Autor Wątek: Odp: Cheaty w EVE?  (Przeczytany 48061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Cheaty w EVE?
« dnia: Grudzień 07, 2013, 11:37:28 »
Nie. Pay to win.

Heh, brakowalo nam Twojego glosu rozsadku i ogolnej madrosci.




Jednak wcale nie... :-P

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2013, 16:57:25 »
Innymi slowy Deaell w swojej madrosci przekazal nam, ze zeby byc pro-PvPerem trzeba byc tez pro-Kerbirem oraz no-lifem, ktory zarabia tylko w grze. My sensei, juz rzucam prace i biore sie za podpierdzielanie plexow Pawulonkowi, zeby byc bardziej pro.  :P

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2013, 09:23:57 »
Heh, brakowalo nam Twojego glosu rozsadku i ogolnej madrosci.




Jednak wcale nie... :-P

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Jak bedziesz zamawiac plexy nastepnym razem to nie pomyl numeru telefonu panie pro pveperze wszyscy w volcie ze mnie leja bo jestem taka zajebista. Ja wiem, ze twoje ego jest nieskonczone, ale juz sie odechciewa czytac ciebie na tym forum wiec wez na wstrzymanie.

Isengrim
"Innymi slowy Deaell w swojej madrosci przekazal nam, ze zeby byc pro-PvPerem trzeba byc tez pro-Kerbirem oraz no-lifem, ktory zarabia tylko w grze. My sensei, juz rzucam prace i biore sie za podpierdzielanie plexow Pawulonkowi, zeby byc bardziej pro."

Pawulonek ryzykuje, ze podczas zarabiania go ubija, wtopi szipa na plexie. Ty ryzykujesz tylko to, ze zle wpiszesz numer przelewu. Wychodzac z twojego zalozenia to amerykancy to najlepsi pro pveperzy w tej grze. Nikt nie powiedzial, ze ktos kto nie ma czasu grac musi byc pro pvperem w tej grze. 

I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2013, 10:22:09 »
Jak bedziesz zamawiac plexy nastepnym razem to nie pomyl numeru telefonu panie pro pveperze wszyscy w volcie ze mnie leja bo jestem taka zajebista. Ja wiem, ze twoje ego jest nieskonczone, ale juz sie odechciewa czytac ciebie na tym forum wiec wez na wstrzymanie.

Bredzisz jak potłuczony - jakie plexy, jakie telefony?

Jak Ci się nie chce czytać to daj mi ignore.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2013, 10:45:46 »
Staram się nie komentować stylu pisania innych. Sama czasami coś zamieszam. Ale zdanie:
Cytuj
Jak bedziesz zamawiac plexy nastepnym razem to nie pomyl numeru telefonu panie pro pveperze wszyscy w volcie ze mnie leja bo jestem taka zajebista. Ja wiem, ze twoje ego jest nieskonczone, ale juz sie odechciewa czytac ciebie na tym forum wiec wez na wstrzymanie.

Przechodzi wszelkie granice... WTF? Rozumiem, że kolejna kobieta w EVE? Miło poznać. SokoleOko zamawia u Ciebie PLEXY na telefon i myli nr telefonu. Dlatego właśnie wszyscy mają z Ciebie nabitę? Zamiast do SokoleOko dodzwoniłaś się do zoo?

Nie wiem co bierzesz, ale zmień dilera...
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2013, 11:08:19 »
Nie nie Proxima, Deaell nic nie bierze, to taki nasz c0venowy dziadek "za moich czasów to cynabale były szybsze a raty chętniejsze".

Ładny kill Fenrira Sokole, Red Alliance jak zwykle jakiegoś faila zaliczyło? :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 09, 2013, 11:18:12 »
Ładny kill Fenrira Sokole, Red Alliance jak zwykle jakiegoś faila zaliczyło? :)

Po prostu warpnęli nim na gejt. "Don't web him, get point first... POINT! OK, web... ah, nvm... anything in the wreck?" :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2013, 11:19:20 »
Po prostu warpnęli nim na gejt. "Don't web him, get point first... POINT! OK, web... ah, nvm... anything in the wreck?" :D
Uwielbiam tych gości. :D

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2013, 15:36:55 »
Staram się nie komentować stylu pisania innych. Sama czasami coś zamieszam. Ale zdanie:
Przechodzi wszelkie granice... WTF? Rozumiem, że kolejna kobieta w EVE? Miło poznać. SokoleOko zamawia u Ciebie PLEXY na telefon i myli nr telefonu. Dlatego właśnie wszyscy mają z Ciebie nabitę? Zamiast do SokoleOko dodzwoniłaś się do zoo?

Nie wiem co bierzesz, ale zmień dilera...
A gdzie wyczytalas, ze sie do mnie dodzwonil i ze jestem kobieta. Pala z czytania z zrozumieniem. Moj styl byl celowy i jakos Sokole nie mial problemow z zrozumieniem sensu mojej wypowiedzi. Dopuszczam mozliwosc, ze moglem cos przeinaczyc. Czy mamy innego SokoleOko w polskim community albo kogos podajacego sie za niego?   

Dla reszty ulomow co to nie rozumieja definicji pay to win.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=pay-to-win

"Games that let you buy better gear or allow you to make better items then everyone else at a faster rate and then makes the game largely unbalanced even for people who have skill in the game without paying."

Zanim jakis ulom wyleci, ze w EVE za plexa to sie tylko iski ma i to nie daje zadnej przewagi. Za plexa mozna kupic faction item, statki etc etc . bez zmudnej roboty jaka jest zarabianie iskow ingame ryzykujac statkiem, klonem i poswiecajac temu czas w grze. 

Ps. Ja nie uwazam sie za propvpera, a za zwyklego f1 pushera i mnie to nie boli.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 09, 2013, 15:53:52 »
Cytuj
wszyscy w volcie ze mnie leja bo jestem taka zajebista

Stąd....  ::)

Pała to z interpunkcji dla ciebie. To co tam jest napisane, można czytać na milion sposobów.... 
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 09, 2013, 16:03:58 »
Stąd....  ::)

Pała to z interpunkcji dla ciebie. To co tam jest napisane, można czytać na milion sposobów....
Jestes kobieta wiec rozumiem, ze trzeba kilka razy to samo powtarzac. Wiec jeszcze raz przekleje co napisalem wczesniej: Moj styl byl celowy i jakos Sokole nie mial problemow z zrozumieniem sensu mojej wypowiedzi. Nie pisalem mojej wypowiedzi pod prof. Miodka, kogos innego tylko z mysla o Sokole. Jak ci sie nie podoba to twoj problem. 

Ps. Jakbys nie wylapala to "ci", "twoj" celowo napisalem z malej tak samo jak wczesniej do Sokole zwrocilem sie z malej litery "ciebie". Mam nadzieje, ze nie bede musial tlumaczyc dlaczego.   
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 09, 2013, 16:09:34 »
Ale na forum nie jesteś tylko ty, panienko ani SokoleOko, więc pozwól, że będę interpretowała, to co piszesz tak, jak mi pozwalają zasady pisowni w naszym języku.
I jeszcze jedno. Żeby pisać stylem, który ignoruje zasady pisowni, to trzeba być kimś więcej niż burakiem, któremu słoma z butów wystaje.

Rozumiemy się, sisi?

EOT
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 09, 2013, 16:09:40 »
"Games that let you buy better gear or allow you to make better items then everyone else at a faster rate and then makes the game largely unbalanced even for people who have skill in the game without paying."

Zanim jakis ulom wyleci, ze w EVE za plexa to sie tylko iski ma i to nie daje zadnej przewagi. Za plexa mozna kupic faction item, statki etc etc . bez zmudnej roboty jaka jest zarabianie iskow ingame ryzykujac statkiem, klonem i poswiecajac temu czas w grze.

