie jest ta cała "partnerska relacja", hm?

A gdzie tu ktokolwiek stawiał jakiekolwiek żądania? To była wolna dyskusja, kulturalnie prowadzona, dobrze obrócona przez Anthara mogła zachęcić ludzi do osiedlenia w Eso, ale niestety się włączyłeś... i wyszło jak zawsze...

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #678 dnia: Kwiecień 24, 2015, 16:43:40 »
Ciekawa forma "rekrutacji", nie powiem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy ale najpierw na Was nasramy bo nie było Was przy podbijaniu Eso. Potem też będziemy na Was srać.


Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #679 dnia: Kwiecień 24, 2015, 16:48:33 »
No tu muszę się zgodzić, niektorzy covenowcy robią tu czarną robotę PR. Jeszcze brakuje tu Xapitana Bomby ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #680 dnia: Kwiecień 24, 2015, 16:59:18 »
Ależ to w żadnym razie nie jest oficjalne stanowisko sojuszu, broń boże. To jest moje prywatne zdanie :)

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #681 dnia: Kwiecień 24, 2015, 17:06:58 »
Oj, na miejscu głowy sojuszu prawdopodobnie bym Cię skarcił xaxaxaxa.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #682 dnia: Kwiecień 24, 2015, 17:15:42 »
To jest piękno Eve. Możesz zrobić wszystko. Nawet zostać CEO mojego sojuszu. I wtedy będziesz mógł mi udzielić słownej reprymendy (haha, dobre!). Ale z tego co widzę na razie jesteś tylko rentierem :(

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #683 dnia: Kwiecień 24, 2015, 17:20:43 »
Jesteś burakiem cebulakiem. CFC/Imperium zbudowało swoją siłę na szacunku i daniu możliwości rozwoju małym sojuszom. Nikt tych maluczkich nie brał z góry i nie mówił, że leje na nich. Tylko wskazał miejsce na rozwój i określił jasno zasady plusów i minusów. Ludzie tacy jak Ty powinni zamknąć pysk i siedzieć w swoich klatkach

Blessed is the mind too narrow to question. ;D Myślę, że zwłaszcza PBLRD było takim sojuszem... a nie, czekaj.

Nikt na nikogo nie chce "srać". Jesteśmy otwarci na przemysłowców, dajemy im (Wam) pewne możliwości, które jak sądzę są atrakcyjne. Dostajemy festiwal narzekań na 3 strony forum, a jak ktoś napisze, co sądzi o takiej postawie, to od razu zaczyna się jojczenie, jaki to c0ven zły i jak sra na ludzi.

To chyba zrozumiałe - jak widać co najmniej dla części ludzi tutaj - że na początku nie będzie w tej relacji jakiegoś super uwielbienia jednej strony dla drugiej, i nikt go nie oczekuje. Natomiast relacje partnerskie mają to do siebie, że wymagają czasu i wypracowania - i na to liczymy. Że żyjąc wśród c0venu i jego sojuszników, nasi industrialsi poczują się jak u siebie w domu, będą chcieli go z nami budować i bronić, może z czasem zaangażują się w główną aktywność c0venu, jaką jest pvp, oprócz swojego stałego zajęcia, może niektórzy c0venowcy lepiej odnajdą się właśnie wśród corpów industrialnych IBRA.

To oczywiście wariant optymistyczny. Naturalnie, że może się to skończyć relacją rentier - landlord, tylko bez rentu, więc z jeszcze większym kwasem, ale to zależy od obu stron, bo wraz z zarzuceniem systemu renterskiego skończyły się czasy "płacę i robię sobie w swoim pockecie co mi się podoba, mając w dupie rentierów z sąsiedniego pocketu tak długo, jak nie wlatują mi na anomalki". Czy w c0venie, czy gdzie indziej, fozziesov będzie (a przynajmniej tak to wygląda na papierze) wymagał od industrialistów, raciarzy, etc. - znacznie aktywniejszej współpracy, lub chociaż komunikacji, z "landlordem". Więc zaczynanie tej komunikacji od jęczenia jest raczej kiepskim podejściem do nowej rzeczywistości w EvE, czy to w Esoterii, czy to gdziekolwiek indziej. A i "my", czyli mniej lub bardzie ~elitepvp~ pewnie też będziemy musieli trochę bardziej polubić naszych industrialnych lokatorów, jeśli serio chcemy myśleć o trzymaniu sova.



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2015, 17:33:49 wysłana przez Isengrim »

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #684 dnia: Kwiecień 24, 2015, 17:23:55 »
Eh. Czyli jednak dało się to napisać nie obrażając wszystkich...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #685 dnia: Kwiecień 24, 2015, 17:34:14 »
Eh. Czyli jednak dało się to napisać nie obrażając wszystkich...

