Autor Wątek: Golden Joystick Award  (Przeczytany 4763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Golden Joystick Award
« dnia: Czerwiec 21, 2008, 18:42:58 »
W tym roku Złote Joysticki rozdane zostaną po raz 26! Waga tych nagród wynika również z tego, że to sami gracze wybierają zwycięzców oddając głosy na TEJ stronie (w zeszłym roku oddano 750 tys. głosów)EVE ONLINE nominowana została w kategorii Online Game of The Year.  Konkurencję ma niezwykle mocną (patrz podany link). Głosujcie koniecznie na EVE !!!

professor

  • Gość
Odp: Golden Joystick Award
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2008, 20:42:45 »
nie bardzo wiem jak zaglosowac. klikam vote now i co dalej? bo tam jest tylko link do forum i zasad glosowania... czy to chodzi o to by wejsc na forum i napisac w poscie jaka gra jest the best?

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Golden Joystick Award
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2008, 21:37:43 »
Obywatelski obowiazek spelniony
EVE online
Assasin Creed
The Witcher
GTA IV

 :police:

silverrobert

  • Gość
Odp: Golden Joystick Award
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2008, 14:44:07 »
Tak z ciekawosci, a grales w ogole w Assasin's Creeda?  ::)

professor

  • Gość
Odp: Golden Joystick Award
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2008, 15:19:21 »
to odpowie ktos na pytanie?

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Golden Joystick Award
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 23, 2008, 15:52:47 »
Tak z ciekawosci, a grales w ogole w Assasin's Creeda?  ::)
w kazda z wymienionych gier ze smutkiem musze powiedziec ze jeszcze gta IV i eve nie "przeszedlem" do konca  :D

ps nie profesor kliknac na vote i wtedy otwiera ci sie okno glosowania, potem email itakie tam bezedury i juz zaglosowales...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2008, 15:54:40 wysłana przez LosBekoczoS »

professor

  • Gość
Odp: Golden Joystick Award
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 24, 2008, 18:37:54 »
ale ja wciaz nie wiem czy glosuje sie na forum czy na pierwszej stronie :tickedoff:
-na forum nic nie znalazlem
-a na 1 stronie po kliknieciu 'vote now' wyswietla mi sie to:
Welcome to the short voting page for the 2008 Golden Joysticks! Vote now to choose the greatest games, publishers and developers from a year of gaming and also be in with a chance to win fabulous prizes!

Please note only games released between July 31 2007 and August 1 2008 were eligible for this year’s awards. A full explanation of the rules and the odd exceptions can be found here.

Once you've voted, why not head on over to the Official Golden Joysticks forum, where good natured debate is already raging on who should win, who should lose and which games deserve the ultimate accolade, a Golden Joystick.

So vote now in the Golden Joysticks, the people's gaming awards, the only awards voted for totally by gamers themselves!

NeX

  • Gość
Odp: Golden Joystick Award
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2008, 20:25:58 »
  Wejdź na podaną stronę. Kliknij w banner: VOTE NOW!
Na wyswietlonej stronie wypełnij ankietę u dołu. Email, name itp.
Natomiast wyżej są panele pod tytułem YOUR VOTES. Zerknij najpierw na "Online Game of The Year". Kliknij w panel, wyświetli się spis nominowanych gier w tej kategorii. Wybierz EVE Online klikając na przycisk: VOTE FOR THIS.  >:D

Bardziej łopatologicznie nie umiem. Prawdopodobnie nie zwróciłeś uwagi na to, że można kliknąc w te prostokątne panele obok nazwy nominacji, bo wyglądają jak miejsce na wpisanie tekstu, ale szarym drukiem jest tam jak byk: Click here to make your choice...  :crazy2:

Zapomniałbym. Po wybraniu gier na samym dole ankiety nie zapomnij kliknąć SUBMIT aby swoje głosy wysłać.  ::)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2008, 20:28:58 wysłana przez NeX »

professor

  • Gość
Odp: Golden Joystick Award
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 25, 2008, 00:03:56 »
-a na 1 stronie po kliknieciu 'vote now' wyswietla mi sie to:
Welcome to the short voting page for the 2008 Golden Joysticks! Vote now to choose the greatest games, publishers and developers from a year of gaming and also be in with a chance to win fabulous prizes!

Please note only games released between July 31 2007 and August 1 2008 were eligible for this year’s awards. A full explanation of the rules and the odd exceptions can be found here.

Once you've voted, why not head on over to the Official Golden Joysticks forum, where good natured debate is already raging on who should win, who should lose and which games deserve the ultimate accolade, a Golden Joystick.

So vote now in the Golden Joysticks, the people's gaming awards, the only awards voted for totally by gamers themselves!

to tak dla przypomnienia jezeli nie zauwazyles... chodzi mi o to ze NIC  mi sie nie wyswietla- zadnej ankiety czy podawania maila NIE MA!  jak dluzej czekalem to mi sie tylko wyswietlilo ze 'nie mozna wyswietlic strony' :grr:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2008, 00:11:47 wysłana przez Professor »

NeX

  • Gość
Odp: Golden Joystick Award
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 25, 2008, 06:38:13 »
  Być może masz zablokowane skrypty w przeglądarce, bo cała ankieta jest oparta na skrypcie i nie da się jej zlinkować bezpośrednio. Włącza się po kliknieciu banera. Jeżeli nie, to szukaj blokad w systemie np firewall, antywirus, ale najpierw sprawdź przeglądarkę.

Dokładnie pod tym tekstem co cytujesz powinienes mieć:

Your Votes
The Sun Family Game of The Year:    
Bliss Handheld Game of The Year:    
4Talent Mobile Game of The Year:    
Nuts All Nighter:    
Nintendo Game of The Year:    
One to Watch Award:    
Online Game of The Year:    
PC Game of The Year:    
PlayStation Game of The Year:    
Publisher of The Year:    
Retailer of The Year:    
BBC 1Xtra Soundtrack of The Year:    
UK Developer of The Year:    
The Ultimate Game of The Year:    
Xbox Game of The Year:    

Your Details
   
Email Address:     *
First Name:     *
Surname:     *
Country:    
Postcode:    
Phone Number:    
Date of Birth:         *
Preferences:     Allow us (Future Publishing) to contact you by email

 Allow us (Future Publishing) to contact you by phone / sms
 Allow our partners to contact you by email
 Allow our partners to contact you by phone / sms

Our privacy policy & cookie information

* Required information
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2008, 06:43:18 wysłana przez NeX »