Może w wowie to ma jakiś sens, czy innych fantasy mmo nastawionych na kontent pve z safe pvp. Nie wiem jak Ty to przenosisz do eve, mój umysł tego nie ogarnia.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 09, 2013, 16:14:25 »
Może w wowie to ma jakiś sens, czy innych fantasy mmo nastawionych na kontent pve z safe pvp. Nie wiem jak Ty to przenosisz do eve, mój umysł tego nie ogarnia.
Nawet jak pogrubilem istotna czesc ?
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 09, 2013, 16:24:02 »
Masz jakiś kompleks że ktoś zarabia więcej i nie bawi się w farmienie w grze bo szkoda mu czasu? To zmień prace, albo znajdź jakąkolwiek. W jaki sposób zasobność walleta ingame czyni Cię lepszym graczem? ??? Od ilu bil masz większe szanse na gridzie z graczem który ma taki sam statek?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 09, 2013, 16:24:26 »
Ale na forum nie jesteś tylko ty, panienko ani SokoleOko, więc pozwól, że będę interpretowała, to co piszesz tak, jak mi pozwalają zasady pisowni w naszym języku.
I jeszcze jedno. Żeby pisać stylem, który ignoruje zasady pisowni, to trzeba być kimś więcej niż burakiem, któremu słoma z butów wystaje.

Rozumiemy się, sisi?

EOT
Nie interesuje mnie co sadzisz na moj temat, czy sie rozumiemy czy nie.  Nie marnujmy nawzajem swojego czasu. Nie wcinaj sie w moje wypowiedzi ja nie bede w twoje.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 09, 2013, 16:26:31 »
Masz jakiś kompleks że ktoś zarabia więcej i nie bawi się w farmienie w grze bo szkoda mu czasu? To zmień prace, albo znajdź jakąkolwiek. W jaki sposób zasobność walleta ingame czyni Cię lepszym graczem? ??? Od ilu bil masz większe szanse na gridzie z graczem który ma taki sam statek?
Podalem definicje pay to win to nie moja wina, ze nie rozumiesz.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 09, 2013, 16:35:06 »
Podalem definicje pay to win to nie moja wina, ze nie rozumiesz.

No to oświeć nasz wszystkich i rozwiń swoją myśl, co takiego daje mi płacenie za wszystko IRL mamoną. Póki to podałeś jakiś cytat i masz pretensje do wszystkich że nie zostałeś zrozumiany. Daj nasz szansę :-* Słucham, co takiego daje mi fakt że sprzedam 3 plexy i kupię za to w jita 2 ishtary, cynabala, scimka i huginna? Co wygrałem? W jaki sposób naruszyłem balans gry w której co większe sojusze dają Ci statek na pew pew?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 09, 2013, 16:41:15 »
No to oświeć nasz wszystkich i rozwiń swoją myśl, co takiego daje mi płacenie za wszystko IRL mamoną. Póki to podałeś jakiś cytat i masz pretensje do wszystkich że nie zostałeś zrozumiany. Daj nasz szansę :-* Słucham, co takiego daje mi fakt że sprzedam 3 plexy i kupię za to w jita 2 ishtary, cynabala, scimka i huginna? Co wygrałem? W jaki sposób naruszyłem balans gry w której co większe sojusze dają Ci statek na pew pew?
Moze to ci pomoze
http://massively.joystiq.com/2013/03/10/eve-evolved-do-plex-make-eve-pay-to-win/
Problemem jest jezyk czy pojecie "pay to win" i to co sie za nim kryje. Gdybys nadal nie rozumial to ja tym bardziej ci tego nie wytlumacze. 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

FN

  • Gość
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 09, 2013, 16:51:30 »
masz niestety chujowe pojęcie o grach typu pay to win (zgaduję, że nigdy nie grałeś, skoro tak przestań pierdolić bzdury o czymś czego nie czaisz totalnie), jeśli ostro zdonejtowany(wyplexiony) gracz eve rozkurwi cała flotę solo, a drugi sprzeda samochód, żeby mu dojebać, to można mówić, wtedy o pay to win w eve...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 09, 2013, 16:58:30 »
Deaell, rozmowa zaczęła się od tego Twojego tekstu:

Cytuj
Bardzo duzo ludzi kupuje nielegalnie plexy za zlotoweczki, a potem na tsie opowiadaja mlodym bzdury jak to oni sie podorabiali. Pro pvperow z tego forum/gry tez zlewaj z tego powodu.

Zasugerowałeś, że płacenie "złotóweczkami" za plexy jest nielegalne i że ma to jakiś związek z "pro-pvperstwem". A potem dyskusja przeniosła się na pay-2-win. No więc w EvE pay-2-win nie ma najmniejszego związku z pro-pvperstwem, większość osób dotkniętych tym syndromem zarabia w grze na innych kontach. Twoje konkluzje wyciągnięte są z końca pleców i dodatkowo robisz to, o co zdaje się nie lubisz Sokolego - narzucasz wszystkim swój jedynie słuszny punkt widzenia. Otóż pro-pvperem nie jestem, płacę "Euraczkami" za plexy najzupełniej legalnie, i Twoje pierdolenie mnie po prostu wkurza, bo mając okazję pograć raz na 3 dni po 3 godziny w EvE na pewno nie będę ich tracił na strzelanie do krzyżyków, ustawianie sell orderów i innych pierdół. Powiedzmy, że moje PvE to praca w realu.

EDIT: Dzień, w którym zgadzam się z FN. o.O

Goomich

  • Gość
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 09, 2013, 17:07:11 »
Moze to ci pomoze
http://massively.joystiq.com/2013/03/10/eve-evolved-do-plex-make-eve-pay-to-win/
Problemem jest jezyk czy pojecie "pay to win" i to co sie za nim kryje. Gdybys nadal nie rozumial to ja tym bardziej ci tego nie wytlumacze.

Cytuj
While it's technically possible to buy your way into better characters and expensive ships, I don't think that makes it pay-to-win as PLEX don't let you buy anything better than existing players have.Guild Wars 2 uses a similar system that lets players sell microtransaction gems on the trading post for gold, and few people would argue that this makes it a pay-to-win game. Neither game gives paying players an advantage non-paying players can't get or forces you to pay in order to be competitive, and those are the things that make a game pay-to-win.

I na tym myślę, można by zakończyć, gdyż to jest IMO najlepsza definicja P2W. Jak nie zapłacisz, to nie osiągniesz odpowiedniej mocy i nie wygrasz. Kupowanie skrótów też daje moc, ale nie zapewni przewagi nad nolifem, siedzącym w grze 23/7.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2013, 17:23:46 wysłana przez Mona X »

Naicinh

  • Gość
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 09, 2013, 20:30:46 »
lol Dilport wrocil...gimby nie znajo  ;)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 09, 2013, 22:55:06 »
Oi Deaell i teraz po staroposku powiemy Ci spierdalaj hej ! ;).


p.s co to są gimby, my dinozaury które przeżyły uderzenie meteorytu nie znają nowego internetowego polskiego slangu.


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 09, 2013, 23:12:45 »
o, Deaell
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 10, 2013, 09:16:06 »
Wy tu o jakimś "pay to win" gdy połowa c0ven'u kredyty irl spłaca iskami ^^

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 10, 2013, 09:54:16 »
Jakoś nie mogłem odnaleźć w EvE p2w.
Zawsze jak poruszany jest ten temat przypomina mi się stara jak świat historia pewnego highsecowego kerbira, który po roku bicia misji l4 zrobił sobie błyszczącego factionowego BSa na uber ficie i postanowił zawalczyć pvp... poskładały go 4 fryty na pierwszym lowsecu.
Gracze w EvE stanowczo protestują przy propozycjach wprowadzenia p2w, o ile pamiętam, ostatnio, kiedy ccp wprowadziło AUR, monokle i ubranka dla nerdów.

"Games that let you buy better gear or allow you to make better items then everyone else at a faster rate and then makes the game largely unbalanced even for people who have skill in the game without paying."

