Autor Wątek: Bookmarki w low/null  (Przeczytany 1981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cortey

  • Gość
Bookmarki w low/null
« dnia: Maj 26, 2009, 14:33:23 »
Cześć


Szukałem na forum, ale jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi. Mianowicie - jak powinny wyglądać bookmarki w systemie 0.0 i low sec?  Np. BM 200km od bramy czy 200km nad bramą, może 100km, jeden BM tu, drugi tam itd.? Nie do końca wiem dlatego pytam, jak powinien wyglądać optymalny zestaw bookmarków w systemie 0.0 a jak w low ze stacjami. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Bookmarki w low/null
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2009, 14:45:03 »
Po pierwsze do czego ci te BM?
Do podróżowania przez te systemy? Do działania w niech (kampy)? Coś pomiędzy?

BM podróżne przez low seki są względnie łatwe. "Wlotowy" do systemu: siadasz w coś szybkiego czekasz aż statek ci się przestanie obracać po czym dajesz całą na przód i dorzucasz mwd. dystans jaki wybierzesz to musi być kompromis pomiędzy minimalnym dystansem warpowania a granicą grida bramy (różnie z tym bywa). Wylotowy z z systemu to cokolwiek pozwalającego ci zobaczyć bramę i warpnąć jeśli czysta (czyli też minimum 150+ km), te najlepiej robić z jakiegoś niestandardowego kierunku (mniejsza szansa na to ze akurat obok kamperzy będą mieli ss na który cep czy inny takler wskoczy i przytrzyma cię za dupę. W 00 takie wylotowe BM obowiązkowo powinny być poza prostymi liniami typu brama - brama, brama - stacja itp zwiększasz tym szanse na niezłapanie przez banię (alternatywa to t3 cruiser z sub systemem neutralizującym bańki :P )
Tyle mojej skromnej wiedzy, a nie jeszcze coś lataj małymi szybkimi statkami ;), pewnie i tak mało i zaraz mnie jakiś mastach z 00 nawrzuca od noobów, ale w systemach w których latam regularnie i mam takie bm jakoś mnie nie złapano (a próbują i to uczciwie, zwłaszcza konkurencja voodoo w okolicy eva :) )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Bookmarki w low/null
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2009, 14:46:36 »
Poradnik napisany przez PC5.
Przedwieczny.

cortey

  • Gość
Odp: Bookmarki w low/null
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2009, 17:59:08 »
wielkie dzięki :)

Pozdrawiam