Autor Wątek: Sposoby ucieczki  (Przeczytany 4774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Sposoby ucieczki
« dnia: Marzec 23, 2005, 09:55:41 »
Mam taka prosbe niech ktos dokladnie opisze sposoby uciekania jajem z pola walki zanim ktos zdazy zrobic jajecznice  8)
Chodzi mi zaróno o sytuacje gdy po rozwaleniu statku automatycznie laduje w jaju jak i gdy nie mam szans i sam sie katapultuje.
Co, jak, kiedy, po kolei, robic zeby ocalic klona i zachowac impy?

Podajcie swoje najlepsze sposoby zeby zachowac zimna krew i wybronic sie z opresji.  :idea:

Beda to przede wszystkim rady dla przyszlych taklerów dla których strata frei to nic ale utrata zycia chara to moga byc juz powazne straty.  :(

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2005, 10:14:42 »
Jedna opcja to ustawiony autopilot i poprostu jak widzisz ze juz po tobie to odjezdzasz kamera jak najdalej sie da (mniejszy lag przy wybuchaniu statku) i wciskasz autopilota. Drugi sposob to na pale double click gdziekolwiek caly czas. Trzeci to zaznaczasz sobie planete albo cos tam nad overview i tam sie pokazuje opcja warp to poprostu naciskasz na chama i jedziesz jedziesz ;)




WANT PIE NOW!!!!!

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2005, 10:16:26 »
Ale to jest nic jak masz laga to i tak po tobie.
Ja ostatnio wdupilem scorpa bo wg gm`ow byl lag. Ja laga nie mialem ale nie bylem zescramblowany bylem tylko zjammowany i moj statek nie mial nawet opcji warp pod prawym klawiszem nie reagowal na zadne moje komendy fajnie co??? Ale bez kitu laga nie mialem nawet mi 1 fps nie spadl. No i poszedl sie statek jebac i poki co jeden gm powiedzial mi ze to nie bug ( taaaa jasne ) i ze w ogole zle petycje wypelnilem a na 2 naraze zero odpowiedzi od prawie 2 dni miiiiiiiiiiiiistrz.




WANT PIE NOW!!!!!

Marquiz

  • Gość
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2005, 12:03:13 »
lol stellar, jestes takim noobem, ze petycji nie potrafisz napisac... lol kocham za to GM a ich burdel i 150 kategorii petycji, to juz wogole jakas ciezka porazka.

Hall Underley

  • Gość
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2005, 12:06:00 »
bo sa trzy rodzaje lagów:
- nie wyrabia klient - przytyka sie komp itp, wtedy gra sie tnie, fpsy spadaj?
- problemy z ??czem
- nie wyrabia serwer

w dwóch ostanich przypadkach nie b?dziesz mia? spadku fps, ale niewiele b?dziesz móg? zrobi?

Marquiz

  • Gość
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2005, 12:39:18 »
Opowiem wam hit roku.

Jeden z kandydatow do naszeogo korpa lecial do nad do Oerse przez system 0.2 z citader launcherem i cruise launcheram do POS'a.
wskakuje do systemu, daje warp, wchodzi w warp i disconnect. No to laczy sie ponownie, stoi w podzie na gate, stuffu polowa poszla sie walic, bo npc na gate wylotowym staly. Wiec wiele sie nie zastanawiac zasuwa kiljk j dalej po haulera. Dokuje i znowu disconnect i server padl na pysk (kilka dni temu).
Wiec jak wspal, to pisze petycje, bo wywalilo go przy pierwszym z 3 disconnectow kilka minut przed padem serwera.
Wiecie co dostal w odpowiedzi na petycje...

ROZLACZYLO, BO MA PAN ROUTER D-LINK'a

no doslownie ROTFL, LOL i wogole

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2005, 12:39:41 »
Cytat: "Hall Underley"


- nie wyrabia serwer


Jaki serwer?
Bo jesli serwer CCP to i tak jest to ich wina i reklamacje powinni rozpatrywac pozytywnie.

Jak w takim razie objawia sie lag na laczu? Czy nie podobnie jak lag  na kompie? Czyli ze wszysko sie zatrzymuje.

Hall Underley

  • Gość
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2005, 15:28:21 »
Cytuj
Jaki serwer?
Bo jesli serwer CCP to i tak jest to ich wina i reklamacje powinni rozpatrywac pozytywnie.


Te? nie zawsze, np. w sytuacji, kiedy gracz(e) zrobi? sobie 'lagowisko' typu 10 statków, po 10 dron ka?dy, do tego 100 puszek itp.
Ale ogólnie masz racje - je?li serwer nie wyrabia, i nie jest to celowe dzia?anie graczy, to powinni uzna? tak? reklamacje.

Cytuj
Jak w takim razie objawia sie lag na laczu? Czy nie podobnie jak lag  na kompie? Czyli ze wszysko sie zatrzymuje.


Klient dzia?a prawie normalnie, ale reakcje na komendy s? opó?nione, albo wogóle ich nie wida?. Z opisu Owca wynika, ?e co? takiego si? mu przyda?y?o.

WolfSimon

  • Gość
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 24, 2005, 08:24:15 »
ROUTER D-LINK'a... ROTFL, ale si? u?mia?em...

rafaello

  • Gość
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 24, 2005, 16:01:24 »
moze maja jakies uprzedzenia albo to tak jak kiedys amiga kontra atari ?

partridge

  • Gość
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 24, 2005, 19:15:43 »
Nie to nie uprzedzenie, po prostu Routery D-Linka sa beznadziejne...

Amos Sommers

  • Gość
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 25, 2005, 06:55:03 »
Nie ma roznicy czy Routery D-Link sa beznadziejne czy nie, faktem jest ze CCP nie moze powiedziec ze nie oddadza statku bo ktos ma Router D-Link. Co nastepne? "Uzywasz AMD, ale EVE dziala poprawnie tylko na processorach Intela. Zmien processor, nie bedziesz wiecej tracic statkow."

Hall Underley

  • Gość
Sposoby ucieczki
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 25, 2005, 11:15:02 »
Cytat: "Amos Sommers"
Nie ma roznicy czy Routery D-Link sa beznadziejne czy nie


Jest. D-Linki zrywaj? sesje TCP, w sytuacjach, w których absolutnie nie powinny tego robi?, po prostu maj? wadliwe oprogramowanie.
To tak jakby? mia? zwalon? p?yt? g?ówn?, która resetuje Ci kompa w losowych momentach i mia? pretensje do CCP, ?e straci??? przez to statek.