Autor Wątek: World of tanks  (Przeczytany 145774 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Gainax

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 01, 2010, 13:32:23 »
spokojnie ponoć servery do 14:00 będą nieczynne ;]

eX

  • Gość

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 01, 2010, 15:12:44 »
http://contest.mmosite.com/giveaway/world_of_tanks/
jest jeszcze 800 kluczy :) wystarczy sie zarejestrować :D

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 01, 2010, 15:33:09 »
dzięki, już zdobyłem
Moderatorzy na drzewo!! :D

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 02, 2010, 14:00:16 »
giera jest naprawdę zacna. szkoda tylko, że na razie jeden tryb walki jest - capture the flag i irytujące jest oczekiwanie na koniec bitwy, szczególnie jak dość wcześnie się zginęło. Ale zabawa ma potencjał. Jakby co to mój nick brunoblaszka w grze. Na razie tak sobie to idzie (częśćeij ginę niż niszczę), ale powoli idzie do przodu :)
Moderatorzy na drzewo!! :D

magni

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 02, 2010, 14:04:26 »
i irytujące jest oczekiwanie na koniec bitwy, szczególnie jak dość wcześnie się zginęło. )

nie musisz czekac na koniec bitwy, jesli masz drugi czolg w garazu to mozesz wyjsc z bitwy odrazu po tym jak zginales i przesiasc sie na druga maszyne i zaczac nowa bitwe, jak sie poprzednia skonczy to dostaniesz za nia expa i kase

Mac Dercad

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 02, 2010, 14:18:36 »
W pełnej wersji będzie o wiele ciekawiej. Jak na razie większość bitew jest rozgrywana bez śladu taktyki czy koordynacji. Kiedy dojdą klany i voice comm zrobi się nieco bardziej zorganizowanie.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 02, 2010, 14:25:28 »
nie musisz czekac na koniec bitwy, jesli masz drugi czolg w garazu to mozesz wyjsc z bitwy odrazu po tym jak zginales i przesiasc sie na druga maszyne i zaczac nowa bitwe, jak sie poprzednia skonczy to dostaniesz za nia expa i kase

gram recruit battle i takiej opcji nigdzie nie widzę. Wszyscy karnie czekają na koniec, nikt nowym czołgiem nie wchodzi. MOże w recruit battle jest to niemożliwe.
Moderatorzy na drzewo!! :D

Mac Dercad

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 02, 2010, 15:31:42 »
ESC-> Leave Battle. Na recruit da się jak najbardziej.

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Re: World of tanks
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 02, 2010, 15:36:09 »
LOL jakbym miał czekać do końca za każdym razem jak zgine to już po pierwszej grze bym  zrezygnował :-)

Wysłano z mojego GT-I5700 przy użyciu Tapatalk
* Lubie czasami poprzeklinac

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 02, 2010, 16:02:37 »
a dzięki... faktycznie, można w różnych bitwach brać udział różnymi czołgami. btw - jakaś grupa próbuje grywać w zorganizowany sposób (vent, etc..)?
Moderatorzy na drzewo!! :D

Mac Dercad

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 02, 2010, 17:11:18 »
Z organizacją jest ciężko, bo na razie drużyny są zawsze losowe.

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 02, 2010, 18:53:13 »
jeszcze zeby artyleria nie miala celnosci rakiet kierowanych laserem to bylo by jzu super :D a na normal battle (jak na razie tma wogole nie widzialem artek, heave/medium i anty-tanki) moim at-2 niezbyt moge zaszalec.

Pierwsze wrazenie co do tej gry mialem dosc kiepskie, liczylem na symulator czolgu a nie mechwarrior 4 w innej wersji ale okazalo sie ze calkiem wciaga :p
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2010, 19:07:29 wysłana przez Kara Mon »

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 03, 2010, 01:22:57 »
dopuki twoj lekki czołg nie napina z 60 km/h to robia z ciebie miazge...potem juz masz szanse uniknac trafienia ale jedyne co zrobisz to zadrapiesz im lakier, nooo chyba ze masz nosa i trafisz w dobre miejsce (masz wtedy szanse wk****c gościa i zwrócić na sibie uwagę ;)). Tak wiec w lekkim czolgu rura przed siebie, zrobić zwiad i czym prędzej spiepszać spowrotem za większych kolegów, kąsając po łydkach przeciwnika :D.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 03, 2010, 02:03:17 »
C0ven stara się organizować sobie rozgrywkę, siedzimy na TSie i wbijamy "na trzy" do jednej gry w kilkanaście osób ;) Z reguły i tak nas dzieli ale ogólnie zawsze gramy minimum w kilka osob z aliansu. Siedzimytez  na kanale C0ven w grze.

Co do lekkich czołgów - wbrew pozorom na standardzie mają one kapitalne znaczenie. 2 leopardy/a-20 w drużynie robią ogromną różnicę dla snipujących AT/czołgów i artylerii. Rzeczywiście wiele nimi nie zrobicie heavy tankom ale arty/at oraz niektóre mediumy można spokojnie zabić.
I-DEA / C0ven

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 03, 2010, 07:39:30 »
Co do drużyn, to od nastepnego patcha będzie można wejśc w kilka osób do jednej gry w ramach "szwadronu". Przymiarki do clan warfare?

Odnośnie scoutów jest dokładnie tak jak Striker pisze, DOBRY scout jest w stanie przechylić grę na korzyść swojej drużyny, pod warunkiem, że artyleria nie śpi :D.

I słowem ostzeżenia - O ile ktoś nie chomikuje od początku gry gold, niech nie rozwija ciężkich czołgów, zwłaszcza niemieckich, a to ze względu na fakt, że bez konta premium pieniądze się traci. Lepiej najpierw rozwnąć w pełni jakąkolwiek inną specjalność, i gdy sie już bedzie leżeć na forsie, z którą nie ma co robić - grindować cieżki czołg. Learned it the hard way :P.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 03, 2010, 09:10:47 »
Wlasnie jak sie zdobywa gold? raz mi wpadlo 150 i nie mam pojecia za co  :(

naye666

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 03, 2010, 09:33:04 »
Dostajesz 150 golda dziennie czy grasz czy nie. Pozniej musisz ze 2 bitwy postrzelac i sie pojawia na Twoim koncie.

magni

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 03, 2010, 09:59:30 »
150 golda dostaje sie po pierwszej zakonczonej bitwie kazdego dnia

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 03, 2010, 11:17:53 »
najpierw trzeba napinać te 60km/h.. na razie mam Luchsa, śmiesznie wygląda jak Tiger mnie wyprzedza ;D ;D to i nawet unikać zbytnio nie ma czego :)
Moderatorzy na drzewo!! :D

magni

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 03, 2010, 11:34:31 »
najpierw trzeba napinać te 60km/h.. na razie mam Luchsa, śmiesznie wygląda jak Tiger mnie wyprzedza ;D ;D to i nawet unikać zbytnio nie ma czego :)
zeby tyle pomykac trzeba miec ten najlepszy silnik i dobrze jest zamonotwac najlzejsza wieze i dzialko, wtedy jak sie z gorki rozpedzisz to nawet wiecej niz 60 km/h sie wyciaga :) raz tak dawalem slalomem pomiedzy wrogimi maszynami, z 5-6 do mnie strzelalo i zaden nie trafil - zasada ta sama co w eve trzeba wysoki transvesal utrzymywac  ;D

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 03, 2010, 11:57:12 »
no przydałyby się same mapy gdzie tylko z górki zjeżdzasz ;D
Moderatorzy na drzewo!! :D

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 03, 2010, 12:07:18 »
Latwo powiedziec zeby utrzymac transversal, ale jednak trzeba czasem skrecic mocniej i jak sie jakis tank destroyer w krzakach zaczai i poczeka na odpowiedni moment to nie ma co zbierac  czolgu :p

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 03, 2010, 13:33:17 »
na arty/at jest bardzo latwy sposob - zajezdzasz od boku, wbijasz sie w niego, rozwalasz gąsienice i dobijasz :) Ew. nie wbijasz sie tylko od razu strzelasz po gąsienicach i nadal utrzymujesz transversal jakby gdzies w okolicy jakas arty sie czaila.
I-DEA / C0ven

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 03, 2010, 15:23:26 »
@Striker: Leopard to już inna bajka ;) najszybszy lekki czołg a i pierd**** ma :D, właśnie próbuje na niego uciułać kredyty  :'(. Jeżeli jest jakiś publiczny polski ts to prosiłbym o dane na pm :) bo na czacie ciężko pogadać większość czasu spędzając w metalowej puszce :D

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 05, 2010, 23:29:45 »
No coz juz taka wredna rola tank destroyerow zeby sie po krzakach chowac. Taki moj biedny marderek to nic innego za bardzo nie moze robic.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 06, 2010, 12:34:31 »
jak dostać klucz - w rejestracji na  http://game.worldoftanks.com/registration/ chcę jakis invite code .....
jeśli można to poproszę na sneer8@tlen.pl
Sneer Quen

eX

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 06, 2010, 13:10:43 »
jak dostać klucz - w rejestracji na  http://game.worldoftanks.com/registration/ chcę jakis invite code .....
jeśli można to poproszę na sneer8@tlen.pl
wklejałem wczesniej w topicu linki ze stronkami ktore rozdaja te kody

Saterr

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 06, 2010, 14:05:04 »
mial ktos problem z instalacja/patchowaniem?  u mnie zatrzymuje sie na 99,9% sciagalem juz 2 x i nic. Spr ich forum, mowia by nei pauzowac sciagania czego nei robilem:/

Coen

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 06, 2010, 14:55:56 »
@Saterr sciagnij poprostu z torrenta

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 06, 2010, 18:26:27 »
http://www.shatteredcrystal.com/index.php/free_items ---> "zamawiasz" klucz do darmowej bety. Enjoy. Aha, i na litość boską, nie idź zaraz w stronę Tygrysa... Nie jest taki zły jak juz ma się wszystkie upgrady, ale koszta i dochodzenie do nich to katorga.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 06, 2010, 18:43:28 »
Dokladnie , podobnie jak w Eve lepiej zasuwac dobrze wyskilowanym (tutaj raczej tyczy sie to % zalogi) i wyposazonym lekkim cozlgiem niz cienkim ciezkim. Dla przykladu podam ze moj bt-2 z zaloga po 95% i full osprzetem potrafi zarobic i 7000 + 900 expa a t-34 majac zaloge 40% i nic dokupione w najlepszym wypadku robi 5000 , 500 expa i polowe kasy na naprawe musze wydac jak mialem szczescie i sie nim nie rozbilem  :P



Tak w ogole to gra zacna , skoro mocno ograniczona beta od niedzieli mi sie jeszcze nie znudzila to cos w tym jest  ;D  , ostatnio tka do kompa przyciagnal mnie tylko Borderlands.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2010, 20:01:45 wysłana przez Kara Mon »

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 08, 2010, 15:34:18 »
bardzo przyjemny przerywnik.. łupie 2 dni i coraz bardziej mi sie podoba

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 08, 2010, 15:48:39 »
no gra wciaga a z tego co czytalem faq to closed beta zawiera moze z 20% tego co bedzie w open beta i pelnej grze

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 08, 2010, 17:00:03 »
A po grzyba open beta, skoro obecnie ok. 40 tysięcy zerejestrowanych uzytkowników gra? ;)

Osobiście nie mogę się doczekać nowego patcha, po którym będzie można formować squady na wzór BF:BC2. No i trwają oczekiwania na turniej klanów (źródła zbliżone do Overlorda podają, że za ok. miesiąc).

Ze smutnych wieści: Serwer ma podobno być przeniesiony do US, ze względu na różnice cen tam a w EU.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy