Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mkx

Strony: [1] 2 3 4
2
Dyskusje ogólne / Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« dnia: Wrzesień 22, 2018, 19:15:56 »
Halo, widzial ktos mkx'a?  8)
Uff, się zastanawiam czy warto wracać do gry... po chwili zastanawiam się czy dobry wątek czytam ... i tak jak najbardziej dobry:).

Tekitsun~~
Cytuj
czy dołączysz do Mkx jako rentier ?
nie wiem ktoś Ty i zkąd wypełzłeś ale nigdzie nie rence. Ostatnia moja aktywność miała miejsce w kwietniu 2017r. >>https://i.imgur.com/HWGR48o.jpg

ps obrazek oddaje poczucie community  w gonsach z 2017- lokal 130, chyba wtedy to jakaś centrala gonow była, smaczku dodaje ze to jeden z "naszych" i widać postęp w edukacji i szkoleniu "topowych" ex C0venowych korporacji zamiast pomocy, wystukał help.

Gaavrin
Cytuj
Jak dla mnie po latach w c0venie i półtora roku w goonach, gdzie przez cały ten czas w decydujacych momentach przegrywaliśmy, wygrywanie wojny jest miłą odmianą. CO2, NC. i PL robią przy tym co mogą żeby nam to wygrywanie umilić i przylatuja wdupiać kolejne floty, nawet wiedząc, że przegrają. Szacunek za to, za parę dni kolejny keepstar spadnie, tym razem w dw-t, stagingu co2. Mam nadzieję, że północ wrzuci nam ze 100 tytanów do zabicia.

Szacunek za to ze napisałeś tak kompromitujący post, pomimo że jesteś w największym blobie gdzie nie powinno się obdarzać szacunkiem szaraków a jedynie dowództwo za umiejętność prowadzenia takiego zlepka pogłowia.


3
Dyskusje ogólne / Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« dnia: Wrzesień 22, 2018, 17:17:12 »
W obecnym eve, nie ma miejsca dla niezaleznych grup sovspace, ktore maja jakis system lub nawet pocket. Land lordom byloby nie wsmak gdyby nie pobierali oplaty rentierskiej za ten fragmencik, dlatego nikt na takie cos nie pozwoli.

To jest zamknieta sciezka ewolucji, czy sie nam to podoba czy nie. Taka jest gra.


Zdanie Edmunda Burke'a z końca XVIII w., że z punktu widzenia angielskiego »Polska równie dobrze mogła by powstać na księżycu jest to równie prawdopodobne jak powstanie państwa Polskiego w tym miejscu w którym była jego historyczna lokacja na mapie europy«"

Co za tym idzie C0ven czy tam inny polski ally mógłby powstać w null sov space ponownie.

Nie powstanie bez dobrej dyplomacji i dobrego doboru z kim rozmawiać.
Ruscy jak ktoś wspomniał sami nie potrafią nic sklecić muszą mieć overlorda nad sobą- My trzymaliśmy od zawsze z ruskimi. Jedyna opcja, to zmiana strony na stabilną i dającą perspektywy rozwoju i budowaniu relacji na przestrzeni czasu. - Bez dyplomacji zabawa kończy się tam gdzie Phumas napisał o contencie z 2016r .
Nie trzeba od razu podbijać kawałek Eso bo wracamy...
Allians można stworzyć z perspektywy rentiera ( Darkness tak ich postrzegałem jak się tworzyli malutka grupka przebiegłych dyplomatów), im mocniejszą masz grupę ludzi tym więcej oferujesz koalicji/sojusznikowi = możesz mieć więcej do powiedzenia i działać z czasem na równi.
Alians motywuje, możesz na tsie się pochwalić kb/ nowym superem, nowa taktyka  pozyskania isk per/h konkurować z różnymi grupkami ludzi i to cię napędza aby twór jakim jest Allians był mocniejszy. Sporo osób ma problemy językowe i nigdy czy to w gonnach czy testach nie stworzą się grupki/akcje więzi i relacje Hi comnad - szeregowy jak to było w naszym ally C0venie .
W Goonach czy to testach, tam gdzie jesteście nie ma tego co było i nie było by tego topicu gdyby część z was nie tęskniła za tym naszym polskim Ally :)

4
Dyskusje ogólne / Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 20:56:33 »
NICE HEL, DUDE!

@mkx jak na gościa, który bronił gości latających na CTA cepami z 3 SEBO i bez punkta, w dodatku łapiących disconnectowanych gości którzy przylecieli nam pomóc, masz bardzo dużo do powiedzenia na temat etyki zarządzania Sojuszem. :D

a przeszkadzało ci jak vurion w BR latał i zbierał drop z tytków podczas jednej z najwiekszych bitew ? :) Mi nie
Mowa tutaj pewno o ZielonymPl no cóż osoba bardzo szanowana w pewnych kręgach xD.
Z chęcią przeczytałbym jeszcze raz to parędziesiąt komentarzy na kb pod jego losem :). Wszyscy go ukamienować chcieli.. jam jeden się wstawił za nim bo czarne chmury nad nim wisiały, chciałeś jego głowy Xd.

Aramil Liodon niestety nie siedziałem w CIA i wybacz ale nie kojarzę Cię. Nie czytałem spamu na ally czacie bo timery były podawane na stronce. A  grając tyle ile grałem wiedziałem co się dzieje z Tsa ruskich czy to naszego.
Ale obiecuję zrobię wywiad wśród znajomych z tamtych czasów popytam czy cię pamiętają.. Może była jakaś sytuacja-akcja gdzie sobie przypomnę !
5
Dyskusje ogólne / Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 18:57:25 »

Wybacz ;p potrzebowałem ników aby ładnie wyglądało :D

6
Dyskusje ogólne / Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 18:48:27 »
A obwieściłem się gdzieś zbawcą ?
Wgl to kto Ty jesteś ? :)
Raczej nie nadajemy na tych samych falach a treści które używam tworzą się gdy pan " mało czasu " rodzina i rl lepsze " zaczyna dywagować kim on to nie jest w "exelowej" grze wtedy go warto sprowadzić do parteru :) dawniej można było jeszcze posłuchać drżącego głosu na tsie takiego osobnika. Teraz pewno macie psychloga który pomaga po przeczytaniu takich treści bądź co bądź spotkaniu się w "exelu ".

7
Dyskusje ogólne / Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 18:08:09 »
To twoje odczucie ja takich słów nie użyłem ^^.   A co do White to ja znam inna wersje od Barwy i old  Ropli.

8
Dyskusje ogólne / Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 17:56:27 »
Właśnie, bez kociej interwencji tego sojuszu nie będzie. Jak się złożycie na bukiet z nominacją w liściku, to mogę się kopsnąć te 200 metrów do Whitecata, bo mieszkamy na tym samym osiedlu od jakiegoś czasu  8)

Apropo WhiteCata tez wywalili za to ze rencił i nie latał vigilami na cta XD. A mnie nie wywalili, Zikko Zinn co z tym fantem zrobić ?

9
Dyskusje ogólne / Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 17:12:44 »
Wszystko jasne.

Już rozumiem dlaczego po upadku Esoterii 2017 jako kandydat na CEO IDEA proponowałeś przyłączenie się do TESTÓW, BTW tych którzy nas zaorali.

I po upadku Esoteria 2014 renciłeś jako pet w Period Basis.

Ty " Ideowy Geju" Ceo to ja odpuściłem bo zbliżał się mój wyjazd na parę miechów więc oto nie walczyłem. Widziałem to inaczej proponowałem ruskich a dokładniej owy project myhem w low secu, jako ze realia i doświadczenie naszej ekipy wykluczały dojście całego składu a jedynie poszczególne jednostki.
To w panujących realiach ( bo je znałem w odróżnieniu od yrka76 ) wybierałem mniejsze zło aby utrzymać w grupie ludzi na których mi zależało.

Na dziś dzień Idea is ded a yrek76 i jego/wasze pomysły to spowodowały. Natomiast w testach bawi się Galtan, Janus, Beton , Bort , Amek , Zielony aka Zygiel i jesio chyba lorkens i być może ktoś jeszcze - nie znam syt bo mam przerwę.

Gaavrin Ludzie tacy jak Ja wyrabiali normy partycypacji Cta w koalicji za siebie i inne osoby/korporacje żeby ludzie tacy jak Ty i Twoje ziomki mogły np jak Nigwisherek dyrektor c0venu robić przebitkę na markecie po 600%+ krzycząc wszem i wobec że prowadzi market w eso dla c0venu aby się rozwijał i temu go na Cta nie ma, a rzekome ceny to oszczerstwa wszystko są, a potem na jakimś tam posiedzeniu jak fakty zostały podane przepraszał :), what a shame . Mógłbym tu taśmy prawdy wyciągać godzinami np o panu pseudonim " odrabiam jfa temu takie ceny" itd itd ale to temat na osobny wątek - chcecie takowy ? :D .

 Asm Nihouyah skoro istnieje polish comunity to czy ma lidera ? ma struktury aby aspirować do tego ?
Odp NIE. Nawet niema KB . Owe community nie prowadzi flot alliansu, Nie ma w nim większego udziału i znaczenia anieżeli veldspar wydobywany koparkami przez Drago i jego świtę.

To tak jakbyś chciał państwo bez wodza/prezydenta/ wataszki.  Grupa osób polaków gra w dziurach low secach, hi secach itd i to tez są polish comunity ?
Tzn Asm ja po prostu mam inną wizję community, podnoszę poprzeczkę i wymagam więcej kryteriów do spełnienia być może się mylę ale takie moje przekonania i oczekiwania.

10
Dyskusje ogólne / Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 00:17:35 »
Przecie tera w gonnsach chłopaki maja eazy game eazy isk i mogą latać capslami nie tylko koło cytadel, a w razie wtopy typu " self destruct " dostaną refunda od alliansu, tego żaden polski ally nie zaoferuje, w efekcie nie zaistnieje w wielu głowach.

Dawniej po stracie sova allians/ludzie nie szli na łatwiznę jak dzisiaj. Tylko zaciskali pasa i czekali na moment by uderzyć a w miedzy czasie uprzykrzali życie agresorowi.
Niestety owy twór o którym tutaj mowa musiałby mieć trzon graczy old C0venowców/Minionków  i innych twardych jednostek . A cale szambo Typu Cbc i Shck traktować jako pety, ew szkółki do core ally.
Na dzis dzień C0ven trwałby sobie np przy innej koalicji  w innym regionie i miałby sova o ile nie wpuścił by bydła w swe szeregi i dal im prawa głosu. Bo jak coś idźe źle to bydło jak szczury ucieka tworząc efekt domina.
Demokracja nie działa, wspólne głosowania i słuchanie pomysłów ludzi koparek i takich którzy nie potrafili przelecieć z a1 do bz...

Nie ma czegoś takiego jak polish comunity w gonnach , jesteście małymi nic nieznaczącymi trybami w wielkich machinach. A czasy zaistnienia polish comunity i akademii typu Ua czekają wciąż na lidera :).
11
shit nie forum cenzuruja normalne posty :)

12
Idea upadła wszyscy topowi gracze odeszli, kb prawde powie chyba ze teraz nowy wyznacznik jest veldometr ale jeszcze w closed beta temu nie ma wyników :)

nawet chciałem informacji jak Yrka namierzyć i się z nim skontaktować. W celu przekazania paru porad i obiektywnej opini  Xd. Poruszyłem niebo i ziemie i dostałem informacje dlaczego Idea upadła i kim jest yrek siedem six.


https://i.imgur.com/ck7reM3.png  - przeczytajcie komentarze i cały artykuł to zrozumiecie... dla osób nie w temacie Janus k. to poprzedni ceo idea

13
jak ten kepstar będzie płoną a krzyk shck i reszty veldociągów rozbłysnie jak supernova ja się tam zjawie :) by wbic flagę na zgliszczach xD . A tak poza tym to graty, dobrze ze crushall zaradny byl. Zdzieral z c0venu i ludzi budując im " niedostepne statki okazjonalnie " jak ta vendeta w gonsach  XD

14
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Czerwiec 21, 2017, 18:15:36 »
Jako ze C0VEN chwilowo ma załamanie, postanowiliśmy uderzyć z pełną mocą i zapraszamy do wspólnego grania daliśmy szansę ludziom dawno skreślonym ;)

https://s147-pl.ogame.gameforge.com/game/allianceInfo.php?allianceId=166

server uriel, budujemy polskie comunity ! dołącz już dzisiaj !

15
Inne gry / Odp: Albion Online
« dnia: Czerwiec 18, 2017, 16:10:12 »
jest duzy hype i potencjal ;) wiec jak nie odwolaja nasty raz bedzie dobrze ;)

16
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Czerwiec 18, 2017, 15:47:56 »
jakbym chcial tam być to bym był ;), miałem wyje*** i nadal mam ;), liczy się tylko c0ven xD 

"jednym słowem" to wystarczyło się tu zesr** a nie pszczółki a muchy z was są ;)

ps jak tam odbudowa c0veu ziko idzie ? z karamba lupy podzielone czy do koryta nie dopuścił cie ? ;p

17
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Czerwiec 17, 2017, 19:32:18 »
nie pyskuj, idea zdechla pod rzadami yrka, tam się dram nie dalo krecic odbiorcy nie kminia... za to z wami jak najbardziej ;)
jak wroce do gry postaram się trochę placzu zafundować ;)

18
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Czerwiec 17, 2017, 17:15:18 »
dla mnie i paru znajomych, jedyna szansa to old school c0ven, tzn open comenty na kb, brak moderatora forum ala zje** yrek72~~ amnestia dla ludzi jak Horb i podobna mu smietanka tak aby wrzało i kipiało na forum. Ciagle klutnie i obrzucanie innych sprawiało że chętnie na forum sie czlek logowal, wbijal na tsa posluchac lamentow shokow o tym jak to hu..i jestesmy bo nikt im nie pomogl a cyno dopiero zalatwia w przyszlosci. A najlepiej wspominam czasy z minionkami i cala reszta "pro" jak  to teksty na naszym kb sledzilo cale pl comunity gdzie ludzie z jednego ally potrafili po 20 replys pod kilem dawac i od botow sie wyzywac po grozby itd ;) To bylo to co najbardziej w tej grze smakowało ;) A paru placzków zniszczylo wsio stopniowo wypalajac dramy w aliansie... ironicznie jak dram i hejtu  zabraklo pierwsi opuscili ally ;). Gra gdzie wszystko chcialo sie miec pod kontrola  i ocenzurowac widac do czego doprowadzila.

19
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Czerwiec 09, 2017, 13:32:13 »
co sie dzieje że taki zdyscyplinowany czlowiek jak xeowar dal sie poniesc emocja ? http://i.imgur.com/2a8dMMY.png

jak juz sie tak bawimy to ja chetnie wroce do covenu 1 warunek open comenty na kb ;)

20
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Czerwiec 06, 2017, 17:49:32 »
mylisz sie niedobitki z covenu wciaz zyja xd >> https://i.imgur.com/MB7IUp7.png

21
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Czerwiec 05, 2017, 12:07:42 »
http://i.imgur.com/xymIz3S.png

kapitanie wszystko pod kontrola,
 hi endy i rezerwa finansowa w pelni regeneracji
 czekamy na komende aby rozpoczac inwazje na eso

btw horb wrocil moze xeowar stoner zdejmie mu wilczy bilet ? horb pelen zapalu chce budowac.. w lost idea odbil sie od gburnego yrka72 i jego plany polegly w gruzach, upatrywalbym tutaj szansy na zaistnienie obu osobliwosci horba i covenu... wielkiego covenu, co o tym sadzicie ? bo ja tesknie za wielkim covenem ;)

22
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Kwiecień 20, 2016, 13:25:47 »
Akademia nie jest pusta mam około 15 kadetów jednak do czasu aż nabije standy spowrotem w AM moi nowi siedzą w moim drugim corpie. Tutaj możesz sprawdzić kto jest nowy min. bo trzech już ma trochę killi.

https://zkillboard.com/corporation/98315051/

Miło jest mi także, że już nie tylko CBC jak i inne większe formacje ale i C0ven zaczął odsyłać całkowicie nowych do AM. Wyuczą się i pójdą w świat.

Co do standów procesz przystąpienia mojego corpa do alliance, w którym jest AM właśnie trwa i będę mógł poprzerzucać kadetów by mieć lepszy wgląd na to co robią.

Wracając jednak do prześmiewczego i wesołego tonu odnośnie Bombowego kubraczka i jechowych tekstów jest jak jest :). Rozbawił mnie post Julli, już kiedyś Xenovar tłumaczył mi, że nie cały C0ven tak postępuje ale jedynie Shocky. Jednak od czego czasem nie powinna być Centrala by się nie powydurniać utrzymując jednak pewien poziom. Mkx ... gdzie ja Cię dotykałem jak byłeś mały ... masz tu misia i mi ładnie pokaż ;)

znam inna wersje jak to żebrasz o kadetów do Drago bo akademia umiera ;p a on ściągną 80 aktywnych osób gdzie wieczorem po 30 na tsie siedzi świeżaków żądnych wiedzy. Twoje trole na polishu i rozmowa z własnymi altami, to już wyzszy stan. I bajki że kto kolwiek od nas polecił kogokolwiek twojej akademi to możesz altami na polishu wygłaszać i przekonywać sam siebie że tak jest :).  Współpraca z wyimaginowanymi tworami twej wyobraźni jak i rozmowa z własnymi altami, to wszystko sprawia że zatraciłeś się, ludzie dziwne rzeczy mówią, ale ja bym Ci chciał pomóc i oto strona dla twoich opiekunów >> https://parenting.pl/portal/niewidzialny-przyjaciel sam nie musisz czytać bo ( wg Ciebie, pewno to Cię nie dotyczy ) ps misia zachowaj może się przydać .. :)

23
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: C0VEN - dyskusja
« dnia: Kwiecień 19, 2016, 20:07:01 »
To nie ambicja tylko sranie do własnego gniazda. Dodatkowo jeśli szefostwo na to pozwala to jest to naprawdę zły znak, do tego kompletnie zła droga PRowa.
Mówi to także o tym korzystając z metody kopiuj wklej, iż Wasza szacowna formacja nie traktuje ludzi z szacunkiem a po prostu szuka szarego mięsa armatniego. Bo przecież otrzymując kolejną wiadomość na swojego alta od tej samej osoby o tej samej treści, odpisując kolejny raz "spierd*laj" nie czuję się wyjątkowy ...

Drogi C0venie ja chcę być KSIĘŻNICZKOM ;)

Nabardziej prezeraża mnie, że w grze mamy ten sam biały kubraczek. Kupiłem 4 lata temu ponad i od tamtej pory noszę gallentyjski mundurek. Panie Bomba na tym balu tylko jeden z nas może mieć taką sukienkę. Jeśli masz krócej to zdejm ten sweter! :D

oj tam też bym był zły na twoim miejscu akademia pusta, noi Drago cie na szkolenie nie zaprosił z kopania a tak ponoć chciałeś się wykazać :/

24
Oj szybko coś ludzi zaczęło brakować :D

25
Dyskusje ogólne / Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« dnia: Luty 09, 2016, 19:17:17 »
Wywalili to co według mnie zbędne i nudne z gry i skupili się na mocnych i fajnych stronach  walkach statków.

 A niżej wypowiedź z innego twojego postu

"pvp to najnudniejsza cześć eve niestety.
Mnie osobiście najbardziej kręciła część produkcyjno - wydobywcza bo to lubię "

moje pytanie co do kur.. nęd.. robisz w tym star coś tam ? jak o pvp nie miałeś pojęcia w eve a nagle tam już nie musisz kopać/ produkować i eksterminować ratów z wydajnością 600 mln per tydzień ( też z innego twojego posta ).

26
Nigdy nie skończyłem tutoriala  :) Rozumiem, że się nie dostanę?

To widać bo w grze nie reprezentujesz żadnego poziomu. Może jak skończysz tutorial coś zaczniesz ogarniać lepiej ;), po tylu latach i w końcu masz odpowiedź czemu nic nie możesz ugrać :D.

27
no to polskie comunity teraz skazane na rainbowa akademie, skwituje to tak, to już jest koniec.

Anna Nietrzeba moze "sonic" od was by coś poszkolił ? przecież na Ua tsie pierdoły nie z tej ziemi opowiadał nawet na dobrym haju tak nie mam jak on :)

28
 czy wciskanie f1 może być trudne albo mniej trudne ? tzl od klawiatury czy od myszki ?

29
sprawdź maila in game

31
https://zkillboard.com/kill/50114825/ ja się pytam co się stało ? 

32
jak żyć gdzie ja dramy będę kręcił ;)

33
Nie rozumiem co napisałeś. A myślałem że na polishu czytałem już wszystko i nic mnie nie zaskoczy. 8 lat intensywnego treningu na nic  :(

znalazłeś w końcu korpa gdzie będą refundować dredy cariery i cały osprzęt ? tak znakomitemu osobnikowi ? :) czy dalej poszukujesz ?

34
jak ogarniesz sped kampe to zawsze z sebo ale to jesio za wysoki meta dla Ciebie :)

oj pamiętam jak te "pro pvpry" nie będę palcem pokazywał :) zawsze łzy ronią .. " czekajcie na mnie już dolatuje ..." " no k***a kto go zabił ??!!!  DAWAĆ KM zobaczymy co za k***a nie dała mi się whorować "  " p****e znowu mnie nie ma na kilu "  Ironia :D ? Cs ?> wtf is it

a ten kill  jakiś z d**y nie pamiętam i nie sądzę że byłem z nim w flocie zresztą sami ubolewaliście że latam z ruskimi albo kampie z neutowym sabrem w 450w itd itd  jakież to dramy na dyrektorskim były bo mkx lata z "neutem" w eso a nie z nami ... bo pewno mu daje intel bo to bo tamto. Bo koleś z brave newbies jechał jak chciał naszych " prosów " http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=288515 i nie dało się przelotówką przelecieć ;D.
35
to szacun :) nie wiedziałem nic o takim wyczynie :) ładnie przyorał ;p czapki z głów

Strony: [1] 2 3 4


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal