Autor Wątek: Wykopaliska - 2003 r.  (Przeczytany 4595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ezachiel

  • Gość
Wykopaliska - 2003 r.
« dnia: Styczeń 02, 2009, 10:16:52 »
Sorry za tą totalną nekrofilję ale nie mogłem się powstrzymać jak przeczytałem kilka postów z 2003 roku  :crazy2:

Aaricia -> raczej wybuche... a co wtedy bedzie to jeszcze nie wiem - w kazdym razie z kazdym dniem mam coraz bardziej dosyc niektorzych rzeczy / niektorych osob / niektorych cosiow...

A dzisiaj to zszedlem jak sie dowiedzialem ile potrzebuje mineralow na Megathrona:
Tritanium: 10.137.655
Pyerite: 2.535.354
Mexallon: 260.428
Isogen: 158.559
Noxicum: 39.582
Zydrine: 9.391
Megacyte: 2.891
+ 140.000.000 Isk...

... chyba jeszcze moje wnuki beda kopac te mineraly bo samemu to do usranej smierci tego nie wykopie chyba... a na pomoc korpa to... ehhh niewazne... koniec wywodu...

To były czasy, wtedy krążek kosztował tyle co teraz BC albo i 3 BC, a za raty w 0.0 na super spawnie można było wyrwać po 50k max, minsy się sprzedawało do npc ...
 :2funny:

Walka w EvE to nie walka w UO Fell - nie zblokujesz przeciwnika samym staniem na okreslonej pozycji  - no chyba ze zablokujesz mu wylot z asteroidow. :))
Zdaza sie przenikanie obiektow statycznych jak i dynamicznych - kwestia szczescia. :P
Raz przelecisz przez kamyk czy inny obiekt a innym razem bedziesz musial go ominac :)

Walka PvP Polega na posiadaniu odpowiedniego sprzetu oraz umiejetnosci urzycia go - skilli i wiedzy co do czego.

Walka z npc polega na zachowaniu bezpiecznej odleglosci i praniu go :)

Nom, tak to było, nie wiadomo było czy się statek zawiesi przy kamyku czy przelci przez niego ... praktycznie nie było statycznych przeszkód  :nie:



Pogadaj z Pheere on w Stain kopal wozi? i walczyl na 3 kompach jednoczesnie ..... przy spawnie 30-50k x 5 sztuk

A konto na spo?ke jest troche imho bezsensu, bo skille, skille i jeszcze raz skille.

Zrobienie skilla przykladowo na industrial mamoth na obu postaciach to trening skilla fregate lvl 3 x 2, spaceship command lvl 3 x 2 i minamtar industrial lvl 4 x 2 ........ miesiac lub wiecej dla 2 postaci ........ itd ........



1. Startowe systemy Gallente sa ok 10 skokow od Zehru - stallar teraz jest cos co sie nazywa highways :P

2. Statek nalezy dopasowac do upodoban jakie ma sie urzywajc broni a nie jego wygladu. Przykladem moze byc urzywanie laserow na minmatarskich statkach :))) ..za malo cpu i cap i za wolny recharge capa :)

3. Do EW w zasadzie sa dobre np tylko caldari statki = BlackBird, Scorpion

4. Do kopanai nie ma nic lepszego niz Thorax - za taka kase jest to ultimate mining ship - jednak do pelnej funkcjonalnosci wymaga umiejetnosci poslugiwanai sie dronami :))) Bez dron bojowych Thorax jest raczej cienki jako crus bojwy :P

5. Do urzywania laserkow jako broni zdecydowanie Maller - tyz ladny :))

6. Duza manewrowosc i predkosc oraz rakiety to zalety Minmatarskich crusow oraz niesamowite predkosci tylko na ich fregatach :)) typu 1000 m/s z dopalaczami

itd ....

Aha, niewatpliwie nie ma znaczenia kim zaczynasz i gdzie - EVE to gra gdzie pokonuje sie czasto duze odleglosci tak dla jaj :)) wiec naprawde kim startujesz i gdzie nei ma znaczenia :)))

Czy zauwazyliście pewne drobne zmiany w mechanice EvE od tamtego czasu ??  >:D


Nie prawda :) W moim hangarze stoi w pełni uzbrojony Caracal.
Oprocz Nagora, ktory jeszcze jest zajety wlasnym treningiem, kazdy z nas jak chce, to w kazdym momencie moze wskoczyc w krazownik, i pozamiatac troche EVE heheheh... Takze nie czujcie sie tacy mocni :P

Ehehehe, jeszcze musze dodac, ze pozamiatamy naszymi Rifterami, wasze "puszki" jesli wiecie o co mi chodzi.

To co ? "SolÓwA?" eheheheh :twisted:

I jeszcze mi cos na wątrobie leży, górniku ty jeden :) Ciekawi mnie jakim cudem wy do dziś nie potraficie pojąć że solo Rifter może czyścic belty 0.0 w Curse... no cuż... Nie macie doświadczenia :D Jak sie nie zobaczy to sie nie uwierzy, hehehee. Chociaż niektórzy to widzieli i też nie mogli uwierzyć. LOL. Nie mój problem.

PS. Po patchu, ciężej. Ale nie niemożliwe. Poprostu trzeba reloadowac czesto spluwy :D Jedyny zonk; Troche też trudniej uskoczyć rakietom, ale skille na shielda robi? swoje, wiec spoko da sie to znie??.
Jak wytrzymasz bitwe 1 Rifter vs 5 Impalerów, to każdy belt 0.0 wyczyścisz. Reszta piratów (tych z większym bounty) to już bułka z masłem.
Szkoda kasy by wyruszać krążownikiem.


Pozdrawiam,

Tak, tak, uskakiwać rakietom .... npc sie nie naprawiły ... a posiadać krążka to było coś ... agneci płacili za misję 5 000 isk, a raty miały bounty 1-50 k, te imperialne zwykle po 2-3 k ;)


[/quote]

Edmund :) niespdozianka :)

Na mojego mallera zamontowalem dzis 5ate dzialko :)
kosztem 2 low slotow :)

Wiec mam teraz zamontowane tak:
5x 650mm(emp ammo)
1x Micro smartbomba
1x MWD
1x Meidum shild booster
1X tatical shield (emp)
6x reactro controler (wczesniej mailem 2 reactor controlery i 2 stabilizatory broni)


Wiec teraz to jest sila ognia :)

--------------------------------------------------------------------------------
QpA- Quick Profit Agency
Trzymajmy sie Qpy, bo Qpy nikt nie ruszy.

         Venzon 2003
Recruting Officer


A to już epicki FIT na Amarrski statek .. .wtedy cąły tank był na tarczy ... żadne armor tank, wszystko na tarczy  :crazy2:

partridge

  • Gość
Odp: Wykopaliska - 2003 r.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2009, 12:18:51 »
O rany Venzon ty lamusie... wtedy ubieralo sie 100MN AB + 10MN MWD i small dzialka :) Kilkanascie KM/S wyciagal taki Maller - Uber statek zreszta swego czasu.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Wykopaliska - 2003 r.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2009, 13:36:32 »
Ale wtedy nie było 1,10 i 100 Mn jeszcze, były tylko AB i MWD, na industriala zucało się 4 AB i przy wyjściu z warp sie je właczało ( jeszcze w warp ) wtedy induś wyskakiwał z warp na full speedzie - kilka km/s

Greyer

  • Gość
Odp: Wykopaliska - 2003 r.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2009, 13:37:47 »
A to nie są te czasy kiedy trzeba było mieć BMki na bramy bo inaczej lądowało się 15 km dalej? ;-)

Ezachiel

  • Gość
Odp: Wykopaliska - 2003 r.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2009, 13:41:46 »
A to nie są te czasy kiedy trzeba było mieć BMki na bramy bo inaczej lądowało się 15 km dalej? ;-)

Też, tylko nie wiem czy wtedy były już bm-ki, ale chyba były  :angel:
Załuję że nie mam żadnego tekstu o ficie intercepotra w Cruise missile launcher ... wżucali na Crowa takie coś ... i plate  :smitten: Ja sam miałem Moa z fitniętymi 2 cruise launcherami  >:D

pticu

  • Gość
Odp: Wykopaliska - 2003 r.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2009, 14:02:37 »
to nie byly cepy z cruzlauncheami tylko kestrel - fregata :)