Autor Wątek: War Thunder  (Przeczytany 235809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 08, 2013, 11:23:44 »
37mm panie, 37mm. Chociaż ja tam nie wiem, to działko mają też amerykańskie ścierwa i nienawidzę ich na równi z jakiem 9T ;)

Każda z nacji ma coś takiego na podorędziu (nawet Japończycy dostali Ki-45 z taką armatką). Dużo latałem P-39, w zeszłym tygodniu wreszcie kupiłem P-63, a teraz będę kupował Yaka-9T.

Raczej poluję tym na bombowce, choć Kingcobra wreszcie nadaje się także do gonienia innych myśliwców. Myślę, że te działka są dobrze zbalansowane - trafić trudno, nie zawsze jedno trafienie wystarczy do ściągnięcia bombowca (choć faktem jest, że myśliwiec raczej spadnie), od 1.31 balistyka jest bardziej skomplikowana, co strasznie daje w dupę P-39/P-63 (jak trafiasz działkiem, to nie trafiasz z podskrzydłowych M2 i odwrotnie). Z drugiej strony, niedawno Typhoonem z 12x7,7mm odstrzeliłem skrzydło w Bf-109.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 08, 2013, 11:39:45 »
Każda z nacji ma coś takiego na podorędziu (nawet Japończycy dostali Ki-45 z taką armatką). Dużo latałem P-39, w zeszłym tygodniu wreszcie kupiłem P-63, a teraz będę kupował Yaka-9T.

Raczej poluję tym na bombowce, choć Kingcobra wreszcie nadaje się także do gonienia innych myśliwców. Myślę, że te działka są dobrze zbalansowane - trafić trudno, nie zawsze jedno trafienie wystarczy do ściągnięcia bombowca (choć faktem jest, że myśliwiec raczej spadnie), od 1.31 balistyka jest bardziej skomplikowana, co strasznie daje w dupę P-39/P-63 (jak trafiasz działkiem, to nie trafiasz z podskrzydłowych M2 i odwrotnie). Z drugiej strony, niedawno Typhoonem z 12x7,7mm odstrzeliłem skrzydło w Bf-109.

Możesz przecież ustawić odległość odległość krzyżowania się ognia. Fakt skupiony ognień działa tylko w tej odległości, no ale jest to koszt dźwigania takiej ilości działek na skrzydłach.

Co do strzelania do bombowców z 37mm, to nawet ME410 ze swoim 50mm potrzebuje czasem kilka trafień by ubić bombera.. Chyba że jakimś cudem wejdzie w skrzydło, chociaż nawet w takiej sytuacji ruskie żelbetowe konstrukcje leciały dalej z dziurą na połowę skrzydła. Wczoraj kupiłem Me410B (2 x 30mm MK 103) to już okres frustracji powinien być za mną, teraz nie będzie zmiłuj :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 08, 2013, 11:49:36 »
Właśnie mam dylemat, czy kupować Me-410, mając w tej chwili 109G-2, 2x109F i 109E, a w niedalekiej perspektywie wymianę 109E na Fw-190A.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 08, 2013, 12:05:42 »
Jak latasz solo na arcade to jest to dość problematyczna maszyna. Fakt jest cholernie szybki (nawet szybszy od zwykłych myśliwców) i bardzo dobrze uzbrojony. Problem zaczyna się gdy chcesz skręcić, oddaje bardzo dużo prędkości, a przy 300km/h zapomina jak się lata. Powoduje to że jeśli ktoś nie osłoni Ci wtedy ogona, to zamieniasz się w płonący wrak. Więc pozostaje polowanie na samotne samoloty. Chociaż jeśli potrafisz utrzymać wysoką prędkość, nie dającą szans wejść Ci na ogon, to samolot jest wypas.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 08, 2013, 12:30:59 »
Solo na arcade to właśnie mój przepis na tą grę. HB trwają za długo w stosunku do ilości akcji, a poza tym, za głupi na to jestem.

Do ciężkich myśliwców dwusilnikowych zniechęca mnie to, że mają sens na samym początku bitki, gdy przeciwnik rzuca stertę bombowców. W rezultacie ZAWSZE trzeba tym lecieć, niezależnie od tego czy masz w hangarze lepsze maszyny. OK, generalnie lubię Beaufightera czy Ki-45 (ten to nawet potrafi manewrować w poziomie!), ale obiektywnie więcej funu mam w jednosilnikowych myśliwcach. Bombowce mnie po prostu nudzą.

Swoją drogą, może jakaś wymiana opinii na temat samolotów?

Z mojej strony:
- Bf-109F/G-2 => rewelacja. Szybkość, siła ognia, nawet nienajgorsza manewrowość, aczkolwiek to zdecydowanie energy fighter
- P-47D/F6F/F4U -> strata czasu i pieniędzy. Nie chcą skręcać, są mało dynamiczne (F4U faktycznie szybki na prostej, nawet na małych wysokościach), brakuje siły ognia, P-47D spada od byle czego. Mega irytujące zadzieranie nosa w ciasnych skrętach co przekreśla szanse na celowanie. P-40E zachowuje się tak samo, ale przynajmniej dobrze wypada vs. inne niskie tiery.

No i generalnie brytyjskie myśliwce z 8-12x 7,7mm (Spitfire I, Hurricane, Typhoon). Robią kupę dziur, ale nic z tego nie wynika. Gwarantowany "On Hand", ale o kille cholernie ciężko.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 08, 2013, 12:51:11 »
Widzę duże zainteresowanie... Doom, dałoby radę zmontować osobny dział dla WT?

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 4



Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 08, 2013, 12:55:57 »
Niestety niewiele Ci powiem, gram w to trochę ponad miesiąc. Joya nie mam więc tylko arcade + HB junkersem 88.

Mam 10 tier na niemieckim drzewku i praktycznie tylko nimi gram + 0/1 tier rosjanami (czajka ftw). Inne samoloty znam tylko od strony killera/ofiary. bf109 są rewelacyjne, szczególnie od wersji F4 (moja miłość jeszcze w IL2 Sturmovik), E3 jest na mój gust zbyt wolna. Fajny był włoski MC.202, pierwszy dobry myśliwiec w niemieckim drzewku.

Zmieniasz amunicje? Może AP byłoby rozwiązaniem twojego problemu z brytolami? Ja mam zapakowane niemieckie bezsmugowe HE, ofiara widzi tylko eksplozje na kadłubie, ale wtedy już jest za późno :)

Ah, co do funu to najlepsza akcja jaka miałem to dive junkersem 88 na spitfire. Bomb się pozbyłem, jakimś cudem nikt z przeciwnej strony się mną nie zainteresował. Nabrałem wysokości, wracam po bomby na lotnisko.. Gdzieś po drodze przeleciał pode mną spitek. Z myślą że  szybciej skończę misję jak mnie rozwali zanurkowałem. Wsiadłem na ogon, strzelec zrobił swoje :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 08, 2013, 13:14:18 »
Widzę duże zainteresowanie... Doom, dałoby radę zmontować osobny dział dla WT?

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 4


po eksperymencie z czołgami, mam uzasadnione obawy ze po w miare krótkim czasie dział zmieni się w nekropolię

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 08, 2013, 13:19:24 »
Niestety niewiele Ci powiem, gram w to trochę ponad miesiąc. Joya nie mam więc tylko arcade + HB junkersem 88.

Pomijając FRB - tylko mysz. Zapomnij o joystickach czy padach.

Mam 10 tier na niemieckim drzewku i praktycznie tylko nimi gram + 0/1 tier rosjanami (czajka ftw). Inne samoloty znam tylko od strony killera/ofiary. bf109 są rewelacyjne, szczególnie od wersji F4 (moja miłość jeszcze w IL2 Sturmovik), E3 jest na mój gust zbyt wolna. Fajny był włoski MC.202, pierwszy dobry myśliwiec w niemieckim drzewku.

Zmieniasz amunicje? Może AP byłoby rozwiązaniem twojego problemu z brytolami? Ja mam zapakowane niemieckie bezsmugowe HE, ofiara widzi tylko eksplozje na kadłubie, ale wtedy już jest za późno :)

Ammo olewam - próbowałem, ale efekty nie uzasadniają kosztów, które ponosi się co rozgrywkę. "Emil" nie świetny, jeśli jest Twoim top tierem i masz przeciwko sobie może szybsze/zwrotniejsze, ale kompletnie niedozbrojone samoloty. Słabą stroną są działka - nie dość, że w skrzydłach, to jeszcze MG FF są chyba najgorszym typem 20mm. Jedna uwaga - nie używaj bomb na myśliwcach, nawet na arcade to rujnuje ich model lotu.

Warto iść we wszystkie nacje. Dzięki temu - nie mają premium - zawsze masz jakiś samolot, którym możesz polecieć. Naprawa tier 11 trwa ponad dobę!

Z wczesnych niemieckich Folgore faktycznie był fajny (i patrząc co ostatni wyrabiają nim ludzie, chyba dostał buffa), ale kiepsko uzbrojony. Za to He-112 to tragedia - zbugowany model lotu, co powodowało, że na arcade instruktor wbijał go w ziemię nie pozwalając wyjść z gwałtownych manewrów.

Co do uzbojenia - "działka or GTFO". Jak patrzę jak kiepskie są amerykańskie myśliwcze z .50 cal to zastanawiam się jak dziadowski będzie Sabre, który ma identyczne uzbrojenie jak P-40E. No ok, tam są jakieś lepsze karabiny (większy RoF), ale konkurencja ma 20-30mm, że o MiG-ach (37+2x23) nie wspomnę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 08, 2013, 13:32:25 »
Pomijając FRB - tylko mysz. Zapomnij o joystickach czy padach.

No Joy to z myślą o FRB właśnie.

Ammo olewam - próbowałem, ale efekty nie uzasadniają kosztów, które ponosi się co rozgrywkę.

Samoloty i ammo naprawiam za gotówkę. Do 10 tieru naprawa to jakieś grosze (4, 5 tys za 4 samoloty?), ammo też.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Azradiel

  • Gość
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 08, 2013, 13:38:51 »
A gracie całkiem solo, czy jesteście jakoś zorganizowani w squadron ?
Na razie amerykanów i rosja sprawdzam - na 2 tierze chyba jestem i tu i tu.
Zobaczymy jak będzie później ale na razie rewelacja :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 08, 2013, 13:43:11 »
Samoloty i ammo naprawiam za gotówkę. Do 10 tieru naprawa to jakieś grosze (4, 5 tys za 4 samoloty?), ammo też.

Szkoda kasy - oddajesz tak pewnie z połowę swoje rewarda za bitkę, a nowe samoloty kosztują. Ja rozgrywam maks 5-8 bitek w ciągu dnia, więc przy 5 nacjach spokojnie naprawiam sobie "mechanikiem" za free.

A gracie całkiem solo, czy jesteście jakoś zorganizowani w squadron ?

Ja latam zupełnie solo - zapuszczam jakąś muzyczkę* i normalnie czuję się jak Tom Cruise w Top Gun.

*w czasach Ushra'Khan latałem po Providence solo w Vagabondzie słuchają Tiny Turner :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 08, 2013, 14:37:41 »
Szkoda kasy - oddajesz tak pewnie z połowę swoje rewarda za bitkę, a nowe samoloty kosztują. Ja rozgrywam maks 5-8 bitek w ciągu dnia, więc przy 5 nacjach spokojnie naprawiam sobie "mechanikiem" za free.

Ja latam zupełnie solo - zapuszczam jakąś muzyczkę* i normalnie czuję się jak Tom Cruise w Top Gun.

*w czasach Ushra'Khan latałem po Providence solo w Vagabondzie słuchają Tiny Turner :D

Co do kasy, to najlepiej zarabia mi się na 6-7 tierze brytyjczykami. Beufightery na stealth ammo masakrują wszystko na tym poziomie i zarabiają krocie, nawet przy teoretycznie niskim rewardzie. Dodatkowo kupiłem sobie Hellcata MK I, co daje mi ogromny boost "lwów". Poza tym w "talii" mam spitfire-y MK I i II oraz Typhoona.

Najmiodniej gra mi się w przypadku trybu Arcade Brytyjczykami (Spitfire-y jak Pokemony - got to catch 'em all! :D) i Amerykanami (kobry + ostatnio kupiony corsair = win), a w bitwach historycznych - Ruskami.

Ogólnie, nie ma chyba czegoś takiego jak "zła" nacja. Japończycy mogli by mieć więcej samolotów w drzewku, ale i tak gra się naprawdę fajnie tymi, które są.

Jakoś tak jedynie chyba Niemcami bez przekonania mi się gra, chociaż Focke Wulfy to moja największa zmora gdy najdzie mnie chęć polatania Brytyjczykami w trybie hostorycznym.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 08, 2013, 16:36:20 »
kuzwa, zajebiste, dziś wolne dlatego zassałem i już parę godzin się oderwać nie mogę...
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 08, 2013, 18:23:22 »
kuzwa, zajebiste, dziś wolne dlatego zassałem i już parę godzin się oderwać nie mogę...

Ciekawe, dla mnie tak do 2 tieru to była mordęga - ciężko było cokolwiek ubić samolocikiem z lol-krabinami, a sam spadałem na strzał od wyższych tierów.

Dopiero przesiadka na prawdziwy sprzęt - Ki-43 i F2A-3 - umożliwiła mi wreszcie regularnie przywożenie po kilka killi z bitki. No, a od tieru 6 w górę zaczyna się "normalne" granie :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 08, 2013, 18:54:41 »
no coś Ty, tymi pierdołkami 20 strąceń zaliczyłem  >:D
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 08, 2013, 19:17:39 »
Bo teraz grasz n00bplanes vs. n00bplanes, a pół roku temu trafiały się tier 5 :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 08, 2013, 19:18:13 »
no coś Ty, tymi pierdołkami 20 strąceń zaliczyłem  >:D

Na 99% ruscy :P

Azradiel

  • Gość
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 09, 2013, 10:47:42 »
W War Thunder jest piechota !?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R7zhntVNvRs[/youtube]
Kurcze, pełen szacunek...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 09, 2013, 11:08:07 »
Na 99% jestem pewien, że ujęcia z piechotą nie są z War Thunder... może z jakiejś alfy z czołgami?

Ci piechociarze też nie wyglądają na II-wojennych.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Azradiel

  • Gość
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 09, 2013, 13:48:23 »
Na 99% jestem pewien, że ujęcia z piechotą nie są z War Thunder... może z jakiejś alfy z czołgami?

Ci piechociarze też nie wyglądają na II-wojennych.

No właśnie podobno są z gry...przynajmniej tak twierdzi autor filmu, na youtube można nawet znaleźć kilka filmików z jakimiś piechocińcami...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 09, 2013, 14:03:47 »
Na własne oczy nie widziałem w grze nigdy. Nawet nie ma specjalne kontekstu, w którym mogliby występować - cele naziemne to zwykle czołgi lub samochody pancerne, nie ma ciężarówek czy innych "miękkich celi".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 09, 2013, 14:34:32 »
Sokół explo ammo to droższe to podstawa w wyższych tierach w niższych też.
Mam w Niemcach tier 14 latam tam na 3x30mm i z ammo HEIT roztalasz wszystki na 0,5s salwe.
U ruskich też kiedyś miałem farta i spadły pod rząd 4 samoloty po jednym strzale z 37mm.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 09, 2013, 14:39:41 »
Sokół explo ammo to droższe to podstawa w wyższych tierach w niższych też.
Mam w Niemcach tier 14 latam tam na 3x30mm i z ammo HEIT roztalasz wszystki na 0,5s salwe.
U ruskich też kiedyś miałem farta i spadły pod rząd 4 samoloty po jednym strzale z 37mm.
Albo wersja pro czyli bezsmugowa - o tym że ktoś do ciebie strzelał dowiadujesz się wysiadając z samolotu ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 09, 2013, 22:41:11 »
Na własne oczy nie widziałem w grze nigdy. Nawet nie ma specjalne kontekstu, w którym mogliby występować - cele naziemne to zwykle czołgi lub samochody pancerne, nie ma ciężarówek czy innych "miękkich celi".

Jest piechota na japońskiej mapce testowej. Pod ostrzałem potrafi się czołga,ć a nawet strzelać. Sam jeszcze nie miałem okazje sprawdzić, ale info jest z kilku źródeł.

Co do poziomów. Największy fun jest koło 10(-/+2) tieru, wtedy jeszcze mamy różnego 'typu' maszyny... potem wszystko nadają się tylko do BnZ i zaczyna się nuda, nie wspominając już o jetach które psują rozgrywkę i są denne. To nie jest WoT, gdzie gra wymaga od ciebie expienia do wyższego tieru, tutaj sam sobie dopasowujesz maszyny z różnych tierów i nie masz poczucia że tracisz czas czy kasę.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 09, 2013, 23:14:26 »
po eksperymencie z czołgami, mam uzasadnione obawy ze po w miare krótkim czasie dział zmieni się w nekropolię

Noticed.

Ok, jutro usuwam tanxy i wgrywam War Thundera z Star Conflict.

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 4



Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 10, 2013, 14:54:45 »
Jak ktos ma ochote polatac na lajcie w arcade to ja z checia. W domku sprawdze jaki ja tam mam nickname dokladnie zeby bylo cacy. U ruskich atm mam 4 tier u kitajcow 7. Moge polatac nizszymi tez.


*Edyta* Nickname Leku
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2013, 20:31:47 wysłana przez StellarSheep »




WANT PIE NOW!!!!!

Azradiel

  • Gość
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 11, 2013, 01:01:59 »
Jak już jesteśmy przy grach Gaijin to grał ktoś w Star Confilct ?

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 13, 2013, 14:01:27 »
no i aimbot popsul rozgrywke.
wiwat giniecie od 1 kuli
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 13, 2013, 14:03:54 »
Problem zx aimbotem w tej grze nie jest od wczoraj. Wcześniej ludzie jakoś walczyli teraz też raczej się da

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 13, 2013, 15:06:25 »
no i aimbot popsul rozgrywke.
wiwat giniecie od 1 kuli

LOL, Ty i Twoje teorie.

Aimbota to ma AAA/Destroyery - w ciągu ostatniego tygodnia zostałem one-shootnięty z daleka przynajmniej parę razy.

Zmieniając temat: Yak-9T jest przegięty :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 13, 2013, 20:37:37 »
Zmieniając temat: Yak-9T jest przegięty :P

Ciebie też mam znienawidzić? :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 13, 2013, 22:04:45 »
Ciebie też mam znienawidzić? :D

Możesz.

Po pierwsze, działko Yaka-9T strzela mniej więcej dwa razy szybciej niż pozostałe z tej klasy (przynajmniej te "niższe" - P-39/Ki-45). Po drugie, reload trwa krócej niż 20mm na ŁaGG-3-66. Tego ostatniego kompletnie nie rozumiem.

Jedyna słabość Yaka-9T to zwrotność na małej wysokości, dwa razy zostałem już ostro zerżnięty przez P-39!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 13, 2013, 23:27:06 »
Jedyna słabość Yaka-9T to zwrotność na małej wysokości, dwa razy zostałem już ostro zerżnięty przez P-39!

P-39 nie miał czasem silnika na środku? To by tłumaczyło jego zwrotność, na realistycznych przynajmniej jak wpadnie w korkociąg to już nie wyjdzie. Na arkadzie, gdzie to nie ma zwyczajnie miejsca, jest mordercą.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 13, 2013, 23:50:15 »
Bardzo dużo latam Cobrami (i P-39, i P-63) i zwłaszcza zwykłe Airacobry mają tragiczną zwrotność. W dodatku nawet na arcade potrafią zachować się nieprzewidywalnie.

No, ale jeśli się nauczysz tym latać, to zaczyna się morderstwo - one shot, one kill. Tylko H6K potrafi "wytankować" Cobrę, raz zaliczyłem na takim 4 "criticale" i sukinsyn nie tylko nie spadł, ale jeszcze spuścił mnie z tego działka ogonowego.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...