Autor Wątek: Ku przestrodze...  (Przeczytany 24579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szubrawiec

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szubrawiec
  • Korporacja: State War Academy
Ku przestrodze...
« dnia: Maj 06, 2014, 20:32:39 »
Temat czysto informacyjno-edukacyjny, bez dramatu czy wylewania lez. Chcialem jedynie przestrzec inne osoby lub korporacje, przed kilkoma graczami z ktorymi mialem przyjemnosc urzedowac zaledwie jeden dzien w J121131. Osoby z pozoru dobrze mi znane przez ponad dwa miesiace w korporacji milicyjnej, z ktorymi sporo rozmawialem na TS i w gruncie rzeczy, swoja poczciwoscia wzbudzaly moja sympatie i zaufanie, dzis okazaly zupelnie inna - przynajmniej dla mnie - zaskakujaca strone.

Logujac sie do gry, altem ktorym wczesniej rozstawialem szpilki na ksiezycach - we wspomnianym WH, trafilem na pole silowe - od ktorego z wiadomych przyczyn sie odbilem, chwile pozniej, podlecieli moi przyjaciele w Cruzach i momentalnie dostalem weba + punkt, wisialem w powietrzu, na korpowym kanale oczywiscie cisza, nikt na moje - WTH - nie odpowiadal, CO na TS nawet sie nie odwazly uruchomic glosnikow - zeby porozmawiac i wyjasnic sprawe.

Pare godzin wczesniej goraca dyskusja, wymienianie sie pomyslami i propozycjami a tu nagle nikczemny dzwon. Na TS chat dostalem jedynie na odczepnego, powod zakonczenia wspolpracy: niedostosowanie sie do doktryny flotowej - ktora CO wymyslal chyba pod moja nieobecnosc, bo jak wczesniej rozmawialismy to jeszcze sie zastanawial miedzy flota shield a armor a ja w korpie nie bylem nawet mainem. Mimo ze staralem sie zaangazowac w dyskusje, CO odebral to widocznie za podwazanie jego autorytetu, za to jak widac grozi noz w plecy, nie mam za to jednak zalu - powaznie. :)

Szczescie w nieszczesciu - gratow na POS nie przewozilem, mielismy zmienic nazwe korporacji i rozstawiac wszystko na nowo. Stracilem zaledwie Bestowera - to bardzo niska cena za taka zyciowa lekcje. Mozna to bylo jednak rozwiazac bardziej honorowo... Jan Proktolog aka Anal Shrimp, Berud Corleone, Noxam Sherei - Panowie, serdecznie gratuluje pierwszego killa, Yarr!

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2014, 20:38:04 »
Osoby z pozoru dobrze mi znane przez ponad dwa miesiace w korporacji milicyjnej, z ktorymi sporo rozmawialem na TS i w gruncie rzeczy, swoja poczciwoscia wzbudzaly moja sympatie i zaufanie[...]
Ciężko powiedzieć co jest bardziej zastanawiające, czas po którym komuś zaufałeś, czy że był to ktoś z milicji ::)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2014, 20:59:02 »
Temat czysto informacyjno-edukacyjny, bez dramatu czy wylewania lez. Chcialem jedynie przestrzec inne osoby lub korporacje, przed kilkoma graczami z ktorymi mialem przyjemnosc urzedowac zaledwie jeden dzien w J121131. Osoby z pozoru dobrze mi znane przez ponad dwa miesiace w korporacji milicyjnej, z ktorymi sporo rozmawialem na TS i w gruncie rzeczy, swoja poczciwoscia wzbudzaly moja sympatie i zaufanie, dzis okazaly zupelnie inna - przynajmniej dla mnie - zaskakujaca strone.

Logujac sie do gry, altem ktorym wczesniej rozstawialem szpilki na ksiezycach - we wspomnianym WH, trafilem na pole silowe - od ktorego z wiadomych przyczyn sie odbilem, chwile pozniej, podlecieli moi przyjaciele w Cruzach i momentalnie dostalem weba + punkt, wisialem w powietrzu, na korpowym kanale oczywiscie cisza, nikt na moje - WTH - nie odpowiadal, CO na TS nawet sie nie odwazly uruchomic glosnikow - zeby porozmawiac i wyjasnic sprawe.

