Autor Wątek: Misja Kurierska - czy da sie anulowac ?  (Przeczytany 29228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Misja Kurierska - czy da sie anulowac ?
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 24, 2006, 14:40:30 »
Cytat: "Ellaine"
Cytat: "xarthias"
Cytat: "Ellaine"
A ktos z wlasnej woli uzywa windowsow po polsku?
:shock:  :shock:  :shock:
OmG, a kto z w?asnej woli u?ywa w innym j?zyku? (o ile nie jest to jego podstawowy j?zyk?) I po co?

Poniewaz polski jezyk jest nieintuicyjny w przypadkuprogramow komputerowych. Przy kazdym polskim guziczku w polskich windowsach, musze sie zastanawiac jakie oryginalne angielskie slowo przetlumaczono tak a nie inaczej. W przypadku samego systemu jest to nieduzy problem, ale jak mam sie przegryzac przez excela po polsku to mna trzesie.


dokladnie!
jak kiedys zainstalowalem sobie Excel'a po polsku, i chcialem wpisac jakas formule... to ni cholery sie nie dalo... bez zagladania do kreatora formul :(((

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Misja Kurierska - czy da sie anulowac ?
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 24, 2006, 14:50:09 »
Ech, ale z was malkontenci :) :) :)
Ja natomiast mia?em problemy w drug? stron?. W Quarku zainstalowanym na angielskiej windozie by?y wieczne problemy z ob?o?eniem polskich czcionek... Przeinstalowanie windozy na polski usun??o ten problem :)
A co do excela... Có?, u?ywam polskiego od d?u?szego czasu... Wymiennie z angielskim (np na palmtopie) i jako? nie mam problemów... A jak co? nie pasuje to zawsze jest wspomniany przez Tok'a kreator.
A wasz problem wynika tylko i wy??cznie z lenistwa  :lol:  :lol:  :lol:
Przyzwyczaili?cie si? do ang wersji i na innej ju? wam si? nawet pomy?le? nie chce jak co gdzie i dlaczego :)
A nieintuicyjno?ci jako? nie zauwa?y?em, a u?ywam sporo ró?nych programów w ró?nych wersjach j?zykowych i nigdy nie mia?em ?adnych problemów :)

 :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Misja Kurierska - czy da sie anulowac ?
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 25, 2006, 07:54:41 »
Cytat: "xarthias"
Ech, ale z was malkontenci :) :) :)
Ja natomiast mia?em problemy w drug? stron?. W Quarku zainstalowanym na angielskiej windozie by?y wieczne problemy z ob?o?eniem polskich czcionek... Przeinstalowanie windozy na polski usun??o ten problem :)
A co do excela... Có?, u?ywam polskiego od d?u?szego czasu... Wymiennie z angielskim (np na palmtopie) i jako? nie mam problemów... A jak co? nie pasuje to zawsze jest wspomniany przez Tok'a kreator.
A wasz problem wynika tylko i wy??cznie z lenistwa  :lol:  :lol:  :lol:
Przyzwyczaili?cie si? do ang wersji i na innej ju? wam si? nawet pomy?le? nie chce jak co gdzie i dlaczego :)
A nieintuicyjno?ci jako? nie zauwa?y?em, a u?ywam sporo ró?nych programów w ró?nych wersjach j?zykowych i nigdy nie mia?em ?adnych problemów :)

 :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P

Polskie literki to zaiste jedna z gorszych rzeczy na swiecie.
Nie masz problemow, bo uzywasz od dluzszego czasu wymiennie. Ja tez mam male problemy, ale po co mi one jak moge starac sie uzywac anglojezycznego softu.
Lenistwo jest podstawowym motorem rozwoju informatyki!