Autor Wątek: Autoupdate - problem  (Przeczytany 2084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gongal

  • Gość
Autoupdate - problem
« dnia: Maj 26, 2007, 17:15:12 »
Na początku chciałbym pozdrowić całe forum  :)  jako człowiek wielce zainteresowany grą Eve, wielce znudzony WoW, postanowiłem zassać z oficjalnej strony klienta (wersja - 3.14.32697) nie mogę znaleźć najnowszego patcha pasującego do mojej wersji. Czy jest tu coś jak autoupdate? Ja w każdym razie nie zwróciłem uwagi. Jedyne co widze, to komunikat przy próbie logowania informujący o złej wersji.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam

wuzel

  • Gość
Odp: Autoupdate - problem
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2007, 19:39:05 »
Masz dwie opcje:
- zassać nowego klienta
- ręcznie wpisać numerki w linku do patcha (kliknij jakiegoś innego, zapisz link i zmodyfikuj go).

Edit.
Masz wersję klienta nowszą niż aktualna :)
Current Client Version: 3.14.32517

Czyli prawdopodobnie próbowałeś połączyć się z singularity i ci ściągnęło testowe patche.
Odinstaluj klienta, wykasuj cały katalog (jak coś zostało) i zainstaluj ponownie. Po instalacji ustaw serwer Tranquility i kliknij connect - jeśli będziesz miał starszą wersję to sam zassie odpowiednie patche.

Edit2. Cholera, deja vu mam. Kilka dni temu ktoś miał identyczny problem. Ludzie, używajcie searcha!

Trybiq

  • Gość
Odp: Autoupdate - problem
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2007, 15:40:31 »
No gdyby CCP zmienila nazwe servera singularity na powiedzmy TEST SERVER albo zeby mial w nazwie TEST to mozliwe ze nie bylo by tyle pomylek :)

Ogólnie ludziska czytajcie forum dokladnie, bo widac ze problem zaczyna sie powtarzac.

vulor

  • Gość
Odp: Autoupdate - problem
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2007, 15:43:27 »
No gdyby CCP zmienila nazwe servera singularity na powiedzmy TEST SERVER albo zeby mial w nazwie TEST to mozliwe ze nie bylo by tyle pomylek :)

Ogólnie ludziska czytajcie forum dokladnie, bo widac ze problem zaczyna sie powtarzac.
Ale tam chyba gdzieś pojawia sie info, ze to jest serwer testowy.
Przy instalacji patcha tez jest komunikat, ze to patch testowy i żeby instalować tylko na kopie eve.

Trybiq

  • Gość
Odp: Autoupdate - problem
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2007, 15:51:09 »
No ale jak trafi ci sie gracz bez znajomosci ang i jak sciagnia klienta to tylko chce click click grac grac i nie czyta co za okienkta mu wyskakuja to przynajmnie nazwa servera mu cos pomoze :)