Zanim jakis ulom wyleci, ze w EVE za plexa to sie tylko iski ma i to nie daje zadnej przewagi. Za plexa mozna kupic faction item, statki etc etc . bez zmudnej roboty jaka jest zarabianie iskow ingame ryzykujac statkiem, klonem i poswiecajac temu czas w grze. 
Ja będę tym "ułomem". Swoją drogą stosowne słownictwo w dyskusji. Kup te swoje faction itemki, kup sobie nawet i plexowe, podlec do najbliższego lowseca milicyjnego, poświeć chwilę dupą na localu. Jedyny skutek factionowego fitu będzie taki, że wszyscy chętnie rzucą się żeby ci ten fit ze statku wyjąć. Mamy takiego jednego misia w okolicy co lata w Hawku za 300-600m. Zwykle wdupia go zabijając jakieś 100-150mln. Pay to Fail!
Kupowanie plexów sprawia, że nie musisz farmić. (tak, kropka, nic dalej nie ma)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 10, 2013, 10:27:41 »
Kupowanie plexów sprawia, że nie musisz farmić. (tak, kropka, nic dalej nie ma)

Dilport powinien zostać doradcą małżeńskim, bo znów udało się doprowadzić do tego, żebym w czymś zgodził się z qlko1 ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 10, 2013, 10:45:39 »
Dilport powinien zostać doradcą małżeńskim, bo znów udało się doprowadzić do tego, żebym w czymś zgodził się z qlko1 ;)

A mówiłem, że separacja to nie rozwiązanie!

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 10, 2013, 10:48:51 »
masz niestety chujowe pojęcie o grach typu pay to win (zgaduję, że nigdy nie grałeś, skoro tak przestań pierdolić bzdury o czymś czego nie czaisz totalnie), jeśli ostro zdonejtowany(wyplexiony) gracz eve rozkurwi cała flotę solo, a drugi sprzeda samochód, żeby mu dojebać, to można mówić, wtedy o pay to win w eve...
Niestety tez kiedys myslalem tak jak ty. Strasznie mi to popsulo gre jak ktos mnie uswiadomil jak to wyglada naprawde. Uwierz mi sa ludzie w polskim comunity (nawet na tym forum, niektorzy sa tu modami hue hue), ktorzy miesiecznie placa 1-2 tys zloty na plexy za rl kase. To nie sa sytuacje w ktorej oni nie maja czasu grac i kupuja plexy, aby nie farmic. Przewaznie te osoby graja bardzo duzo. Przyklady co ludzie tu podaja sa z dupy. Ci ludzie placa za pay to win i doskonale o tym wiedza, ale tak bardzo chca byc najlepsi w internetowych pikselach, ze sklonni sa wydawac ta kase.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 10, 2013, 10:51:24 »
Skoro płacą za p2w, to pewnie mają niesamowite statystyki na KB.

Link or GTFO

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 10, 2013, 10:51:56 »
Dil, wtf - załóżmy, że polecę teraz do banku, wezmę 10k kredytu, kupię GTC, skonwertuję na plexy, sprzedam plexy ingame i kupię sobie tytka (chara prawie mam - więc to pomińmy). W jaki sposób będzie to "win" wobec na przykład Ciebie?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 10, 2013, 10:55:54 »
To akurat proste, jakby chciał pofarmić w carrierze, to go z jednego płaskacza rozwalisz.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 10, 2013, 11:00:55 »
Już nie bardzo (zmiany w tytkach). To znaczy: tak, postaw mi cyno i ten carrier padnie, ale na 95% mój tytan również.

A czym to się różni od sytuacji, w której złapię go w Stiletto i przyleci 10 moich kolegów w Talosach? Niczym.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Odp: Cheaty w EVE?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 10, 2013, 11:03:28 »
Już nie bardzo (zmiany w tytkach). To znaczy: tak, postaw mi cyno i ten carrier padnie, ale na 95% mój tytan również.

A czym to się różni od sytuacji, w której złapię go w Stiletto i przyleci 10 moich kolegów w Talosach? Niczym.
Serio nie widzisz roznicy ? Ja rozumiem sile autoperswazji, ale zawsze myslalem, ze nawet ona ma swoje granice.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick