Autor Wątek: Mail w domenie eve-centrala.pl  (Przeczytany 4760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Mail w domenie eve-centrala.pl
« dnia: Grudzień 29, 2009, 20:06:19 »
Czy bylibyscie zainteresowani posiadaniem maila w domenie @eve-centrala.pl za opłatą w ISKach?  Jesli tak, to ile byście byli w stanie zapłacić w ISKach za posiadanie takiego adresu z zastrzeżeniem takim, że ISKi te pójdą na cele związane z rozwojem centrali (konkursiki itp)?

Zastrzegam, że każde takie konto tworzone będzie własnoręcznie przeze mnie, nie ma masówki, nie ma automatu. Wiec tak naprawdę jest to dość elitarny adres :)

Każda skrzynka będzie miała 1gb pojemności. Dostęp przez www lub klienta pocztowego.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Maver

  • Gość
Odp: Mail w domenie eve-centrala.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2009, 23:30:45 »
Ja osobiscie nie byl bym zainteresowany.
Bardziej interesujacy byl by za to zwykly alias przekierowywujacy poczte na moja normalna skrzynke, na ksztalt aliasow @irc.pl i tym podobnych.
W dodatku nie obciazalo by to Twojego serwera, tylko po prostu pchalo maile na skrzynke adresata, wiec imho same plusy.
No chyba ze ktos lubi miec 30 skrzynek pocztowych, mnie osobiscie wystarcza jedna i to kilkumegowa bo duze maile wywalam z automatu, a poczte trzymam na komputerze a nie serwerze.

Gregorius

  • Gość
Odp: Mail w domenie eve-centrala.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2009, 23:34:35 »
Zgodzę się z Maverem. Aliasy byłyby fajnym pomysłem  O0

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Mail w domenie eve-centrala.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2009, 23:38:23 »
W jakiejkolwiek formie by to nie bylo, jestem zainteresowany : ) jeszcze tylko ile iskow zawolasz za to :D

zabbas

  • Gość
Odp: Mail w domenie eve-centrala.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2009, 07:20:36 »
Wpisuję się do chętnych, jeszcze nie wiem, czy by mnie było stać, ale chętny jestem

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Mail w domenie eve-centrala.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2009, 07:56:11 »
ja was sie pytam, ile byscie byli w stanie zaplacic?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

zabbas

  • Gość
Odp: Mail w domenie eve-centrala.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2009, 08:57:59 »
Nie jestem bogatym graczem, 25 M ISK mogę płacić od ręki, jak wyższe kwoty to muszę się zastanowić, na więcej niż 100 M ISK na pewno (teraz) mnie nie stać.

NeX

  • Gość
Odp: Mail w domenie eve-centrala.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2009, 15:38:51 »
  Serwer www na 10 GB i domena .pl, to minimum 200 zł rocznie. 4 x PLEX to 69.98$. Czyli za 4 PLEXy można postawić własny serwer na rok z własnym adresem. Na nim około 10 kont pocztowych i ftp. Powiedzmy że hurtowo warte jest to najmniej miliard ISK. To będzie cena najtańszego serwera. Za same konta pocztowe i domenę zapłacilibyśmy trochę mniej (170zł), ale ilość kont byłaby i tak ograniczona pojemnością serwera. Czyli w 10 osób można by wykupić sobie prywatny adres za jakieś 100 mil ISK na konto pocztowe przez rok. Policzyłem najtaniej jak to chyba jest na dzień dzisiejszy możliwe. Sądzę że zaproponowane przez Zabbasa 25 mil ISK, to rozsądna cena za przyjemność używania EVE adresu. Pewnie zresztą miał na myśli opłatę miesięczną, ale odradzam takie rozwiązanie, bo będą tylko płacze o spóźnione opłaty i problemy z pocztą ;D

Zawsze jednak warto brać pod uwagę cel na jaki zostaną przeznaczone ISKi. Jak chętni wpłaca po 50 milionów i zostaną oficjalnymi sponsorami konkursów na Centrali, to będą chyba zadowoleni :)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Mail w domenie eve-centrala.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2009, 16:12:35 »
hmm... to moze zrobie aukcje :) co wy na to?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ellaine

  • Gość
Odp: Mail w domenie eve-centrala.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2009, 19:50:19 »
Gmail.com/a/
Zakladasz maile po 7 giga we wlasnej domenie z centralna administracja, darmo.
A domena przeca i tak bedzie oplacona, ni?

pticu

  • Gość
Odp: Mail w domenie eve-centrala.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2009, 23:30:31 »
ja powiem tak, kazda sensowna oplata za maila bedzie dobra, nie mowie tu o kwotach ponizej 50-100 mil, a mail w domenie eve-centrala.pl jest dosc kuszacy  :knuppel2: