Autor Wątek: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?  (Przeczytany 8345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rico_AMPL

  • Gość
Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« dnia: Listopad 20, 2007, 20:42:07 »
Witam. Rozmawiając dzisiaj na polskim kanale w eve chciałem znaleźć polskie korporacje, zostałem jednak poinformowany że zostały tak naprawdę tylko dwie korporacje ( kupcy polscy, i jakiś jeszcze ale nie pamietam) a reszta sie rozpadła - czy to faktycznie jest prawda ??

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2007, 20:52:08 »
Tak, wierz bez zastrzezen w to co ci pisza na kanale polish, daleko zajedziesz. :2funny:

Rico_AMPL

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2007, 20:55:48 »
Wiec to nie jest prawda ?? Bo ja szukam jakiegoś młodego polskiego  corpa nie za dużego z przyjazną atmosferką. Za informacje z góry dziękuje

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2007, 21:00:14 »
Wejdz in-game na kanal unseen academy ( info o tym corpie jest na tym forum) i sie popytaj.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2007, 21:29:19 »
 :2funny:
Niech zgadnę - ten drugi korp to Chapterhouse? :2funny:
Ech, dobra rada - trzymaj się od nich z daleka. :)

I daj znać, kto takie ploty rozsiewa (Ichne czy Kanciak? :P ), to się spróbuje im zbananić polish :)

Generalnie dla początkujących mamy Akademię - kanał in-game CENTRALA NOOBS, potem masz otwartą drogę do przynajmniej 20 polskich korporacji w trzech lub czterech aliansach.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2007, 21:31:15 wysłana przez Xarthias »
Przedwieczny.

Voulture

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2007, 21:38:20 »
Ach te stereotypy  ::)
Skoro informacja mowi, ze zostaly tylko Polscy Kupcy, to chyba mozna sie spodziewac, skad ta informacja wyszla. Polecam Ci moj wlasny temat dotyczacy polskich korporacji tworzacych sojusze( w tym conajmniej jedna skladajaca sie tylko z polskich korporacji i conjmniej jedna zarzadzana przez polska korporacje):
[ Gdzie lataja Polacy? ]
Daje to ponad 15 dzialajacych w sojuszach czysto polskich corpow. Doliczyc mozna kilka nie zreszonych. Nienazwal bym tego upadkiem, jak zaczynalem gre dzialalo moze 7.

Fake edit:
Tez polecam Unseen. Świetny korp szkoleniowy, szcególne dla ludzi, którzy jescze do końca ni wiedza w czym chcieli by sie specjalizowac w eve...

« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2007, 21:44:02 wysłana przez Voulture »

Rico_AMPL

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 20, 2007, 21:51:14 »
Ja gram już 2 miesiące, przeszłem triala i obecnie jestem w FOFW ale to corp mieszany i wszystkie maile dostaje po angielsku przez co nie czuje zupełnie klimatu, zresztą ten corp jest jakiś mało zorganizowany przynajmniej tak mi sie wydaje wiec myślę nad zmianą. A w ogóle można odejść od korporacji i przejść do innej ??  A i czy jest to różnica kim sie gra ?? Bo ja gram Galleante.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2007, 21:57:35 wysłana przez Arkadiusz M »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 20, 2007, 23:47:23 »
wszedzie dobrze gdzie nas nie ma...
Moderatorzy na drzewo!! :D

Tau

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2007, 23:52:37 »
*Tau płacze ze śmiechu*

Kanciak pewnie nie miał co robić jak dostał dzisiaj bana na kanale Unseen to zaczął rozgłaszać taką komiczną propagandę  :2funny:

Michieru

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2007, 00:04:05 »
No, Korporacja Głupców Polskich i Czopterhaus nauczą Cię na przykład, jak sprzedać Caracala na allegro za 5zł, po czym dostać perm bana na wszystkie konta.

Idź do Unseen Academy, wspomnianej już wcześniej w tym topicu kilkakrotnie - znakomity początek w Eve dla każdego Polaka. Nauczą Cię podstaw, wskażą możliwe kierunki rozwoju postaci... A corpa możesz zmienić w każdej chwili. Potrzebne Ci informacje, w kwestii jak do nich dołączyć, znajdziesz w poprzednich postach w tym topicu.

Maxima

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 21, 2007, 00:33:07 »
LOL co za buraki, powinni za takie cos zostac zbanowani  :knuppel2:

Idz do unseen na pewno znajdziesz kupe zabawy i zdobedziesz doswiadczenie zeby pozniej moze przejsc do innych corpow.


Ronin

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 21, 2007, 19:41:19 »
kilka dni temu jakis ciec od nich reklamowal na bufu sprzedaz gtc i iskow...do konca grudnia juz sobie na kanale nie pogada :) .

DaBlades

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 30, 2007, 14:29:28 »
Ogólnie to nie pchaj się nigdzie gdzie pachnie handlem ISKami bo to się kończy banem.

Xart ale ci tu wszyscy słodzą  O0 też polecam unseen

MKoll

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 04, 2007, 10:16:26 »
Kanał polish jest jak.. kanał polish/polska w każdym innym MMO. Nuff said..

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 04, 2007, 11:18:34 »
A w ogóle można odejść od korporacji i przejść do innej ??

Tak. W każdej chwili (no prawie, nie możesz odejść jeśli masz przydzielone role oraz 24 godziny po jakiejkolwiek zmianie roli).

Cytuj
A i czy jest to różnica kim sie gra ?? Bo ja gram Galleante.

Różnicy technicznej nie ma żadnej. Aczkolwiek niektóre korporacje lubią rpgować i przyjmują tylko odpowiednią rasę.

Bluszcz

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 04, 2007, 11:21:30 »
Ja gram już 2 miesiące, przeszłem triala i obecnie jestem w FOFW ale to corp mieszany i wszystkie maile dostaje po angielsku przez co nie czuje zupełnie klimatu, zresztą ten corp jest jakiś mało zorganizowany przynajmniej tak mi sie wydaje wiec myślę nad zmianą. A w ogóle można odejść od korporacji i przejść do innej ??  A i czy jest to różnica kim sie gra ?? Bo ja gram Galleante.

FOF to nie tam niejaki Bartek jest CEO??? ... jesli tak to zabieraj sie z tamtad :D

Jasne ze mozna odejsc od corpa... wystarczy zrzucic role w corporacji chyba ze ich nie masz.. najprosciej sprawdzic czy masz dostemp do hangarow corpowych... da sie tez zablokowac wyjscie z corpa.. ale to troche nikczemne...

Co do zaleznosci ras to wszystko zalezy od skili CEO.. bo wiesz.. jest skill ktory umozliwie przyjecie do corpa innej rasy.. i to jest jakis tam procent .. od ogolnej liczby... 20% na poziom skila chyba..

Ja osobiscie polecam ci Unseen tam z tego co wiem mozna sie nauczyc sporo.. dalsza droga to juz twoj wybur .. zalezy co cie kreci... jak walka.. to jest c0ven... jak kopanie handel to zglos sie do Amandy Mejin .. niedlugo bedzie stawiac nowego corpa.. ktory bedzie wspolpracowal z kilkoma polskimi corpami... ^^


ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 04, 2007, 11:28:13 »
da sie tez zablokowac wyjscie z corpa.. ale to troche nikczemne...

Jeśli ktoś ciągle zmienia Ci role uniemożliwiając wyjście z korporacji to należy wysłać petycję do GMa. GM przeniesie gracza do korporacji NPC i wyśle warninga lub bana komu trzeba. Petycję należy umieścić w kategorii harassing.

partridge

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 04, 2007, 17:05:12 »
Petycję należy umieścić w kategorii harassing.

hmmm nie wiedzialem ze istnieje taka kategoria? :)
Rules & Policies ==> Harassment

Ronin

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 05, 2007, 07:27:23 »
tak istnieje parcik tam caly corp pisze petycje na twoje flajmowanie na localu :P

Radix_s

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 06, 2007, 14:36:26 »
to prawda nie ma polskich korpow - sa tylko uber polskie korpy :P

misao

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 08, 2007, 06:07:29 »
Jeśli ktoś ciągle zmienia Ci role uniemożliwiając wyjście z korporacji to należy wysłać petycję do GMa. GM przeniesie gracza do korporacji NPC i wyśle warninga lub bana komu trzeba. Petycję należy umieścić w kategorii harassing.

mno wiec... CCP zrobilo stealth patcha... i od Trinity  jak dasz leave roles, to nie mozna  dac ci nowcyh dopuki nie klikniesz prawym na swej wlasnej mordce i nie dasz accept roles.


[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 05, 2008, 16:20:42 »
Hehe :)  Ja też polecam Unseen Academy :)
Charming But Irrational

LordJohny

  • Gość
Odp: Upadek Polskich Korporacji - prawda czy nie?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 06, 2008, 00:43:02 »
Archeology lvl5