Autor Wątek: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-  (Przeczytany 55269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DragLord

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 08, 2007, 08:21:54 »
Zgadzam się z Voulturem i Roninkiem.
TRI ma prawdopodobnie NIPa (pojęcie wyjaśnione wyżej przez Voultura i stosowane przez wielu) z MM/RZR  co w żaden sposób nie blokuje roaming gangów obu stron na swoich terytoriach a że w wyniku takich roamów giną capitale no cóż widać piloci nie byli wystarczająco ostrożni. Jestem pewien iż po zabiciu MSa kopiącego na pasku w samym MM było wiele osób które się "cieszyły" z tej straty i jest to nauczka dla reszty że takich rzeczy się nie robi. Obie strony zapewniają sobie pvp a straty są wliczone nikt nie żywi do nikogo urazy co widać w momentach kiedy pojawia się "wyższy cel" i obie strony dość skutecznie trzeba przyznać walczą po jednej stronie ze wspolnym przeciwnikiem, po czym wracają do zabawy na roaming gangach.
Jak mawia miłościwie panujący nam Jarosław Kaczyński (na ktrórego mam nadzieje wszyscy będziemy głosować nie ważne od miejsca na mapie  :D) NIP pomiedzy TRI i RZR/MM to jest "oczywista oczywistość" .

EDIT: Tu jeszcze link do ciekawego postu o TRI:
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=609703
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2007, 08:46:02 wysłana przez DragLord »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 08, 2007, 08:52:32 »
jedno tez jest pewne. aktualnie youwhat daje ciala w fleetopach.

jedyne co, to dobrze radzi sobie z dzialami na posach. Musze przyznac, ze POS ladnie przeczyscil flote TRI, choc i tak nic to nie dalo na dluzsza mete :)

z drugiej strony jesli mamy duzo POSow i za kazdym razem tak flota TRI bedzie czyszczona, bez strat w statkach po stronie YouWhat, to.. no coz. moze to byc lekko frustrujace.

Zobaczymy co dalej z tego wyniknie. mam nadzieje, ze youwhat sie nauczy bronic posow bardziej efektywnie a tri sie nauczy, ze 60 capitali, to nie wszystko. trzeba jeszcze utrzymac morale wysoko w momencie, gdy wrog nie traci nic (w kwestii statkow oczywiscie, bo traci posa, ktory wchodzi w reinforced) a tri traci cale floty bs'ow (i jak do tej pory bodajze jednego morosa) na jednego posa z cynojammerem.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Asmodeus

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 08, 2007, 09:01:01 »
pozwólcie, że zapytam (sorka, że lekko offtopicowo):
kto to jest Deva wogóle? jakiś toudi Archena?

A kim ty jestes? Kolejnym "pet'em" numer 184537 ?
Jesli nie wiesz - mozesz sobie sprawdzic w grze. Moja xywe masz. A Archen nawet nie jestem pewien czy wiedzial, ze jestem z PL. Zazwyczaj sie nie chwale tym bo i nie ma po co.

I widze ze doczekalismy sie wlasnego fanboya na forum (nawet nie czytalem jego wypocin - jakby mial cos waznego pisal by z maina a nie chowal sie za altem).

Co do strat przy posach - normalka. Niespodzianka moze byc to, ze cyno jammer NIE JEST broniony. Ale po uwaleniu go reszta idzie z gorki zazwyczaj.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 08, 2007, 09:12:42 »
od moda -> grzecznie prosze

od gracza. owszem, straty sa i to normalne. pozostaje kwestia tego co TRI mowi: Gramy dla funu, tylko dla funu.

Ciekawe, czy przez brak wielkich walk, tylko tracenie statkow na posach TRI sie nie znudzi?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 08, 2007, 09:15:45 »
W sensie brudno chodzi mi iz czesto zmieniacie strony albo powiem inaczej czesto podpisujecie kilkudniowe pakty z niedawnymi wrogami po to zeby w tym czasie wykonczyc kogos innego. Zdazaja sie wam takze dosc czesto backstaby, wiem ze zawsze dajecie czas na reakcje ale czasami jest on smiesznie krotki. Tak samo sytuacja w ktorej jednego dnia ratujecie matke chyba rzr a trzy dni pozniej zabijacie matke mm tez nie jest w eve normalna :P .

