Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Gaavrin

Strony: [1] 2 3 ... 8
1
Centrum Rekrutacyjne / Odp: [BWTF] Blackwater Task Forces
« dnia: Marzec 15, 2018, 08:57:18 »
https://imgur.com/k37VOmO

Tak wyglądał wczoraj nasz system, ponad 20 cyn.

2
Ogłoszenia na stronę główną / Odp: ZLOT 2018 Wawrzkowizna v3.0
« dnia: Luty 26, 2018, 22:09:00 »


Popijałem sobie dzisiaj kawę w moim ulubionym kubku...

3
Z opisu jaki podałeś jesteśmy idealną korporacją dla Ciebie, a Ty idealnym rekrutem dla nas :)

Mieszkamy w nullu, oferujemy każdy rodzaj pvp i łatwy isk do zarobienia. BWTF istnieje dwa lata (jak na warunki eve to w sumie nowa inicjatywa, ale powstał z połączenia dwóch korpów z których jeden był tak samo stary jak eve , a drugi istniał solidne 6 lat.)

4
Ogłoszenia na stronę główną / Odp: ZLOT 2018 Wawrzkowizna v3.0
« dnia: Luty 24, 2018, 10:11:42 »
Ile się w Wawrzkowiźnie zmieści ludzi, jakby tak zarezerwować wszystkie domki, wszystkie wille, wszystkie pokoje hotelowe? Bo jak impreza będzie rosnąć w tym tempie z roku na rok, to chyba trzeba bedzie rezerwować cały ośrodek tylko dla nas.

5
Flamewar / Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 13, 2018, 12:33:10 »
Dlatego śmiechu warte bo nie mają narzędzi jak devsi. I teraz ja się zastanawiam dlaczego nie zauważasz tak oczywistej oczywistości, specjalnie?
A jesli ta goonowska "komisja", nie znajdzie dowodów to nie zgłasza ticketa do ccp?
Bo konkretnie o to mi chodzi.

Domyslasz się już do czego zmierzam czy dalej ciemność?  >:D

https://www.eveonline.com/article/the-eve-security-taskforce-report-a-bot/

Przeczytaj sobie co powinieneś zrobić zanim zglosisz że ktoś boci. To jest dla mnie śmiechu warte, bo mi by się za cholere nie chciało obserwować goscia tak długo. I teraz weż 3000 gości z karmafleet, którzy po tygodniu grania w eve widzą 6 rorquali jednego gościa na pasku i weź im wytłumacz, że to nie bot. I jeden z drugim klinkną raport bot na niewinnym gosciu bo nie wiedza o czym mówią.
Jestem przekonany, że jeżeli ktoś zachowa procedurę sugerowaną przez ccp i zaraportuje bota to nikt mu złego słowa w goonach nie powie.

Swoją drogą, to jak dla mnie delve to wogóle najgorszy w tym momencie region do bocenia. Za duży tłok, a ochrona goonowych superow i tak ci nie pomoże jak nie wejdziesz na comsy.

6
Flamewar / Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 12, 2018, 12:09:20 »
Tak mi przyszło do głowy. Skoro ccp ma taki problem z rozpoznawaniem botów, to może to jest pomysł na kolejną iteracje projektu discovery? Gracze eve udowodnili że się do tego nadają.

7
Flamewar / Odp: Czy Goony to patologia - odcinek któryś tam
« dnia: Luty 12, 2018, 11:48:27 »
Ja jak to usłyszałem miałem ogromny niesmak. Ja rozumiem co Mittani miał na myśli, ale wyraził to tak niefortunnie, że nadawałby się na ministra w rządzie pisu.
Ja jakbym miał podejrzenia, że ktoś boci. Nie przypuszczenia, tylko faktycznie podejrzania, że ktoś używa bota, to bym nie miał skrupułów zgłosić osoby z własnej korporacji. Nie ma gorszego raka niż boty i każdy kto to robi zasługuje na bana

8
Przedpokój / Odp: Powrót do EVE. Orientacja
« dnia: Styczeń 30, 2018, 14:10:45 »
A tak btw, po zmianach kilka miesięcy temu, alfa może latać astero ;)

9
Ogłoszenia na stronę główną / Odp: ZLOT 2018 Wawrzkowizna v3.0
« dnia: Styczeń 29, 2018, 21:08:20 »
Dlaczego flota pve a nie pvp?

10
Dyskusje ogólne / Odp: Nowa wojna!!!
« dnia: Styczeń 25, 2018, 17:37:10 »
Skaza, piszesz jakby w każdej innej grze standardem było 20 tysięcy, tylko eve nie wyrabia. Jest dokładnie na odwrót. W eve możliwe są cuda niemożliwe w żadnej innej grze jeżeli chodzi o liczbę graczy walczących ze sobą nawzajem.
Gracze zawsze będą naciągali granicę, jak się okazało 10 lat temu że można wrzucić do systemu 1 tyśiąc ludzi, to graze zebrali 2. Jak się okazałonże mogą walczyć 2, to zebrali 4. Jak przy 4 botwa się toczy, to następnym razem zebrało się 6 tysiecy. I pewnie za jakiś czas bedziemy sie strzelać w 6.tysięcy, a wtedy zvierze się 8 i serwer nie wyrobi.

11
Dyskusje ogólne / Odp: Nowa wojna!!!
« dnia: Styczeń 25, 2018, 13:50:39 »
Apropo laga i wydajności serwerów. Wczoraj byłem a A...coś tam, (system w który stoi keepsta tri). tri próbowało fajterami zrefować fortizara drf, który stoi na przeciw undocku.
1000 ludzi na lokalu, wszyscybna jednym gridzie, najpierdzielali do siebie i... zero tidi. Żadnego laga, grałem na full detalach i wszystko działało płynnie.
 Jestem przekonany że gdzieś do 4k ludzi da się walczyć. Przegraliśmy w 9-4 na własne życzenie. Za późno byliśmy w systemie, powinniśmy być tam wcześniej niż panfam. Nie potrzebnie wrzucaliśmy tam floty jackdowów, które tylko obciążały serwer. No i tak jak pisze Asm. Tytany, dredy i amarskie bsy waliłyby w tego keepstara same, pewnie nawet jakby kogos wywalił z gry, nawet jak ktoś by już poszedł spać, to strzelałyby jeszcze przez godzine.

12
Dyskusje ogólne / Odp: Nowa wojna!!!
« dnia: Styczeń 24, 2018, 12:32:16 »
Nie ogladalem zetki, ale jeśli serio to tak wygląda to nie ma co na nią patrzeć :)

Na ooczątku w systemie było 6 tyś osób. Panfam w scorpionach i gryfianch głownie. My w superach i machach. Poza czterema bystrzakami, którzy wskoczyli nyxami na awoxowe cyno na samym keepstarze, wszystko szło zgodnie z planem.

Ale wtedy wszystkich zaczęlo wywalać z gry. Osobiście wskakiwałem do systemu przez 30 minut, po czym wywalilo mi klienta 5 minut później. Drugi raz nie próbowałem. Od nas prawie wszyscy mieli taki problem. W czasem coraz wiecej ludzi wywalało, a coraz więcej szło spać i nie próbowało logować z powrotem. Później jeszcze doszedł problem z bugującymi się fajterami. Po stracie skladu nie było możliwości wyrzucenia następnego, a nawet jak się udało to przez tidi do keepatara leciały 2h.

Około 4:30 z tych wszystkich przyczyn zabrakło dps i keepstar się wyrepił.

13
Dyskusje ogólne / Odp: Nowa wojna!!!
« dnia: Styczeń 17, 2018, 12:43:39 »
Piszesz jakby nikt nigdy ci nie powiedział, że bsnda dorosłych facetów strzelających się statkami kosmicznymi robi to dla rozrywki? Bo wszystkie poprzednie wojny w eve miały jakiś głębszy sens?

