Autor Wątek: Pyskówki na temat poziomu kadry narodowej oczami ekspertów (było typy EURO 2012)  (Przeczytany 31936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jonas

  • Gość
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 14, 2012, 09:38:46 »
Powiedziałbym że te notowania jakoś tak zupełnie bezpodstawne nie są >:D
Nie twierdzę, że są bezpodstawne, zapracowaliśmy sobie na nie. Ale tak czy siak jak nagle drużyna z dołu listy jest w stanie grać jak równy z równym z drużyną o wiele lepszą wg notowania to jest niespodzianka, czyż nie. No, nie ma co ściemniać, patriotyzm patriotyzmem, kibicowanie kibicowaniem, ale ja stawiałem, że nam ruskie złoją dupę i pozamiatają murawę.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 14, 2012, 09:39:16 »
Euro-sreuro. W weekend jest osiemdziesiąty LeMans 24h. Wczoraj były nocne kwalifikacje, a wyścig rusza w sobotę o 15 naszego czasu. Transmisja na żywo w Eurosport/Eurosport2 i w Eurosportplayerze.
Przedwieczny.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:16:12 »
Ja tam ani na piłką ani za samochodami nie przepadam, ale chłopaki się postarały trzeba przyznać. Dobrze że teraz musimy wygrać, bo jakby wystarczył remis to pewnie grali by na utrzymanie wyniku i polegli w ostatnich minutach. Przynajmniej strzelają na tą bramkę a nie starają się wjechać z piłką do siatki tak jak za Janasa czy innych mega-selekcjonerów. Niech napierdzielają i będzie dobrze - bramkarz czeski nie jest w dobrej formie.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:29:43 »
Nie twierdzę, że są bezpodstawne, zapracowaliśmy sobie na nie. Ale tak czy siak jak nagle drużyna z dołu listy jest w stanie grać jak równy z równym z drużyną o wiele lepszą wg notowania to jest niespodzianka, czyż nie. No, nie ma co ściemniać, patriotyzm patriotyzmem, kibicowanie kibicowaniem, ale ja stawiałem, że nam ruskie złoją dupę i pozamiatają murawę.

W rankingu jestesmy tak nisko bo juz dawno nie gralismy w zadnym meczu o stawke, a za takie dostaje sie punkty, realnie polska plasuje sie gdzies pomiedzy 20-30 miejscem na swiecie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:37:59 »
realnie polska plasuje sie gdzies pomiedzy 20-30 miejscem na swiecie.

Odstaw prochy bo diler Ci czegoś zbyt mocnego dodaje. Albo po prostu dodaj do tego co napisałeś tak z 15-20 miejsc.

kamel

  • Gość
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:43:36 »
Wy się w ogóle znacie na piłce czy trollujecie jak zawsze ? Jak wam się mógł podobać mecz z Rosją ??

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:46:40 »
Nie znam się wcale, ale mi się podobał w porównaniu do wszystkich innych wstecz aż do Hiszpanii 82' - te były najlepsze jakie pamiętam.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:54:10 »
Widze ze musze wyjasnic 'ekpertą'.
Ostatnie mecze o punkty polska zagrala w eleminacjach do MŚ 2010, ktore byly rozgrywane na przelomie 2008/2009. Za ktore dostalismy ostatnie punkty do rankingu, przed ktorymi polska plasowala sie na 30 miejscu rankingu fifa i 25 UEFA. Przerabalismy eleminacje i spadlismy chyba o 20 oczek w rankingu fifa, bo praktycznie kazdy kto dostal sie na finaly dostal punkty za rozegrane mecze. W eleminacjach do ME nie bralismy udzialu, dlatego od 2009 roku nie przybylo nam zadnych punktow do rankingu, stad takie a nie inne miejsce.

Swoja droga te rankingi sa gowno warte, bo w ciagu 2 lat mozna wymienic polowe druzyny a graja ludzie, nie flagi  ;)


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 14, 2012, 10:59:25 »
Cytuj
Wy się w ogóle znacie na piłce czy trollujecie jak zawsze ?
Ja tak ;D
Nigdy nie potrafiłem zrozumieć co ciekawego może być w obserwowaniu jak 22 kolesi ugania sie po zamkniętej przestrzeni za okrągłym przedmiotem, podobnie jak nie potrafiłem znaleźć przyjemności w byciu jednym z niech ;P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 14, 2012, 11:16:36 »
Nigdy nie potrafiłem zrozumieć co ciekawego może być w obserwowaniu jak 22 kolesi ugania sie po zamkniętej przestrzeni za okrągłym przedmiotem,
Blood Bowl, Speedball 2.... Trochę ciekawsze podejście :P
Przedwieczny.

kamel

  • Gość
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 14, 2012, 11:21:11 »
Hyhy , ja gram regularnie na salach orlikach itp. oglądam ligę hiszpańską, angielską, niemiecką, włoską , bardzo jaram się indywidualnymi akcjami, jak i ogólnie grą drużynową lubię pooglądać dobrą piłkę gdzie drużyna chodzi jak dobrze naoliwiona maszyna gdzie każdy wie co ma robić i robi to dobrze, dlatego dziwię się jak wam się mógł mecz podobać... rozumiem, że to Polska reprezentacja i poziom oczekiwań i umiejętności jest wysoko zaniżony ale jak czytam wszędzie, że było dobrze , wspaniale i powinniśmy się cieszyć to mi się śmiać chce... propaganda mediowa jest przezabawna i widzę wiele ludzi jej ulega a jak słyszę Szpakowskiego i jego tępe komentarze na meczu to z reguły ściszam na maxa bo mam ochotę zajebać w telewizor... poziom mamy żenujący, nasi piłkarze po 60 minutach biegają jak by chcieli a nie mogli...oni kurna trenują od podstawówki i po 60 minutach powinni zapier.... a nie obijać się o własne nogi i deptać po rękach swoich zawodników... kiepskie zorientowanie co się dzieje na boisku, zero ruchu , widok piłkarzy rozkładających ręce bo nie wiedzą komu podać jest chyba widoczny tylko na naszych meczach... jak taka sytuacja w ogóle może mieć miejsce ??!! wracanie z piłką z pod pola karnego przeciwnika aż do bramkarza ??!! lol ? żenada...
Żeby nie było, że jestem od razu jakimś przeciwnikiem reprezentacji itp. itd. wiadomo bardzo chcę żeby wygrali z Czechami i mam nadzieję, że tak się stanie będzie to na pewno dobra promocja dla niektórych Polskich piłkarzy i może uciekną z tej żenującej ligii i nauczą się grać za granicą przez co wzmocnią naszą reprezentację ale Panowie realistycznie... gramy z dupy zawsze graliśmy i nie ma co się wielce zachwycać...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 14, 2012, 11:27:15 »
Blood Bowl, Speedball 2.... Trochę ciekawsze podejście :P
Blood Bowl to mi sie podobał w wersji figurkowej, przeniesienie go na PC jakoś nie uznałem za udane (znudziło mi się po 2h grania)
Ostatnia produkcja z footbal w nazwie jaka mi się pokazała nazywała sie bodajże Crazy Football i była na amigę, a tam na boisku różne fajne rzeczy można było robić z odcinaniem łbów zawodników oponenta włącznie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 14, 2012, 17:04:54 »
poziom mamy żenujący, nasi piłkarze po 60 minutach biegają jak by chcieli a nie mogli...oni kurna trenują od podstawówki i po 60 minutach powinni zapier.... a nie obijać się o własne nogi i deptać po rękach swoich zawodników...

Dokładnie jak Rosjanie w tym samym meczy, dokładnie jak Czesi w meczu z Grekami (Grecy zreszta niewiele lepiej) itd., itd. Jakos po tych meczach co sie odbyły w przypadku żadnej z druzyn nie da sie powiedzieć, by jakos specjalnie dobrze kondycyjnie się prezentowała. Zresztą nic dziwnego, skoro turniej odbywa sie po sezonie piłkarskim, gdzie spora część z garaczy ma za soba rozegrane i po ponad 50 spotkań.

Cytuj
kiepskie zorientowanie co się dzieje na boisku, zero ruchu , widok piłkarzy rozkładających ręce bo nie wiedzą komu podać jest chyba widoczny tylko na naszych meczach...

Chyba nie.

Cytuj
jak taka sytuacja w ogóle może mieć miejsce ??!! wracanie z piłką z pod pola karnego przeciwnika aż do bramkarza ??!! lol ? żenada...

Szczerze? Nie obejrzałem chyba tylko dwóch meczów z tego turnieju. W każdym z tych co widziałem takie sytuacje miały miejsce, nawet kilkakrotnie.

Cytuj
wiadomo bardzo chcę żeby wygrali z Czechami i mam nadzieję, że tak się stanie będzie

Też bym chciał. Choć właśnie tego meczu obawiam się najbardziej. Czesi po dwóch meczach uchodzą u nas za zespół relatywnie słaby. W każdym razie gorszy znacznie od Rosjan. No i znając nasze tradycje obawiam się, że nasi piłkarze podejdą do meczu na zasadzie "skoro ruscy nam rady nie dali, to Czesi nie podskoczą". I skończy sie na tym, że "Szpaku" tradycyjnie od 85 minuty meczu zacznie opowiadać, jak to od szkolenia młodzieży musimy zacząć >:D

Cytuj
to na pewno dobra promocja dla niektórych Polskich piłkarzy i może uciekną z tej żenującej ligii i nauczą się grać za granicą przez co wzmocnią naszą reprezentację
W składzie na Euro, w 22-osobowej kadrze tylko 5 gra w Polskiej lidze. Przy czym w tych dwóch meczach, w podstawowym składzie wybiegł chyba tylko raz Murawski. Reszta grzeje ławę. Bez względu jak będzie grać reprezentacja, ciężko im będzie się przez Ojro przebic gdziekolwiek.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 14, 2012, 17:11:23 »
Ja poraz pierwszy w zyciu zgodze sie z Donkiem Tuskiem. 38 milionow specjalistow od futbolu w naszym kraju :).

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 15, 2012, 12:14:48 »
poziom mamy żenujący, nasi piłkarze po 60 minutach biegają jak by chcieli a nie mogli...oni kurna trenują od podstawówki i po 60 minutach powinni zapier.... a nie obijać się o własne nogi i deptać po rękach swoich zawodników...
A na tych swoich orlikach to robisz co drugi dzień po sprinty o łącznej długości 10-12km w dwóch turach po 45 minut z 5 minutową przerwą ?
Ja rozumiem, że dla przeciętnego człowieka 2x5km to żaden dystans i zrobi go tylko odrobinę gorzej od Bolta.  ;) :P
Z drugiej strony (ja) jednak mam problem by moją CODZIENNĄ trasę do pracy (około 2km) przebiec w czasie lepszym niż 10 minut (i to pomimo, że szybkim chodem robię ją w 16 minut 2x dziennie). Przy czym na tym dystansie ja to mam raczej "średnią" prędkość, a nie maksymalną.

kiepskie zorientowanie co się dzieje na boisku, zero ruchu , widok piłkarzy rozkładających ręce bo nie wiedzą komu podać jest chyba widoczny tylko na naszych meczach... jak taka sytuacja w ogóle może mieć miejsce ??!! wracanie z piłką z pod pola karnego przeciwnika aż do bramkarza ??!! lol ? żenada...
Jak określisz zatem grę Ronaldo w ostatnim ich meczu ? Czy piłkarz za kilkadziesiąt mln EUR może popełniać takie błędy i rozkładać ręce, bo nie wie komu podać ?

Ja poraz pierwszy w zyciu zgodze sie z Donkiem Tuskiem. 38 milionow specjalistow od futbolu w naszym kraju :).
My jako Naród Wybrany przecież musimy mieć specjalistów od wszystkiego. Tylko czy każdy z nas jest przy wyrażaniu swojej OPINII ekspertem ?
No nie wiem jak Ty, ale ja przynajmniej uważam, że jako chłopak grający w podwórkową piłkę nożną mogę oceniać naszą reprezentację przez pryzmat własnych doświadczeń. Przy czym dla mnie głębokim szokiem było po raz pierwszy znaleźć się na murawie prawdziwego boiska i strzelać do prawdziwej bramy. Szokiem pomimo tego, że w miarę regularnie (w przerwach, po lekcjach) grałem w nogę na szkolnym boisku. Jednak rozmiar szkolnego ma się nijak do prawdziwego boiska.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 15, 2012, 23:26:09 »
Polska - Czechy.

Mecz o punkty, życie i honor  ;)
Cała prawda o moim graniu...


Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 16, 2012, 22:52:46 »
R.I.P drużyno amatorów.  >:(
Dać dupy w najsłabszej grupie ?! Nie wygrać żadnego meczu ? Przegrać z Czechami z którymi nie przegraliśmy od 40 lat !!!
Łachmaniarze !!

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 16, 2012, 23:00:04 »
Wniosek.

1. Niech się władze zastanowią na co spożytkują i jak na nich zarobią (nowe stadiony).
2. Można już formalnie dać sobie spokój z PZPN-em.
3. Pieniądze pompowane w piłkę nożną na coś innego przeznaczyć w czym Polska jest dobra i znana (szkolenie i dofinansowanie młodzieży itd.).

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 16, 2012, 23:48:42 »
Dziwne czasy, gdy lato musi jednocześnie nadejść i odejść.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 16, 2012, 23:49:56 »
Przegrać z Czechami z którymi nie przegraliśmy od 40 lat !!!

No nie przegraliśmy, bo przez te 40 lat ileż razy mieliśmy okazję grać z ich pierwszym składem? Ostatnio wolimy grać sparingi z Wyspami Owczymi, San Marino i Andorą byle tylko kibice nie marudzili że nasi znowu dostali po dupie. Czekam na sparing z Watykanem :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 16, 2012, 23:59:29 »


Polska- Watykan
0:3

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 17, 2012, 09:10:15 »
Grecy konsekwentnie realizują plan ratowania strefy euro :P

A z Watykanem już parę razy przegraliśmy. 28 lipca 1993, 8 stycznia 1998, 23 lutego, 25 marca i 25 kwietnia 1998, i od tamtej pory codziennie dostajemy po dupie :/
Przedwieczny.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 17, 2012, 10:58:36 »
W sumie to wszystko wróciło do normy  :)

Graliśmy jak nigdy, odpadliśmy jak zawsze :P
Cała prawda o moim graniu...


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 17, 2012, 11:12:21 »
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Chłopaki się starali, jak na reprezentację Polski grali bardzo dobrze. Niestety brakuje im jeszcze skilla, fajnych akcji mieli bardzo dużo ale nie umieli ich skutecznie zakończyć golem.
Ja tam życzę im, żeby w końcu się udało.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:00:02 »
Moim zdaniem brakowało naszej reprezentacji zgrania, a to z powodu nieudolności trenera. Zamiast dać im się nawzajem poznać i nauczyć razem grać, eksperymentowało się ze składem do ostatniej chwili, wywalało z kadry za picie wina w samolocie ect. ::)

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:01:44 »
ja uważam, że jakby nasi strzelali troszeczkę bardziej celnie w pierwszej połowie to mogłobyć nawet 3:1
pewpew

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:07:00 »
Terribad  :-[ No ale co tam, ruskie za burtą, jest się z czego cieszyć  ;D
Teraz można spokojnie oglądać sobie pozostałe meczyki, bo zapowiada się że będzie ciekawie.

Następna impreza piłkarska za 2 lata, WYGRAMY MISTRZOSTWA! >:D
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

kamel

  • Gość
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 17, 2012, 12:21:19 »
Moim zdaniem brakowało naszej reprezentacji zgrania, a to z powodu nieudolności trenera.

LoL , oni sami kurwa myśleć na boisku nie umieją ?? to co oni w tych wszystkich klubach zagranicznych robią ?? żenada był na maxa, akcja ofensywna naszych i 3 osoby z przodu reszta nie wiadomo gdzie... non stop piłki na lewego gdzie kurna każdy polak i obcokrajowiec wie, że ma perma plastra na sobie i tyle w temacie, reszta totalny żal, Dudke to bym walnął głazem w ten tępy łeb... obrona ... nic poza faulowaniem nie potrafią... tak żałosnej reprezentacji jak wczoraj dawno nie widziałem. Jak ja bym tam miał grać to bym gryzł trawę żeby wygrać a oni nie wiem co myśleli... nie wiem co im Smuda powiedział we 3 do przodu na całą drużynę przeciwnika a reszta na naszej połowie ?? tak to wyglądało przez większą część meczu .... dobrze, że odpadliśmy teraz przynajmniej mniejszy wstyd bo przeszlibyśmy dalej i dostali z 8 do jaja i wtedy by dopiero był dramat.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 17, 2012, 13:05:23 »
Moim zdaniem brakowało naszej reprezentacji zgrania, a to z powodu nieudolności trenera. Zamiast dać im się nawzajem poznać i nauczyć razem grać, eksperymentowało się ze składem do ostatniej chwili, wywalało z kadry za picie wina w samolocie ect. ::)

Obecnie przepisy regulują to ile czasu spędzają zawodnicy na zgrupowaniach przed takimi imprezami. Selekcjoner nie ma tu nic do gadania.

HammerSnake

  • Gość
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 17, 2012, 15:44:57 »
nie wiem o co kaman.

Byliśmy najsłabszą drużyną turnieju, przed euro nikt nie dawał nam żadnych szans nawet na strzelenie bramki, do momentu gdy media zauważyły tercet z dortmundu. Wtedy pesymizm zmienił się na "może lewy coś strzeli" do pompowania kosmicznego balona, że niby 3 piłkarzami można walczyć z najlepszymi.

Moim zdaniem było mega dobrze, ich gra przypominała piłkę nożną.

Osobiście miałem nadzieje, że przegramy wszystko mega wysoko, żeby ktoś w końcu łaskawie rozwiązał pzpn i założył nową organizację od podstaw. Po takich mistrzostwach ten beton jest nadal nie do ruszenia.

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 17, 2012, 18:28:13 »
tez powiem ze było niezle

jednak pare ale :

-  dlaczego reprezentacja miała sily tylko na polowe spotkania?
-  dlaczego zmiany niewiele wniosły ?
- dlaczego niestrzelilismy bramki czechom ?

wg mnie najważniejszy punkt

 - polscy sa slabi psychicznie- wystarczy przydusić ich przez 5 min by uszło powietrze ( jak sie gra sparingi o nic to ciężko wyćwiczyć w sobie ducha walki)
- zmiany nie wiele wnosza bo zmiennicy sa poprostu slabi, w bez formy ( boenisha zdjalbym po 1polowie na mistrzostwach - ale kto w zamian ?:D
- bo pan trener za 5 mil PLN mial taktyke z dupy ( jak lewy mógł coś strzelić jak wszystko co na niego szlo było niecelne a wokół 3 przeciwników )


niemniej porównując nasze wystepy z dawnych lat gdzie próbowaliśmy strzelać bramki na 2 podania  to poszlismy sporo do przodu :D

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 18, 2012, 08:17:55 »
Wiecie, w tym wszystkim jednego mi brakuje: poczucia winy ze strony reprezentacji.
Najgorsze, że oni uważają, że zrobili wszystko co można i...
...żaden nie zdecydował się przeprosić za grę.  >:(
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 18, 2012, 08:58:22 »
Wiecie, w tym wszystkim jednego mi brakuje: poczucia winy ze strony reprezentacji.
Najgorsze, że oni uważają, że zrobili wszystko co można i...
...żaden nie zdecydował się przeprosić za grę.  >:(

A za co oni mają przepraszać? Za to, że mimo, że nie umieją grać, to są do kadry powoływani?
Oni grali najlepiej jak potrafili, a że nie potrafili za dobrze, to inna bajka.
Przepraszać to powinno PZPN za to, że zamiast wydawać kasę na szkolenie młodych kadr, budowanie zaplecza, z którego wyłoniłaby się drużyna umiejąca grać, to się wożą i lansują.
Jakby tą kasę, którą przepiernicza PZPN zainwestować w szkółki piłkarskie, to na następne MŚ (te za 6 lat) jedziemy zamieszać, a nie zastanawiamy się, czy uda nam się wyjść z najsłabszej grupy eliminacyjnej...
Przedwieczny.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 18, 2012, 09:05:28 »
A za obietnice ?
Niech Ci będzie, że nie umieją grać, ale oni NIE poczuwają się do winy ! Poza tym nawet jak nie umieją grać, to mamy z tego powodu śpiewać: "Polacy, nic się nie stało" ?
Smuda kolejny "miszcz": "Nie muszę się teraz podawać do dymisji, bo miałem i tak kontrakt tylko do Euro"
Błaszczykowski ma chociaż jaja i mówi otwarcie, że z PZPN nie da się umawiać, chociaż nie podoba mi się osobiście, że mówi to w kontekście kasy !
Cytuj
Nie może być tak, że przed każdym meczem musimy prosić pana prezesa PZPN, żeby nasze rodziny mogły przyjechać na mecz, żeby się znalazły dla nich  bilety. Wszyscy dostają je od PZPN bez problemu, tylko nasze rodziny nie. Do północy w przeddzień meczu musiałem załatwiać bilety. Prezes mówi, że ma dobry kontakt z drużyną. Ja tego nie zauważyłem. Wszystko, co ustalaliśmy z prezesem, nie trzymało się później kupy. Chodzi też m.in. o premie. To odbierało koncentrację.
Dla kasy gra w reprezentacji ?! Wolne żarty...  >:(

Edit:
Tak, tłumaczyłem ich, ale nie za takie teksty... za grę z Rosjanami, która była na średnim europejskim poziomie.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

kamel

  • Gość
Odp: EURO 2012 - Wasze typy.
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 18, 2012, 09:26:43 »
A za obietnice ?
Niech Ci będzie, że nie umieją grać, ale oni NIE poczuwają się do winy ! Poza tym nawet jak nie umieją grać, to mamy z tego powodu śpiewać: "Polacy, nic się nie stało" ?
Smuda kolejny "miszcz": "Nie muszę się teraz podawać do dymisji, bo miałem i tak kontrakt tylko do Euro"
Błaszczykowski ma chociaż jaja i mówi otwarcie, że z PZPN nie da się umawiać, chociaż nie podoba mi się osobiście, że mówi to w kontekście kasy !Dla kasy gra w reprezentacji ?! Wolne żarty...  >:(

Edit:
Tak, tłumaczyłem ich, ale nie za takie teksty... za grę z Rosjanami, która była na średnim europejskim poziomie.


Dormio.... sorry ale twoje posty napawają żalem ... za co przepraszać ? za jakie obietnice ? mediów ? lol... dla jakiej kasy ? czy ty w ogóle słyszałeś wywiad z Błaszczykowskim ? czy pierdolisz bez sensu coś co ci ktoś naopowiadał czy może przeczytałeś na pudelku ?