Autor Wątek: Blueprinty  (Przeczytany 1967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pixel1984

  • Gość
Blueprinty
« dnia: Wrzesień 21, 2007, 11:05:56 »
Witam

O co chodzi z tymi blueprintami i reszta rzeczy w tej zakladce??

Edit: Co to jest "hisec i losec", co to są "raty na paskach"
Edit2: Złożyłem polecenia kupna Autocannon`a, wpisałem cenę 500,- broker potrącił 100,- i wszystko byloby ok. ,ale kasa zeszła z portfela, a autocannona ni ma :| O co chodzi??
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2007, 11:22:48 wysłana przez Macierj »

Ellaine

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2007, 11:26:32 »
blueprinty - plany rznych rzeczy dzieki ktorym mozna te rzeczy budowac (potrzeba jeszcze materialow i umiejetnosci, jakich - wszystko jest w info blueprinta). Sadzac po poziomie pytan, wiecej szczegolow ci nie potrzebne tymczasem bo itak bedzie to za skomplikowane.

highsec - systemy o securuty status 0.5 i wiecej, zasadniczo nie powinno sie tu zabijac innych graczy
lowsec - systemy o security status 0.4 i mniej, zasadniczo powinno sie tu zabijac innych graczy. Zaleznie od kontekstu, slowo lowsec moze obejmowac 0.0 lub nie.
paski to pasy asteroidow (asteroid belt)
raty to wrogie statki NPC (czerwone krzyzyki). W zaleznosci od kontekstu slowo to moze obejmowac wrogow na misjach lub nie.



Goomich

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2007, 11:29:59 »
Edit2: Złożyłem polecenia kupna Autocannon`a, wpisałem cenę 500,- broker potrącił 100,- i wszystko byloby ok. ,ale kasa zeszła z portfela, a autocannona ni ma :| O co chodzi??

Wystawiłeś zamówienie na markecie, teraz jeszcze ktoś musi to sprzedać.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2007, 11:31:10 »
ad edit2
Zlozyles zlecenie kupna i musisz poczekac az znajdzie sie frajer ktory sprzeda ci te autokanony za 500. Pod warunkiem ze oferta jest najdrozszym orderem w zasiegu to moze sie stac. Jesli nie mozesz czekac dosyc dlugo. Jesli cancelujesz order kasa wruci do portfela.

pixel1984

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2007, 11:33:05 »
Wielkie dzieki :)