Eee tam, nie czytasz naszego forum? Jestem beznadziejnym dyplomatą.  ;D

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #686 dnia: Kwiecień 24, 2015, 17:46:08 »
Ja mam czasem wrażenie że Sheridan za długo był w UA oficerem i teraz z odbicia musi sie wygadać niepoprawnie politycznie ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #687 dnia: Kwiecień 24, 2015, 17:58:00 »
Nie rozpędzajcie się tak z tą kulturką bo jeszcze sobie opinie popsujecie :).

[FUSEN] Nhered Spor

  • FUSEN
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nhered Spor
  • Korporacja: Fusion Enterprises Ltd
  • Sojusz: Shadow of xXDEATHXx
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #688 dnia: Kwiecień 24, 2015, 19:25:03 »
sledze te forum od lat i przyglądam się działaniom c0wen-u ryjąc paski robiąc PI i produkując dla obcych na obczyźnie.
Ignoruje opinie o c0venie zwłaszcza te polskie.
I tu nagle taka informacja c0ven wraca do domu!
no to piwko wypiłem z radości i myślę no może zacznę robić dla swoich.

A teraz myślę ze chyba jednak nie

Ps. i wyjaśnię jako górnik,producent ,PI, pve czyli "rentier" wole zapłacić za "cukierka" i mieć go na własność jak dostać "cukierka" na spółkę z 100 innych smakoszy.
PPs. i tak wole system -1.0 jak -0,5 oczywiście to jest lepsze od -0.1 ale ja wole zapłacić za najlepsze jak dostać darmo gorsze, nie jetem żebrakiem stać mnie wiec nikt tu mi dobrze nie robi proponując to wszystko
PPPs ale cały pomysł z rozdawaniem za darmo oryginalny na +
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2015, 19:43:31 wysłana przez [FUSEN] Nhered Spor »

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #689 dnia: Kwiecień 24, 2015, 19:45:31 »
Heh, trole robia czarny pijar :]
Pochwalcie sie chlopcy swoimi osiagnieciami. Jakies linki do allegro.
Składa się dobre trole tak, że z IBRA mieliśmy swojego czasu rewelacyjne stosunki - i przy pierwszej obronie ESO - strata na rzecz TEST RIP. - IBRA Nierzadko stanowiła połowę obronnych flot. Szczególnie ciepło myślę tutaj o MegaTech Enterprises i Grey Toxic Sword.

Także, pozdrawiam mistrzów czarnego pijaru. Jabolexa który miał szczęście zadokować chimera, zanim gang doleciał - a stałem obok w cloacku, Qlko, mistrza prowadzenia flot złożonych z commandów bez scouta (stąd chyba masz kompleks bloba) i innych, którzy się pewnie jeszcze tutaj odezwą. Chętnie pokażę palcem gdzie C0ven dotykał :]

I drodzy chłopcy, wy ewidentnie nie jesteście zaintersowani. Bicie pianyę dla sportu. Nawet nie czytacie odpowiedzi. Nie pozdrawiam, wpadnijcie z roam'em :]

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #690 dnia: Kwiecień 24, 2015, 20:02:23 »
Wyjaśnijmy sobie to jasno.
Nie my robimy tu czarny pijar tylko robicie to Wy - C0venowcy a dokładnie Ci którzy wpadli do tego wątku i zaczęli obrażać innych.
To Wy zaczęliście jechać po wszystkich którzy nie popierają Waszego punktu widzenia, z góry patrzycie na ludzi którzy primo nie są w C0venie, secundo nie są pvp-rami.
Na rzeczową dyskusję potraficie odpowiadać agresywnie i po chamsku dodatkowo widać że nie czytałeś wątku bo akurat Qlko1 bronił waszego punktu widzenia...




Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #691 dnia: Kwiecień 24, 2015, 20:04:37 »
Widzisz, ty akurat jestes z tych ktorzy nam poprostu zazdroszczą. I dodajesz nam jakieś bzdury w kolejnych nasyconych bzdurami postach. Masz poprostu kompleksy stary :) Glupoty ze zal czytac.

Edit: głupota o tym jedynym właściwym stosunku do EVE to jakąś prahistoria z 2010; bo wtedy chyba u nas ostatnio byles. qlko natomiast wykazuje, jaką ciemną masą jest szeregowy member c0venu, takze wlasciwie mnie obraza i teraz to juz ma charakter personalny :P I myslalem ze trolololo na centrali jest zabawne - a teraz wygrzebalem watki na forum C z inwazji Sys-k na Eso => to sié czyta :]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2015, 20:26:28 wysłana przez Zakalve »

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #692 dnia: Kwiecień 24, 2015, 20:34:46 »
Naprawdę się zainteresowałem tym co proponujecie, bo nigdy mnie w EVE do pvp nie ciągnęło a industry nawet bardzo. Po przesianiu całego trollu nie covenovego całkiem sensownie wygląda ta propozycja. Ale trzeba mieć nie równo pod sufitem, żeby się wiązać z aliansem z którego kilka osób tak ładnie to opisuje tylko po to by potem CEO(!) jednego z aliansowych korpów bezkarnie wszystko to publicznie w gówno obrócił, mimo całkiem rzeczowej (jak na centralę ;) ) wymiany zdań. To świadczy albo o totalnym burdelu w wewnętrznych strukturach albo sam nie wiem czym. Jest to w każdym razie szalenie niepokojące i daje dużo do myślenia.

Nigdzie nigdy mnie Coven źle nie dotknął, nawet miło wspominam czas spędzony w BZ gdzie mam nawet jeszcze trochę gratów, ale to że można siedzieć w nullu za darmo to jest dopiero początek rozmowy a nie jakaś złota góra.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2015, 21:06:49 wysłana przez sztosz »

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #693 dnia: Kwiecień 24, 2015, 20:53:40 »
Tak w ogóle mamy jakieś polskie korpy industrialne? Znaczy takie z prawdziwego zdarzenia? Nie w stylu Ulf z kolegą ryją skałki...

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #694 dnia: Kwiecień 24, 2015, 21:01:08 »
Cytuj
MegaTech Enterprises i Grey Toxic Sword
tylko nie mam pojecia jak z kondycja u chlopakow (?)

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #695 dnia: Kwiecień 24, 2015, 21:07:22 »
GTS wynajmuje systemy gdzieś w Omist

ps wydzielcie ten temat jako osobny bez tego flejmu powyżej bo koncepcja jest godna polecenia, a na początku zawsze będą jakieś 'ale', szkoda byłoby zniechęcić potencjalnych mieszkańców przez naszą niefortunna wymianę zdań.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2015, 21:51:47 wysłana przez Dagund »

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #696 dnia: Kwiecień 24, 2015, 21:54:41 »
Heh, trole robia czarny pijar :] (...) Także, pozdrawiam mistrzów czarnego pijaru.
Nie przypominam sobie, żebym prowadził kampanię przeciw c0venowi. Wielokrotnie wyrażałem umiarkowanie pozytywne zdanie na temat tego ally.

Qlko, mistrza prowadzenia flot złożonych z commandów bez scouta (stąd chyba masz kompleks bloba)
Obawiam się, że nie mam pojęcia o czym mówisz. Nie garnę się do dowodzenia gangami, a już kompletnie do prowadzenia FLOT (commandów czy czegokolwiek innego). Zwyczajnie mnie to nie bawi.

I drodzy chłopcy, wy ewidentnie nie jesteście zaintersowani. Bicie pianyę dla sportu. Nawet nie czytacie odpowiedzi. Nie pozdrawiam, wpadnijcie z roam'em :]
Może przeczytaj całość. Odezwałem się w tym wątku bo poziom roszczeń wysuwanych w stronę c0venu przekroczył granicę przyzwoitości.

qlko natomiast wykazuje, jaką ciemną masą jest szeregowy member c0venu, takze wlasciwie mnie obraza i teraz to juz ma charakter personalny :P
Nigdzie nic takiego nie napisałem, miło by było gdybyś przestał pierdolić.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2015, 22:12:52 wysłana przez qlko1 »

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #697 dnia: Kwiecień 24, 2015, 22:12:54 »
Oho, czuje się przywołany do tablicy, jako że ekhm... "wszystkich obrzucam gównem". Otóż jedyne co zrobiłem, to przedstawiłem zdanie moje, i zapewne paru innych szczelaczy. Pomijam już nawet fakt, że cały ten pomysł uważam za poroniony. Specjalnie użyłem "ciebie" z małej litery, w odróżnieniu od wszelkich pozostałych zwrotów pisanych z wielkiej. Jeżeli zatem uważasz się że jesteś odbiorcą tego co mówiłem wcześniej - rzeczywiście możesz się poczuć urażony, bo odnosiło się właśnie dla Ciebie. Zabawne jest też święte oburzenie starych trolli, którzy uprawiają centralowe pierdu pierdu, i nagle świętsi od papieża. Polecam troszkę poorać, potem poczytać ciekawe "sugestie" co masz jeszcze podstawić pod nos, żeby ktoś wziął to za darmo, z chęcią zobaczę reakcję :)

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #698 dnia: Kwiecień 24, 2015, 22:15:57 »
Sheridan dla dobra Twojego sojuszu skończmy te pyskówki i zakopmy toporki ok?
Być może źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź, nie zwróciłem uwagi na wielkość literki, nie ma sensu tego ciągnąć.
Informacyjnie, wcześniejsza dyskusja nie miała na celu pogrążenia C0venu tylko dogadania potrzeb industriali do tego co może dostarczyć C0ven i nic więcej.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN - dyskusja
« Odpowiedź #699 dnia: Kwiecień 24, 2015, 23:21:34 »
C0VEN szuka petów: dzień czwarty.