Autor Wątek: dekryptory do invencji  (Przeczytany 5825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rafaello

  • Gość
dekryptory do invencji
« dnia: Listopad 29, 2006, 18:02:18 »
ok - podstawowe elementy pozyskujemy od agentow r&d
ale trzeba miec urzadzenie ktore nazwane kiedys tam bylo przez kogos dekryptorem
on sie niby nie zuzywa i moze sluzyc dlugo ale jest wymagany na zasadzie skladnika
drobny problem na ta chwile polega na tym ze kupic ich sie nie da - w kontraktach tez nie wyszukalem
chodzi plota ze dekryptory sa tylko z nowych okazyjnie sawnowanych losowo cosmosow...
piszcie swoje doswiadczenia w zdobywaniu dekryptorow do invencji w tym topiku to moze do czegos sensowego dojdziemy wspolnie

ps.
prosze o tymczasowe przyklejenie tematu

Chwilowo przyklejone. X.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2006, 13:32:03 wysłana przez Xarthias »

White_Haven

  • Gość
Odp: dekryptory do invencji
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2006, 18:07:41 »
Gdzieś w devblogu o inventions pisało, że dekryptory będą wypadać jako loot z przeciwników. Niestety nie byli łaskawi napisać jakich przeciwników i gdzie się pętających :P

marioosh

  • Gość
Odp: dekryptory do invencji
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2006, 10:47:29 »
Cytuj
Niestety nie byli łaskawi napisać jakich przeciwników i gdzie się pętających
nom, doczytałem na forum eve-o, że lecą jako loooot z..... losowych complexów (znaczy ratów na nich).

Btw cała ta invencja jest o kant dupy rozbić.. datacore kosztuje 500 RP gdzie przy agencie lvl 2 dostaje się 15-30 RP dziennie (zależnie od skilli jeszcze) no to kufa sory. miesiąc czekać na datacore a potrzebne jest ich kilka...
Wydawało mi się, że rynek t2 ma mieć skasowany monopol, a przez tą całą invencję tylko grono monopolistów leciutko się poszerzy... i nic poza tym
Szansa jeszcze w tym, że datacore'y mają lecieć ze special encounterów, ale zobaczymy w praniu jak ta cała eksploracja wygląda.. W sumie myślę, że ładując SP w Astro na 5 najlepiej wyjdę z tych cały KALInowych pomysłów.

Na SISI znalazłęm pas Arkonowu, biskotu i coś tam jeszcze jako ukryty... ale na tq poleciałem tam i już nic nie mogłem znaleźć ;)

Ellaine

  • Gość
Odp: dekryptory do invencji
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2006, 11:02:53 »
To dlatego ze mnostwo ludzi  ma po 10 postaci po 5 agentow lvl 4 z wymaksowanymi RP, z ktorych kazdy agent daje ponad 100 dziennie, a wszystko to zeby wygrac jakies BPO T2. Ci z nich co nie wygrali sa teraz sfrustrowani ;)

rafaello

  • Gość
Odp: dekryptory do invencji
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2006, 11:14:18 »
ok - teraz napisze jak ja to rozumiem

1) datacores -obowiazkowe z wymagan - pobieramy od agentow
2) element dodatkowy - obowiazkowe z wymagan - pobieramy hgw skad
3) dekryptor - nieobowiazkowe, modyfikuje szanse albo ilosc runow - byc moze z losowych lokacji cosmos ....

ktos ma jakies pomysl gdzie i jak szukac tych miejsc ?
czy ktos ma pewnosc ze wlasnie tam beda dekryptory
czy dodatkowe elementy beda tylko od agentow r&d ?

masa pytan w sumie sie cisnie na usta ...

marioosh

  • Gość
Odp: dekryptory do invencji
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2006, 11:30:10 »
Cytuj
1) datacores -obowiazkowe z wymagan - pobieramy od agentow
2) element dodatkowy - obowiazkowe z wymagan - pobieramy hgw skad
3) dekryptor - nieobowiazkowe, modyfikuje szanse albo ilosc runow - byc moze z losowych lokacji cosmos ....
4) Skill: faction (Gallente, Amarr, Minmatar, Caldari) Encryption method - tylko z losowych lokacji
5) gotowy przedmiot T1 nad którego bpc pracujemy - nieobowiązkowe - zwiększa szanse powodzenia.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: dekryptory do invencji
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2006, 15:19:03 »
A co tam... pospamuję troszkę...

Żeby zacząć inwentować potrzeba minimum :
- BPC (im lepsze tym lepiej)
- DataCore (dwa różne typy) i adekwatne skille (np. starship engineering)
- Data Interface oraz odpowiednie skille (encryption method).

DataCore modyfikuje parametry końcowe, np. ilość runs, szansę sukcesu itp.
Data Interface nie ulegają zniszczeniu i są po zakończeniu pracy odzyskiwane.

Żeby zwiększyć szanse powodzenia (lub jakość) można dodać item (T1, nie ma sensu dodawać T2), oraz można dodać dekryptor. Datacores, Decryptors i Data Interface są do uzyskania w formie lootu, we wspomnianych już kompleksach dostępnych w eksploracji. Ponadto niezbędne są skille encryption (uprzednio nazywane np. Angel Encryption Methods, a do zdobycia w kompleksach COSMOS), używa się je wraz z Data Interface.

Co z powyższego wynika ? IMHO to co najważniejsze, że inwencja to praca grupowa. Zdobycie skilli encryption wymaga grupy osób, które chwilę posiedzą w kompleksach COSMOS (nie jestem pewny czy dzisiejszy patch doda skille do marketu, czy jedynie wprowadzi dwa brakujące skille do EVE) i po prostu odszukają. Z drugiej strony sama eksploracja wymaga również co najmniej 1 osoby z odpowiednimi umiejętnościami w eksploracji... a ponieważ "ekspedycje" mogą natrafić na odpowiednik kompleksu 10/10 to warto żeby były odpowiednio przygotowane (znów grupa osób).

Tyle na razie wiadomo... wiadomo również, że jak na razie jest za mało data interfaces i jak na razie nikt się nie chwalił sukcesami w inwencji.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: dekryptory do invencji
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2006, 16:08:28 »
Co z powyższego wynika ? IMHO to co najważniejsze, że inwencja to praca grupowa. Zdobycie skilli encryption wymaga grupy osób, które chwilę posiedzą w kompleksach COSMOS

Zdobycie tych skilli wymaga 200-300 milionów (na skill) i trochę czasu do przegladania kontraktów. :P

(nie jestem pewny czy dzisiejszy patch doda skille do marketu, czy jedynie wprowadzi dwa brakujące skille do EVE)

Wprawadzi tylko te dwa brakujące.
O, już po 16, więc pewnie już wprowadził


LosBekoczoS

  • Gość
Odp: dekryptory do invencji
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 08, 2006, 18:35:10 »
Nikt sie nie chwali a nawet rzeklbym narzekaja ludzie...

Problem w tym ze Data Interface jest potrzebne koniecznie do invencji... a kolesie z bodajze KIA uparli sie i od samego patha siedza w cosmos i szukaja tego i nic. Podobno nawet 10 skillbokow znalezli w miedzy czasie ale rzadnej slownie ZERO Data Interface.. no i jest z tym problem bo przy takim "rozdawnictwie" invencja to pic na wode fotomontarz a nie zlamanie monopolu T2.


Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: dekryptory do invencji
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 08, 2006, 23:08:31 »
13 grudnia we wtorek ma byv path naprawaijacy wlasnie takie bledy

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: dekryptory do invencji
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 11, 2006, 09:52:32 »
Razem z patchem (13.12.06) mają wyjść nowe/dodatkowe BPO T2:
(...) re-seeding a number of Tech 2 blueprints (...)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

marioosh

  • Gość
Odp: dekryptory do invencji
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 11, 2006, 12:01:01 »
Cytuj
Razem z patchem (13.12.06) mają wyjść nowe/dodatkowe BPO T2:
nom, już dałem w łapę swojemu agentowi R&D.. :D