Autor Wątek: PLN czy euro  (Przeczytany 3457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

skywalkerss

  • Gość
PLN czy euro
« dnia: Wrzesień 03, 2011, 20:22:01 »
Mam takie pytanie odnośnie sposobu opłacania czasu gry. Czy mozna płacić walutą pln czy raczej tylko euro... Pytam bo miałem taki problem w trakcie triala chciałem go aktywować, ale przelew nie został dokonany pomyślnie... jakiś error  :-X

deckard

  • Gość
Odp: PLN czy euro
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2011, 21:41:16 »
Najlepszy sposób
Zakładasz konto paypal
Musisz podać swoje pełne  dane, imię, nazwisko, adres, zamieszkania. Na koncie pay pall masz opcje " dodaj środki "

Wybierasz dodaj środki, ustawiasz bank w którym masz konto, realizujesz zwykły przelew nawet pocztowy, zależnie od wybranej opcji na twoim koncie, pay pall kasa pojawia się od kilku h do 3 dni.

Teraz logujesz sie na eve wybierasz doładuj, jako opcje płatności pay pall plac i załatwione nic więcej cie nie interesuje.

Szybko i bezpiecznie bo nie podajesz nigdzie nr karty itp.

P.S. przy płatności w eve i  innych musisz podać te same dane co masz na koncie pay pall, nie wiem jak dokładnie eve realizuje transakcje wiec musisz sprawdzić.
P.S 2 na pay pall możesz zamienić kasę na inne waluty, nie jest to konieczne aby opłacić cokolwiek, warto to robić gdy przelicznik jest ok.
P.S. 3 jak przelewasz kasę z konta w banku na pay pall robisz zwykły przelew złotówkowy (pay pall ma konta w polskich bankach)!


Sordox

  • Gość
Odp: PLN czy euro
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2011, 22:05:58 »
W euro albo w usd. Kwestia czy strona rozpozna twoje IP (?) jako europejskie czy amerykańskie. O ile pamiętam.
Ale to się w ogóle nie opłaca bo za aktywację triala płacisz 19 z kawałkeim euro + 14.95 za następny miesiąc. czyli uznajmy, że to będzie 35 euro za 2 miesiące.

Na stronie eve masz też adresy oficjalnych partnerów sprzedających time cody
https://secure.eveonline.com/etc.aspx
jest tam też polski sklep. Cena 60 dni będzie wynosiła około 98 zł. Jak dla mnie 98 zł to mniej niż 35 euro  ;)

ps.
wiem, że trochę nie na temat ale w końcu wypadałoby poinformować kogoś jak nie przepłacic

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: PLN czy euro
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2011, 00:57:32 »
Ta stronka też jest dobra.

http://www.shatteredcrystal.com/
Charming But Irrational

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: PLN czy euro
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2011, 09:04:38 »
Ja korzystam z tego sklepu - http://klucze.inexus.pl/eve-online
Gdy swego czasu porównywałem z innymi miał najtaniej, a do tego zawsze na stanie.
No i oczywiście za nasze złotówki, czy PLNy jak to niektórzy zwą  :P. A kod trafia na maila w kilkanaście sekund po zrobieniu przelewu.
(taka mała kryptoreklama z mojej strony  :D )
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: PLN czy euro
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 04, 2011, 13:49:24 »
z Inexus korzystalem przy okazji innych gier (klucze go age of conan albo aion itp)
kiedys nawet ktos sprzedawal na allegro iski i firmowal je ich logiem  >:D
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga