Autor Wątek: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)  (Przeczytany 8975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pynio

  • Gość
UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« dnia: Luty 16, 2011, 23:10:36 »
Witam

Do rzeczy:

Aktualizacja do Incursion 1.2 - odpalenie Eve online. 2x zawieszenie się grafiki podczas wylotu ze stacji, dzwięk jest, nie ma obrazu. Po dwukrotnym restarcie kompa (alt-f4, alt - tab, ctrl-alt-del nie działa) - grafika już nie wstała. Bios informuje o braku karty graficznej.
Poniżej specyfikacja kompa (skrócona) + tryb gry

Abit AB9 z ostatnim biosem
GF Nvidia 8800 GTX Gigabyte - stery 260.xx (nie wiem bo już komp nie wstał)
Win 7 ultimate N 64 bit
tryb gry: fixed window 2x 1980x1024

Jutro sprawdzę grafę, jeśli nie wstanie to podziękuję Panom z CCP... Nic innego nie zdążyłem włączyć, komp pochodził z 10 minut całych prób odpalenia Eve.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2011, 23:24:26 »
Ciekawe - mam tą samą grafikę i dokładnie te stery (260.99 - październik 2010). Od Incursion ciągłe zwiechy, krzaki, artefakty. Poziom ustawień nie ma znaczenia, problemy bardzo często pojawiają się po session change (dock, skok przez gate'a). Regularnie wywala mi się sterownik grafiki.

Stery 260.99, bo robiłem rollback z 266.58 - na tych styczniowych było jeszcze gorzej.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pynio

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2011, 23:39:28 »
:) No to widzisz Sokole... ja jakoś nie narzekałem na nic do dzisiaj. Niestety raz, a dobrze...

Oxylan

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2011, 00:09:59 »
Wrzuć posta na eve-o ciekawe co napiszą... Fakt EvE ma tendencje do krytycznych zonków,  gra która potrafi spowodować problemy takie jak wywalenie z windowsa plików bot.ini ( patch ponad rok czy dwa lata temu) czy spowodować problemy o których piszesz, ostatnio dręczą mnie blue screny zwłaszcza jak bawię się w PI, komp czasem odpala dopiero za trzecim razem po zimnym resecie, aż strach grać ...

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2011, 00:41:27 »
Ogólnie inkurzja i upiękrzenie chyba niezbyt korzystnie wpłyneły na grę. Co rusz ktoś narzeka na wywałki do pulpitu, krzaki, piktogramy, ubytki w teksturach (u mnie :P), aczkolwiek gra jeszcze nie próbuje niszczyć mi podzespołów resetując kompa  :P i wszystko na kartach z pod szyldu NVIDIA  :-\

silvia

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2011, 02:47:46 »
Wrzuć posta na eve-o ciekawe co napiszą... Fakt EvE ma tendencje do krytycznych zonków,  gra która potrafi spowodować problemy takie jak wywalenie z windowsa plików bot.ini
Raz im sie zdarzylo i teraz wszyscy wypominaja

Cytuj
( patch ponad rok czy dwa lata temu)

Trzy, cztery.

Zdaje is, iz bylo to jakos w okresie revelations - empyrean age..

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2011, 06:48:37 »
dokladnie pomiedzy rev II a empyrean age, czyli przy okazji trinity :)

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2011, 08:00:57 »
GTX 280 i śmigają dwa klienty na dwóch monitorach na max ustawieniach w EVE.
TDU 2 - i mam 1 fp 5 sec. A jak go odpalę w oknie i zmienię focus na inne okno to TDU się ładnie wyświetla i mogę sobie oglądać płynnie jeżdżące samochody, zmieni focus na TDU i mam 1fp5s...

BTW
Oficjalne sterowniki nvidii jakiś czas temu miały buga, nie włączały wiatraka... i spaliła mi się karta GTS 8800, po gwarancji już była...

JM

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2011, 08:10:10 »
irony mode on
Więc mówisz Sokole że upgrade silnika gry są jak najbardziej poprawne i idą w dobrym kierunku, a narzekania ludzi z gorszym sprzętem są bezzasadne?
irony mode off

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2011, 09:13:11 »
irony mode on
Więc mówisz Sokole że upgrade silnika gry są jak najbardziej poprawne i idą w dobrym kierunku, a narzekania ludzi z gorszym sprzętem są bezzasadne?
irony mode off

Bardzo dobrze, że gra wygląda coraz lepiej (bo wygląda - tylko trzeba włączyć bajery), nie mam żadnych pretensji o to, że wydajność spadła mi poniżej optymalnej (czyt. 3 klienty na full detalach jednocześnie).

Komp mam już stary, system też zachwaszczony. Będę walczył jeszcze ze sterownikami do grafy, bo wydaje mi się, że tu jest pies pogrzebany.

Liczę, że do połowy roku będę już siedział na nowym sprzęcie i po problemie :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 17, 2011, 09:30:04 »
GTX260, 3 klienty odpalone - brak jakichkolwiek problemow.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2011, 10:13:18 »
GTX260, 3 klienty odpalone - brak jakichkolwiek problemow.

3 na full? Bo 3 na minimum to ja też mogę.

System 32 czy 64? Ile RAM?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 17, 2011, 10:24:09 »
Radeon HD 3870 dwa klienty na full, żadnej zwichy czy innych problemów z grą po patchu. 4gb ramu Win 7 64x

sc0rp

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 17, 2011, 11:10:25 »
3 na full? Bo 3 na minimum to ja też mogę.

System 32 czy 64? Ile RAM?

vista 64bit, 4GB RAM
wszystko na high, z wylaczonym antialiasingiem.
full screen: 1680x1050
window mode: ciut nizszy abym widzial task bar jakos 1600x900 czy cos w ten desen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 17, 2011, 11:20:39 »
vista 64bit, 4GB RAM
wszystko na high, z wylaczonym antialiasingiem.
full screen: 1680x1050
window mode: ciut nizszy abym widzial task bar jakos 1600x900 czy cos w ten desen

No właśnie... a to redukuje obciążenie gdzieś o połowę. Plus akurat antyaliasing jest właśnie największym zyskiem pod kątem tego jak gra wygląda. Nawet zwykłe 8x daje olbrzymią różnicę w stosunku do "off".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 17, 2011, 11:24:38 »
No właśnie... a to redukuje obciążenie gdzieś o połowę. Plus akurat antyaliasing jest właśnie największym zyskiem pod kątem tego jak gra wygląda. Nawet zwykłe 8x daje olbrzymią różnicę w stosunku do "off".
Ja wiem, że jestem ślepy (noszę okulary), ale nie wciskaj kitu Sokole... jak często grasz w EVE na maksymalnym przybliżeniu do statku ? Dla mnie praktycznie żadna różnica (zazwyczaj gram na "średnim" oddaleniu), a do zabawy na markecie AA jest jeszcze mniej potrzebne.
Normalne u mnie ustawienie to rozdzielczość HD, wszystkie parametry na high, AA wyłączone, 2 klienty odpalone i w oknach. Monitor 23" 2048x1152 (QWXGA) i całość pędzona na 9600GT (wersja silent).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 17, 2011, 11:57:22 »
OOO czyli nie tylko mnie dotknęły problemy z EVE a raczej jej grafiką po zmianach.
Swoją drogą jestem ciekaw jakie są szanse, że to za sprawą EVE mam te problemy jakie mam?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 17, 2011, 12:02:14 »
Dormio:

albo uprawiasz ship spinning i wtedy patrzysz na ship z bliska, albo lecisz i robisz zoom out, jednak nawet wtedy są na ekranie obiekty (stacje, gate'y, planety). Antyaliansing sprawia, że krawędzie tych obiektów (oraz statku na stacji) są gładkie a nie ząbkowane. Te ząbki były po prostu graficzną żenadą, bo antyaliansing jest standardem w grach od lat.

Akurat modele statków najmniej skorzystały na tych zmianach, bo co z tego, że wszystkie antenki na Vagabondzie wyglądają ładnie (nie mają ząbków), skoro sama tekstura straszy pikselami wielkości kafelków w łazience. Z drugiej strony, zobacz Cynabala - wygląda inaczej na full detalach, jakby cały był pokryty czymś "mokrym". Kwestia gustu, rzecz jasna, ale chodzi o to, że zmianę widać.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pynio

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 17, 2011, 12:15:17 »
Dobra... wieczorkiem sprawdzę inna kartę i zobaczymy czy rzeczywiście (jakimś cudem) Eve spieprzył mi GTX'a.... Systemowi i sterownikowo było w porządku, zero modyfikacji od tej strony... zresztą już za stary jestem chyba na wieczne reinstale i zabawy...

Wybór mój padł na Radeona 6850 - w związku z tym moje pytanie:
Czy ktoś bawi się w Eve na tej karcie w rodziałce w okolicach 4000x1080? Jak sprawuje się to z procem typu core2 duo 3,2 ghz (skalowanie)?

Co do AA to zgadzam się w pełni z Sokołem... W ogóle Eve jest jedną z najbardziej korzystających według mnie produkcji z dobrodziejstw AA.

He he.... przy okazji zakupuję dysk SSD OCZ Vertex 2 100 gb... postawię  win 7 + Eve... i pełna rozpusta... Co sądzicie w ogóle o postawieniu eve na SSD, to że System to oczywista oczywistość, ale jaki zysk (i czy w ogóle) przyniesie postawienie tego na SSD?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 17, 2011, 12:21:04 »
Sokole... nie chcesz czy nie umiesz zrozumieć tego co napisałem ? NIE widzę różnicy w wyglądzie statków to po primo. Po secundo jak sam napisałeś - lecisz to robisz zoom out, gdzie masz wtedy te swoje schodki ? Przy rozdzielczości 1920x1050 wszystkie obiekty mają na tyle dużo pixeli, że musiałbyś się wpatrywać w ekran by zobaczyć schodki.
Ja wiem, że AA jest w grach od lat, ale co się o tego czasu zmieniło ? AA od zawsze zamulało sprzęt i póki nie wymyślą AA2 będzie zamulało, bo od czasu wprowadzenia rozdzielczość "natywna" gier z 1048x720 wzrosła do 1920x1050. Nie chce mi się liczyć, ale jak chcesz to nie krępuj się i policz sobie o ile wzrosła ilość pixeli do obrobienia w GPU.
Ja wiem, że efekty to super duper i w ogóle muzyka gra, ale tak samo jak do pvp mówi się - efekty off, tak w "codziennej" grze na zoomoucie samo AA i superduper efekty się po prostu zlewa. Z shooterów wiesz jeszcze lepiej niż ja, że każdy 1fps ma 10x większe znaczenie dla gry i wyników w porównaniu do "wygładzonych schodków".
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Pynio

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 17, 2011, 12:42:39 »
ok.... sprawdziłem już teraz, ponieważ mnie nosiło...

Mogę oficjalnie potwierdzić, że po ściągnięciu patcha Incursion 1.2 zjarało mi kartę Nvidia GTX 8800. Sprzęt się nie podnosi... kompletna zima.
Nie wiem jaki jedno i drugie ma związek. Fakt faktem, że komputer, który działał poprawnie koło 2 lat, przestał działać 10 minut po ściągnięciu patcha (w tym czasie dwa zawieszenia eve i wymuszone restarty przyciskiem reset)...

I teraz kłóć się z CCP...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 17, 2011, 12:44:56 »
Współczuję - raczej będzie trudno cokolwiek uzyskać.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 17, 2011, 12:50:07 »
Nie ma za dużego sensu bo nie udowodnisz im że to ich produkt wywołał awarię, a nie że stało by się to i tak w tym czasie na innym sofcie który by w tym czasie działa w miejsce eve (poprostu mogłes mieć pecha i karta wybrała ten moment żeby zdechnąć)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 17, 2011, 13:01:27 »
Sokole... nie chcesz czy nie umiesz zrozumieć tego co napisałem ? NIE widzę różnicy w wyglądzie statków to po primo.

IMHO - czas na nowe okulary :)

Mi jedno 8800GTX padło, wymieniałem na gwarancji.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pynio

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 17, 2011, 13:01:47 »
http://img715.imageshack.us/i/imag0131n.jpg/

pomoże ktoś wrzucić na Eve-kill?  >:D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 17, 2011, 14:05:37 »
@Pynio być może i ja z Tobą bym napisał jakiegoś petycję do CCP bo jak by nie patrzeć też mam kartę ze stajni Nvidii a z wątku który ja zacząłem na Centrali wynika, że ludzie posiadający sprzęt Nvidii uskarżają się co i rusz na problemy większe lub mniejsze z EVE (w sumie jedna czy dwie osoby napisały, że mają identyczne objawy jak ja). Co samo w sobie jest co najmniej dziwne, że X osobom karty zaczynają szwankować lub jak w Twoim przypadku wręcz się palą po zmianach jakie CCP wprowadziło.

