Autor Wątek: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy  (Przeczytany 910534 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2835 dnia: Marzec 12, 2014, 08:21:20 »
Miło się to czytało. Dziękuję za ciekawą opowieść do śniadania ];)

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2836 dnia: Marzec 12, 2014, 09:27:46 »
Good stuff.
Dobra akcja, a zakończenie poprostu bezcenne.
Salut dla bohaterów. o7

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2837 dnia: Marzec 12, 2014, 10:04:54 »

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2838 dnia: Kwiecień 01, 2014, 02:15:04 »
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2839 dnia: Kwiecień 01, 2014, 09:44:24 »
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2840 dnia: Kwiecień 01, 2014, 10:25:32 »
My też coś mamy
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=100620

Ciekawe. Co się stało z pozostałymi 51,11%?
Involved parties: 1
Damage done:   8529 (48.89%)

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2841 dnia: Kwiecień 01, 2014, 10:42:36 »
Cerneus lata na 2 standard luncherach i 1 festival a nasz kb nie pokazuje damage ze śnieżynek  :P
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2842 dnia: Kwiecień 01, 2014, 11:33:23 »
https://zkillboard.com/detail/37898496/

Patrząc na zawartość cargo jeszcze wyjdzie, że przyleciał tym ustawiać sobie planetki :D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


ufoman

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dariusz Betonowy
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2843 dnia: Kwiecień 01, 2014, 13:23:00 »
Tak sobie przeglądam zKB...  ???

https://zkillboard.com/detail/37889669/

https://zkillboard.com/detail/37898496/
Ten navy apok... żesz ty... koleś wydał sporo kasy żeby pokazać piratom w lowseku gdzie raty zimują chyba.
Anshar jak Anshar - petom n3 życzymy więcej takich ;)

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2844 dnia: Maj 14, 2014, 20:57:01 »
Kandydat do tegorocznej nagrody Darwina czyli jak ochota i karta płatnicza zrobią z Ciebie bohatera kosmosu.

W sumie to altem tylko przelatywałem przez Elarel ale z przyzwyczajenia spamowałem scan i erekcję tfuuu ręakcję wywołał u mnie napis Typhoon Fleet Issue w połączeniu ze świadomością, że na lokalu jest tylko mój alt i świeżak. Kilka warpów po SSach i miałem go dosć dokładnie namierzonego na anomalce. Niestety nie był na ) ale coż to za problem. Janek już był w dorodze w niezawodnym Incursusie. Na miejscu musiałem tylko podleciec 20km ale wobec olewatorskiego stosunku do mnie rzeczonego Świeżaka to nie było problemem. Wtedy ja wyraziłem mój stosunek do niego nieco dosadniej za pomocą hobgoblina i antymaterii. Śweżak poszczuł mnie t1 cięzkimi dronkami ale ta zniewaga nie ruszyła mnie. Wynikj był wiadomy
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=22906488

W sumie nie pierwszy i nie ostatni świeżak wpadający drogim BSem do lowseka. Przecież teraz jest w prawdziwej bestii bojowej potęzniejszej niż Death Star. Ale historia miała ciąg dalszy. Wczoraj zauważyłem tegoż samego świeżaka w highseku przelatując znów tym samym altem. Niestety poczucie Deja Vu psuło to, że świeżak był w Navy Ravenie i w highseku. Znudzony pirat altów się chwyta więc zalogowałem alta, obułem go w Executionera i pognałem do Atlanins. Świeżak robił anomalki. Miał traktora ale na próbę porysowania traktora zareagował ze stoickim spokojem i go schował. W porywie rozpaczy jumałem mu loot z każdego wraku ale to też nie wywołało żadnej reakcji. Przy ostatnim wraku alt został na jakieś 2 minuty nieruchomo bo odpowiadałem komuś na Janku i chwilowo nie pilnowałem alta (co jest głupie na marginesie jak sie ma flagę w highseku) ale brzęczyk shielda zmienił moje podejście. W sumie myślałem, że to ktoś inny wykorzystał moją nieuwagę ale to był sam on ŚWIEŻAK! Z ponad 40km poczęstował mnie promieniem śmierci! Tylko promień śmierci jakiś Made in China był i przeżyłem. Podbiłem do niego i niespodzianka. Świeżak miał lekkie dronki. Zabijałem je i zabijałem bo miał ich kilka setów ale nie było problemów bo dronki t1 więc DPS mały a i padały szybko. Navy Raven cały czas był na scramblu. Po dronkach zabrałem się za główne danie. Zmiana szkiełek na conflagi coby szybciej memłąć ofiarę. Doszedłem do połowy armora a tu Świeżak odpala selfdestructa. I wywala tractora. W sumie co mi tam, jak będzie SDek to i tak dostanę killmaila. Jak Świeżakowi zostało około 1/3 armora zrobił BOOM. Po czym stał obok wraku w jaju i dyskutował. Niedługo bo na jaju był stempel z 3 a te są z chodu klatkowego i w ramach protestu "nadepłem" na nie. I samo to wystarczy na wyrobienie sobie zdania o niezbyt wysokim stopniu wykorzystania mózgu przez Świeżaka. Rzut okiem nieuzbrojonym na killmaile pogłębia i radykalizuje opinię:
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=22939417
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=22939416

W momencie kiedy zobaczyłem na KMie, że Świeżak miał zafitowane 2 WCSy i w każdej chwili mógł po prostu odwarpić...


« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2014, 21:14:33 wysłana przez Jan Morgenstern »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2845 dnia: Maj 14, 2014, 21:12:56 »
Jak zwykle Jan-ek znajduje ciekawe osoby ];)
Gratulacje.

ps. Patrząc po kb tego osobnika, powoli się uczy jak fitować statki i już wcześniej miał w jaju crystale https://map.zkillboard.com/character/94405011/
https://map.zkillboard.com/kill/37447426/

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2846 dnia: Maj 14, 2014, 21:39:43 »
Nie czaje ze gosc nie wyrepil sie large armor repairer. Widze ze nie mial resow a repka t1 ale i tak powala mnie mechanika w ktorej BS z repka nie potrafi wytankowac t1 fregate...
Gratz Janek
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2847 dnia: Maj 14, 2014, 21:51:40 »
Repka bez capa nie działa. Jak już "siadłem mu" na armorze to capa nie miał, bo spalił repując shielda. Standardowy recharg capa na BSie jest zbyt wolny aby dało się repować ponad 100 DPSu ciągle. Cap się kończy i koniec pieśni. Z uwagi na niski DPS z frytki jeszcze kilka razy repka coś tam naprawił ale to nie uratuje statku tylko przedłuża agonię.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2848 dnia: Maj 23, 2014, 02:38:06 »
Post pod moim postem ale znów mi się trafił as przestworzy. Tym razem z kretyńskim uśmiechem fortuny w moją stronę.

Oko jak zwykle siedzi w Torvi. Przechodzę na te oko, bo widzę, że do Mya wskoczył ktoś w SBku a to często oznacza,że skouci coś. Bingo! Orca alignuje na bramę do Mya. Wydok Jankiem w Arazu bo nie ma czasu na reszip i wio na bramę, ląduję jak już Orca ma ok 32m/s TS scram i punkt. Wydokowuję drugiego alta, bo Arazu ani DPS ani tanka nie ma aby toto zabić. Dolatuje alt w Legionie, podbija i zakłada scrambla. SB próbował straszyć lokując Arazu ale jak zobaczył Legiona to sklouczył i wyskoczył. Jankiem odlatuję, Legion oddaje 3 salwy i...
[00:06:12] Virginia Schneckt > take it lol

Właściciel wyskoczył. To 3 alt zasuwa w jaju aby wsiąść w Orcę, wsiada i warpi na stację. Alt tackler też. Sprawdzam, co było w Orce - zafitowany Crane i 6000 minmatarskiego paliwa do POSa a orca miała fit do boostów górników. Dokuję i 2 minuty później wywala mi alta tacklera, sprawdzam co się stało i ...

Account XXXXXXXX has been disabled
Last Login: 2014.05.22 20:58
Number of Visits: 2984
reason: Account subscription expired!

Subscribe Now and continue playing!