Backstaby? Chyba rozumiemy coś innego pod tym pojęciem bo nie przypominam sobie takiej sytuacji.

Ciekawe, czy przez brak wielkich walk, tylko tracenie statkow na posach TRI sie nie znudzi?

Sytuacja gdy POS musi być atakowany przez BSy jest dość rzadka. Nie w każdym systemie jest cynojammer i nie o każdy system warto toczyć takie zacięte boje. Najważniejsze są systemy ze stacjami i nawet jeśli w każdym będzie ktoś kto kieruje działami to nie będzie to aż tak duży problem.

Nie było mnie przy ataku na POSa ale z tego co wiem to popełniliśmy parę błędów na początku ataku. Nigdy nie atakowaliśmy POSa z operatorem i była to dla nas nowość. Po pierwszych stratach dopasowaliśmy taktykę i było już z górki. Przynajmniej dodaje to ryzyka i czyni zabawę ciekawszą. Strzelanie do POSa, którego nikt nie broni jest nudniejsze niż kopanie.

A kim ty jestes? Kolejnym "pet'em" numer 184537 ?

Ignoruj - to najlepsza metoda.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2007, 09:25:55 wysłana przez ArchenTheGreat »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 08, 2007, 09:31:29 »
chyba nie bedzie to tajemnica, jesli powiem, ze YouWhat bierze TRI na znudzenie i zmeczenie :)

a taktyke warp outow mozna skontrowac scramblami i webami i mam cicha nadzieje, ze youwhat sie tego nauczy ;) mi samemu powiem szczerze to zwisa ale na pewno bede sie cieszyl, jesli choc troche youwhat utrze nosa TRI za ich pewnosc siebie :) ale to takie moje osobiste stwierdzenie :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Goomich

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 08, 2007, 09:40:53 »
To macie niewiele czasu.
Mostly Halmless wprowadza się do Branch, a to może oznaczać, że RMM nie będzie tracić czasu na okopanie się w tym regionie.

Loc0

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 08, 2007, 09:53:54 »
brak nicka/corpa i/lub aliansu w stopce. post usuniety
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2007, 11:25:10 wysłana przez Hastrabull »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 08, 2007, 10:34:21 »
W  tym poscie z e-o facet troche prawdy napisal.

Ten posta na COAD nie trzyma się kupy. Raz gość pisze, że atakujemy tylko słabe alianse a zaraz potem, że bierzemy udział w "wielkich wojnach". Przeczy sam sobie a na dodatek faktom.

Cytuj
BOBa nie zaatakujecie bo jestescie jeszcze za mali na takiego przeciwnika ale ich?

Może na koalicję RZR/MM też jesteśmy za mali? Stara północ pokazała, że potrafi walczyć razem. Jeśli zaatakujemy jednego z nich to będziemy musieli walczyć z wszystkimi na raz. Gdyby nowa północ współpracowała w ten sam sposób to FS/MPire/Fatal/Vigilante/COW/Sparta/etc nadal siedzieliby tam gdzie MC ich posadziło.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 08, 2007, 11:19:07 »
wszystko jedno, wazne jest jedno. youwhat dopiero zaczyna sie zbierac, podnosic z kolan po pierwszym ataku. jesli nie zbiora sie wystarczajaco mocno, po prostu sie rozpadna w drobny mak :)

kurfa ja to mam szczescie, kazdy alians do ktorego ide, sie rozpada :/
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 08, 2007, 12:36:30 »
kurfa ja to mam szczescie, kazdy alians do ktorego ide, sie rozpada :/

To next proponuje MC albo BOB potem RA :D tak dla zasady :)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 08, 2007, 12:41:04 »
a moze do ciebie dolacze co? :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 08, 2007, 12:45:46 »
ten tydzien i kolejne beda ciekawe...
gwarantuje kilka zwrotow akcji  O0
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Venec

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 08, 2007, 16:31:20 »
Cytuj
Ten posta na COAD nie trzyma się kupy. Raz gość pisze, że atakujemy tylko słabe alianse a zaraz potem, że bierzemy udział w "wielkich wojnach". Przeczy sam sobie a na dodatek faktom.

A to w wielkich wojnach nie ma słabych aliansów?

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 08, 2007, 16:34:11 »
Cytuj
Ten posta na COAD nie trzyma się kupy. Raz gość pisze, że atakujemy tylko słabe alianse a zaraz potem, że bierzemy udział w "wielkich wojnach". Przeczy sam sobie a na dodatek faktom.

A to w wielkich wojnach nie ma słabych aliansów?

Jeśli - podobno - atakujemy tylko słabe alianse, z którymi na pewno wygramy to co to za wielka wojna?

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 08, 2007, 17:19:14 »
Nie wiem o czym mówiliście. Wybieracie cele które możecie zniszczyć. Jak nie możecie przypałętuje się Razor I Morsuhy. Nie widze problemu, to logiczne. Atakowanie kogoś, kogo nie można ruszyć to głupota, nie bohaterstwo. Nie mam pojecia jak to laczyc z Wielka Wojna. Zakladam, ze stara polnoc ma prawo ne lubic Boba i MC ale poki co chyba z nimi nie walcza. Powiedzial bym wrecz, ze tymczasowy NAP miedzy MM/RZR i MC swiadczy o czyms innym.

Problemem jest to, czego nie zrozumial Koval, czyli niezgodnosc faktycznych sytuacji i pobudek z faktami, czego sie tutaj na forum czepiam i bede konsekwentnie robil to dalej.

Hastrabull - sojuszami sie nie przejmuj, poki co znalem w tej gzre jeden, za ktory moglem walczyc. Wazniejsze sa corpy i ludzie. Nie popsuj wiec swojego nowego corpa ;)

cthsqd

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 08, 2007, 18:38:01 »
Problemem jest to, czego nie zrozumial Koval, czyli niezgodnosc faktycznych sytuacji i pobudek z faktami, czego sie tutaj na forum czepiam i bede konsekwentnie robil to dalej.

Nie no, zwykle sie slowek nie czepiam ale troche cie ponioslo   ;)

Jesli masz zal do TRI ze sie im zachcialo zepsuc wasz nowy fajny sojusz chociaz teoretycznie wg. ciebie powinni walczyc przeciw RZR/MM to zal mozesz miec, ale racji nie masz. Dlaczego? ..bo TRI ma 10x wiecej powodow i checi zeby atakowac YW niz wciaz robic balagan na polnocy, tbh to dziwi mnie ze nie zawarli NAPu z rzr/mm, powinni to zrobic dawno i wklepac wspolnie bobowi. YW sobie na wdziecznosc polnocy zasluzylo przechodzac na strone boba po rozpadzie D2.

Staram sie znalezc twoj punkt widzenia, ale nie widze nic poza zwyklym zalem ze to akurat YW a nie zaden inny sojusz. Moim zdaniem YW sobie na to zasluzylo a wy znalezliscie sie po niewlasciwej stronie barykady.
Starasz sie wykazac ze ludzie (ja) myla falszywe powody czy fikcyjne konflikty z faktycznymi dzialaniami a sam pojecia nie masz o historii stosunkow corpow i sojuszy polnocy miedzy soba czy bobem. Nienawisc polnocy do BOBa wyklarowala sie w czasie GNW, a rozpoczela sie jeszcze wczesniej. Kazdy bob-pet bedzie celem nr1 dla polnocy i bedzie to dla nich sluszne.

Edit: I dla malo kumatych, to ze TRI nie ma napu z RZR/MM i zaatakowalo z nudow nie oznacza od razu ze mialo sie rzucic na rzr/mm, to logiczne ze majac 2 cele wybiera sie ten ktorego sie nie lubi bardziej.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2007, 19:20:13 wysłana przez cthsqd »

korpusz

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 08, 2007, 20:04:56 »
Cytuj
Edit: I dla malo kumatych, to ze TRI nie ma napu z RZR/MM i zaatakowalo z nudow nie oznacza od razu ze mialo sie rzucic na rzr/mm, to logiczne ze majac 2 cele wybiera sie ten ktorego sie nie lubi bardziej.

A nie wybiera sie celu latwiejszego do zniszczenia/wazniejszego do pokonania... ?? sadze, ze lubienie jest jednym z ostatnich kryteriow wybierania celi :P

Asmodeus

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 08, 2007, 20:12:48 »
Powiedzial bym wrecz, ze tymczasowy NAP miedzy MM/RZR i MC swiadczy o czyms innym.

O ile wiem tylko MM dalo szanse MC na wycofanie sie. RZR dalej atakowal posy MC i kilka (ktore nie zostaly szybko usuniete) zniszczyl. A co do aktywnosci RZR w wojnie - o ile wiem juz zaczeli dzialac aktywnie w querious. Jak dalej to bedzie wygladalo to sie zobaczy, chociaz osobiscie watpie aby atakowali POSy tym razem.

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 08, 2007, 20:38:29 »
! UWAGA WALL OF TEXT !

~~

Drugi raz czepiasz się słówek, zupełnie nie mających związku z tematem. Nie chce mi sie powtarzać po raz kolejny, ale proszę, zrobię wyjątek, bo chyba faktycznie nie wszystko jasno pzredstawiłem i nie wszystko znalazło się w tym temacie.

1.
Co jest idiotycznego w atakowaniu kogos z nudow? Tak bylo zawsze, a biorac pod uwage ze TRI w wiekszej mierze sklada sie ze starych "northenerow" to majac do wyboru lac innych "polnocnikow" albo sojusznikow boba to rachunek jest absurdalnie prosty.
Czepiałes się jednego zdania a nie kontekstu - Archen z kolegą przedstawili nudę i brak celów jako jedyny powód ataku, tak samo kreują to niektórzy członkowie TRI na CAOD/GBBS; są jednak niektórzy, co piszą normalne posty wyjasniające sytuacje i dostają za to opieprz od reszty. Faktycznych powodów ataku jest więcej, pomijając istniejące między sojuszami antycypacje, z postów ludzi z TRi wynikaja kolejne, ważniejsze - zagrożenie połaczeniem sie Y i M.Pire, odbudowa assetsów i portfeli graczy ex-FS po walkach na północy, stopniowy zanik zamieszania (także z sovem) po połaczeniu się sojuszy itd. Tu tez ważna kwestia - sojusze połaczyły się parę dni po zresetowaniu przez TRI standingów wobec YouWhat'ów, nie tak, jak twierdzą niektórzy, że odbyło sie to właśnie ze względu na połaczenie. W momencie kiedy upadło Fatal/CoW/M.Pire stalismy się jedynym w okolicy sojuszem, który TRI de facto mogło najechać, miało do tego naprawdę dobrą okazję i możliwość. Dolicz do tego parę nie znanych mi faktów i sytuacji które mobilizowały TRI do ataku. Tak, masz rację TRI ma 10x powodów by zaatakować YouWhat. Niestety wmawianie wszystkim, że chodzi o brak celów nie pasuje mi do schematu. Wybacz więc, że... W takiej sytuacji argument ten jest, że sie potórzę, idiotyczny.

2.
Problemem jest to, czego nie zrozumial Koval, czyli niezgodnosc faktycznych sytuacji i pobudek z faktami, czego sie tutaj na forum czepiam i bede konsekwentnie robil to dalej.
Faktycznie zrobiłem tu literówkę miało oczywiście być "[...],czyli niezgodność faktycznych sytuacji i pobudek z podawanymi dla ogółu informacjami, czego..."

I nie mówię tu o pobudkach dla których TRI i Stara Północ nie lubi YouWhatów i chce się ich pozbyć. Nie dziwię sie pomocą MH czy innych sojuszy które czasem do nas przylatują. Nawet ich rozumiem. Nie mam żadnego żalu do TRI z powodu ataku, nie dziwię się żadnej z ich decyzji.
Nie robię tu halo o atak i dawno już pisałem, że jesli ktoś uważa, że nie powinno to się znajdywać w wątku nt ataku TRI to z chęcia przeniosę.

Oddziel więc sobie też tą sytuację z GNW; gdybym widział atakujące nas floty starej północy a nie 20 osoby gang MH zmienił bym zdanie. Stara Północ, która nie lubi YouWhat'ów do nas nie przyleciała. Jeszcze. Fakt jest taki, że Stara Północ po rozwaleniu Fatala/M.Pire/Cow nie zabrała sobie stacji MC, która są właściwie nie bronione, lecz postanowiła się dogadać z niektórymi (z kim?). Może nie znany jest Ci równiez fakt, że gdy FS (wtedy rządził nim DK, teraz częściowo u Boba a częśćiowo w TRI) przyleciało z południa do Deklein by zaatakować MM z pomocą MC (prędzej była propozycja ataku na AAA z MC) - sytuacja nagle się zmieniła - spytaj kolegów w MM ile zapłacili za neutralność MC. Można wyciagnać różne wnioski.

3.
Staram sie znalezc twoj punkt widzenia, ale nie widze nic poza zwyklym zalem ze to akurat YW a nie zaden inny sojusz. Moim zdaniem YW sobie na to zasluzylo a wy znalezliscie sie po niewlasciwej stronie barykady.
Co do sojuszu YouWhat - nie jest on moim wymarzonym sojuszem, nie jest nawet fajny. Od samego początku, gdy dowiedziałem się o przenosinach byłem zdecydowanie przeciwny, razem z LJ (mówie o GBT bo ta sytuację znam dobrze). Nie podobała mi się ich polityka zewnetrzna tak podobna do polityki Sparty (mk1, mk2, mk3), nie podobała mi się ich polityka wewnetrzna, tak samo, jak nie podobała mi sie podobna u nas, w FS, gdy byliśmy w Deklein/Branch. Chyba wszyscy wiedzą o czym mówię.

Zostałem w tym sojuszu ze względu na ludzi, GBT intergrowało się wtedy (i chyba robi to nadal) z BUFU, ze względu na roamy w których latały osoby także z innych polskich korporacji i ze względu na brak pos warów i fleet opów (których osobiście nienawidzę).

Zapewniam Cię więc, że jeżeli/jak YouWhat padnie, to nie popłaczę się w klawiaturę. Stary Ion Core nigdy nie trzymał z BOB'em, mieliśmy standy do LV/ex-LV bo z nimi trzymalismy się w wiekszości przez ostatnie parę (-naście?) miesięcy.

Mój punkt widzenia - negować niektóre posty i tłumaczyć sytuację, która przedstawiana jest z punktu widzenia, który znacząco róźnie się od mojego. Tymbardziej, gdy pośrednio i bezpośrednio dotyczy to mnie i dużej części Polaków. Zobacz, kto tu sie jeszcze wypowiadał, kto się ze mną zgadza i przedstawia podobne opinie. Dla mnie to jest dyskusja, nie flejm, staram sie być kulturalny. Nie brak mi chyba szacunku zarówno dla przecwników jak i innych piszących w tym wątku. Przedstawianie argumentów, rozmowa o nich i odpowiedzi - to się nazywa dyskusja.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2007, 20:53:06 wysłana przez Voulture »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 08, 2007, 21:06:15 »
Czepiałes się jednego zdania a nie kontekstu - Archen z kolegą przedstawili nudę i brak celów jako jedyny powód ataku[...]

TRI to alians PVP, potrzebujemy celów żeby przetrwać. Kwestia wyboru celu to sprawa zupełnie oddzielna. Nie widzę tu sprzeczności. Ze wszystkich naszych sąsiadów wybraliśmy YW. Powody wyboru były podawane tutaj, na COAD i na SHC wielokrotnie. To na prawdę nie jest żadna tajemnica. Wystarczy poczytać posty Angel, Darknesss lub Wargoda.

cthsqd

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 08, 2007, 21:23:11 »
Czepiałes się jednego zdania a nie kontekstu - Archen z kolegą przedstawili jako nudę i brak celów jako jedyny powód ataku, tak samo kreują toniektórzy członkowie TRi na CAOD/GBBS

Czepilem sie kontekstu, zacytowalem jedno zdanie.
Zasada jest prosta, i daje glowe ze wiekszosc czlonkow TRI te zasade wyznaje. Nuda -> szukanie celow bzzz... RZR, MM, YW -> kogo bardziej nie lubimy bzz.. YW -> go!
Moze dowodztwo TRI wzielo sprawe mergu M.Pire i reszty z YW powaznie i w jakis sposob wplynelo to na ich decyzje, niemniej czesc moich znajomych wybrala TRI wlasnie przez ich brak politycznego tla, o czyms to chyba swiadczy, nawet jesli byly za tym ruchem jakies polityczne cele to przypuszczam ze wiekszosc czlonkow nie wie lub nie przejmuje sie tym.

Reszte przeczytalem ale niespecjalnie jest sens sie nad tym rozwodzic. Zbyt powaznie to bierzesz, szukasz wielkiego i przemyslanego zla w sojuszu gdzie wiekszosc chce tylko strzelac do kwadratow. Gdybys wiedzial jaka machina propagandowa dysponowal bob w swoim czasie to bys padl na zawal  :2funny:

Cytat: korpusz
A nie wybiera sie celu latwiejszego do zniszczenia/wazniejszego do pokonania... ?? sadze, ze lubienie jest jednym z ostatnich kryteriow wybierania celi 
Jesli masz polityczne plany to pewnie tak, TRI to banda trouble-maker'ow

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 08, 2007, 21:46:46 »
  Tak naprawde TRI kreuje sie alians, ktory powstal tylko po to, zeby sobie powalczyc. Jednakze nie jest to cala prawda. Pamietam jak znajomi wchodzili do Tri mowili mi jakie sa faktyczne cele. Bez zadnej obludy mowili, ze Trium chce sobie wywalczyc jakies tereny i miec pety, ktore beda im placic. PVP jest fajne, ale wymaga wkladu finasowego.

  Prowadzenie wojny od strony logistyki, tez wymaga przygotowania. Posy, paliwo, moduly, statki etc. etc. etc. Poza tym Eve ewoluowala. Nie wystarczy teraz , ze alians moze sie pochwalic ladnym K:D na swoim kb. Liczy sie teraz ile ma stacji, ile terenu zajmuje. Jakie ten teren ma bogactwa.

  Wiec tlumaczenie, ze Tri zatakowalo bo chcialo miec fight nie jest do konca prawda. Jak kazdy alians, chca sie rozwijac. A poniewaz jest to alians, ktory opiera sie na zdobywaniu i ma w swoich szeregach oddanych pvperowcow to musi znajdowac cele dla swojego aliansu. Tri to cos takiego jak Rzym. Zeby zadowlic swoich ludzi musi miec cele  wojenne. Wojna daje im bogactwa , pety, slawe itp. itp. itp. Jak kazdy kij to ma swoje dwa konce. Bardzo fajnie to opisal Frank Herber w ostatniej czesci Diuny "Kapitularz". To znaczy im wiecej zdobeda tym trudniej im bedzie im to obronic. Rozciagniete linie obronny, logistyki, za mala ilosc man power  etc. etc. etc. 

  Troche mnie smieszy te sytuacja z napami. To jest na 1 dzien ,2 . Slyszalem, ze sa nawet kawaly w Smash, Razor z tego powodu. Poza tym ja uwazam, ze trudniej cos zbudowac w EVE niz zniszczyc. A Tri to jak ktos tu powiedzial to taka chodzaca demolka.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 09, 2007, 11:22:03 »
  Tak naprawde TRI kreuje sie alians, ktory powstal tylko po to, zeby sobie powalczyc. Jednakze nie jest to cala prawda. Pamietam jak znajomi wchodzili do Tri mowili mi jakie sa faktyczne cele. Bez zadnej obludy mowili, ze Trium chce sobie wywalczyc jakies tereny i miec pety, ktore beda im placic. PVP jest fajne, ale wymaga wkladu finasowego.

Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Chcieliśmy zająć teren bo nigdy tego nie robiliśmy, przy okazji zmusiłoby to przeciwnika do podjęcia walki (a przynajmniej tak sądziliśmy). Okazało się, że przejmowanie terenu idzie nam na tyle dobrze, że nie ma co z nim zrobić. Część dostał Praes a część została wynajęta Destiny. ISKów nigdy za dużo.

roofi

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 10, 2007, 00:16:55 »
miałem się nie wypowiadać, przemogłem się jednak

bardziej idiotycznego tematu nie mogliście wybrać, to mniej-więcej tak jak gdybym musiał w sklepie tłumaczyć się czemu wybrałem akurat nać pietruszki a nie ogórki konserwowe  :D

kurwa panowie, przecież chcieli tu postrzelać to i przylecieli proste jak konstrukcja cepa

czy ja robiąc gang kiedykolwiek tłumaczyłem czemu lecimy gdzieś ? tym bardziej wrogom ?

czy trzeba wielkich ideologii żeby zmienić stronę po której się walczy? - nie
przykład BUFU, kilka miesięcy temu strzelaliśmy się z SHCK/GBT, dziś latamy razem,

jęczycie tutaj jak stare baby przy skubaniu pierza miast pisać codzienne podsumowujące raporty, bo tego chyba wymaga ten topic-patrząc zwłaszcza z punktu widzenia osób nie biorących bezpośrednio udziału w walce

i nie że się mądrze ale 3/4 tych postów wyjeba..bym do offtopicu-ledwie tam sie kwalifikują

 :angel:

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 11, 2007, 09:52:01 »
Krall Amarr opuścił swoich kolegów z YW i uciekł do MC licząc na wydostanie swoich statków. MC jest niebieskie dla TRI ale ponieważ jest to zachowanie nieakceptowalne z naszego punktu widzenia Krall Amarr jest KOS niezależnie od aliansu, do którego ucieknie.

Nienajlepszy przykład dla innych członków YW.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 11, 2007, 10:53:20 »
 ;D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Venec

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 11, 2007, 10:59:11 »
A to drań  ;D

Ace

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 11, 2007, 11:15:41 »
FLAME BEGINS HERE!

ArchenTheGreat

Takiego rodzaju robaka jak ty nie znoszę najbardziej na świecie. Puszysz się XXX i wypisujesz takie pierdoły, że się XXX słabo robi. Złapałeś XXX kogoś za cohones, że tak się bujasz? Nie złapałem nawet wątku tego topicu, ale przeczytałem kilka postów i już mi się zwracac obiad zachciało. Reasumując, jak masz zamiar robić tu na kimś wrażenie swoimi postami to proponuje lizać pupę na forum tri!

Ace, wiesz, ze cie lubie, ale przynajmniej sie postaraj :) Dalem Ci przyklad lekko modyfikujac twoj post :) Pamietaj, nie wolno sie denerwowac, bo serduszko sie zmeczy i co? ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2007, 11:34:25 wysłana przez Hastrabull »

Coldim

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 11, 2007, 11:29:10 »
Krall Amarr opuścił swoich kolegów z YW i uciekł do MC licząc na wydostanie swoich statków. MC jest niebieskie dla TRI ale ponieważ jest to zachowanie nieakceptowalne z naszego punktu widzenia Krall Amarr jest KOS niezależnie od aliansu, do którego ucieknie.

Nienajlepszy przykład dla innych członków YW.

Czytac:
Tchorz Krall Amarr uciekl z podwinietym ogonem zostawiajac swoich wiernych przyjaciol i wyznawcow dla prywaty jaka jest wydostanie promila swoich assetow(badz czesci dziesietnych promila). Tri, postepujac zgodnie z kodeksem bushido, Art of War wyrytym w pamieci, i ze slowami "Pod jednym niebem" na ustach, nie moglo pozostac obojetne na takie zachowanie i ustawilo ronina na minus.  :2funny:

Venec

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 11, 2007, 11:31:46 »
 :2funny:

poconick2

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 11, 2007, 11:38:05 »
Różne są ludki grające w tą grę i różne mają podejście, Archen jest jednym z wielu. Niech sobie pisze. Muszę przyznać, że wkurzał mnie na początku, ale zastanowiłem się nad tym dłużej, to tylko gra, każdy ma swoje podejście. W RL może to być fajny gość. Jest tutaj oryginalny i to mi się podoba, inne spojrzenie, jakaś różnorodność, może zabawę w grze widzi inaczej. Wydaje mi się, że ma nawet jakieś zdrowsze podejście od wielu z nas do tej gry, bawi się tym co się dzieje, takie RPGowe czy coś w tym stylu. A z drugiej strony tak sobie myślę, że jest jak poseł Kurski z PiSu, złotousty siewca propagandy ;) Przynajmniej jest co poczytać, bo albo flejmik, albo coś innego się urodzi wokół jego osoby ;)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 11, 2007, 11:41:03 »
Archen,
rozumiem, ze twoj post mial na celu psychologiczne uderzenie w polskie corpy YouWhat. No coz. troszke sie nie udalo jak widzisz :) Ogolnie my mamy to pomiedzy posladkami. Jeden koles mniej, trudno. zostalo ile, 2K innych?  Niewazne, ze dobry strateg. pojawia sie nowi i go zastapia, na pewno.

poki co walka trwa a TRI ugrzezlo. jakos nie widac tego waszego blietzkriegu. jest za to powolne, zmudne, nudne żąglowanie POSami. Bez funu. Powodzenia w utrzymywaniu wysokiego morale :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 11, 2007, 11:52:57 »
poki co walka trwa a TRI ugrzezlo. jakos nie widac tego waszego blietzkriegu. jest za to powolne, zmudne, nudne żąglowanie POSami. Bez funu. Powodzenia w utrzymywaniu wysokiego morale :)

Mechaniki gry nie przeskoczymy. Jeśli trzeba poczekać na zmianę sova to nijak się tego nie da przyspieszyć. Oczywiście jest to nudne ale jakoś to przeżyjemy. Jak to ktoś na TS dzisiaj powiedział: CCP powinno dadawać NPC do niebronionych POSów żeby ich zdejmowanie nie było takie nudne.

Co do psychologicznego uderzenia: nie to było celem. Najwyraźniej morale jest już i tak niskie skoro wierchuszka ucieka. Chodziło mi o ukrócenie ewentualnych spekulacji dlaczego TRI strzela do niebieskich. Krall wielokrotnie usiłował wydokować się z L-C, jego nowi koledzy z MC podobno (byłem offline więc to informacje z drugiej ręki) pomagali mu zabierać jego rzeczy ze stacji. MC zostało poinformowane, że Krall jest KOS.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2007, 11:55:33 wysłana przez ArchenTheGreat »

Ace

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 11, 2007, 11:55:31 »


Takiego rodzaju robaka jak ty nie znoszę najbardziej na świecie. Puszysz się XXX i wypisujesz takie pierdoły, że się XXX słabo robi. Złapałeś XXX kogoś za cohones, że tak się bujasz? Nie złapałem nawet wątku tego topicu, ale przeczytałem kilka postów i już mi się zwracac obiad zachciało. Reasumując, jak masz zamiar robić tu na kimś wrażenie swoimi postami to proponuje lizać pupę na forum tri!

COHONES po prostu mnie rozwaliło :) Dawno, się tak nie uśmiałem. Spadłem z krzesła. Chyba dostaniesz u nas moderatora i będziesz modyfikował posty. Hastra RULEZ!