Pare godzin wczesniej goraca dyskusja, wymienianie sie pomyslami i propozycjami a tu nagle nikczemny dzwon. Na TS chat dostalem jedynie na odczepnego, powod zakonczenia wspolpracy: niedostosowanie sie do doktryny flotowej - ktora CO wymyslal chyba pod moja nieobecnosc, bo jak wczesniej rozmawialismy to jeszcze sie zastanawial miedzy flota shield a armor a ja w korpie nie bylem nawet mainem. Mimo ze staralem sie zaangazowac w dyskusje, CO odebral to widocznie za podwazanie jego autorytetu, za to jak widac grozi noz w plecy, nie mam za to jednak zalu - powaznie. :)

Szczescie w nieszczesciu - gratow na POS nie przewozilem, mielismy zmienic nazwe korporacji i rozstawiac wszystko na nowo. Stracilem zaledwie Bestowera - to bardzo niska cena za taka zyciowa lekcje. Mozna to bylo jednak rozwiazac bardziej honorowo... Jan Proktolog aka Anal Shrimp, Berud Corleone, Noxam Sherei - Panowie, serdecznie gratuluje pierwszego killa, Yarr!


http://kwejk.pl/obrazek/500143/fikasz,i,znikasz.html

czy to czasem nie ich banda?

a tak szczerze to takimi pajacami nie ma co ise przejmowac oczywiście jeżeli mówisz nam wszystko szczerze :>
pewpew

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2014, 21:51:20 »
Cloak OFF

Nauczony doswiadczeniem poczekam na wersje drugiej strony.

Cloak ON


Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2014, 22:25:26 »
Cloak OFF

Nauczony doswiadczeniem poczekam na wersje drugiej strony.

Cloak ON
A co, wersja "drugiej strony" jest zawsze tą prawdziwą ?  ::)
No chyba, że druga strona przedstawi materiały audio/video.

P.S. Ami mnie ziębi ani grzeje jedna i druga strona.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2014, 22:41:25 »
moze powolajcie komisje sledcza :]
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2014, 08:38:48 »
"Mozna to bylo jednak rozwiazac bardziej honorowo...
Jan Proktolog aka Anal Shrimp,
Berud Corleone, Noxam Sherei "

W sumie niby do nicków w grze nic nie mam, ale czasami coś sugerują bardziej lub mniej.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2014, 08:43:40 »
Co to jest CO?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 07, 2014, 08:59:50 »
Co to jest CO?

CeO że zgadnę.
WTH - WTF że zgadnę.

 ;)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 07, 2014, 09:30:47 »
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 07, 2014, 09:37:45 »

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 07, 2014, 10:16:45 »
Nicki które wymieniłeś kojarzę z UA i nigdy za bystrzaków ich nie brałem xD teraz też się nie popisali.. zamiast poczekać aż więcej rzeczy włożysz w dziurę.. Na dobrą sprawę zachowali się bardzo OK:P

zeben74

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alklay
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 07, 2014, 13:47:58 »
No coz jak to mowia miałes pecha , wyciagnij wnioski i zmień towarzystwo na bardziej " lojalne " o ile w Eve mozna uzywac takiego słowa. Jakby co wejdz pogadaj z normalnymi inaczej na kanale NONS konferencyjny moze sie przyłaczysz :)
Pozdro o7

Berud

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Berud Corleone
  • Korporacja: Amarrski Zwiazek Dzialkowcow
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 07, 2014, 17:08:41 »
O cześć, gównoburza jest.
Z naszej strony to wygląda tak:
Przyjmujemy do corpa Szubrawca. Mówimy że mamy zamiar latać na armorze i  najlepiej działka. Szubrawiec: "Ja nie będę skillował, tylko shield i rakiety", ogólnie wyglądało to CEO: A Szubrawiec: B, gdzie nie był nawet dyrektorem i nic w POSa nie włożył, poszła na to nasza kasa. Stwierdziliśmy jednogłośnie - kick. A jak wiemy trzeba czekać 24h po zdjęciu uprawnień. Nie wiem jak wy ale my nie mieliśmy zamiaru zostawić w przestrzeni neuta z dostępem do POSa i passem do force fielda. Wniosek - pod express do 1.0

Szubrawiec

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szubrawiec
  • Korporacja: State War Academy
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 07, 2014, 17:47:57 »
Hasla do FC nie posiadalem, role zostaly mi rowniez odebrane, fizycznie zrobic nic nie moglem. Zarzucic Janowi gibkosci umyslu nie moge, jednak tlumaczylem mu jak krowie na rowie juz wiele razy, co skilluje i dlaczego tak a nie inaczej i czemu to wlasnie Sacrilege a nie Rupture na arrmor. Nie pomne juz ile razy zmieniala mu sie wizja, miedzy shield a armor, koncowego ustalenia nie doczekalem. Shield i rakiety, to juz akurat mam wyskilowane, wiec nie klam ze tak powiedzialem bo juz wchodzac do korpa, mowilem przynajmniej dwa razy, ze zaczynam robic cruzy armorowe pod flote, jak tylko dokoncze zakolejkowane skille dla ktorych mam korzystny remap - kwestia 3 dni.

Ps. nie mierz ludzi wlasna miara, dla niektorych - reputacja jest wazniejsza niz ISK, wiec mozna to bylo grzeczniej zalatwic.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 07, 2014, 17:48:04 »
O cześć, gównoburza jest.
Z naszej strony to wygląda tak:
Przyjmujemy do corpa Szubrawca. Mówimy że mamy zamiar latać na armorze i  najlepiej działka. Szubrawiec: "Ja nie będę skillował, tylko shield i rakiety", ogólnie wyglądało to CEO: A Szubrawiec: B, gdzie nie był nawet dyrektorem i nic w POSa nie włożył, poszła na to nasza kasa. Stwierdziliśmy jednogłośnie - kick. A jak wiemy trzeba czekać 24h po zdjęciu uprawnień. Nie wiem jak wy ale my nie mieliśmy zamiaru zostawić w przestrzeni neuta z dostępem do POSa i passem do force fielda. Wniosek - pod express do 1.0

Facepalm combobreaker...
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 07, 2014, 18:04:49 »
O cześć, gównoburza jest.
Z naszej strony to wygląda tak:
Przyjmujemy do corpa Szubrawca. Mówimy że mamy zamiar latać na armorze i  najlepiej działka. Szubrawiec: "Ja nie będę skillował, tylko shield i rakiety", ogólnie wyglądało to CEO: A Szubrawiec: B, gdzie nie był nawet dyrektorem i nic w POSa nie włożył, poszła na to nasza kasa. Stwierdziliśmy jednogłośnie - kick. A jak wiemy trzeba czekać 24h po zdjęciu uprawnień. Nie wiem jak wy ale my nie mieliśmy zamiaru zostawić w przestrzeni neuta z dostępem do POSa i passem do force fielda. Wniosek - pod express do 1.0

Nie ma to jak serdeczna pomoc młodemu graczowi o7o7o7 doZo na gridzie, wiadro, garnek czy jak to tam leciało
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Berud

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Berud Corleone
  • Korporacja: Amarrski Zwiazek Dzialkowcow
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 07, 2014, 18:11:04 »
Szubrawiec gra dłużej ode mnie :P
Poza tym, no cóż, zdenerwowałem się, jajka w każdym razie nie ruszałem :)

teatime

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Korporacja: chcę pozostać anonimowy
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 07, 2014, 19:28:16 »
Szubrawiec nie przejmuj się . Miałeś "przyjemność" spotkać ludzi co pragną wygrać eve

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 07, 2014, 19:45:07 »
Szubrawiec nie przejmuj się . Miałeś "przyjemność" spotkać ludzi co pragną wygrać eve

pfff, ja swoją eve wygrałem
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Szubrawiec

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szubrawiec
  • Korporacja: State War Academy
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 07, 2014, 20:04:53 »
Ja sie nie przejmuje, temat zalozylem w celu edukacyjno-informacyjnym, w imie zasad... Skoro nie mieli skrupulow postapic tak z kolega, z ktorym grali juz jakis czas, to nie beda mieli zadnych hamulcow moralnych, zeby sprywatyzowac kogos zupelnie nowego - ja stracilem funt klakow, ktos inny moze stracic wiecej. To byla dobra lekcja a dobra lekcja jest tania i uczy.

Nie zmienia to faktu, ze mogli postapic gorzej, poniewaz do calego interesu POS w WH - zdeklarowalem doplacic okolo 0.5b - po podliczeniu rachunku, za wykupienie infrastruktury. Nadal dopuszczam do swiadomosci mozliwosc, ze to co sie wydarzylo, bylo seria glupich pomylek a koledzy w gruncie rzeczy sa w porzadku - jednak puszczeni samopas, dostaja malpiego rozumu. Co mnie moglo jedynie zablolec to fakt, ze po calej akcji nie odwazyli sie porozmawiac ze mna na TS - zwykle tchorzostwo...

EOT

« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2014, 20:46:47 wysłana przez Szubrawiec »

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 07, 2014, 20:21:46 »
Spoko i tak Ci się upiekło, mi za kradzież Anathemy kolana chcą połamać.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 08, 2014, 16:51:40 »
Spoko i tak Ci się upiekło, mi za kradzież Anathemy kolana chcą połamać.

A my za kradzież tytanów to nawet przestaliśmy grillowaną karkówkę Bec00la jeść.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 13, 2014, 13:09:59 »
A my za kradzież tytanów to nawet przestaliśmy grillowaną karkówkę Bec00la jeść.

w sumie to się nei dziwie ona ma już prawie dwa lata

[G T S]-domin1

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: domin1
  • Korporacja: EVIL ONES
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 13, 2014, 18:49:26 »
ciekawe czy  c0ven odrodzi się z popiołu

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 13, 2014, 19:02:39 »
ciekawe czy  c0ven odrodzi się z popiołu
Po karkówce?
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

Rai

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rai Skylark
  • Korporacja: High Voltage Industries
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 16, 2014, 01:43:39 »
Śmieszna sprawa. Sorki, że trochę odkopuję, ale żałuję, że nie wpadłam na ten temat wcześniej.

W ramach ciekawostek, 8 maja na jednym z polskich kanałów w grze pewna osoba (nie będę wymieniać nicku i corpa) wysłała wiadomość:
Informacje o złodziejach. Uważajcie gdyby chcieli dołączyć do króregokolwiek z corpów
Jan Proktolog aka Anal Shrimp, Berud Corleone, Noxam Sherei
okradli BHI podczas przeprowadzki

Przyznam szczerze, że jestem ciekawską osobą plus nie przepadam za takimi plotkami bez potwierdzeń, a skrótu nie kojarzyłam, wiec dopytałam się, jaki dokładnie corp. Uzyskałam odpowiedź, że:
bane heavy industries
Przejrzałam employment history w/w Panów i ku memu zaskoczeniu :D ów Panowie nigdy nie byli w BHI. Z ciekawości postanowiłam stracić 30 sekund i napisałam maila do CEO BHI. Dowiedziałam się od niego, że pierwsze słyszy o takich postaciach i że nikt ich nie okradł.

Nie będę się tutaj wypowiadać, czy Panowie zachowali się w porządku wobec Szubrawca czy nie. To inny temat i mocno dyskusyjny. ;D Ale skąd wzięły się jakieś takie plotki, pomówienia i szemrane info? :>

Berud

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Berud Corleone
  • Korporacja: Amarrski Zwiazek Dzialkowcow
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 16, 2014, 11:13:29 »
Nie mamy pojęcia :D Mnie ta sytuacja bawi. Ogólnie zdaje mi się że chcą nas dla funu wypalić, gdzie:
Nie mają skanera w dziurze, więc ciężko ją będzie znaleźć
Nie mają powodu

Co do Szubrawca to mówię, przyszedł, nic nie zrobił, zaczął się rządzić, wkurwiłem się i spodowałem.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 16, 2014, 14:24:16 »
Co do Szubrawca to mówię, przyszedł, nic nie zrobił, zaczął się rządzić, wkurwiłem się i spodowałem.
Dojrzałe rozwiązanie poważnego kryzysu  :D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 16, 2014, 14:55:58 »
Nie mają skanera w dziurze, więc ciężko ją będzie znaleźć

To akurat kwestia czasu, nie możliwości. Mało to razy, żyjąc w WH, wydobywa się z dziur zamknięte carriery i orki?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 16, 2014, 15:06:30 »
Dojrzałe rozwiązanie poważnego kryzysu  :D

Papcio Stalin byłby dumny :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Szubrawiec

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szubrawiec
  • Korporacja: State War Academy
Odp: Ku przestrodze...
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 16, 2014, 21:20:34 »
Nie robilem nic - cale 2 dni, w tym 1 dzien (w zasadzie kilka godzin) w dziurze - altami, oszczedz wstydu... Co do BHI nic mi o tym nie wiadomo ale nic mnie juz nie zdziwi w przypadku tej ferajny. :)