Autor Wątek: SW: The Old Republic  (Przeczytany 30964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 29, 2011, 12:41:06 »
Jedyna rzecza ktorej dokladnie nie znamy to jakosc END contentu. W wowie jest ten END content dosc dobrze zrobiony, w swtor trudno orzec..

HammerSnake

  • Gość
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 02, 2011, 13:02:05 »
Cytuj
Ja pierdziele, zauwazyles ze masz 4 klasy postaci po kazdej stronie co daje Ci lacznie 8 gier single player (8 story line)

Czyli mmorpg to teraz kilka połączonych single playerów? W przyszłości mmorpg będzie Fps'em z item shopem?

Goomich

  • Gość
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 02, 2011, 13:13:01 »
Tak jak TF2?

Starakopara

  • Gość
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 28, 2011, 20:58:15 »
gra ruszyła 20 grudnia, nie orientujecie się czy jest jakiś darmowy trial, czy musowo trzeba kupić?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 28, 2011, 21:33:07 »
gra ruszyła 20 grudnia, nie orientujecie się czy jest jakiś darmowy trial, czy musowo trzeba kupić?
Nie ma i jeszcze długo nie będzie.
Triala masz za 60 baksów, bo w pudełku dostajesz za free 30 dni gry :P
Przedwieczny.

HammerSnake

  • Gość
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 29, 2011, 19:42:22 »
ee z tym długo to bez przesady. Star trek też na początku nie miał triala, a skończyło się na free to play. :P

Ja tam myślę, że trial będzie na luziku za 2 miesiące. Z tego co czytałem to lepiej poczekać, bo bug goni buga, a i sporo ludzi ma niezłe problemy związane ze sterami. Czyli płatna beta dla fanboyów.

Ja tam polecam na poczekaniu Star Wars: Knights of the Old Republic jedynkę lub dwójke (napisy do kupienia na allegro). Lepsza grafa, brak bugów i lepszy singiel niż w tym pseudo mmorpg  :P.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:28:10 »
Ja tam na testach sporo gralem i bugow nie mialem wiec z mojego punktu widzenia gra jest dopracowana.

Poza tym jakos ostatnio na interii donosili, ze SWTOR ma juz ponad 1 milion uzytkownikow. Tak wiec przy takim przyroscie graczy na darmowego triala nie liczylbym za szybko.
Jak juz stawialbym raczej, ze darmowy trial ukaze sie gdzies tak w pierwszej polowie roku 2013
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Goomich

  • Gość
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:41:13 »
Ja bym poczekał aż się ludziom skończy to co dostali w pudełku i trzeba będzie użyć CC.

HammerSnake

  • Gość
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 04, 2012, 19:20:44 »
Ja tam na testach sporo gralem i bugow nie mialem wiec z mojego punktu widzenia gra jest dopracowana.

Poza tym jakos ostatnio na interii donosili, ze SWTOR ma juz ponad 1 milion uzytkownikow. Tak wiec przy takim przyroscie graczy na darmowego triala nie liczylbym za szybko.
Jak juz stawialbym raczej, ze darmowy trial ukaze sie gdzies tak w pierwszej polowie roku 2013
lekkie necro, ale odkopie, bo lubię gdy wychodzi na to, że miałem racje. :P

btw grają w to jeszcze ludzie? czy pustki na serwerach?

NeX

  • Gość
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 04, 2012, 19:36:03 »
  Pustek nie ma, to ostatecznie Star Wars, ale decyzje o strategicznym łączeniu serwerów w celu zagęszczenia populacji już zapadły. Raczej nie jest to wynik spadku zainteresowania, lecz w miarę rozsądnego przeszacowania potencjału. Natomiast maili z propozycją triali było chyba 3 u mnie. Brak regularnego triala w grze MMO uważam jednak za totalne dziwactwo. TERA Europe rozesłała swoje reklamy i jestem pewien, że zbierze więcej graczy  ;)

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 04, 2012, 20:07:48 »
  Pustek nie ma, to ostatecznie Star Wars, ale decyzje o strategicznym łączeniu serwerów w celu zagęszczenia populacji już zapadły. Raczej nie jest to wynik spadku zainteresowania, lecz w miarę rozsądnego przeszacowania potencjału. Natomiast maili z propozycją triali było chyba 3 u mnie. Brak regularnego triala w grze MMO uważam jednak za totalne dziwactwo. TERA Europe rozesłała swoje reklamy i jestem pewien, że zbierze więcej graczy  ;)

a tak btw:

May the Fourth be with you — Happy ‘Star Wars’ Day!  8)

http://www.washingtonpost.com/national/on-innovations/may-the-fourth-be-with-you-hold-on-to-your-lightsabers-its-star-wars-day/2012/05/03/gIQAfITF0T_story.html
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2012, 20:14:34 wysłana przez Colonel »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 04, 2012, 23:55:44 »
TERA Europe rozesłała swoje reklamy i jestem pewien, że zbierze więcej graczy  ;)

Mam nadzieję, że to sarkazm. lol

Tera to żywy trup. Zmarł śmiercią kliniczną zanim jeszcze wkroczył na rynek EU.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:53:10 »
Odgrzebuje :)

Gra ktoś w to jeszcze? Weszła wersja f2p. Ja się ostatnio zagrywam, bo jestem fanbojem sw :)
Charming But Irrational

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:59:37 »
ftp jest tylko na levelowanie postaci w pve; jak chcesz pew pew albo endgamowe pve musisz płacić. srednio sie opłaca :/

HammerSnake

  • Gość
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 08, 2013, 22:20:46 »
abonament jest dużo tańszy niż wcześniej, więc teraz się chyba dużo bardziej opłaca, bo jest to samo w niższej cenie.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
SW: The Old Republic
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 09, 2013, 00:12:46 »
Abonament to 30 zł miesięcznie. A gra ma klimacik :)
A i pew pew tez jest ftp. Możesz wpadać na warzony chyba 5 dziennie czy jakoś tak. Ograniczenie jest :) wszystko można robić w formie f2p tylko wolniej to idzie i tak jak napisałem są pewne ograniczenia.
Charming But Irrational

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 09, 2013, 00:28:27 »
http://swtor.pl/ograniczenia-wersji-free-to-play/

wg tego co tu napisali sa 3 warzony, ktore bardzo lubilem grac, za darmo na tydzien

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 09, 2013, 00:44:20 »
http://swtor.pl/ograniczenia-wersji-free-to-play/

wg tego co tu napisali sa 3 warzony, ktore bardzo lubilem grac, za darmo na tydzien

Info nieaktualne, jest 5 warzonów tygodniowo.

Wróciłem do SWTOR po porażce z GW2... i imo jest to aktualnie jedyne mmorpg które posiada fajny klimat i w miarę ok gameplay jak i ilość contentu (i balans :P). Brakuje strasznie jakiegoś mass/open pvp... ilum zrevampują nie-wiadomo-kiedy :-(

Ludzie zawsze będą narzekać na jakiekolwiek F2P....

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 09, 2013, 23:27:00 »
Ludzie zawsze będą narzekać na jakiekolwiek F2P....

Wiadomo że na F2P muszą czymś zarabiać ale EA pojechało z tym totalnie. Bo powiedz mi, znasz chociaż JEDNĄ inna grę f2p gdzie trzeba płacić za skillbary jak się chce mieć więcej niż 2 (a przecież skilli w SWTOR całkiem sporo na postać)?!
A tego typu ograniczeń jest więcej.

Dodaj do tego masę bugów ingame i w shopie z itemami cartel (ściana płaczu na forach ludzi którzy potracili realną kasę na itemki które nigdy w grze nie otrzymali a na których EA/Bioware się wypięło odmawiając supportu i zwrotu kasy) i wychodzi na to że nie tykać nawet dwumetrowym kijem.

Lanca

  • Gość
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 09, 2013, 23:50:56 »
Jeśli chodzi o SWTORka to "I was there", grałem od samego launcha, zrobiłem Imperial Agenta i Bounty Huntera na 50 lvl, wycisnąłem co się da z PvP i endgame i po dwóch miesiącach nie było praktycznie co robić. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy gra była fatalnie zoptymalizowana (pokaz slajdów na Ilum) a operacje w endgame były banalnie proste. Byłem bardzo zawiedziony i w sumie dobrze, że skończyłem z tą grą, bo z tego powodu też zainteresowałem się EvE.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 10, 2013, 00:35:07 »
Wiadomo że na F2P muszą czymś zarabiać ale EA pojechało z tym totalnie. Bo powiedz mi, znasz chociaż JEDNĄ inna grę f2p gdzie trzeba płacić za skillbary jak się chce mieć więcej niż 2 (a przecież skilli w SWTOR całkiem sporo na postać)?!
A tego typu ograniczeń jest więcej.

Dodaj do tego masę bugów ingame i w shopie z itemami cartel (ściana płaczu na forach ludzi którzy potracili realną kasę na itemki które nigdy w grze nie otrzymali a na których EA/Bioware się wypięło odmawiając supportu i zwrotu kasy) i wychodzi na to że nie tykać nawet dwumetrowym kijem.

Wole mieć w sklepiku skill bary niż cały sety do PvE/PvP które zaraz zostaną wykupione przez pryszczatych amerykańców. F2P nie jest idealne, każda gra F2P ma swoje - i + a najgorszym z możliwych jest P2W którego na szczęście w SWTOR nie ma. Nie ma co oczekiwać normalnej rozgrywki na koncie F2P - to jest męka i taka jest prawda... ja to traktuje jako rozwinięcie traila/dema całej gry, gdzie ktoś kto na prawdę nie chce wydać ani grosza to i tak będzie w stanie wbić 50, a jak ktoś ma możliwość i spodoba mu się to po prostu wykupi abonament i zwiększy populacje SWTOR'a. Znam już 2 osoby które dobijają 50 na koncie F2P i nie narzekają, bo nie znają wygód jakie są na koncie z abonamentem.

Mikanao

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mikanao
  • Korporacja: Unseen Chimera
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 10, 2013, 22:32:31 »
fani universum SW, którzy oczekują czegoś więcej niż kolejnego klona wow'a powinni zainteresować się swg emu :)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 19, 2013, 00:39:07 »
Osoby pogrywające w SWTOR-a proszeni o podanie nicków z gry na priv.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 22, 2013, 14:22:22 »
W SWTOR limit WZ jest 3 na tydzien dla konta F2P, ale jak chociaz raz cos sie kupilo za realna kase to konto staje sie prefered i tam limit jest 5WZ na tydzien. Limit jest na postac, wiec jak ktos raz wykupil abonament i zalozyl max postaci to bedzie miec 60WZ na tydzien.

Sklepik w SWTOR jest troche lipny, ale cala jego zawartosc mozna kupic w grze na tej samej zasadzie jak plexy w EVE wiec jak ktos nie chce wydawac realnej kasy to nie musi. Wystarczy, ze troche pogra, zarobi sobie troche kredytow i odblokuje wszystko co mu potrzebne
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 22, 2013, 20:49:53 »
Cytuj
Jeśli chodzi o SWTORka to "I was there", grałem od samego launcha, zrobiłem Imperial Agenta i Bounty Huntera na 50 lvl, wycisnąłem co się da z PvP i endgame i po dwóch miesiącach nie było praktycznie co robić. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy gra była fatalnie zoptymalizowana (pokaz slajdów na Ilum) a operacje w endgame były banalnie proste. Byłem bardzo zawiedziony i w sumie dobrze, że skończyłem z tą grą, bo z tego powodu też zainteresowałem się EvE.


Grałem w SWTOR przez pół roku od dnia premiery.

Kosztował na poczatku razem z kartą  60 dni gry ponad 280zł, ale po roku wszystko bardzo znacznie staniało.

Na poczatku gra się świetnie, rozrywka jest wciągająca a fabuła bardzo ciekawa, ale po kilku miesiacach do pół roku max zaczyna się bardzo nudzić, masz już dawno wszystko wyskilowane i praktycznie wszystko w tej grze robiłes i widziałeś.

EVE i SWTOR nie porównuje się zazwyczaj, bo to innego typu gry, mimo, że są w klimatach SC-FI. Ale ja dorzucę pewną różnicę. W EVE im dłużej grasz, tym fajniej (mam na myśli kolejne miesiące gry), ale na początku jest nudno i trudno. W SWTOR na poczatku masz superfajnie, a im dłużej grasz tym nudniej.

Moja mała próba porównania obu gier:

Zalety na korzyść SWTOR względem EVE:
Kampania z misjami pobocznymi jest bardzo ciekawa, urozmaicona i złożona w przeciwieństwie do misji w EVE.
Bardzo urozmaicone widoki i krajobrazy (17 różnych planet)
Rozgrywka jest od samego początku bardzo przyjemna i intuicyjna
Interfejs jest czytelny i przejrzysty
Ciekawy pomysł towarzyszy wspomagających walkę, którzy są dostatecznie inteligentni jak na NPC.

Wady na niekorzyść SWTOR wzgledem EVE:
Jest cała masa przedmiotów, ktróre są przypisane do twojego chara na stałe - nie można ich sprzedać na markecie, nikomu oddać bo wyskakuje komunikat że nie wolno.
Market graczy jest słabo rozbudowany - jest jeden sklep na jeden serwer, a na niektórych planetach są po prostu jego oddziały.
Gra jest bardzo statyczna i sterylna (otoczenie jest nienaruszalne, żadnych baz, stacji, placówek nie można przejmować, są przydzielone na stałe do jednej z dwóch frakcji, widoczne przedmioty są najczęściej przytwierdzone i nieruszalne, nie można wykorzystywać żadnych pojazdów i statków znalezionych na planetach, nie można niszczyć ani budowac zupełnie niczego - wszystko jest nie do ruszenia)
Bitwy kosmiczne to "gry na automaty" z przed wielu lat oprawione w ładne tekstury - sterujesz tylko celownikiem
PVP poza speclajnymi lokacjami o wielkości boiska to mit - zabijając gracza nie robimy mu absolutnie żadnej krzywdy, niczego mu nie zabieramy, a zabity po kilku/kilkunastu sekundach może odrodziś cię w tym samym miejscu, gdzie padł - jeden przycisk i gotowe.

Ale największa wadą jest to, że gracz po jakimś czasie zdaje sobie sprawę, że nie ma absolutnie żadnego wpływu na otaczający go świat.

Nie mówię, że nigdy już w to nie zagram. Poczekam po prostu na lepsze czasy dla tej gry i na większe zmiany.




« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2013, 21:43:13 wysłana przez Zgudi »

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 23, 2013, 08:18:13 »
Dodalbym jedna roznice, jaka jest skala
EVE jest gra MMO, a SWTOR single/multi z elementami MMO
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 23, 2013, 09:03:20 »
SW Galaxies. To bylo swietne mmo w uniwersum gwiezdnych wojen. Oraz dobry przyklad na to, jak usmiercic dobry tytul sprzedajac go 'specom od marketingu'. SWOTOR jest kiepski i tyle.
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 23, 2013, 11:17:25 »
SWTOR nie jest złą grą, jest nawet dobrą, ale twórcy bardzo zapatrzyli się na sukces WOW i postanowili trochę upodobnić tę grę do wowa - wprowadzając multum rozwiązań z tamtego tytułu i kolorową, bardzo bajkową grafikę, to był zły ruch, jak się okazało później. Odstraszyło to definitywnie rzesze fanów, którzy oczekiwali poważnych klimatów.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 23, 2013, 11:20:02 »
Nie twórcy. Wydawca. Orginalne studio developerskie chciało robić własną mechanikę. WoW klon został na nich wymuszony przez ubisoft / EA czy kto tam ostatecznie to wydał

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 23, 2013, 11:24:15 »
Wymuszony przez EA i Bioware. Twierdzili, że bajkowość i prostota tej grze pomoże, ale niestety się bardzo pomylili. Z Rok temu jeszcze miesiące przed premierą czytałem oficjalne info od wydawców - niejedno - jako odpowiedź na pretensje fanów SW w tej kwiestji, że to korzystne dla gry rozwiązanie. I toczyła się dyskusja na forum, jedni pisali, że im się nie podobata bajkowość i upraszczanie, inni, że się podoba. Ale to już był sygnał ostrzegawczy. Generalnie wydawcy realizowali tylko własną wisję SW i niespecjalnie interesowali się zdaniem przyszłych graczy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2013, 11:36:46 wysłana przez Zgudi »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 23, 2013, 12:21:07 »
Czyli swoista norma na rynku gier. Gra aby się sprzedać musi być dla ćwierćmózgów i przygłupów do entej potęgi. W efekcie mamy całą masę pseudo mangowej grafiki z ferią barw. Najlepszym przykładem jest Diablo 3. A gwoździem do trumny tego tytułu w moich oczach był ten pseudo krowi lev, w którym klepało się małe misie i jakieś jednorożce.

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 23, 2013, 12:38:45 »
Oprawa graficzna to najmnieszy problem tej gry.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 23, 2013, 12:46:43 »
Jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat ---> Diablo 3
Największy gniot od lat ---> Diablo 3.

Gra, o której niewiele osób wie lub wiedziało ---> Path of Exile
Jedno z najlepszych i zaskakujących gier ostatnich lat ---> Path of Exile

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 23, 2013, 13:18:21 »
Nie twórcy. Wydawca. Orginalne studio developerskie chciało robić własną mechanikę. WoW klon został na nich wymuszony przez ubisoft / EA czy kto tam ostatecznie to wydał

EA Games - Screwing Everything :P

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat ---> Diablo 3
Największy gniot od lat ---> Diablo 3.

Gra, o której niewiele osób wie lub wiedziało ---> Path of Exile
Jedno z najlepszych i zaskakujących gier ostatnich lat ---> Path of Exile

This is it ludzie, korporacyjna zgnilizna vs świeżosć indie.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: SW: The Old Republic
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 23, 2013, 13:25:37 »
To nie jest świeżość indie. Popatrz na creditsy tej gry, a potem popatrz gdzie pracowali wcześniej Ci ludzie i przy jakich tytułach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.