Autor Wątek: internet od areo2 za darmo + darmowy modem  (Przeczytany 7172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
internet od areo2 za darmo + darmowy modem
« dnia: Październik 07, 2011, 09:18:33 »
Niedawno pojawiła się możliwość uzyskania bezpłatnego dostępu do internetu (20zl za starter +7zł za wysyłkę)w Aero2 http://www.aero2.pl/bdi.html
Na stonie jest dokladnie opisane co i jak by zdobyc starter

Sam starter jest darmowy ale niestety potrzebujemy jeszcze modemu, modem musi obslugiwać pasmo 900mhz w trybie WCDMA. Niestety nie wszystkie modemy je obsługuja bezproblemowo. Niestety sam modem też kosztuje. Jednak  potrzebny modem można otrzymać za darmo.


Wystarczy założyć konto promocyjne z nagroda gwarantowaną starter Play + modem Huawei E173U-2 założyć tu konto i spełnić warunki promocji (przetrzymać na koncie 1500zł przez 14 dni) szczegóły w  regulaminie

Po spełnieniu warunków regulaminu dostaniesz nagrode gwarantowaną - zestaw PLAY Online na Kartę składający się z modemu Huawei E173U-2
bez blokady sim-lock oraz zestawu startowego „PLAY Online na Kartę 1 GB (karta SIM/USIM z
z 1 GB na internet ) o wartości 125 PLN .

Jedyny minus to czas oczekiwania na starter ok 1 mies. Ale dzieki temu mozemy cieszyc sie darmowym mobilnym internetem przez ponad 3 lata ;] DObra sprawa jako dodatkowy net  ;)

POlecam skorzystanie  z mojego linku do zakładania konta promocyjnego konto promocyjne z nagroda gwarantowaną starter Play + modem Huawei E173U-2 ;)

« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2011, 09:57:26 wysłana przez Orli1983 »

sc0rp

  • Gość
Odp: internet od areo2 za darmo + darmowy modem
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2011, 09:48:46 »
LOL

Polak potrafi :D


Aczkolwiek z tym zeby wlozyc karte aero do modemu gsmowego to nie pomyslalem, a zastanawialem sie co zrobic z karta aero jak sie okazalo ze moj tablet nie obsluguje tego pasma :/

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: internet od areo2 za darmo + darmowy modem
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2013, 21:47:20 »
Ok, sry że odgrzewam ten kotlet, ale sprawa jest: moja mama ma tablet GoClever r105bk, a potrzebuję pasujący modem pod niego. Wiem, że Huaweje 173u-2, e3131s-2 i ZTE MF191 i MF669 obslugują Aero2, ale czy będą chodziły pod ten tablet? (Android 4.1.1 Jelly Bean, procek Rockchip)

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 4



Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681