Autor Wątek: "Ciekawe" bitki  (Przeczytany 14880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diabl0

  • Gość
"Ciekawe" bitki
« dnia: Listopad 19, 2010, 21:32:08 »


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2010, 22:29:34 »
Nie to żebym marudził ale ostatnio dość czesto trafiam na takie układy. Tyle że:
a) cześciej jest to malinowka niż komaryn (którego bardzo bardzo nie lubię)
b) to ja jestem w tym A20 na dole stawki

Ale to i tak nic w porównaniu z bitwą w której górna połowa listy się zgadza a dolna to artylerie w liczbie 5-6 na team (screna obiecuję jak ponownie trafię na ten chory układ)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2010, 21:55:31 »
Ta nic tak nie psuje dnia jak 5-6 artek na team. Chociaz ostatnio to bardziej patrze na ilosc isow na team. Nie zdziwie sie jak po soft vipe bedzie totalny world of IS.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2010, 22:31:24 »
E tam
IS daje sie zabić już t34 / pzIV mogą go krzywdzić

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Diabl0

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2010, 23:33:09 »
Nie ma to jak World of Arty...


Starakopara

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2010, 10:36:02 »
wczoraj brałem udział w bitwie gdzie przeciwnik miał 3 autobusy ( sic! )
na podejsciu do ich bazy ( Karelia ) mój team stracił 3/4 stanu osobowego, cała bitwa trwała jakieś 4 minuty >:(

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2010, 10:43:29 »
WTF is autobus?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 26, 2010, 10:58:55 »
SU-14, best arty ingame

Starakopara

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 26, 2010, 11:20:56 »
SU-14, best arty ingame

ja bym się pokusił o twierdzenie " most hated arty ingame "  ;)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 26, 2010, 15:23:54 »
E tam
IS daje sie zabić już t34 / pzIV mogą go krzywdzić

Zwykly IS tak ale wersje z numerkami juz sa cholernie upierdliwe. Moim jagdpanther potrafi zatluc tygryska 2 1:1 przy odrobinie szczescia przy full hp po obu stronach. IS-3 to juz praktycznie zgon w 90% przypadkow. Poprostu 1/3 strzalow sie odbija od tego dranstwa mimo ze mam najlepsza armatke.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 26, 2010, 15:48:26 »
Mnie bardziej wkurza wysyp mini mausów. Dzis chyba dwie bitwy miałem bez tego cholerstwa. Zdecydowana wiekszość bitew była z więcej niż jednym bydlakiem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kara Mon

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 26, 2010, 16:31:23 »
Bo duza liczba pilotow KT doszla do wniosku (podobnie jak i ja) ze ciezko rywalizowac w tym z is-ami i pakuja ile wlezie w cos solidniejszego. Kt zly nie jest ale szalu tez nie ma i bez wsparcia z takim is-3 powalczyc nie jest latwo. Genialnym "snajperem" jest i swietnie sie spisuje w sytuacjach gdy mozna schowac korpus za czyms ale w otwartym terenie to juz zaczynaja sie problemy.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 14, 2010, 08:54:21 »



Balans oni powiadają....

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 15, 2010, 12:32:14 »
Duzo takich bitek jest zwlaszcza amerykancow dziwnie balansuje.  M6 i T1 czesto wrzuca do jednego teamu np 3 t1 1 M6 a na druga strone je balansuje tankami 1-2 tiery wyzej.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 15, 2010, 12:47:09 »
A wiesz to zabawne bo ja wkurzam sie na dokładnie odwrotna sytuację: po jednej stronie pare T1 a jako konter dla nich jakies t34 , pz III/IV itp :/

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 17, 2010, 13:47:24 »
http://img810.imageshack.us/f/shot012n.jpg/

Jak zobaczylem setup siarczyscie zaklalem, na szczeście przeciwnik uprzejmie zgrupowal 4 z 5 humeli w jednym miejscu ktos je wypatrzyl i jeden pocisk z autobusu rozwiazał problem >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:22:00 »
Mnie ostatnio rzucilo moim stugiem do bitki jako jedynego z tego tiera gdzie po jednej stronie byly dwa tygryski 2 i 4 ferdynandy. Po mojej stronie tygrysek 2 i 5 is-3. Ostatnio takie dziwnie balansowane bitwy gdzie wszystkie czolgi jednego typu laduja w jednym teamie nie bedac w plutonie sa bardzo czeste. Wczoraj tez mialem taka gdzie dwa pz4 i mojego t34 wystawilo przeciwko 3-em t1.

Gainax

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 26, 2011, 18:36:21 »
Balans nigdy nie był doby dla tego najlepiej szukać rozwiązań na kompaniach ewentualnie plutonu ale w plut. nie zawsze dobrze nas wyrzuca... co do zgrupowania hummli to taka ciekawostka... ostatnio w większości gier gdzie jest 3+hummli na team z zasady stają jeden obok drugiego.... inna sytuacja z artami innych nacji


natomiast co do autobusów ich era minęła teraz liczą się 212..... niby jeden tier i pkt więcej ale 2x lepszy ;]

+ nie zawsze gra z dużą ilością art jest stracona standardem ostatnio stało się 3-4 arty na zespół chodź i bywa że isy7/Maus/T30tki walczą vs same arty Tier7 i dostają w dupę rozwalając może z jedną arte.... ale bywa też i na odwrót ale to już zależne kto wystawia dane arty.....

tu screen z walki ligowej jednak dobra asekuracja obydwu stron mówię o arcie z Czołgami daje nam dobrą rozgrywke i wygrany mecz ;] w zaledwie 3? 4? minut?
http://img402.imageshack.us/img402/4441/shot335.jpg <- jeszcze gdy nie było 212...