14
Dyskusje ogólne / Odp: Nowa wojna!!!
« dnia: Styczeń 17, 2018, 12:19:30 »
GSF to struktura wykraczająca mocno poza grę. Nic co zrobisz w eve nie jest w stanie jej zaszkodzić, ona i tak przetrwa. Było to widać po wwb/casino war.

A to, że jesteśmy nie do zatrzymania. GSF zrobił prostą rzecz. Nie rentował systemów. Nie wypychał swoich memberów, żeby ręcili systemy od sojuszu w którym są, tylko brał wszystkich do siebie. Zachecał żeby zarabiać i latać na pvp w jednym miejscu, jednocześnie zapewniając wszystkik parasol bezpieczeństwa, przez upchnięcie wszystkich na małym terenie, gdzie kopanie stało się najlepszym sposobem zarabiania, przy tak dużej ilości osób. I dalje to już poszło. Minsów w delve było tyle, że jedynym sensownym sposobem na przerabianie tego stały się supery i tytany. Nagle stało się to opcją dostępną dla każdego, kto chce w to włożyć odrobinę wysiłku.

Nikt nikomu nie zabraniał zrobić tego samego, a teraz wydaje mi się że jest za późno. Powiem wam, że nastroje są takie, że jeżeli pojawi się superowa flota wroga, a my nie wskoczymy, to masa ludzi odejdzie z goonowa. Nawet jakbyśmy mieli stracić całą tę armadę. Myślę że Mittani zdaje sobie z tego sprawę, że zmobilizował ludzi do tego stopnia, że nie może im powiedzieć "this is not a good day to die" Także jak nie dojdzie do powtórki z BR, to tylko z winy pandemików. Tyle że jak teraz nie zaorają floty goonów to kiedy? Jak supera będzie miał tutaj co drugi gracz?

15
Dyskusje ogólne / Odp: Nowa wojna!!!
« dnia: Styczeń 17, 2018, 10:03:45 »
Karaś, ale to był fackup, Horda pozwoliła sobie zdjąć ihuba w systemie z keepstarem. My na spontanie ściągneliśmy 500 superów, drugie tyle faxów, carrierów i dredów. Liczyliśmy że panfam zrobi to samo już w poniedziałek, jak nie to we wtorek. Ale oni na szybko to 3 tytany zebrać potrafią. Reszta altów kapslowych pewnie pokitrana w npc delve na wypadek dredbomby.

16
Dyskusje ogólne / Odp: Nowa wojna!!!
« dnia: Styczeń 16, 2018, 22:32:08 »
https://br.inyour.space/?s=4059&b=7912560&e=150&t=brebaaaaaab&ro=42.583333333333336

Trzy, tyle tytanów ma panfam. Keepstar się wyrepił, ale zrefujemy go z powrtem, także czekam na więcej.

17
Dyskusje ogólne / Nowa wojna!!!
« dnia: Styczeń 16, 2018, 14:54:03 »
Wczoraj, w godzinach wieczornych Imperim zaatakowało keepstara Pandemik Horde w Claud Ring. Rozpoczęło anchorowanie kilkunastu cytadel i zreinforsowało shild cytadeli.

Link do reddita.

https://www.reddit.com/r/Eve/comments/7qmyqf/goons_making_play_for_horde_keepstar_in_94r_in/

Dzisiaj wszyscy szykują się na armor i wychodzące cytadele GSF.

Gooni są gotowi na wielką kapitalową bitwe i nie mają zamiaru odpuścić. Jeżeli Panfam ma zamiar kiedyś się zmierzyć z kapitalową flotą goonow to właśnie teraz. Bo jak nie teraz to kiedy. Wszyscy wiedza ile minsów kopie się w Delve, z każdym tygodniem superów w Imperium przybywa.

Albo Panfam odda miano największej potęgi eve bez walki, albo szykuje się największa supercapitalowa bitwa w historii. Obym się nie przeliczył co do tego ;)

18
NoobGarten / Odp: Pytanka.
« dnia: Styczeń 08, 2018, 09:55:10 »
Co do konta "staruszka" to umówmy się 25 mln skillpointów to tak 20 lvl w wowie. Masz jeszcze mase rzeczy do wyskillowania, do odblokowania, do wymaksowania. 100 mln to w dzisiejszych czasach dobrze wyskilowana postać.

19
Wsparcie techniczne / Odp: Problem
« dnia: Styczeń 05, 2018, 20:03:21 »
Clone bay na cytadeli zużywa paliwo. Jeżeli paliwo się skończy, to clone bay jest offline i nie możesz na niego skoczyć, póki ktoś nie zatankuje cytadeli.

P.S. "wyłączyłem badania" jeżeli masz na myśli skillowanie, to nie trzeba przerywać skillowania, żeby skoczyć na klona

20
NoobGarten / Odp: Pytanka.
« dnia: Styczeń 03, 2018, 13:31:16 »
Dawaj znać tukowski, czy jeszcze to czytasz, bo pamiętam kilka takich wątków na centrali, gdzie starzy gracze pisali wall of text spierając się jak najlepiej doradzić nowemu i to jeszcze przez kilka miesięcy jak zadający je przestał grać ;)

21
NoobGarten / Odp: Pytanka.
« dnia: Styczeń 03, 2018, 00:04:46 »
Ogromnie dziękuję za odpowiedzi.

Zrobię tak, zgodnie z Twoją radą Gaavrin przejdę tuty wszystkie, pogram orientacyjnie a potem przeniosę się na staruszka konto z zastrzeżeniem, że nie będę używał takich statków. Lepsze skille=przyśpieszenie rozgrywki. Balans konta zapiszę i obecny stan będzie moim wyjściowym.

Skaza. Wiadoma kwestia w końcu multi pvp :D Tylko muszę mieć jakiekolwiek doświadczenie inne od teoretycznego... troszkę pogram i aplikuję.

Filip Bonn, cenna rada :)

Nasuwają mi się pytania.
1. co to znaczy? Eve to nie jest CS... chyba :D. Skill gracza kojarzy mi się z pro którzy wycinają cały team. Tutaj masz zaledwie hmm 20 slotów? Musisz wiedzieć kiedy co użyć. Ewetualnie chodzi o doświadczenie lub wiedzę? Moglibyście naprostować?2. Po co?Eeee... 500 plexów? Plex to nie jest miesiąc gry? Eee 41 lat xD
Edit. Już wiem teraz plex to waluta więc 500 plexów to 1 miesiąc. Omega to po prostu taki Premium Account?
Tak.

3. Takie pytanie. Pewnie dziwne i nie adekwantne ale czy jest coś takiego jak średni poziom(samego rozwinięcia postaci) czyli, że może latać np. jakimś destro albo titanem ;D. Chodzi mi, że rozwinięcie tej postaci mówi, że konto jest ok? Np. Ktoś jest w lolu w platynie to średnio słaby a jak w najwyższej dywizji to że dobry. inny przykład, że w wowie na wotlku ktoś ma 5800gs to że jest średni. Nie wiem jak to przedstawić.

Pvp w eve to ogromna ilość wiedzy i doświadczenia. Są ludzie, któży poza flotą prowadzeni za rączkę przez fc komplernie się w tym gubią, sam do takich należę :p

Po co ludziom więcej kont? Znam takich co mają po 40. Jest masa zastosowań dla większej ilości kont. Możesz zarabiać na kilka kont jednocześnie. Osobiście jedną postać mam w systemie skąd startują floty pvp, a drugą zarabiam gdzie indziej. Zastosowań jest wiele, choć z jednym kontem też można grać.

Jeżeli chcesz kliknąć na gracza i wiedzieć jaki jest jego poziom to nie ma czegoś takiego.

22
NoobGarten / Odp: Pytanka.
« dnia: Styczeń 02, 2018, 15:22:03 »
Ad. 1 w eve flota sklada się ze statków dps, logistyjów i suportu, czyli e-waru, taklerów itd. Dps może walić z dystansu, ale jeżelj tak, to cała flota walczy na dystans. Nie ma takiej roli o jakiej piszesz w eve. Jeżeli chodzi o samą walkę na dystans, to rakiety jak najbardziej + artyleria minmatarów.
Ad 2.Każda rasa ma statki lepsze i gorsze, każda grupa w 0.0 ma też swoje doktryny flot którymi lata. Każda rasa znadzie coś dla siebie. Ale na przykład w grupie w której ja latam, statki caldari są podstawą większości doktryn.
Ad. 3 w eve więcej zależy od skilli gracza niż postaci. Możesz grać na końcie staruszka, ale nie radzę od razu wsiadać w drogie shipy, póki nie ogarniesz podstaw, mimo że skill pozwala.
Ad 4. Nie
Ad. 5 większość graczy w eve ma więcej niż jedno konto, możesz stworzyć własne, polatac jakiś czas, a później zacząć używać drugiego, wtedy nick nie jest problemem, bo i tak wszyscy znają cię z maina.
Ad 6. Gra jak najbardziej jest stale rozwijana, ostatni duży patch był w październiku. Mniejsze są raz w miesiącu. Eve to jeden z tych pacjentów co to miał umrzeć 10 lat temu a żyke jakimś cudem dalej, mimo że ciągle wszyscy mu przepowiadają śmierć.
7. Tak, jest coś takiego, nazywa sie to buddy program. Ty dostajesz 250k skillpointów, a zapraszający 500 plexów jak zapłacisz za konto (możesz plexami, byleby przejść na omegę)
Ad 8. To jest trudne pytanie. Jest masa skilli tych "ogólnych" które trzeba rozwijąć i wsiadanie w droższe statki bez nich jest kiepskim pomysłem. Ale siedzenie we fregacie aż nie wyskillujesz wszystkich pobocznych też jest bez sensu. Najlepiej znależć balans między jednym a drugim.
Ad 9. Zależy czego dotyczy poradnik. Są elementy gry które zmieniły się od tego czasu niewiele, są takie, które są kompletnie przerobione. Ja bym jednak szukał czegoś świeższego, albo zapytał, czy konkretnuly poradnik ma jakąś wartość.
Ad 10. Nie pomogę, nie wiem jak wygląda obecny tuturial.

23
Dyskusje ogólne / Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« dnia: Grudzień 06, 2017, 11:16:04 »
Cos nowego ze skorkami wprowadzili? Dropia randomowo z ratow czy cos?

https://updates.eveonline.com/card/3JzvL/arms-race-event/

Taki mały even z okazji zmiany w alfa klonach, które zostały wprowadzone rok temu, co chyba też przegapiłeś, bo w swojej sygnataturze cały czas oferujesz 21 dniowy trial.

24
Patche i dodatki / Odp: Zmiany w alfa klonach
« dnia: Grudzień 05, 2017, 12:02:52 »

25
Patche i dodatki / Odp: Zmiany w alfa klonach
« dnia: Grudzień 03, 2017, 12:02:29 »
Tak, fregaty t1 i frakcyjne na t2 ficie są dostepne bez subskrypcji.

26
Patche i dodatki / Zmiany w alfa klonach
« dnia: Grudzień 03, 2017, 09:58:51 »
https://community.eveonline.com/news/dev-blogs/clone-states-the-next-steps/

We wtorek w Eve wchodzą zmiany w skillach dostępnych dla alfa klonów (czyli dla graczy, którzy nie płaca za grę).
Dla nowych graczy najważniejsza zmiana to zniesienie ograniczenia do jednej rasy, oraz odblokowanie bcków i bsów.
Ale te zmiany to w mojej opini przedewszystkim świetna wiadomość dla powracających graczy, bo bez konieczności płacenia mają dostęp nawet do 20 mln skillpointów, o ile oczywiście mieli te skille wcześniej wyskillowane.
Można polatać cynobalem albo hurricanem na medium t2 działkach, albo macharielem na large t1 artach.
Wiem że to forum obserwuje wiele osób które dawno nie grają, pewnie nawet nie zaglądają na strone eveonline. Pomyślałem, że fajnie żeby takie info się tu znalazło, bo okazja do zobaczenia co się dzieje w eve wydaje się dobra.

27
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: The minions - dyskusja
« dnia: Grudzień 02, 2017, 22:49:52 »
Co to putpła i barki? Z pro pvp chcecie zostać noob kopaczami? Pro górnicy kopią rurkami.

A tak wogóle to ładne logo, naprawdę ładne.

28
Dyskusje ogólne / Odp: Black Friday - EVE Edition
« dnia: Listopad 24, 2017, 11:03:17 »
https://community.eveonline.com/news/news-channels/eve-online-news/2017-black-friday-sale/

To co Filip wkleił to jedno, a jest jeszcze wyprzedaź w new eden store, przedłużając konto za 500 plexów dostajemy gratis skina. Skin chodził wczoraj po 200 mln isków w jita.

Ogolnie to ccp nie zaszalało z promocjami. Niby coś tam dają, ale na black friday to bym liczył na coś więcej

29
Inne gry / Odp: Project Aurora
« dnia: Listopad 22, 2017, 17:03:40 »
Jak to założycie? Jak już to my możemy założyć. Ari i Xeo na pewno dadzą nam swoje błogosławieństwo.

30
Inne gry / Odp: Stellaris: Utopia
« dnia: Listopad 21, 2017, 10:11:00 »
Dawno nie grałem w stellaris, ale to się nazywało chyba frontier outpost. Stawiasz taką stacje w systemie i rozszerza twoją strefe wpływów na okolicę. Jest też kilka innych sposobów (były jakieś polityki do wybrania), na zwiększenie zasięgu twoich granic.

31
Przedpokój / Odp: WITAM WSZYSTKICH
« dnia: Listopad 12, 2017, 17:55:04 »
Utrudnienie polegało na tym, że w czasach starego dobrego polisha trzeba było sobie odstrzelić jajo altem, żeby odebrać bounty.

A przy okazji również witam w świecie eve.

32
Centrum Rekrutacyjne / Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« dnia: Październik 26, 2017, 09:25:17 »
Jednym z tych korpów w goonach jest Bwtf. Można o nas różne rzeczy mówić, ale na pewno nie można powiedzieć, że jesteśmy nieaktywni. Czy to na flotach pvp, czy na pasku asteroid. Poza rym jest u nas mase osób, które tak jak ty, są między jedną długą przerwą od eve, a następną, która pewnie kiedyś będzie, ale towarzystwo na tyle fajne, że nie prędko.
Także zapraszamy, znajdziesz nas na kanale ingame BWC HQ

33
Off Topic / Odp: Piżama party next generatoion :P
« dnia: Październik 18, 2017, 10:55:47 »
Ja nie dotrwałem do ucieczki, przestałem oglądać w połowie odcinka.

34
Dyskusje ogólne / Eve online lifeblood
« dnia: Październik 14, 2017, 16:59:01 »
https://crossingzebras.com/the-design-of-lifeblood/

Przeczytałem właśnie ciekawy artykuł na temat nowego dodatku. Hi sek zmieni się i to mocno, nowi gracze dostaną sporo nowych opcji. Dodajmy do tego kopanie moonów w null i mamy całjiem sporo nowego pve.

Chyna wogóle nie było na ten temat rozmowy ba centrali, a wydaje się, że ten dodatek może naprawdę sporo zmienić. Jak sądzicie, wpłynie to na ilość osób na serwerze (która coprawda jest wyższa rok do roku, ale od wprowadzenia alf długo mocno spadała)?

35
Dyskusje ogólne / Odp: Stare dziady, są jacys jeszcze?
« dnia: Październik 12, 2017, 13:59:20 »
Bez przesady. Gracze eve to po prostu straszne trole. Ludzie grają tu w różne gry. Strzelam że więcej niż w eve. Sam grałem w wowa kiedyś. Bardziej do towarzystwa niż dlatego że mi się podobał, ale 80 lvl wbiłen (wtedy to był max).

Ale evema w sobie to coś innego, co przyciąga ludzi długo po tym jak przestsną grać.

Strony: [1] 2 3 ... 8


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal