Autor Wątek: SHCK rekrutuje  (Przeczytany 25418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PC5

  • A
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: PC5
  • Korporacja: Aliastra
SHCK rekrutuje
« dnia: Listopad 11, 2018, 13:24:46 »
Umieszczam jeszcze raz tym razem w dziale Flamewar - może drogi admin/moderator nie skasuje.

Komix dla Shocky Industries Ltd. i ich pomysł na rekrutację przez łapankę z polisha.

https://imgur.com/a/dd3wlU8


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2018, 13:45:22 »
Skoro to ma być temat na pogaduchy, to czy mógłby ktoś rozwinąć wątek i wtajemniczyć niezaznajomionych z historią? :)

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2018, 13:55:54 »
Zaloguj się go gry, wejdź na polish i czekaj na convo.  8)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2018, 14:34:31 »
 ;D

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 11, 2018, 14:42:38 »
Mi nikt nie otwiera: [

To chyba dobrze: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[ZTN] Tekitsun

  • STI
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tekitsun
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 11, 2018, 15:14:37 »
Umieszczam jeszcze raz tym razem w dziale Flamewar - może drogi admin/moderator nie skasuje.

Komix dla Shocky Industries Ltd. i ich pomysł na rekrutację przez łapankę z polisha.

https://imgur.com/a/dd3wlU8

Dlaczego drogi plebsie nie przylecisz pokazać kopaczom gdzie ich miejsce ?
Boisz się że wstyd będzie jak ci nakopią ?
Patrząc na Twój KB to z caracalem i coraxem jako top ships klasyfikujesz się poniżej drago.
Proponuje akcje zasiłku dla plebsu takie nasze 500+, wyślijmy dla pc5 po 500 milionów może wsiądzie w t2 statek :) :) :)



Dymion

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dymion Lafisques
  • Korporacja: Federal Navy Academy
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 11, 2018, 15:45:25 »
Ale o co Ci chodzi Tekitsun? Nikt tu nie udowadnia wyższości (lepszości) jednych nad drugimi, a jedynie komentuje zachowanie konkretnej osoby. Każdy lata jak chce i w czym chce. Ktoś woli solo walkę lub w małych grupach przy piwku i dobrej muzyce, inni epickie walki 100+, a jeszcze inni nad cyferkami z marketu.
Wierz mi przyjacielu, iż to, że ktoś lata caracalem nie świadczy o jego grubości portfela, czy też umiejętnościach, a jedynie o stylu walki jaki preferuje.

[ZTN] Tekitsun

  • STI
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tekitsun
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 11, 2018, 16:38:40 »
Ale o co Ci chodzi Tekitsun? Nikt tu nie udowadnia wyższości (lepszości) jednych nad drugimi, a jedynie komentuje zachowanie konkretnej osoby. Każdy lata jak chce i w czym chce. Ktoś woli solo walkę lub w małych grupach przy piwku i dobrej muzyce, inni epickie walki 100+, a jeszcze inni nad cyferkami z marketu.
Wierz mi przyjacielu, iż to, że ktoś lata caracalem nie świadczy o jego grubości portfela, czy też umiejętnościach, a jedynie o stylu walki jaki preferuje.

Drago był i pewnie dalej jest szczególnym przypadkiem. Jedni go kochają inni nienawidzą ale rozpoznawalność ma. Kilka polskich korporacji wyrywało go sobie czyli jakiś pożytek z niego widać jest. Co Ci przeszkadza że sobie gada ? Nie chcesz słuchać to go zmutuj/zablokuj. Jak zagaduje moje alty to pytam ile mi zapłaci za przejście i koniec tematu. :)
Bez niego byłoby nudno na polishu. Tylko przekleństwa i hejt by pozostały.

Ironią jest po prostu wytykanie pvp przez gracza reprezentującego raczej niezbyt poważny potencjał bojowy.
Wytykanie szokom pvp to tak jak by Karasia wyśmiewać że nie ma hulka na all 5. Świadczy o braku podstawowej wiedzy o polskich korporacjach w eve. Brak znajomości profilu tej najstarszej jest zwykłą ignorancją.

Niech plebs przetrwa chociaż 10 lat to można wrócić do rozmowy - na razie to wydmuszka jak wiele przedtem - długo nie przetrwają.

 
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2018, 16:51:50 wysłana przez [ZTN] Tekitsun »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 11, 2018, 16:57:47 »
Umieszczam jeszcze raz tym razem w dziale Flamewar - może drogi admin/moderator nie skasuje.

Komix dla Shocky Industries Ltd. i ich pomysł na rekrutację przez łapankę z polisha.

https://imgur.com/a/dd3wlU8

wrocilem do grania po 5 latach - tez dostalem convo ^^ - z ciekawosci pociagnalem ta rozmowe rekrutacyjna calkiem dlugo
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 11, 2018, 17:21:07 »
Tekitsun - randomowy no name czepia się do gracz który gra w Eve niemal od początku i swego czasu było content creatorem dla wielu osób xD
Ehhh xD

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 11, 2018, 17:53:39 »
Drago czerpie dużo radości z rekrutowania a w shck nie mamy ciśnienia, więc każdy może robić co chce. Chociaż rekrutowanie minionków nie jest może za fortunne, ale jak sprawia to Drago przyjemność to czemu nie.
W shck podstawą jest zabawa i brak spiny. Dramy zostały daleko za nami odkąd pożegnaliśmy C0VEN.

Dziś wg najnowszych danych goonów (za wrzesień bo październikowych dotąd nie obrobiono) to SHCK są najlepszą polską korporacją w GSF wg partycypacji na membera. 6 miejsce klasyfikuje nas w ścisłej czołówce GSF na ponad 90 członkowskich korporacji.
Jako ciekawostkę podam że Idea jest trzecia - od końca - na granicy wyrzucenia z sojuszu za zbyt małe zaangażowanie pvp :P
Gooni mają dość ciekawy sposób oceny korporacji i ogólnie pvp - nie liczą się kille więc nie ma tu wchorowania rozdzielania działek itp. Liczy się udział we flotach pvp a szczególnie doceniane są faxy. Do tego 100% SRP na wszystko nawet jak tytanem spadniesz to zwracają Ci razem z fitem.
To jedyny alliance w grze z takim podejściem. A skąd biorą się te tytki ? Ano robią je m.in. shck a alliance od nas kupuje w uczciwej cenie (najzwyklejszej rynkowej) - po bitwie pod X47L-Q nie nadążaliśmy z produkcją.

Chciałbym też zdementować przy okazji jakiekolwiek sugestie o nudzie czy zaprzestaniu gry - mamy tyle możliwości contentu że nie sposób wszystkiego wylatać. Szoki maja się tak dobrze że ostatnio nawet obniżyliśmy podatki. A pvp latają więcej tylko ci co chcą - nie zmuszamy nikogo do niczego czy to do kopania czy to do pvp.




« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2018, 18:26:47 wysłana przez [SHCK] Crushall »

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 11, 2018, 19:09:13 »
Drago to miał esoteri bronic i kamipic 25h/7 widać gdzieś musi ten zapał spożytkować xD skoro z obroną nie wyszło.

Dla przypomnienia to ci podam że shck bywało ostatnim(aktywnym ) korpem w C0venie jeśli chodzi o pvp.
 Idea to zdechła odkąd yrek tam zasiadł ( powinni zawiesić korpa bo smutek patrzeć ). Więc porównanie zdechłego korpa do aktywnego. Nono na kimś trzeba staty podnieść :)
Jakoś ta uczciwa cena w relacji SHCK a C0ven róznie bywała odbierana, żeby jej nie nazwać nie fer..  Osobiście nie narzekam kupowałem po normalnych cenach na tytka minsy. Inni nie mieli tyle szczęścia .
Życzę wam dalszych sukcesów w gsf. Kto wie może jakiś hi comand stanowisko zgarniecie :) A potem to się z górki potoczy tak jak z C0venem. Tak że trzymam kciuki :)

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 11, 2018, 22:11:46 »
W systemie punktowania który premiował tylko whorowanie na kille i był w większości specjalnie skonstruowany na pewno byliśmy ostatni z dużych korpów. Wszak nie byliśmy i nie planujemy być korpem pvp.
Co nie przeszkadzało nam wystawiać co najmniej 1/3 siły floty C0venu. I jak pokazały późniejsze wydarzenia SHCK broniło C0venu twardo do końca.

Statów nie musimy podnosić na nikim, wyniki są jakie są. System używany w punktacji korporacji GSF jest jednakowy dla wszystkich. A co by o Goonach nie mówić słabym sojuszem nie są. Wszak to właśnie w większości górnicy i producenci, można powiedzieć zwykłe kraby, wygrały największa bitwę capitalową ostatnich lat zmuszając podobnież najlepsze w grze korporacje PVP do ucieczki. Po tym wydarzeniu PL/NC nigdy nie było już takie samo.
Dziś walki toczone z FDZ4-A to zaledwie rozrywka dla chętnych a nie operacja na skalę całego sojuszu. Pomimo tego paraliżujemy całą hordę i wygrywamy większość bitew. Jednym sigiem, dla funu.

Najlepszymi klientami na supery w eso byli memberzy Lost Idea, nicków nie przytaczam :) W wielkiej tajemnicy to robili, chyba wbrew jakimś korpowym wytycznym :) Widać różnica w cenie była spora :) Ach ta siła iska.
Z kolej dredy jak pamiętam exporowaliśmy do ruskich do V-3, którzy sprzedawali je z powrotem do C0venu z odpowiednią marżą. Jedyny korp który nie kupił od nas bezpośrednio tych statków ("bo były za drogie") i wolał przepłacić u ruskich to właśnie Idea. Finalnie wyszło że odkupili nasze szokowe dredy tylko z prowizja 2-3 osób po drodze :):):)

O shck się nie martwię, nie ma innej tak starej wciąż aktywnej polskiej korporacji w eve. W lutym będziemy świętować nasze 14-lecie.

Z kolei Ty dobrze trafiłeś, latanie PVP z RTS to bajka, świetny korp. Chyba najlepsze małe pvp jakie latałem w eve to z nimi. Powodzenia.




Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 12, 2018, 10:00:04 »
A co by o Goonach nie mówić słabym sojuszem nie są. Wszak to właśnie w większości górnicy i producenci, można powiedzieć zwykłe kraby, wygrały największa bitwę capitalową ostatnich lat zmuszając podobnież najlepsze w grze korporacje PVP do ucieczki. Po tym wydarzeniu PL/NC nigdy nie było już takie samo.

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 12, 2018, 22:35:02 »
https://zkillboard.com/kill/73433969/

pozdro karamba 70 posow ;]

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 13, 2018, 13:04:18 »
Jak się obsługuje ponad 20 kont na raz to tak się kończy. Na szczęście sporo arek czeka w zapasie - trafiło na producenta tych stateczków. Zawsze go widuję w co najmniej w kilkunastu rorqualach, więc chyba nawet nie zauważył straty.

12 listopada był jednak dobrym dniem dla nas. Udało się ubić 2 tytki i ze 4 matki. https://zkillboard.com/corporation/1187207583/
Do tego urobek był więcej niż zacny. Cały dzień kopania skały +10% a potem moony na deser.







[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 13, 2018, 16:07:50 »
reasumujac, jeden wielki jebany sukces.
bo z calego korpa, 1 slownie JEDNA osoba zawhorowala sie boberkeim na jakies kille, a poza tym caly dzien kopalismy cyganski gruz.

no qrwa chcialbym napisac, ze nie pozostaje nic tylko POZAZDROSCIC, tak sie bawi ślachta
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2018, 16:14:01 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 13, 2018, 17:02:23 »
A już miałem pytać, czy to Wt wystawialiście baita, czy też poświęcaliście swoje dredy na ubicie naszych hot-headed rentierów w tej operacji, skoro "udało się" osiągnąć ten sukces dzięki SCHK.  :P

Op success!


[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 13, 2018, 19:13:36 »
Wytykanie szokom pvp to tak jak by Karasia wyśmiewać że nie ma hulka na all 5.

ale karas ma hulka na all V

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 13, 2018, 19:36:49 »
ale karas ma hulka na all V
mam, szach mat s...yny: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 13, 2018, 20:57:58 »
W każdym drzemie jak widać ukryty górnik. :P

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 14, 2018, 04:02:46 »
Karas to lama - wyskillowal hulka na V i dopiero potem zauważył że nie może działek tam wsadzić i tak już został xD

A tak btw - Shocky majac kilkanascie lat tradycji i bloba f1 pusherów chyba powinno nawet jak corp kerbirsko gorniczymi w GSF prezentowac nieco lepsze statystyki - mając 10 razy wiecej membersow niż my (gdzie HAVEN ma 2 lata a SHCK 11) maja 27k killi do naszych 16, a w punktach które generalnie są najlepszym "miernikiem" poziomu pvp sa daleko w tyle za nami. Więc mimo ze kerbiry i gorniki to i tak ich kb wyglada dosc zalosnie xD


[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 14, 2018, 07:29:08 »
gwoli wyjasnienia, nie na mainie : ] ale mam.
tzn kiedys mialem faze, aby sobie terroryzowac jakies ciche zadupie. kupilem gornika (sabre claw). zwiozlem tam linki w loki z combatami i do tego mialem jeszcze 2 konta z catalistami( prajmary i pajechali): ]. bawilem sie tak z pol roku. nooo moze 4 miechy nie pamietam dokladnie. Cos tam nakopałem nawet, kilka B hehehehe.
Zabilem w sumie gornikow za 5,5b
Ale na koniec trafil mi sie jeszcze narwaniec. ktoremu udalo sie w jakis sposob polaczyc kropki i moje wszystkie alty. Stetty niestety kolo do tego nie byl zbyt rozgarniety i najpierw chcial mi barke zaebac golumem: ].
https://zkillboard.com/kill/41721837/ (niestety nic nie wypadlo)
byl tam jeszcze jakis jego kolega tez narwaniec, i w sumie nie wiem czy agrowal mi gornika bo udalo mi sie zdobyc na niego kill righta i zabic mu koparke i frachta
https://zkillboard.com/kill/41686008/

tak, to zdecydowanie byl najbardziej autystyczny okres w moim evkowym zyciu. fishing, jakies takie sledzenie, knucie. rzezbienie w gownie, to chyba nie dla mnie. Ale sprobowalem. kopania tez: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 14, 2018, 10:09:56 »

Karaś dobrze, że to z siebie wyrzuciłeś.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 14, 2018, 12:17:49 »
Karas to lama - wyskillowal hulka na V i dopiero potem zauważył że nie może działek tam wsadzić i tak już został xD

A tak btw - Shocky majac kilkanascie lat tradycji i bloba f1 pusherów chyba powinno nawet jak corp kerbirsko gorniczymi w GSF prezentowac nieco lepsze statystyki - mając 10 razy wiecej membersow niż my (gdzie HAVEN ma 2 lata a SHCK 11) maja 27k killi do naszych 16, a w punktach które generalnie są najlepszym "miernikiem" poziomu pvp sa daleko w tyle za nami. Więc mimo ze kerbiry i gorniki to i tak ich kb wyglada dosc zalosnie xD

Powszechnym błędem jest uznawanie nas za górników. Jesteśmy głównie producentami, którzy przez ostatnie lata cześć produkcji zasilają z własnego urobku. Nie jesteśmy korpem pvp, nasz kb zwyczajnie nie jest dla nas istotny. Mamy inne cele.
Przed C0venem kb był nawet ujemny i pokazywał piękne czerwone kolorki.

Pomimo to sprawdziłem z ciekawości nasze obecne wyniki na zkillu. Aby nas dogonić musicie jeszcze przeskoczyć prawie 400 korporacji. Jesteście wciąż na 1,246 miejscu.  My na 848. Nawet w rankingu bieżącym wypadacie gorzej :OOO 353 miejsce - nasze 320. Tyle w temacie. Życzę więc sukcesów i mam nadzieję że kiedyś nas dogonicie w rankingu pvp.






Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 14, 2018, 14:05:04 »

Cytat: Crushall
Powszechnym błędem jest uznawanie nas za górników. Jesteśmy głównie producentami, którzy przez ostatnie lata cześć produkcji zasilają z własnego urobku. Nie jesteśmy korpem pvp, nasz kb zwyczajnie nie jest dla nas istotny. Mamy inne cele.
Przed C0venem kb był nawet ujemny i pokazywał piękne czerwone kolorki.


Pomimo to sprawdziłem z ciekawości nasze obecne wyniki na zkillu. Aby nas dogonić musicie jeszcze przeskoczyć prawie 400 korporacji. Jesteście wciąż na 1,246 miejscu.  My na 848. Nawet w rankingu bieżącym wypadacie gorzej :OOO 353 miejsce - nasze 320. Tyle w temacie. Życzę więc sukcesów i mam nadzieję że kiedyś nas dogonicie w rankingu pvp.


~ 10 razy mniej ludzi w korpie niz SHCK, z czego wielu jest tez nie aktywnych, ale w bieżącym rankinku tylko 30 pozycji nizej? Gratki Plebsy! :D

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 14, 2018, 16:30:47 »
Powszechnym błędem jest uznawanie nas za górników. Jesteśmy głównie producentami, którzy przez ostatnie lata cześć produkcji zasilają z własnego urobku. Nie jesteśmy korpem pvp, nasz kb zwyczajnie nie jest dla nas istotny. Mamy inne cele.
Przed C0venem kb był nawet ujemny i pokazywał piękne czerwone kolorki.

Pomimo to sprawdziłem z ciekawości nasze obecne wyniki na zkillu. Aby nas dogonić musicie jeszcze przeskoczyć prawie 400 korporacji. Jesteście wciąż na 1,246 miejscu.  My na 848. Nawet w rankingu bieżącym wypadacie gorzej :OOO 353 miejsce - nasze 320. Tyle w temacie. Życzę więc sukcesów i mam nadzieję że kiedyś nas dogonicie w rankingu pvp.


Czytanie ze zrozumieniem trudna sprawa - kille, a punkty to 2 rozne rankingi. SHCK - miejsce 1532, PROHN - 1263 - teraz rozumisz chopie? Ja nie twierdz ze jestesmy najlepsi (no bo trudno to do konca ustalic), twierdze tylko - ze wasz KB biorac pod uwage wiek korpa i blobfesty w GSF to żałość panie, nad żałościami. Jak dalej nie rozumiesz to napisz - rozrysuje Ci to.

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 14, 2018, 20:14:32 »
Wartości które przytoczyłem i które Ty przywołujesz nie są osobnymi rankingami. Ty powołałeś się na jeden z 3 bazowych składników finalnego rankingu który z kolei ja przedstawiłem.
Kille, o których piszesz, a w zasadzie stosunek kill/loss to kolejny składnik tego samego ostatecznego wyniku. Nic nie pisałem o składniku kill/loss więc nie wiem skąd to wytrzasnąłeś. Pewnie pomyliłeś kille z Alltime/Recent Rank o którym pisałem.

Dokładniejsze dane znajdziesz np. tutaj https://www.reddit.com/r/Eve/comments/14mq80/information_overload_ranking_on_zkillboard/, do tego było jeszcze parę aktualizacji ale ogólna zasada jest bez zmian.
O ostatecznej pozycji gracza/korporacji w rankingu decydują 3 składniki.

Opisywana przez Ciebie sytuacja świadczy o tym że krótkoterminowo udało się wam osiągnąć lepszy rezultat w 1 z 3 składników ostatecznego wyniku. Finalnie nie na tyle dużo by zmieniło to ostateczny rezultat. I tyle.
Ale nie ma co bić piany, my nie jesteśmy pvp.

Wracając do tematu, co do najlepszych polskich korporacji pvp i czy jesteście najlepszą to nie zgodzę się że trudno to ustalić. Pierwsze porównanie jaki przychodzi mi do głowy - BUFU biją was na głowę w każdy sposób.

Cała sprawa przypomina mi kawał o sześciolatku po szkole.

Ciocia: Jasiu, Wojtuś ma średnią 5,5 a Ty jaką masz ? Pokaż świadectwo.
Jasiu: Ja mam 6 z leligii a Wojtek tylko 4.
Ciocia: Ale Jasiu ja się pytałam o średnią z wszystkich ocen.
Jasiu: Mam 6 z leligii w Wojtek tylko 4.
Ciocia: Pokaż świadectwo, Jasiu widzę że masz w większości trójki z pozostałych przedmiotów... i czerwonego paska nie dostałeś.
Jasiu: Cyfelek Ciocia nie zna ?!!! Ja mam 6 z leligii !!! Ksiądz powiedział że znów mnie weźmie !!!
Ciocia: To cudownie Jasiu, na ministranta ?
Jasiu: nie....  ....na kolanka.....

:D :D :D

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 15, 2018, 10:40:07 »
Nie jesteśmy najlepszym polskim korpem PVP, ten tytuł oddaje BUFU bo faktycznie chłopaki wiedzą jak latać, jednak oni latają inaczej niż my teraz. Po powrocie do lowsek po byciu w 0.0 przez jakies 2 miesiące jednak stwierdzam że walka z lokalsami którzy zaraz system obok wydukują kontrą nie jest łatwa (3 jumpy od nas jest staiging SNUFFów a w zasięgu 6 jumpów kilka innych dobrych sojuszy), ale cóż, ogarniemy się jakoś na nowym miejscu i będzie gitara. Trzeba mieć kilka setupów na szybkie akcje. Na chwilę obecną to robimy max 9-10 osób we flocie na 29membersów ale niebawem dojdzie GRUPA ZŁY CHUJI i GBTeam do nas to może będzie weselej i więcej się działo a liczby we flotach powinny dojść do 15osób.

Rekrutacja na chwilę obecną w PL community jest zjebana na maksa. Patrząc na ilość polaków w grze, bardzo słabo to wygląda. Takich ruskich jest na pęczki, a ich kraj liczy 144mln obywateli a polaków jest 38mln czyli 25% tego a nie potrafimy nawet zrobić sojuszu który byłby w stanie wystawiać floty +20/30 osób. KB nie jest już wyznacznikiem tego czy ktoś będzie miał dużo membesów czy nie, bo patrząc na to to BUFU powinno spokojnie mieć 100 membersów i 30-40 aktywnych w korpie. BSI mieszkające w lowsek kiedyś miało bez większego problemu 30 aktywnych osób, a dziś to trzeba świeżakowi rozwinąć czerwony dywan, dać mu statki pewnie bo nie ma, pomagać jak się tylko odpowiadając na podstawowe pytania które można spokojnie wygooglować itd.

Powodzenia więc SHOCKY w rekrutacji, łatwo nie jest zdobyć nowego gracza...

PS. gdyby goonsi się disbandowali to może była by szansa na jakiś polski sojusz, bo tak to 80% PL siedzi w tym zje...ym kur...ołkiem.







[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 15, 2018, 11:15:34 »
Z tymi ruskimi to tez tak nie do konca, tzn kazdy kto w cyrylicy to rusek: ], czyli ukry i wszystko na wschod to ruskie. a tam pewnie kolejne 100mln populacji: ]
Ale ich community tez jest zjebane, tez sie zra jak pojebani i co chwila szambo wywala wszystkimi dziurami. Taka juz natura. To, ze jakas grupa graczy jest z 1 kraju nie oznacza z automatu, ze sie bedzie dogadywac. ROznice moga byc na tyle silne, ze scalanie tego na sile nie ma wiekszego sensu.
Ten balans ktorego staral sie bronic Xeo w C0ven, mial jakis glebszy sens, a mimo wszystko i tak bylo ciezko.
CO do latania, to wam PLEBSiakom niczego nie brakuje, styl jak styl, dopasowany do lokalnych realiow. Wazne jest natomiast, ze chcecie budowac cos z niczego, kreowac jakas alternatywe na bazie waszego odrebnego stylu. Bardzo szanuje i ciesze sie ze takie inicjatywy maja miejsce.

Co do liczb, to tez dosc ciekawy temat, dla mnie osobiscie to bardziej problem niz zaleta. bo w obecnym zjebany 00 ciezko jest znalesc kontent dla np 20 osobowej floty, a taka juz powinna byc zorganizowana, czyli logi support dokrtyny... pierdolenie ktore mnie calkowicie nie interesuje. I nie mamy nawet FC ktory by chcial prowadzic cos takiego. Dlatego dla nas, gdy flote prowadze np ja, najlepiej jak jest kilka osob, kazdy w innym smiesznym statku i probojemy szczescia. Wygladamy jak stado baranow do zarzniecia i mam cicha nadzje, ze pomaga nam to znalesc jakis opor. Wiaze sie to tez oczywiscie z wymaganiami. Aby kazdy wiedzial CO ma robic i JAK, aby nie bylo pozniej przykrych sytuacji, ze trzeba kogos delikatnie opierdolic : ] i wypominac sytuacje nie dluzej niz pol roku.
z 2 strony przylatuja do nas czasami ludzie z naprawde malym doswiadczeniem, ale chetnie uczacy sie i naprawde daja rade.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2018, 12:32:04 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 20, 2018, 11:26:38 »
Wczoraj zalogowałem 50% swoich altów czyli 4 konta i dostałem 4 convo z Shocky ( w ciągu około 5min). Przy 3 convo zapytałem czy to nie bot bo przecież kurde... Nawet steva mi zagadali żebym dołączył. Ja rozumiem że można grzecznie kogoś zapytać ale to tak jak bym convo Crushallowi dał i zapytał czy chce do nas dołączyć bo uzupełniam braki w korporacji.


[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 20, 2018, 11:52:20 »
Wczoraj zalogowałem 50% swoich altów czyli 4 konta i dostałem 4 convo z Shocky ( w ciągu około 5min). Przy 3 convo zapytałem czy to nie bot bo przecież kurde... Nawet steva mi zagadali żebym dołączył. Ja rozumiem że można grzecznie kogoś zapytać ale to tak jak bym convo Crushallowi dał i zapytał czy chce do nas dołączyć bo uzupełniam braki w korporacji.

Pewnie znów Drago ? Nie przejmuj się, wczoraj usiłował Lost idee i vurionka zrekrutować :/ powodując mała burze dyplomatyczną, nie mam już do niego siły, na szczęście faza drago, bo tak to nazywamy trwa max do 1 miesiąca i wkrótce powinien się przestawić na coś innego z równym entuzjazmem.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2018, 12:22:08 »
Wesoło tam macie w tym SHCK. Zakładam, że BUFU też próbują zrekrutować: Karaś już nie nadąża z kasowaniem maili, zamykaniem próśb o rozmowę PW i odpisywaniem "spie....laj".  ;D

5 lat temu pracowałem krótko w OVB to tam też takie łapanki do korpo się urządzało, z tym, że to było w realu. :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2018, 16:07:02 wysłana przez Zgudi »

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 20, 2018, 19:35:20 »
a do mnie nie pisal ;D :D :D :D

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: SHCK rekrutuje
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 22, 2018, 13:22:25 »
Oferują chociaż coś dobrego ? bo nie wiem czy warto się logować i czekać  ;D