Co do podmausów kto tam się skarżył to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... kij z tym że pojawiło się ich wiele... bardzo łatwo się je rozwala więc trzeba je bić zanim wbiją MAUSY ;]

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 26, 2011, 19:36:24 »
Artka nie rowna artce. Jest od cholery gosci ktorzy kompletnie nie maja pojecia jak tym grac a wystarczy ze raz kogos drasna i wychodza na swoje wiec...

Blutbart

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 27, 2011, 17:58:40 »
No to niestety problem z arty w randomach. Ja sam jako artyleryjski świerzak nie mam problemu żeby Hummelem zarabiać (wbiłem go przechodząc z PzIV a nie z Grille). A balans... no cóz, jakiś tam jest. Może skopany, może jakiś dziwny czasem - ale jest ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 21, 2011, 09:03:27 »
Balans oni powiadają...  >:( >:( >:(

Wygraliśmy ale jak zobaczyłem setup to moje "KURWA MAĆ" wyciągnęło szefa z jego pokoju i musiałem ściemniać że agencja reklamowa dalej sie opierdala z poprawkami na stronie


W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 22, 2011, 09:35:38 »
Mando w sumie sam nie wiem od czego to zalezy ale ostatnio sie dorobilem tego dziala za 40k na t29 i zaczelo mnie jakby czesciej przydzielac do tego drugiego teamu. Juz nie mowiac ze jak czlowiek wyladuje raz na jakis czas w med tierach to troche jak zabieranie dziecku lizaka + darmowa stalowa sciana.

Starakopara

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 22, 2011, 10:11:21 »
nie mam screena ale w niedzielę brałem udział w bitwie, gdzie team przeciwnika miał na składzie 9 T-54 plus GW-Tiger i 5x KT. W moim teamie jakies isy-4, ze 3 T-44 i reszta to Tiger plus jakieś medy w stylu VK3601i Hummel

rape na nas trwal jakieś 2 minuty, może troszke krócej  :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 22, 2011, 10:26:19 »
To jest standard. Rekord jaki widziałem to lącznie 18 t-54 w bitwie z czego 12 u przeciwnika (+artyleria), a u nas poza tymi 6 t-54 w dodatku dziwnym trafem 100% t-54 w bitwie bez top gunów, kolejnymi tankami po nich były is3 / KT. Inna rzecz że IS 3 jest w stanie wyelimonowac skutecznie z walki t-54 - akcja co prawda kamikadze, ale po zgonie warto zostać w bitwie i czytać bluzki pilota t-54 ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 22, 2011, 10:59:34 »
IS-3,  3 tygodnie grindowania i 2000 golda, mina kierowcy ustrzelonego T-54 - bezcenna  ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 22, 2011, 11:00:31 »
Nie ustrzeliłem go :D został na 30% z durszlakiem zamiast włazu dowódcy, ale jednak na 30%
Problem miał taki że ja go taranem wsadziłem miedzy mój czołg a skale, jak mnie zwrakował to sie okazało że jego dupa ładnie sterczy zza mnie , ale mój wrak zasłania jego wierzy w zasadzie całe pole ostrzału ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 02, 2011, 00:30:12 »
Dzis odbył sie konkurs "Kill the Mod" generalnie stada ludzi w kompaniach probojacych spotkac sie z Wargaming crew.
Nagrody 1000g wygrana 500g przegrana ( gold dawany po HW )

Oto wyniki ( totalnie randomowego teamu sterowanego poprzez pisanie a nie ts ;p )




i 1000g po relase juz bedzie czekal :D

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 02, 2011, 08:16:11 »
Dzis odbył sie konkurs "Kill the Mod" generalnie stada ludzi w kompaniach probojacych spotkac sie z Wargaming crew.
Nagrody 1000g wygrana 500g przegrana ( gold dawany po HW )

Oto wyniki ( totalnie randomowego teamu sterowanego poprzez pisanie a nie ts ;p )




i 1000g po relase juz bedzie czekal :D

Gratsy, mam nadzieję, ze nie "spadłeś" za szybko :D. Kto ubił Overlorda? ^^
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 02, 2011, 13:46:43 »
Umarlem jako pierwszy heroicznie probojac zastawic podjazd ktorym przybywal na nasza gorke is 7 + 2x pershing :D Efekt zdziwienia modow ktorzy zobaczyli samotne t43 lecace na nich pozwolil obiektom i artce przeprowadzic masakre :D

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 06, 2011, 00:36:06 »
nie ma to jak zrobić invadera su-5, kiedy jedyny pozostały na polu bitwy przeciwnik (pzIV) nie może się zdecydować, czy capować moją bazę, czy pojechać mnie zabić (podczas gdy ja nie mam żadnych nabojów)



(bison się chował po krzakach tylko ;D )

low tier bitwy rządzą :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 08, 2011, 21:30:42 »
Clan Warsy raz 12 tier 10 + 3x t8 art, a raz...;D ;D ;D ;D
http://doom.vot.pl/eve/shot_037.jpg

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

yalien

  • Gość
Odp: "Ciekawe" bitki
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 28, 2011, 14:31:34 »
A jak fajnie byloby zorganizowac bitke tierow 1 :) taka 1 wojna swiatowa w miniaturce :). tyle ze bez arty