Ze śmiechu nie mogę się pozbierać i idę spać.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2849 dnia: Maj 23, 2014, 09:09:53 »
Janku, czy Ty to frapsujesz? Bo czuję, że masz duży potencjał w szołbizie :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2850 dnia: Maj 23, 2014, 18:30:53 »
Sub i łapka w górę by był : P heheszki

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2851 dnia: Maj 24, 2014, 14:04:49 »
jakiś czas temu scanowaliśmy drogę do hs po coś tam. Kumpel wskoczył do dziury i mówi że pos bez force fielda. To mówie leć i zobacz. Eeee jest SMA i 2 orci. To zawinął orcę i wraca przez dziurę ale właściciel się obudził i drugą podprowadził.

Podlatuje do tego posa a i psrawdzam wraki. Okazało że były dwa SMA i faktycznie jeden był słaby kilka BS i jakieś mieci a w drugim niespodzianka. To była C3 więc BS rozwaliliśmy na miejscu a całą resztę wywieźliśmy. Orca byłą wypchana fregatami dodatkowo :)

https://zkillboard.com/kill/38260337/

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2852 dnia: Maj 24, 2014, 14:50:34 »
To była C3 więc BS rozwaliliśmy na miejscu a całą resztę wywieźliśmy.

P ile ta wczesniej wspomniana przewózka do HS nie miała odbywać się orcą, to spokojnie przynajmniej część tych BS mogliście wywieźć.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2853 dnia: Lipiec 10, 2014, 04:27:54 »
Odcinek pod tytułem "karma is bitch".

Do Alachene wprowadziły się 2 nowe nowotwory. Raz mnie nawet zaskoczyli i w 2 podejściach straciłem najpierw Ishtara a poźniej Dominixa na Janku i Armageddona na alcie. Ale chłopaki krótko cieszyły się sukcesem bo zaraz moj alians pojechał im carriera, którego używali do wysyłąnia fighterów. Od tego momentu chłopaki zrobili się drażliwi na mnie. Wczoraj znajomy mówi mi, ze nowotwory szykują się na mnie i chcą koniecznie mnie zabić. W tym celu kampią bramę do Atlanins. I kopią w 2 procurery lód. Wykorzystując niewiedzę nowotworów wskoczyłem druga bramą, której istniania chyba się chłopaki nie domyślali i złapałem jednego górnika, drugi górnik odwarpił. Bufforowy dual prop Ishtar całkiem łądnie zjeżdżał procurera czekając na eskalację i eskalacji się dorobiłem. Doleciał legion, tengu, brutix i exequror.  T3 całkiem odwaznie tak na 50km ode mnie waprnęły i dziarsko zabijały mi Ogry. To ja też odsłoniłem karty i obok mnie z cloaka wyszedł pilgrim i doleciał kilkudniowy znajomy char uczący się pvp. Nowy był w Crucifierze. Początkowo eskalacja mnie martwiła bo nieco większa niż się spodziwałem ale chłopaki mieli jaja wielkości kulek lodu w 60 stopniowym upale i uciekli zostawiając na naszej łąsce to co złapaliśmy czyli Procurera i Exequrora.

http://pitch-black.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=110573
http://pitch-black.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=110574

To nie był koniec. Bo przecież ja nadal żyłem a oni chcieli mnie zabić. Zaproponowano mi więc 1vs1 w BSach. Wsiadłem w wiernego Ziemniaka a przeciwnikiem miał być Abaddon. Siedziałem cały czas na Ice Belcie a przeciwnik nie mógł mnie znaleźć :D Potem okazało się, że brakuje mu działka i musi po nie polecieć 2j. Całość przeciągnęła się na conajmniej 20 minut. W międzyczasie zauważyłem, że jeden z nowotworów lata Cursem a w Atlanins pojawił się gang 5 cepów + Enyo. Coraz bardziej oczywiste stawało się, że 1vs1 tak tylko te drugie 1 będzie 1 flotą. W sumie nie martwiłem się aż tak bardzo i sciągałem alty plus znajomych. Byłem pewien, że jeśli Abaddon będzie wygrywał to nikt nie doleci ale jeśli będzie przegrywał to blobik się zjawi. Wreszcie po długim czekaniu Abaddon dotarł do Alachene i po krótkim oczekwianiu zjawił się też na Ice Belcie. Od razu łapię a tu 22km ode mnie decloakuje Curse, a na mnie lądują cepy, enyo, celestis i 30km od nas ląduje  Exequror. Zanim nowotowry ogarnęły co się dzieje to Abadon topił się jak masełko na patelni ale jak mu została 1/3 armora to logistyk zaczął go wyciągać. Ja OH jedną z repek i  jednego cap boostra. Znajomi dolecieli, ja dałem radę ogarnąć 2 alty. Na pierwszy ogień poszedł Curse bo on mi najbardziej mieszał paląc mi capa. W sumie to jak ze znajomym w Pilgrimie zaczeliśmy grzać do Curse to ten po prostu błyskawicznie pękł. Nadal nie bardzo tankowałem ale przynajmniej miałem juz z głowy problem, ze mi capa nie starczy. Następny był Exequror i jego sam przepędziłem przy pomocy sentry dronek. W międzyczasie zaczęłem wyrabiać z repkami bo nowotwory zaczęły walić do wszystkiego na polu walki łącznie z Ogrami, które porzuciłem na rzecz Garde (dziękuję Theronth za naukę, przydała się). Znajomy stracił niskoskillowego alta w Exequrorze, który przynajmniej uratował Pilgrima do czasu przybycia mojego alta w Oneirosie. Oneirosem wyrepowałem Pilgrima ale w zamian na Oneirosie wylądowały Tracking Disruptory! Doleciał mój alt w Armagedonie. Abaddon odszedł do Krainy Wiecznych Noobów. Po nim Legion (pilot Curse reszipował się tak błyskawicznie jak spadał wcześniej - prawdopodobnie Legiona też nie lubił i chciał się go pozbyć), Celestis i Crusader. Reszta wykonała odwrót taktyczny na z góry upatrzone pozycje. Na Janku miałem repki spalone do 68% a cap boostery też mocno się podgrzały a same bateryjki "wyszły". Oneiros na połowie armora. Przetrwałem 1vs1 i zaczynamy wklejać kille. I zaczyna się rechot. Fity w stylu w jakim nowotwory prowadziły walkę:

http://pitch-black.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=110575
http://pitch-black.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=110578
http://pitch-black.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=110576
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=23346321
http://pitch-black.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=110579

Dla tych co lubią podrążyć temat zrzut z lokalnego chatu:

[20:20:32] Jan Morgenstern > gf
[20:20:42] Jim Dallas > gf
[20:23:27] RiotRick > <url=showinfo:1380//92733685>Xian Shi Huang</url> this whole time u kept cloaked and not shoot...wtf where r u from
[20:28:55] Jan Morgenstern > maybe he dont like you?
[20:29:15] RiotRick > <url=showinfo:1373//702984016>Jan Morgenstern</url> he likes you bro
[20:29:17] RiotRick > go to ice belt
[20:30:39] Jan Morgenstern > Im there
[20:31:04] Jan Morgenstern > its empty
[20:31:20] Jenny Dallas > my can is gone?
[20:34:12] RiotRick > he's hiding
[20:34:20] RiotRick > drones out and drop some stuff around
[20:34:27] Jan Morgenstern > ?
[20:36:42] RiotRick > he's there
[20:36:49] Jan Morgenstern > no, Im there
[20:39:07] RiotRick > he is a hound
[20:39:17] RiotRick > warped in 30km from one of the other belts
[20:40:02] RiotRick > <url=showinfo:1377//702984016>Jan Morgenstern</url> wanna do battleship vs battleship brawwl?
[20:40:06] Jan Morgenstern > yes
[20:40:11] RiotRick > kk
[20:40:12] Jan Morgenstern > you know where I am
[20:40:13] RiotRick > no friends bro
[20:40:26] Jan Morgenstern > ok
[20:43:18] Jan Morgenstern > are you comming?
[20:43:49] Jan Morgenstern > or you are playing time to get more friends? :D
[20:44:07] RiotRick > gods is not on
[20:44:53] Jan Morgenstern > 1 minute and Im docking
[20:45:15] Jan Morgenstern > this system isnt so big for you to need 10 minutes to land in ice belt
[20:46:59] Array Aggression > and I thoguht I'd get to see a BS battle..
[20:47:00] Array Aggression > bummer
[20:47:44] RiotRick > lol
[20:47:46] RiotRick > i was waiting
[20:47:49] RiotRick > for u to show up
[20:47:55] Array Aggression > he's in ice belt
[20:48:26] Array Aggression > I'm cloaked, gonna stay that way
[20:48:55] RiotRick > k papor has bs in system but missing a laser rofl
[20:49:05] Array Aggression > .....
[20:49:10] Papor > 2 jumps bro
[20:49:20] Papor > what is he?
[20:49:29] RiotRick > uhh domi?
[20:49:33] RiotRick > jan - domi right?
[20:49:37] Jan Morgenstern > yes
[20:49:45] Papor > 1v1?
[20:49:48] Jan Morgenstern > yes
[20:49:55] Papor > k one sec two jumps
[20:50:22] Papor > hate u guys for early junk like this
[20:50:54] RiotRick > dude there's no sites neway right now
[20:51:41] frogzy > papor all u do is complain, arnt u getting a fight out of it?
[20:51:50] RiotRick > he left
[20:51:56] frogzy > oh...
[20:52:02] frogzy > w/e lol
[20:52:07] Array Aggression > so, no fight?
[20:52:10] RiotRick > lol will see if he actually comes back
[20:52:15] RiotRick > no he says he needs to refit 2 j
[20:52:23] Array Aggression > ..... we've been "we'll seeing" for like 20 minutes now
[20:52:36] RiotRick > shouldn't be 'we'
[20:52:41] RiotRick > just bs vs bs
[20:52:46] Jan Morgenstern > yes\
[20:52:48] RiotRick > im just gona undocked cloaked
[20:52:49] Array Aggression > I see want to SEE
[20:52:55] Array Aggression > that's all I'm doing
[20:52:59] RiotRick > i promise i wont shoot torpedoes
[20:53:01] RiotRick > or anything
[20:53:04] Array Aggression > and making sure noone interfers
[20:53:17] frogzy > lol gonna guess array is in that pilgrim
[20:53:28] RiotRick > LOL hey that's cheating painting is cheating
[20:53:35] Array Aggression > got a few things that cloak..but that's one of them.
[20:53:48] Array Aggression > I'm not even going to uncloak
[20:53:55] Array Aggression > since I know you guys won't interfer
[20:53:57] frogzy > i think im 3 akilla or ao from flying all cloakable ships
[20:54:17] frogzy > wow traded all my s's for a's
[20:56:43] Jan Morgenstern > Im docking till h is back
[20:57:00] Jan Morgenstern > bio time
[21:00:20] Jan Morgenstern > is he comming back?
[21:07:25] RiotRick > fux
[21:07:27] RiotRick > stupid
[21:07:29] RiotRick > bs so slow
[21:07:36] RiotRick > yeah he's coming back
[21:08:05] RiotRick > he said no fighting at gates pls
[21:08:43] Jan Morgenstern > I wont fight on a gate
[21:09:51] Papor > so slow why did i fly this
[21:09:59] Papor > one sec station
[21:11:17] Papor > omw
[21:11:32] Papor > landing
[21:13:00] Array Aggression > fair huh?
[21:13:04] Jan Morgenstern > 1vs1?
[21:18:14] Papor > gg
[21:19:27] VIPERSCARNAGE > gf
[21:20:10] Isengrimus > gf
[21:20:11] Elisabeth vanGallen > karma for beign bitch
[21:21:47] Jan Morgenstern > so how you feel after asking for 1vs1, dishonoring it and dying ?
[21:26:49] Papor > testing the backups
[21:26:55] Array Aggression > cute fair fight, we wouldn't have got involved had you not done that.
[21:26:57] Papor > it was true ;)
[21:27:02] Papor > u had people behind ya
[21:27:12] Papor > gg
[21:27:41] Array Aggression > gf anyway
[21:27:52] Array Aggression > but we honor 1 vs 1's
[21:30:41] Papor > it was gg but needed to know the other names ;)
[21:30:51] Papor > lots of friends good to see
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2014, 04:57:11 wysłana przez Jan Morgenstern »

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2854 dnia: Lipiec 10, 2014, 08:24:53 »
A myślałem że tęsknota za lowsekiem mi przeszła...

[21:21:47] Jan Morgenstern > so how you feel after asking for 1vs1, dishonoring it and dying ?
[21:26:49] Papor > testing the backups
Wredne głąby, ale ta odpowiedź dobra. :)

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2855 dnia: Lipiec 10, 2014, 10:37:54 »
Fajna bitka, ładny opis...
może ja się nie znam na low-sec bitkach, ale te fity wyglądają mi cholernie dziwnie...
serio wszędzie się pakuje cap rech? ma się być cap stable czy jak?
a już w ogóle tego curse nie ogarniam który ma w sumie wszystko co możliwe prócz choć kawałka tanka...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2856 dnia: Lipiec 10, 2014, 10:48:32 »
Na moje oko to są takie n00bowskie fity PvE, do których dołożono tackle/e-war.

W realu odpowiednikiem takiego działania jest przystosowanie 3,5-tonowego dostawczaka do roli limuzyny ślubnej poprzez... umycie i obwieszenie balonami, najlepiej tak, żeby zasłaniały przednią szybę :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2857 dnia: Lipiec 10, 2014, 10:52:50 »
I zamontowanie klaksonu grającego "La cucaracha" :D



[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2014, 11:00:05 wysłana przez Jan Morgenstern »

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2858 dnia: Lipiec 10, 2014, 11:19:15 »
Kocham Twoje opisy :D

pojechać ludzi mocnych w gębie na początku a później już tylko mamroczących pod nosem czysta przyjemność :D


gg miałes ludzi za plecami gg
pewpew

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2859 dnia: Lipiec 12, 2014, 21:07:14 »
No i c0ven trafił "na pierwsze strony gazet":
http://themittani.com/news/alod-raiders-lost-ark

Pamiętacie taki fajny skrót RTFM? Read The Fucking Manual!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

@lililiari

  • Trolldrottning
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • My EVE Romance
  • Imię postaci: Lililiari Aaken
  • Korporacja: Trolldrottningar
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2860 dnia: Lipiec 13, 2014, 09:51:22 »
No i c0ven trafił "na pierwsze strony gazet":
http://themittani.com/news/alod-raiders-lost-ark

Pamiętacie taki fajny skrót RTFM? Read The Fucking Manual!
A myślałam, że będę pierwsza. :D Piękne to jest w swym nieogarze.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2861 dnia: Lipiec 16, 2014, 22:28:55 »
I'm still denying allegations of being Jan's alt. :D

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2862 dnia: Lipiec 16, 2014, 23:57:31 »
Nikt Cię o to nie podejrzewa. Chill out

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2863 dnia: Lipiec 17, 2014, 10:38:26 »
Nikt Cię o to nie podejrzewa. Chill out

Goście w okolicy w której grasuje Jan jak najbardziej. Ale dzięki, wiem że na Twoje dobre słowo zawsze można liczyć.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2864 dnia: Lipiec 17, 2014, 20:14:32 »
Nie znosze jak moje alty samodzielnie trollują na Centrali :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2865 dnia: Lipiec 17, 2014, 20:28:19 »
Nie znosze jak moje alty samodzielnie trollują na Centrali :D

Jak już zaczniesz sam się trollować altami to zajrzyj do lekarza.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2866 dnia: Lipiec 17, 2014, 21:50:15 »
Do tego mi jeszcze daleko choć kilka razy sam się wystraszyłem własnymi combat probami. Z rozmów ze znajomymi wiem,ze nie jestem wyjątkiem z zapominaniem, że combaty należą do alta :D

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2867 dnia: Lipiec 18, 2014, 07:46:51 »
ani najglupsza, ani najwieksza, ale trzeba przyznac, ze wyglada to... pociesznie: ]
Na pytanie dlaczego, mozna tylko odpowiedziec "bo mogą"
speed lock kampa w ami
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=108150
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2868 dnia: Lipiec 19, 2014, 22:27:21 »
Nic specjalnego jako kill, ale chyba powinniśmy uczcić Puszka minutą ciszy: https://zkillboard.com/kill/40086878/

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2869 dnia: Lipiec 20, 2014, 01:10:46 »
ale chyba powinniśmy uczcić Puszka minutą ciszy
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"