Autor Wątek: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra  (Przeczytany 13628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« dnia: Wrzesień 17, 2010, 08:46:14 »
proponuję topic o sprzętach w grze w których Wam sie najlepiej gra, kto ma ochotę skrąbnąć pare słów o swoim ulubionym czołgu i taktykach na nim - zapraszam (ja tam walne o Jagdpanterce)

krótko - jaka armata, jakie rigi, jaka taktyka,

dotyczy każdego czołgu, no może poza tier 1 ;)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2010, 09:20:10 »


KV :D

Armata 107mm ZiS-6
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2010, 10:18:34 »
miałem już podobna sytuację i w innym wątku argumentowałem że kv-3 z tą armatą to fajna zabawka  :)
Sneer Quen

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2010, 10:30:18 »
Mi powiedzieli że mam grać artylerią bo brak - to i gram - w tym momencie doczłapałem się do SU-8

Jakie rigi - generalnie do przeładowania i do maskowania.
Jak grać - zwiać w krzaki, niekoniecznie głębokie (o tym zaraz) ale jak najdalej od innych art.
Uwaga - nie wybierać standardowych pozycji (typu róg mapy).

Cel namierza się około 7sek, można strzelić wcześniej ale... duża szansa na pudło.
Celować w cele poruszające się ze stałą prędkością i kierunkiem - zygzakujących odpuszczać chyba że są blisko (relatywnie, strzał przez całą mapę to jakieś 3sek... od cholery czasu żeby cel nam zwiał).

Co jeden do kilku odpaleń, a w szczególności po zdobyciu kila zmienić pozycje - i to szybko. Armata strzelając pozostawia po sobie tor-lotu pocisku przez parę sek, uważny artylerzysta może łatwo wyśledzić wrogą artylerię - sam ubiłem wczoraj tak CZTERECH arty wroga będąc jedyną arty po swojej stronie (była druga ale stała w miejscu i ją zdybali).

Czas przeładowania pocisku jest cholernie długi - wystarczająco na przesunięcie się parunastu metrów w kolejne krzaki i odczekania 7sek na ustabilizowanie lock.

Uważać na - light, med - obrona częściej niż często daje dupy i dobrze jest strzelić nawet nie po to by zdobyć kill, ale by zatrzymać wrogi tank na moment. W momencie gdy med jest w zasięgu wzroku dobrze jest nie strzelać w ogóle - obrona powinna sobie poradzić, jak mimo to med na nas jedzie strzelamy tak by zatrzymać i od razu idziemy w ruch... bo na 99% wroga artyleria obserwuje teren.

Tanki chowające się za przeszkodami - generalnie poczekać aż coś je wywabi, nie czaić się na jednego i tylko jednego tanka - obserwować całe pole bo nawet zatrzymanie kogoś pomoże kumplom bardziej niż twój +1 do kili.
Strzelanie bez odczekania aż się lock ustabilizowanie - można odpuścić - na 90% będzie fail, te 10% że się uda nie są tego warte bo tak jak pisałem wyżej, bardziej opłaci się pomóc kumplom.

UWAGA - nie naparzać jak głupi przez całą mapę żeby pomóc kumplowi który jest w zwarciu z innym tankiem - postrzelicie swojego. Rekordzista jakiego widziałem (na szczęście u wrogów) miał -4 w kilach - uber pomoc nie ? :)

To na razie tyle.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2010, 10:54:29 »
is-4 jest to moje najlepsze dzieciatko ktore daje mi najwiecej

armata pozwala na rozwalanie tankow typu pz4 na 1 strzal, ale takze cos typu isu-152 po 1 spada
pancerz pozwala spokojnie na wychylanie sie i ostrzal
troche wolny ale to dobrze, bo jak zrushujesz to zawsze padniesz

moj rekord to 9 killi: 3x is-4, kt,  2x jp,  s-51, matylda i vk3601 (ponad 2k expa i 60k isk)

niestety jako ze byl to jeden z dwoch tankow ktore po wipie wzialem na start z pelnym upem i zaloga na 100 gram nim najmniej, bawie sie w odblokowywanie innych tankow
ale jest to najlepszy tank jakim jezdzilem

kolejny to hummel, praktycznie to co napisal kolega wyzej, tylko jeszcze czasem jak mam humor to robie battle hummel i charguje na wroga jako taki jednorazowy td :)

no i ostatni to t-34

tank ktory zarabia krocie (po 30k juz mi sie zdazalo), miekki jak jajko jesli gra z wyzszym tierem ale jezdzi 50km/h dzialo strzela jak z automatu,
zawsze jade srednio do polowy mapy i zawracam za scoutami przeciwnika ktorzy jada na nasza arty, 2-3 kille sa jak ktos nie podbierze, potem jest juz na tyle
pozno ze spokojnie nawet takim t-34 dojade do arty przeciwnika a to nie jest light i nie ma arty ktora by dlugo przetrwala
z rigow praktycznie nie mam co tam wlozyc wiec nie dalem nic, nie ma tego na stabilizacje w ruchu a inne jakos do mnie nie przemawiaja, moze rammer
ale 26 strzalow czy 29 na minute to juz chyba nie ma roznicy

gregor40

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2010, 12:40:04 »
Mi powiedzieli że mam grać artylerią bo brak - to i gram - w tym momencie doczłapałem się do SU-8

Jakie rigi - generalnie do przeładowania i do maskowania.
Jak grać - zwiać w krzaki, niekoniecznie głębokie (o tym zaraz) ale jak najdalej od innych art.
Uwaga - nie wybierać standardowych pozycji (typu róg mapy).

Cel namierza się około 7sek, można strzelić wcześniej ale... duża szansa na pudło.
Celować w cele poruszające się ze stałą prędkością i kierunkiem - zygzakujących odpuszczać chyba że są blisko (relatywnie, strzał przez całą mapę to jakieś 3sek... od cholery czasu żeby cel nam zwiał).

Co jeden do kilku odpaleń, a w szczególności po zdobyciu kila zmienić pozycje - i to szybko. Armata strzelając pozostawia po sobie tor-lotu pocisku przez parę sek, uważny artylerzysta może łatwo wyśledzić wrogą artylerię - sam ubiłem wczoraj tak CZTERECH arty wroga będąc jedyną arty po swojej stronie (była druga ale stała w miejscu i ją zdybali).

Czas przeładowania pocisku jest cholernie długi - wystarczająco na przesunięcie się parunastu metrów w kolejne krzaki i odczekania 7sek na ustabilizowanie lock.

Uważać na - light, med - obrona częściej niż często daje dupy i dobrze jest strzelić nawet nie po to by zdobyć kill, ale by zatrzymać wrogi tank na moment. W momencie gdy med jest w zasięgu wzroku dobrze jest nie strzelać w ogóle - obrona powinna sobie poradzić, jak mimo to med na nas jedzie strzelamy tak by zatrzymać i od razu idziemy w ruch... bo na 99% wroga artyleria obserwuje teren.

Tanki chowające się za przeszkodami - generalnie poczekać aż coś je wywabi, nie czaić się na jednego i tylko jednego tanka - obserwować całe pole bo nawet zatrzymanie kogoś pomoże kumplom bardziej niż twój +1 do kili.
Strzelanie bez odczekania aż się lock ustabilizowanie - można odpuścić - na 90% będzie fail, te 10% że się uda nie są tego warte bo tak jak pisałem wyżej, bardziej opłaci się pomóc kumplom.

UWAGA - nie naparzać jak głupi przez całą mapę żeby pomóc kumplowi który jest w zwarciu z innym tankiem - postrzelicie swojego. Rekordzista jakiego widziałem (na szczęście u wrogów) miał -4 w kilach - uber pomoc nie ? :)

To na razie tyle.

Jeszcze pare rad:
- Jak widzisz, że wrogie scouty sie przebijaja to zwiewaj, a nie czekaj na nich
- Jak walisz do heavy tanka i masz dobe skupienie - wal za wieze (wiekszosc czolkow ma silnik z tylu, jest szansa uszkodzic)
- Jesli tank wroga Ci zniknie, ale stoi w miejscu - strzelaj na slepo, trafienie bedzie zaliczone
- Niekture SPG maja bardzo maly zapas amunicji, wiec dobrze jest strzelac, jesli sie jest pewnym trafienia

eX

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2010, 20:43:45 »
Przed soft-wipe bardzo polubiłem VK36 z tą 88-ką. Bardzo user-friendly czołg :)

Obecnie spodobał mi się niezmiernie IS4 ze 130mm.

Przed soft-wipe też mi sie super grało wysłużonym T34 i 43, a teraz jak liczby ciężkiego sprzętu podskoczyły to już nawet 44 czasami nie daje rady, ale ten czołg jest super jak gra się w plutonie z 2 z tego samego drzewka. :)

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 18, 2010, 10:58:58 »
nie pamietam czy nie pomylilem topicu ale zastanawiam sie co brac

vk3601 czy vk3001h

wiem ze ponoc vk3001h ma najgorsze staty ze wszystkich z tego tieru ale

jak bym mial wybierac miedzy gra pz4 albo pz3/4 to pz 3/4 daje 100% wiecej funu bo jest poprostu szybszy

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 18, 2010, 11:29:32 »
VK3601 jest super, a VK3001 jest ok jak na swój tier. VK36 to w zasadzie czołg ciężki o speedzie i zwrotności medium tanka, mam wyłącznie dobre wspomnienia z jazdy nim. Powiem nawet więcej - wielu ludzi woli VK od Pantery ze względu na kompletnie inny styl gry.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Gizmo79

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2010, 12:22:08 »
3601 zdecydowanie

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 18, 2010, 12:28:24 »
ehh wzialem 3001h jednak :P
zostawilem sobie pz4 i wygrinduje teraz tez vk3600 zeby zobaczyc w co isc po wipie

a panthera to swoja droga :P

ok to byl zajebisty wybor

Victory!
Battle: Hills 18 września 2010 12:31:36
Tank: VK3001(H)
Earned:
1 029 Experience
22 629 Credits

jezdzilem sobie po mapie jak w t-44 tylko szybciej :)

niestety dzialko mam takie narazie ze moge co najwyzej w komary strzelac, ale jak bedzie 88mm to zobaczymy
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2010, 12:40:01 wysłana przez Trefnis »

Straszny

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 18, 2010, 13:17:41 »
grałem 3001h wymaksowanym i to jest zajebiste połączenie cięzkiego scouta z czołgiem który potrafi nakopać prawie każdemu przeciwnikowi

bardzo dobrze go wspominam, jak gra bedzie za kase to slot na niego zostawie i  pewnie kupie sobie go na stałe

Straszny

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:02:43 »
zrobiłem sobie ruskiego KV1S...  super sprzęcik

połączenie fajnych cech Jagdpanthery i medium tanków, ależ odmiana po KV

szybko obrotowa wieża (bardzo ważne), dobre zawieszenie, speed bardzo OK - w końcu mam cięzki-mid-tier czołg do szybkiej gry.  Jest szybszy od niejednego mediuma (43 km) całkiem nieźle opancerzony, choć wyraźnie słabiej od KV3, ma fajne armaty  (najbardziej podoba mi się ta haubica  122mm U-11), w błocie zachowuje się jak trzeba, grając KV czy PZ IV z max silnkami miałem wrażenie ze mnie klej oblepił.

Często ląduje w low-tier battlach jako best tank - ależ można masakre urządzać :D
Dobijam nim do statusu elite i zostawiam jako jedną z ulubionych zabawek :)


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2010, 11:40:09 wysłana przez Scaryman »

Straszny

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:46:38 »
cały czas szukam czegoś co będzie miało kopyto i HP większe niż Leopard a nada będzie sie nadawało na recona

wydając kupe kasy (wszystko rigowałem), po przeleceniu ruskich medium, ruskiego KV1S (bardzo fajny czołg), jednak niemiecki VK3001P wydaje się idealny - 60 km/h, no i ta niemiecka haubica 105 mm zapakowana HE ammo - genialna broń. Czołg jest wręcz idealnym ciężkim scoutem mogącym walczyć w linii z resztą medium, albo zasuwać jak szalony obok Leo i BT-7.

polecam tym, których wkurza jak szybko ginie Leopard albo że nie może nawiązać wymiany ogniowej  z medium-tankami. Zdecydowanie z działem 105mm bez AP-ammo (jest uselles na nim)

także teraz obok Panthery z jej 88 zasuwam sobie VK3001P z krótką 105tką (BTW: jak przezabawnie wygląda Panthera z tym gunem ;p)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 09:02:18 wysłana przez Scaryman »

Starakopara

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:57:50 »
gram dopiero kilka dni, ale póki co, najlepiej jeździ mi się niszczycielem czołgów, taktykę stosuję prostą, jadę na flance atakujących sił, znajduję krzaki na jakimś podwyższeniu terenu i kampię  :), co prawda nie raz dopadły mnie scouty, al i tak się świetnie bawię  ;D

eX

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:37:58 »
zrobiłem sobie ruskiego KV1S...  super sprzęcik
Jakie działko preferujesz na KV1S, bo zastanawiam czy trochę free xp nie przeznaczyć na ten czołg. :)

Straszny

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:47:22 »
Jakie działko preferujesz na KV1S, bo zastanawiam czy trochę free xp nie przeznaczyć na ten czołg. :)

122mm haubica U-11 z HE (6 shots per min.) - doskonała na cięższego przeciwnika, albo 85 mm D5_T - szybkostrzelny i bardzo precyzyjny (jak na ruskie) gun  (15 shots per min.) z ammo AP.
częściej chyba jednak jeżdżę z haubicą  [krótka lufa wygląda prześmiesznie]


A ten teoretycznie highendowy gun z ISa to jakas totalna pomyłka - 4 shoty na minute i wcale nie fajna penetracja (mowie o D-2-5-T ) - największa porażka z gunów tego tanka. KV1S to czołg uniwersalny - od heavy recona po sprzęt do walki z mediumami i support w walce z cięzkimi. Jedyny tak uniwersalny ruski heavy tank . No a działo D25T nadaje sie tylko na snajpienie. A w takiej roli ten czołg sie po prostu marnuje.

Podobnie obydwa guny 76 mm -  ZiS5 i S54 są słabiutkie, ani AP ani HE nie pomaga.

Przykładowo 85 mm i U-11 potrafią zadawać  spory damage Pantherze i Tigerowi (haubica dużo większy, ale 85tka częstszy), wygrałem już pare walk head-to-head z Tigerem, za to obydwie 76tki odbijają sie od nich jak zabawki , a z D2-5-T strzelisz raz i mozesz isc na przerwe na kawe :P

oczywiście ten czołg ma sens (jak prawie każdy) dopiero fully upgraded + rigi anty-HE (spamliner) + rig do łądowania armaty + wentylacja i wyszkolona załoga. Wtedy naprawdę da Ci kupe frajdy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 12:53:24 wysłana przez Scaryman »

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 28, 2010, 13:24:42 »
Mnie sie bardzo fajnie do niedawna jezdzilo jgdpz4. Problem w tym ze ostatnio rozwalanie silnika/gasienic stalo sie do tego stopnia wkurzajace ze sobie zrobilem przerwe od WOT.

Straszny

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 28, 2010, 13:31:19 »
Mnie sie bardzo fajnie do niedawna jezdzilo jgdpz4. Problem w tym ze ostatnio rozwalanie silnika/gasienic stalo sie do tego stopnia wkurzajace ze sobie zrobilem przerwe od WOT.

ja uwielbiam niemieckie TD

na gąsienice to tak:
1. toolbox (+25% speeda do naprawy)
2. załoga wszyscy ze specjalnością w naprawie (to jest zdaje się max +10%)
3. wentylacja (+5%)

no i trzeba kombinować - doklejasz się do heavy tanka  i chronisz jego zadek a przy okazji kasujesz cele - najprosciej. Albo snipienie na dużym dystansie . TD nie jest samodzielnym działem szturmowym.

amra

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 28, 2010, 16:30:02 »
Ja zasuwam Tygrys I, jest naprawde cool. Ale aby tak bylo musialem trochu sie nameczyc, tzn. Zaloga 100% + 1skill, siatka masujaca, plus lornetka +25% do view range + 15% do he resisit
Teraz wybieram sobie krzaczek daleko w tyle i jedziemy. Jedyne problemy to jak ktos z mego teamu nie widzi mnie i wpycha sie do mojego krzaczka.
A z doswiadczen, to:
- t34-85 jest rewelacyjan maszynka, zwrotnosc, szybkosc obrotu wiezy i potezne dziala.
- 3601 z long 75mm lub 88mm bardzo jest dobry
Z maluchow to pzIIIA byl fun, leopard mi nie przypadl do gustu, lubie sobie pograc, a nie tylko ladowac bitwy co 3-5min

Do konca tyg bede mial juz pewnie Tygrysa II i KV-3 wiec wtedy bede mogl cos o nich powoedziec, natomiast droga do KV-3 to droga przez meke, t-26, t-28, kv to meczarnia jest.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 29, 2010, 08:04:56 »
Najlepszy czolg jakim jezdzilem to Tiger II, swietne dzialo, celnosc, przyzwoicie jesli chodzi o utrzymanie. Zaluje ze sprzedalem go na rzecz daremnego pod kazdym wzgledem minimausa... ktorego tez sie ostatecznie pozbylem w ramach protestu. Tiger II ma szanse wygrac z kazdym innym tankiem w swojej klasie (is3) i nizszymi. Bardzo ladnie dinguje, a przy recznym celowaniu jego armatka jest boska. Generalnie nie ma co sie obawiac jakis tam t44 ktore niby mitycznie go moga kite'owac.... to tylko opowiastki z forum pisane przez autoaimerow ;) Jezdzic nim nalezy nieco z tylu, no moze w srodku ataku, bo z tej pozycji predkosc jeszcze pozwala na pare manewrow, dzialo jest wystarczajaco nosne, a i im dalej od celu to wlasny pancerz bardziej pomaga. Przodem wyslijcie wredne, szybsze ISy ;)

Jezdze takze wspomnianym t44, fajne to, zwrotne, szybkie. Aaale - to jest tylko medium tank i owszem bryluje jesli idzie walczyc z innymi medkami (no moze poza pantera, bo moim zdaniem, sa jednakowe i w starciu wygrywa po prostu lepszy kierowca, no czasami pomaga szczescie... jak wszedzie;p) Heavy tanki zabija sie tym latwo o ile gosc po drugiej stronie jest... nieogarniety :) W zasadzie kazdy czolg jest w stanie zdetrackowac mnie, a juz nie wspomne o artylerii.... ktora robi to wybuchami odleglymi o 5 metrow(sic!). Ma tez stosunkowo malo hp na zabawe z czolgami ciezkimi... Ot taki vagas ktory powinien unikac webow... szkoda tylko ze detrackowanie ludzie opanowuja teraz juz wysmienicie, a i wcale takie trudne nie jest ;p Uzywam armatki 100mm ktora calkiem fajnie dziobie wszystko ponizej tier 8, takie zas czolgi trzeba juz ostroznie objezdzac i dziobac w tylek :)
Bardzo niefajnymi momentami sa zgony od wybuchowego ammo racka co potrafi sie zdarzyc wiecej niz czesto....

Z tych dwoch i tak wole KT
Staram sie powolutku isc jeszcze do pantery, ktora sadzac po dosc podobnych parametrach strzelniczych jak Tiger II moze mi sie spodobac :)

Straszny

  • Gość
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 29, 2010, 08:38:56 »
ja siedze juz w JagdTigerze... pierwsza sprawa - spamliner i wet ammo rack,.... niestety ale robie za primary praktycznie w kazdej bitwie.. (hm. może to moje podejście że pcham się na czoło i ciągne reszte do ataku ;d) i z jednej strony zbieram co bitwe Steel Walla, z drugiej rzadko wracam cały :P

Poteżny sprzęt, wolny, ale nie tak żeby wyrywać włosy, obydwa jego guny są po prostu świetne, a ten drugi to chyba najmocniejsze działo w grze, pierwszy raz Tiger I czy Jagdpanthera  zaczeły schodzić mi na strzała . Coś w stylu "headshot game". Ucze sie go.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 08:45:15 wysłana przez Scaryman »

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Czołgi w których Wam sie najlepiej gra
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:58:29 »
kira co do tego kitowania to dzialalo ponoc przed patchem 0.5.x jak t-44 bylo szybsze
ja osobiscie t-44 bardzo nie lubie bo jest poprostu papierowy a gun za slaby

teraz jezdze su-152 z dzialem 175/390 i OMG rof 9.23

tanki typu pz4 czy t-34 spadaja na 1 strzal a strzela sie co 6 sekund :)

z drugiej strony lubie tez czasem wlozyc dzialo 152mm i koniecznie he
juz mi sie udalo 2x t-43, vk3601, vk3002 i raz t-44 (ale to chyba ammo rack byl) zdjac na strzala
frajda niesamowita jak sie widzi jakiegos kozaka ktory mysli ze jak mi wyjedzie na linie strzalu
to raz oberwie i bedzie kitowal a tu zonk i game over :)