Autor Wątek: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE  (Przeczytany 16630 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« dnia: Lipiec 29, 2017, 11:35:19 »
Żeby nie spamić dyskutować tam gdzie nie trzeba. 8)

A teraz, drodzy fani Gurista i Dronkowa, radujcie się, bo oto nadchodzą:











A teraz coś dla fanów Dramiełów, Machariełów i Cynapał - Concept Arty dla was drodzy piraci, arr :P

Drednot


Lotniskowiec


Tytex
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2017, 11:45:25 wysłana przez ManganMan »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2017, 12:31:26 »
kiedy to to ma wejsc?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2017, 12:36:54 »
Ostatnio słyszałem, że ma wyjść serpentisowe sotiyo, z bpc na carriera i nowe fihtery, nic nie mówili o guristas i dronkowie? Skąd te slajdy wogóle?

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2017, 13:45:48 »
Ostatnio słyszałem, że ma wyjść serpentisowe sotiyo, z bpc na carriera i nowe fihtery, nic nie mówili o guristas i dronkowie? Skąd te slajdy wogóle?

Stream CCP dla EVE Down Under (Australia).


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2017, 08:39:59 »
Nowe statki wypas ale ja czekam na jakieś zmiany w mechanice.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 30, 2017, 11:48:04 »
Zmiany w mechanice będą zimą, w postaci kopania moonów.
Osobiście czekam na zmiany w cytadelach. Na przykład po piereszym timerze trzebaby cytadele wyrepić, inaczej sama pufa po 24h, bo teraz ora się to za trudno, a stawia za łatwo.
Inna zmiana mechaniki na jaką czekam, to planety, które nadają się całkowicie do przerobienia.
Nowe kapitale są ok, ale te shipyardy z których dropią to nic fajnego. Trzeba do tego od cholery ludzi, trwa to długo, a mimo "zajebistości" AI ratów, dalej jest to nudne klepanie npc i nic więcej. Fun był jak można było zajebać bpc, były jakieś emocje, ale z drugiej strony nikomu się wtedy nie chciało tego robić, bo ryzyko kradzieży za wysokie.
Te shipyardy by się sprawdziły, jakby był to kontent dla 30 ÷ 40 osób, a nie 200. Wtedy masz grupe której możesz zaufać, ale dalej ryzykujesz, że ktoś to ukradnie, no i jest na tyle mało osób, że można się dzielić zyskiem.

Oberst

  • SAK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kypera Heleneto
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 30, 2017, 11:55:14 »
Co do moonów, to faktycznie zamierzają przetasować surowce we WSZYSTKICH moonach w grze? Bo jeśli tak to może będzie to trzęsienie ziemi, którego EVE potrzebuje ;)

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 30, 2017, 12:06:11 »
wydaje się, że teraz problemem jest mechanika cytadel, która stwarza bezsensownym atakowanie dobrze zorganizowanego sova. Bo jak ktoś ma za damski chuj orać po 20 cytadel na system to trochę słabo. Nie ma poprostu z tego żadnych korzyści

Oberst

  • SAK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kypera Heleneto
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 30, 2017, 12:11:38 »
Przydałby się jakiś limit cytadel na system w nullu, może z możliwością zwiększenia go poprzez system upgrades?

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2017, 12:40:19 »
limit i jakiś reward. Np żeby zabita cytadela dropiła minsy które na nią poszły, albo cokolwiek. Obecnie jest to totalnie bezsensowne i bardzo czasochłonne.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 30, 2017, 12:43:55 »
Asset savety powinno trafiać do sojuszu gracza który miał final blowa. Plus to co pisałem wcześniej, jakiś sysyem ułtwiający oranie nie bronionych/opuszczonych cytadel.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 30, 2017, 12:49:10 »
to by bylo dobre rozwiazanie


Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 30, 2017, 19:57:43 »
Co do moonów, to faktycznie zamierzają przetasować surowce we WSZYSTKICH moonach w grze? Bo jeśli tak to może będzie to trzęsienie ziemi, którego EVE potrzebuje ;)
Żeby tylko nie było to trzęsienie po którym nikt w EVE nie zostanie jak się okaże, że wszystko T2 poszło w górę 100000% bo nikomu nie chce się kopać nowych surowców i/lub są tak rozproszone, że ciężko zebrać potrzebny do produkcji zestaw

Przydałby się jakiś limit cytadel na system w nullu, może z możliwością zwiększenia go poprzez system upgrades?
Zawsze jak czytam takie wypowiedzi zastanawiam się skąd w ludziach bierze się ta chęć ograniczania wszystkiego co im się nie podoba przez mechanikę. No a skoro już robić takie ograniczenia to może pójść na całość i zrobić 1 konto na osobę, a na koncie 1 postać?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Oberst

  • SAK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kypera Heleneto
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 30, 2017, 20:01:25 »
Zawsze jak czytam takie wypowiedzi zastanawiam się skąd w ludziach bierze się ta chęć ograniczania wszystkiego co im się nie podoba przez mechanikę. No a skoro już robić takie ograniczenia to może pójść na całość i zrobić 1 konto na osobę, a na koncie 1 postać?

Zastanawiaj się dalej, nikt Ci nie zabrania :) luźno rzucona sugestia na forum nie jest powodem to spinania pośladków, przynajmniej moim zdaniem. Co do jednej postaci na głowę to całkiem dobry pomysł  ;)

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 31, 2017, 10:09:15 »
[...]forum nie jest powodem to spinania pośladków[...]

Kolega chyba zapomniał na jakim którym się wypowiada ;)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 31, 2017, 14:16:20 »
Zastanawiaj się dalej, nikt Ci nie zabrania :)
To niezwykłe uprzejme z Twojej strony, że pozwalasz mi zastanawiać się nad rzeczami, które mnie ciekawią co też dalej czynię

luźno rzucona sugestia na forum nie jest powodem to spinania pośladków, przynajmniej moim zdaniem.
Nie wiem gdzie tu widziałeś spinanie pośladków, ale że głodnemu chleb na myśli i te sprawy to wolę w to się nie wgłębiać. Zaznaczę tylko, że jednak wolałbym aby moje pośladki Cie nie interesowały (podobnie jak nikogo z tego forum). Nie ma w tym nic osobistego. Po prostu zainteresowanie nimi zarezerwowane jest tylko dla jednej konkretnej osoby.

Co do jednej postaci na głowę to całkiem dobry pomysł  ;)
Od wielu lat tak gram i nie narzekam więc jakby zrobili takie ograniczenie to bym osobiście się nie zmartwił. Inna rzecz, że pewnie wykończyłoby to EVE.
A wracając do luźnego wątku to wolałbym aby np. dokończyli kwestię cytadel aby zlecenia marketowe z cytadel były widoczne tak samo jak ze stacji, albo żeby poprawili personalizację ustawień postać/konto czy wzieli się za usuwanie masy głupich ograniczeń, które istnieją tylko po to by życie było bardziej upierdliwe
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Oberst

  • SAK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kypera Heleneto
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 31, 2017, 15:25:29 »
Widzę że jak to mawiają anglosasi jimmies have been rustled i lecimy w ad personam, co do kwestii pośladków to polecam lekturę https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia) , ewentualnie zgłoś się do Szanownej Administracji żeby nakazali forumowiczom umieszczanie dla Ciebie trigger warning przy postach, żeby Cię przypadkiem nie poruszyć przy doborze metafor :D EOT z mojej strony. Assety z cytadel dla sojuszu/corpa z final blowem to byłoby coś, ale wątpię żeby poszli w tym kierunku, za duży backslash od community myślę był, a szkoda  :(

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 07, 2017, 12:24:20 »
Co znaczy "Assety z cytadel dla sojuszu/corpa z final blowem". Miałyby teleportować się komuś na stację/cytadelę?
Poza tym jest naprawdę taka masa rzeczy które można by zrobić żeby ożywić EVE, że nie trzeba sięgać po takie atomówki jak przepadanie wszystkich rzeczy jakie ma się na cytadelach w momencie gdy zostanie ona unicestwiona. Inna rzecz, że wtedy każdy większy corp zacząłby spamować cytadelami w miejscach gdzie żyje tylko po to by w razie czego nie stracić wszystkich rzeczy na raz
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Oberst

  • SAK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kypera Heleneto
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 07, 2017, 12:52:12 »
Co do assetów to generalnie miło byłoby gdyby pozbyli się asset safety, o to generalnie mi chodziło i był z nich drop na normalnych zasadach, kwestia czy exclusive dla ekipy od final blowa to już temat do dyskusji.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 07, 2017, 13:48:30 »
że nie trzeba sięgać po takie atomówki jak przepadanie wszystkich rzeczy jakie ma się na cytadelach w momencie gdy zostanie ona unicestwiona

boisz się, że stracisz assetsy z cytadeli ? to ich tam nie trzymaj
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 07, 2017, 20:59:04 »
Użyłem skrótu myślowego. Przez asset seavty rozumiem kasę za wykupienie gratów w low seku, bodajrze 10% wartości. Teraz to jest isk sink, a fajniej według mnie by było gdyby kasę za wykup trzeba było zapłacić graczom któży rozwalili cytadelę. Inne rozwiązanie, pełen drop np. byłby chyba jednak zbyt brutalny.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 07, 2017, 21:15:43 »
Co do assetów to generalnie miło byłoby gdyby pozbyli się asset safety
Jakby to wprowadzili na samym początku to pewnie nie było by problemu, ale teraz 0 szans. Za dużo ludzi jest przyzwyczajonych do tego.

był z nich drop na normalnych zasadach, kwestia czy exclusive dla ekipy od final blowa to już temat do dyskusji.
IMO jakby miał być drop to na ogólnych zasadach, bo wszystko inne wprowadziłoby niespójność logiczną mechaniki. Niby w EVE jest ich tak dużo, że jedna w tą czy w tamtą nie robi różnicy, ale po co kolejne wprowadzać

Przez asset seavty rozumiem kasę za wykupienie gratów w low seku, bodajrze 10% wartości. Teraz to jest isk sink, a fajniej według mnie by było gdyby kasę za wykup trzeba było zapłacić graczom któży rozwalili cytadelę.

Tylko jak to logicznie uzasadnić  ;) No bo dlaczego ktoś może oddać coś za okup, ale nie może tego sobie zatrzymać?
Inna rzecz, że aby takie coś miało sens musiałyby zniknąć wszystkie stacje NPC. Ewentualnie zostać zamienione na cytadele. Pozostaje wtedy jednak kwestia hi/low seca.
Osobiście jednak tego bym nie ruszał bo wtedy każda dłuższa przerwa w grze będzie oznaczać wyprzedaż wszystkiego. Niby nie powinienem się tym martwić bo miałbym wtedy niezłe źródło zarobku, ale masa graczy by przez to odeszła, a do tego dużo mniej wracałoby do gry
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Oberst

  • SAK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kypera Heleneto
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 08, 2017, 13:26:53 »
Jakby to wprowadzili na samym początku to pewnie nie było by problemu, ale teraz 0 szans. Za dużo ludzi jest przyzwyczajonych do tego.

Imho niewprowadzenie tego przy wejściu cytadel to jeden z największych błędów devsów EVE w ostatnich latach.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 08, 2017, 21:37:29 »
Jakby to na samym początku wprowadzili to pewnie nie miałbym teraz własnej cytadeli  ;) Próbuje sobie teraz przypomnieć jak to jest z POSami jak się rozwali wieże. Jakkolwiek by to jednak nie wyglądało przy cytadelach imo powinno być podobnie bo w końcu docelowo mają one zastąpić POSy.

Nie zastanawiałem się jakoś specjalnie nad tym jakie błędy są największe, ale jakbym miał typować to za nr 1 uznałbym jednak wieloletnie skupianie się na walce statków w przestrzeni, a za nr 2 wprowadzanie ograniczeń mechaniki z końca pleców sprzecznych z logiką świata. Ewentualnie odwrotnie  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 08, 2017, 22:14:24 »
Jakby to na samym początku wprowadzili to pewnie nie miałbym teraz własnej cytadeli 
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 09, 2017, 07:27:01 »
Miło, że mnie cytujesz, ale do cytatu przydałby się jakiś komentarz. Miło by też było jakby cytat był kompletny, bo brak tych ostatnich dwóch znaczków (średnika i nawiasu) na końcu jednak trochę zmienia znaczenie wypowiedzi
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 09, 2017, 07:50:40 »
Co to za gupi pomysł z full loot!
Oh, wait...
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Oberst

  • SAK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kypera Heleneto
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:48:12 »
Od ponad dekady wszystkim co zaczynają w EVE się pompuje do głów żeby nie latali czymś na co stratę ich nie stać, czemu z cytadelami miałoby być inaczej?  ;)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 10, 2017, 10:43:28 »
Co to za gupi pomysł z full loot!
Oh, wait...
Jak czytam Twoje wypowiedzi ni w ząb nie mogę skumać co autor miał na myśli. Obecnie mam dylemat czy to kwestia komunikacji czy forma czepiania się (żeby nie użyć słowa na p) dla samego czepiania, bo jeżeli to drugie to szkoda moje czasu na czytanie tego.

Od ponad dekady wszystkim co zaczynają w EVE się pompuje do głów żeby nie latali czymś na co stratę ich nie stać, czemu z cytadelami miałoby być inaczej?  ;)
Dla mnie akurat to jest jedna z najgłupszych zasad jaką można wpoić graczowi EVE bo od razu ustawia młodych na patrzenie na EVE tylko i wyłącznie pod kątem ISKów. Osobiście nigdy się tym nie kierowałem dzięki czemu przez kilka miesięcy latałem JFem i paroma innymi statkami na których stratę nie było mnie stać  :P
Śmieszy mnie za to, że ludzie wpajający innym między innymi takie zasady później dziwią się, że taki delikwent skupia się na kerbirce  ;)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Luźny wątek o rozszerzeniach EVE
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 10, 2017, 11:24:21 »
Dobrze rozumiesz.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?