Pynio

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 17, 2011, 15:14:06 »
Nie ma problemu, zastanawiam się jednak co tam napisać. W moim przypadku z pewnościa skończy się stwierdzeniem: hardware faillure, z pewnością nie ze strony CCP. Sam nigdy z czymś takim się nie spotkałem i w sumie jestem w szoku, że spotkało to własnie mnie, ponieważ sprzęt działał i był skonfigurowany poprawnie i na dobrych podzespołach (vide zasilacz, ram, mobo itd).

Jeśli masz jakieś propozycje wspólnej petycji czy tematu na forum to z chęcią podyskutuję.


[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 17, 2011, 16:46:45 »
@Pyniu nie wiem czy nie jest dobrym pomysłem po prostu w miarę wiernie przetłumaczyć te wszystkie posty i umieścić na oficjalnym forum CCP. Swoją drogą ktoś szukał tam podobnych tematów? Bo skoro doświadczają je osoby tu u nas na centrali (i co by o Niej nie mówić jest to bardzo mały i wąski zasób użytkowników EVE) to być może gdy CCP zobaczy jak duży odsetek użytkowników skarży się na uszkodzenia lub dziwne problemy wynikłe z ostatnich zmian to wszelkie petycje będą rozpatrywane a nie wywalane do kosza.

Starakopara

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 17, 2011, 20:31:15 »
ja obecnie używam Nvidia GF GT240 512MB na chipsecie Palit. Jak do tej pory nie doświadczyłem żadnych zonków, EVE śmiga mi stabilnie na 3 kilientach., używam najświeższych sterowników.
Poprzednio też miałem kartę od Nvidii, GF 8800 też w wersji GT i też nie było problemów.

Zakładam, że to jednak hardware failure  :(

Pynio

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 17, 2011, 21:02:15 »
Może nie wszystkie, bo właśnie radośnie przygotowując się na nową kartę chciałem updatować bios, a że jestem leniwy to chciałem to zrobić spod windy (nie mam dyskietek, a zapomniałem o możliwości updatu z samego biosa). No i pech chciał, że kontroler hdd się przywiesił... Jutro Kuźnia Komputerowa (Kraków) i programowanie BIOS w maszynce...

Oczywiście podmianka karty uruchomiła kompa. 8800 GTX na 3 kompach sprawdzany - martwy.

Starakopara

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 17, 2011, 21:13:29 »
" Moze nie wszystkie"... To mi przypomniało aferę z dyskami 300 i 500 GB od Seagate, model Barracuda. Z rego co pamiętam jakaś partia tychże dysków miała coś zwalone ( nie pamiętam, co, jestem laikiem w tych sprawach,  podobnie jak Herezja ) a wydało się to w momencie gdy te dyski po jakimś pół roku działania nagle przestawały być widoczne podczas uruchamiania systemu. Komp nie dawał się odpalić i takie tam. a linie telefoniczne supportu Seagate`a zaczęły puchnąć od telefonów od wqrwionych userów. Może te karty graficzne też mają jakiegoś ukrytego babola, który ujawnił się nieszczęśliwie po kolejnym paczu do Incursion.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 17, 2011, 21:16:20 »
Wynikało by z tego @Koparko, że coś co bylo zaimplementowane w nowego klienta EVE wymusiło ukazanie się tego babola, o którym piszesz.

Starakopara

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 17, 2011, 21:20:18 »
To tylko przypuszczenia i spekulacje..

Pynio

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 17, 2011, 21:29:44 »
Świetnie... wgrałem bios do AB9 a mam AB9 PRO... ale jestem zakręcony... EDIT - biosy są identyczne dla obu płyt, więc po prostu zwiecha.

Co do Eve, to jak pisałem. Nie miałem do tej pory żadnych problemów, zadnych zwiech, czy to na 1 czy na dwóch monitorach. Dx9/10, aa, HDR, bloom. Teraz zszedł patch i brak karty w slocie. Nic więcej.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 21:39:49 wysłana przez Pynio »

F-YU

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 17, 2011, 22:02:43 »
::kilka patchy temu::
moja karta grafiki po odpaleniu evki po patchu zaczynała się bardzo mocno grzać, wentylator nie reagował i nie zwiększał obrotów - doprowadzało to do przegrzewania sie karty,
artefaktów i do restartu sterownika gpu recovery czy coś takiego.
zmieniałem sterowniki nic to nie dało - wkońcu wywaliłem standardowe chłodzenie i zrobiłem swoje własne 120mm wentylator  8) podpiętne bezpośrednio do zasilacza...
ja bym za twoją awarię winił niesamowitej jakości plastikowe chłodzenia montowane na grafikach :)